Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Cluj

Reply
 
Thread Tools
Old 16-03-07, 17:29   #781
di48lo

Stage 5
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 557
Default Re: Kitch Tuning ...de peste tot

M-ati convins ca "numai un eleron (mare) nu sta bine pe un passat stoc". Dar te intreb ceva: de ce sa-mi tin parerile EU? Numai ptr. ca majoritatea zice altceva? Ai grija ca asta-i discriminare!
di48lo is offline   Reply With Quote
Old 16-03-07, 17:53   #782
ZanDer

Stage 5
 
ZanDer's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 1,913
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Kitch Tuning ...de peste tot

poate ca eleronul este inceputul unui tuning frumos ... restu pieselor probabil nu or ajuns inca :P
ZanDer is offline   Reply With Quote
Old 16-03-07, 18:13   #783
Cata RHC

Stage 5
 
Cata RHC's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 318
Default Re: Kitch Tuning ...de peste tot

La ce sa am grija?????
Cata RHC is offline   Reply With Quote
Old 16-03-07, 21:24   #784
NightRider

Stage 5
 
NightRider's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 554
Member of:
[Moderators]
[Sun Racers]
[VW]
Default Re: Kitch Tuning ...de peste tot

decat sa va certati mai bine v-ati informa si ati discuta ce se poate modifica pe passat...si sa i oferiti alternative la ..."bucata de sher" (hai ca a fost tare ) :P ) ...nu i iau apararea da sunteti incredibili cateodata...
__________________
"I'm not insane, i'm perfectly normal, the world is insane..."

I drive a Bora with style :P
NightRider is offline   Reply With Quote
Old 16-03-07, 21:51   #785
stelypro

Stage 5
 
stelypro's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 393
Default Re: Kitch Tuning ...de peste tot

Quote:
Originally Posted by ZanDer View Post
poate ca eleronul este inceputul unui tuning frumos ... restu pieselor probabil nu or ajuns inca :P
asa e nu va mai luati de passat-u ala ca ii in proces de "tunare"
o inceput omu cu ce o fost mai la indemana si mai ieftin.
stelypro is offline   Reply With Quote
Old 16-03-07, 22:00   #786
di48lo

Stage 5
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 557
Default Re: Kitch Tuning ...de peste tot

Idee buna! Ce ar fi daca am avea un topic "Cum ai tuna masina din poza?" Is curios ce idei ar avea altii. Numa ca e destul de greu sa explici in detalii.
di48lo is offline   Reply With Quote
Old 16-03-07, 22:00   #787
DaViD TL
Echipa de sprijin

Stage 5
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 850
Member of:
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
Default Re: Kitch Tuning ...de peste tot

doamne ce masini,cat de destept poti sa fii sa faci asa ceva pe masina,oricum din toate pozele,nike rullz,mai bine las masina stock decat so ''tunangaresc'' asa ,cuvantul a zis unu de la mine de la tara care sia pus pe masina nike ca tot tiganu !!!
DaViD TL is offline   Reply With Quote
Old 16-03-07, 23:04   #788
ReLLaXX

Stage 5
 
ReLLaXX's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 2,977
Member of:
[Registered Users]
[Moderators]
[REDACTOR 4TUNING]
[Competitor CNCA]
Default Re: Kitch Tuning ...de peste tot

di48lo, esti nou pe forum, fa-ti timp si citeste ca ai ce. Exista o sectiune numita VirtualTuning unde oamenii exact asta fac. Tuning pe masini din poze. Ideea e pusa de mult in practica. Bafta!
__________________
www.melodix.ro
ReLLaXX is offline   Reply With Quote
Old 20-03-07, 16:00   #789
richard_r1

Stage 1
 
richard_r1's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 10
Default Re: Kitch Tuning ...de peste tot

Quote:
Originally Posted by bobo32 View Post
tuning in scopul ca nu cumva sa decoleze tdi-ul
Reply despre WV...
Ma sughi-bughi! EU vad ca tu umblii cu rabla ta toata ziua in oras si faci poze de ciuda? Banuiesc ca pui pozele pe forum noaptea cand nu poti dormi de ciuda. Si cand o sa fie gata masina atuncea ce-o sa faceti ciudasilor? Mai bine ati invarti si voi ceva si v-ati lua si voi ceva masina mai noua decat sa va ocupati cu lucruri slabe. Ca deocamdata nu-mias da eleronu pe masina voastra. Pe de alta parte eu fac spoilere. Si m-am saturat de spoilerele astea KK care le fac numai voua. Si nu modific masina foarte tare ptr. ca e de vanzare. Sper ca nu muriti daca o sa cumpar Lamborghini Murcielago.
richard_r1 is offline   Reply With Quote
Old 20-03-07, 16:12   #790
richard_r1

Stage 1
 
richard_r1's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 10
Default Re: Kitch Tuning ...de peste tot

Quote:
Originally Posted by Fixius View Post
si eu l-am vazut acum cateva zile parcat lana play pe straduta... dar mi-o fost rusine sa ii fac poza.. ca era propietaru langa masina... si dupa cum arata eleronul ala.. o si bagat o gramada de bani in el.. si arata ca c u r u pe masina...
Bine ca n-ai venit acolo sa faci poza fati, ca iti dadeam un pumn in cap de nici maica-ta nu te-ar fi recunoscut dupa aia. Dar las` ca te mai intalnesc pe tine cu Vetra aia de 2 lei (vechi) sobo.
Va zic io cum sta treaba. Asa e ca voi nu santeti baieti de bani gata, cu stil ci din potrva sunteti niste tocilari cap-patrati care stati toata ziua in fata calc.-ului si din cand in cand mai umblati cu masina lui tata. Dar numai daca va da mama aparatu de fotografiat. De gusturi sa nici nu mai vorbim.
richard_r1 is offline   Reply With Quote
Old 20-03-07, 16:34   #791
ZanDer

Stage 5
 
ZanDer's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 1,913
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Kitch Tuning ...de peste tot

Ce rost are sa te enervezi si sa ne iei pe toti la general ?
I don't get it ... adica daca masjina ta ii de generatie noua inseamna ca ala care are o masjina mai veche ii ... ce ?
__________________
Race the strip, not the street!
ZanDer is offline   Reply With Quote
Old 20-03-07, 16:39   #792
NightRider

Stage 5
 
NightRider's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 554
Member of:
[Moderators]
[Sun Racers]
[VW]
Default Re: Kitch Tuning ...de peste tot

amice...mai calma ca pe stilu asta o sa iei ban destul de repede...e un forum public, unde oamenii isi pot spune parerea...buna SAU rea...e dreptul lor...si odata ce ti-ai pus eleronul ala trebuia sa te astepti ca vei iesii in evidentza, si vei fi "judecat" de restul...dupa gustul fiecaruia, Intelegi? In loc sa te oftici asa, mai bine ar trebui sa iti dea de gandit parerile multora...si sa faci ceva...daca nu te intere...nu face nimika...e dreptul tau...dar odata ce ai iesit in evidenta..asteapta-te la diferite pareri. Foloseste-te de forumu asta...informeaza-te...si poate te decizi singur ca totusi nu e bun..eu nu zic nika...Si in caz ca te legi si de mine si ce masina am, am o bora cu peste 3800 eur in tuning and counting..asa ca, chill ca nu asa se intra pe un forum...Ce ti-am scris a fost un sfat prietenesc...poate iti ajuta...

Last edited by NightRider; 20-03-07 at 16:41.
NightRider is offline   Reply With Quote
Old 20-03-07, 16:54   #793
richard_r1

Stage 1
 
richard_r1's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 10
Default Re: Kitch Tuning ...de peste tot

Scuze, nu vreau sa jignesc pe nimeni, dar incerc sa ma distrez in stilul vostru.
richard_r1 is offline   Reply With Quote
Old 20-03-07, 17:04   #794
richard_r1

Stage 1
 
richard_r1's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 10
Default Re: Kitch Tuning ...de peste tot

Pe mine nu ma streseaza ca radeti de masina mea, dar nu fiti tarani. Mai ales voi cu masinile retro (care sunt in moda numa de la Marisel in sus).
richard_r1 is offline   Reply With Quote
Old 20-03-07, 17:38   #795
Cata RHC

Stage 5
 
Cata RHC's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 318
Default Re: Kitch Tuning ...de peste tot

Vis a vis de parerea mea despre eleronul tau, ai vazut-o mai sus. Daca te-a deranjat i-mi cer scuze. Daca nu, accepta critica asa cum este ea.
Si pe de alta parte chiar nu ii corect sa ameninti lumea asa. Serios, nu mi-o lua in nume de rau
__________________
www.spidertuning.ro

A4 2.0 TFSI
Cata RHC is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -