Pacat ca nu ati fost cei care nu ati fost sa vedeti acolo forja la motoare adevarate motoare ce nu vedeti pe toate gardurile si soferie adevarata in concluzie mie mi-a placut acolo am avut ce vedea ...... pacat ca nu am avut eu aparat sa fac poze si acuma astept sa iasa filmu poate vi-l procurati si voi sa vedeti macar in film ce o fost acolo
filmu o sa fie pe DVD si dureaza cateva zile pana face montaju ca 9 casete s-o filmat pana inatnte de ultima zi de speciala cand o sa aflu unde se gaseste o sa va anunt si pe voi