29-03-07, 20:54
|
#31
|
 Stage 5
Join Date: Sep 2006
Posts: 1,770
Member of: [PARTICIPANT CURSE]
|
Re: Street Wars
si eu ma bag cine vrea sa se dea cu mine
|
|
|
30-03-07, 00:53
|
#32
|
Stage 2
Join Date: Sep 2006
Posts: 35
|
Re: Street Wars
Sineta...poza de la avatar e a ta?
|
|
|
30-03-07, 02:26
|
#33
|
 Stage 5
Join Date: Feb 2005
Posts: 774
Member of: [PARTICIPANT CURSE] [TIME SQUAD] [SEAT]
|
Re: Street Wars
Quote:
Originally Posted by sineta
si eu ma bag cine vrea sa se dea cu mine
|
Mah eu vreau....
|
|
|
31-03-07, 14:34
|
#34
|
 Stage 5
Join Date: Sep 2006
Posts: 1,770
Member of: [PARTICIPANT CURSE]
|
Re: Street Wars
poza de la avatar este a mea si ma dau cu toti
|
|
|
31-03-07, 14:41
|
#35
|
 Stage 5
Join Date: Feb 2005
Posts: 774
Member of: [PARTICIPANT CURSE] [TIME SQUAD] [SEAT]
|
Re: Street Wars
Quote:
Originally Posted by sineta
ma dau cu toti
|
 Asa fi rau...grrrr...
|
|
|
02-04-07, 12:16
|
#36
|
 Stage 5
Join Date: Jun 2006
Posts: 617
|
Re: Street Wars
street wars.. asta era un film classic cu graffuri..
|
|
|
03-04-07, 00:58
|
#37
|
|
Cluj Street Racing Member
 Stage 5
Join Date: Aug 2004
Posts: 450
|
Re: Street Wars
Quote:
Originally Posted by sineta
poza de la avatar este a mea si ma dau cu toti
|
Ultima data te-a facut un bmw cu motor 2000....daca eu sau altul il facem pe ala...are rost sa ne mai dam?...nu fi prea sigur pe tine...te dai cu toti??????....cine sunt toti si ce masini au?....ii fi tu cu motorul lui ono sau sebastian si nu stim noi?
|
|
|
03-04-07, 10:37
|
#38
|
 Stage 5
Join Date: Sep 2004
Posts: 1,913
Member of: [PARTICIPANT CURSE]
|
Re: Street Wars
Quote:
Originally Posted by Laju
Ultima data te-a facut un bmw cu motor 2000....daca eu sau altul il facem pe ala...are rost sa ne mai dam?...nu fi prea sigur pe tine...te dai cu toti??????....cine sunt toti si ce masini au?....ii fi tu cu motorul lui ono sau sebastian si nu stim noi?
|
faptul ca el "se da cu toti" nu inseamna neaparat ca tre sa aiba motor de 3000 de cai ( ii vorba ca il tine ! ), cred ca se referea la categoria lui si cred, doar cred ca s-au mai intamplat cate ceva de atunci
__________________
Race the strip, not the street!
|
|
|
03-04-07, 12:13
|
#39
|
 Stage 5
Join Date: Feb 2005
Posts: 774
Member of: [PARTICIPANT CURSE] [TIME SQUAD] [SEAT]
|
Re: Street Wars
Quote:
Originally Posted by ZanDer
faptul ca el "se da cu toti" nu inseamna neaparat ca tre sa aiba motor de 3000 de cai ( ii vorba ca il tine ! ), cred ca se referea la categoria lui si cred, doar cred ca s-au mai intamplat cate ceva de atunci 
|
Asa Zandere corect spus si frumos!
Lajule multe sau schimbat de atunci...
|
|
|
03-04-07, 16:03
|
#40
|
|
TIME SQUAD Member
 Stage 5
Join Date: Apr 2004
Posts: 3,105
Member of: [TIME SQUAD]
|
Re: Street Wars
Corect zandere, da nu neaparat ca-l tine sau nu, ii interesat si nu ii frica sa se dea, si mie-mi place sa ma dau si numa eu stiu cu cati bolizi m-am dat doar pentru distractie si placere....pentru alea 10 secunde m-am simtit liber, asa ar trebuii sa va simtiti cu totii.
|
|
|
03-04-07, 16:45
|
#41
|
 Stage 5
Join Date: Jun 2003
Posts: 4,482
Member of: [Old School Cars]
|
Re: Street Wars
Quote:
Originally Posted by Piry
Corect zandere, da nu neaparat ca-l tine sau nu, ii interesat si nu ii frica sa se dea, si mie-mi place sa ma dau si numa eu stiu cu cati bolizi m-am dat doar pentru distractie si placere....pentru alea 10 secunde m-am simtit liber, asa ar trebuii sa va simtiti cu totii.
|
 10 secunde? da' te-ai dat pe 100 de metri?
|
|
|
03-04-07, 17:11
|
#42
|
 Stage 5
Join Date: Apr 2005
Posts: 2,014
Member of: [Fiat]
|
Re: Street Wars
=)))) exact asa is si eu ca si piry! ma dau cu orcine doar pt simplu fapt ca imi place!(sa nu uit prima liniutza a fost cu "bolidu" lui piry) desi stiam ca ma face, m-am dat!
|
|
|
04-04-07, 22:50
|
#43
|
 Stage 5
Join Date: Sep 2006
Posts: 1,770
Member of: [PARTICIPANT CURSE]
|
Re: Street Wars
o sa ne vedem la lini pe aeroport BMW RULES SPER SA FACEM MAI MULT DE 0 LINIE
|
|
|
04-04-07, 22:54
|
#44
|
 Stage 5
Join Date: Sep 2004
Posts: 1,913
Member of: [PARTICIPANT CURSE]
|
Re: Street Wars
Quote:
Originally Posted by sineta
o sa ne vedem la lini pe aeroport BMW RULES SPER SA FACEM MAI MULT DE 0 LINIE
|
te contrazic  la faptu ca bmw rulz 
nu de alta da sa fie mai interesant :P
|
|
|
05-04-07, 00:19
|
#45
|
 Stage 5
Join Date: Feb 2005
Posts: 774
Member of: [PARTICIPANT CURSE] [TIME SQUAD] [SEAT]
|
Re: Street Wars
Quote:
Originally Posted by ZanDer
te contrazic  la faptu ca bmw rulz 
nu de alta da sa fie mai interesant :P
|
Ei-ei Zandere nu fi rau....Tot BMW rulz!
|
|
|
|
|