Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Cluj

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 27-09-09, 19:34   #31
bzsa

Stage 5
 
bzsa's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 1,231
Member of:
[VW]
[DACIA]
[2 Roti]
Default Re: King of Europe Drift Series - ETAPA din Romania - DESCRIERE EVENIMENT

toata lumea are o parere buna sau rea dar depinde cum iti exprimi parerea ,daca incepi si injuri normal ca esti ''cenzurat''
asta scrie si in regulament
bzsa is offline  
Old 28-09-09, 00:17   #32
RIcKO
BMW Driver

Stage 5
 
RIcKO's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 4,186
Member of:
[BMW]
Default Re: King of Europe Drift Series - ETAPA din Romania - DESCRIERE EVENIMENT

Quote:
Originally Posted by HardWorker View Post
nu poti judeca lumea ca are sau nu experienta in a organiza ceva...sunt convins ca are muuuult mai multe cunostinte in domeniu decat voi...deci no coment!!
ceea ce se intampla in romania se intampla din cauza multora cum zicea tekno,cu alte cuvinte ca si consumatori sau clienti fiecare are dreptul la o parere....pareri pe care trebuie sa le acceptati si sa le imbunatatiti doar ca multi nu accepta si nici nu le imbunatatesc ci continua cu replici de aceea nu se mai evolueaza pe la noi,si apropo vorbeai ca vorbeai de lade...nu stiu daca ai habar ce fac ladele alea vechi prin ungaria...ce nu fac multe masini tari la noi,mai mergeti prin afara la evenimente de genu,mai invatati apoi faceti comentarii....
nu vreau sa critic organizatorii vreau doar sa se accepte anumite comentarii fara replici jignitoare fara rost si a elimina mentalitatea' 'comunista''
una este o critica ..si alta este ce a facut tekno......te-ai indepartat putin de la subiect......critici referitoare la organizare au fost si in celelalte pagini ...ba chiar si eu am zis ca se putea mai bine si pt asta nu a fost banat nimeni .....dar este cu totul altceva ceea ce a facut tekno ....parerea mea "discriminare" nu mai suntem pe vremurile alea in care ziceai de moldoveni , olteni etc .....si mai ales ca suntem o comunitate aici ...de cate ori un "mitic" v-a dat sfaturi utile aici pe forum? de foarte multe ori .......va zic eu ......cred ca aici nu este loc de asa ceva si pe buna dreptate cred ca tekno a fost bine pedepsit ....
__________________
BMW E36 Darth Vader ------>>>>> https://forum.4tuning.ro/643-masina-m...-by-ricko.html

RIcKO is offline  
Old 28-09-09, 07:08   #33
ZanDer

Stage 5
 
ZanDer's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 1,913
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: King of Europe Drift Series - ETAPA din Romania - DESCRIERE EVENIMENT

Tekno a fost bine pedepsit ... hm ... el a ajutat la ridicarea acestui fenomen numit "tuning" in Cluj cand tu inca habar nu aveai de el si tu zici ca a fost bine pedepsit ... intr'adevar, se duce de rapa lumea asta.

Numa' bine!
__________________
Race the strip, not the street!
ZanDer is offline  
Old 28-09-09, 10:16   #34
RIcKO
BMW Driver

Stage 5
 
RIcKO's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 4,186
Member of:
[BMW]
Talking Re: King of Europe Drift Series - ETAPA din Romania - DESCRIERE EVENIMENT

[QUOTE=ZanDer;2674338]Tekno a fost bine pedepsit ... hm ... el a ajutat la ridicarea acestui fenomen numit "tuning" in Cluj cand tu inca habar nu aveai de el si tu zici ca a fost bine pedepsit ... intr'adevar, se duce de rapa lumea asta.

Numa' bine![/QUORTE]

Stai cuminte , daca tu ai aflat de tuning de la el asta nu inseamna ca el l-a inventat si daca ar fi "ajutat" la ridicarea fenomenului asta , inseamna ca el poate sa injure cum si pe cine vrea? Bravo lui ca a ajutat fenomenul dar asta nu ii da dreptul sa jigneasca si sa injure in gura mare
RIcKO is offline  
Old 29-09-09, 14:29   #35
bdmy_yard

Stage 3
 
bdmy_yard's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 80
Default Re: King of Europe Drift Series - ETAPA din Romania - DESCRIERE EVENIMENT

bai fratilor credca rublica era despre K.O.E nu despre alceva, nu zic au fost cateva greseli, da din asta invatam daca nu invatam de la alti. Cu toate aceste greselli a fost un eveniment reusi . Da am si eu o intrebare niste poze pune cineva?
bdmy_yard is offline  
Old 29-09-09, 15:16   #36
RIcKO
BMW Driver

Stage 5
 
RIcKO's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 4,186
Member of:
[BMW]
Default Re: King of Europe Drift Series - ETAPA din Romania - DESCRIERE EVENIMENT

Vezi ca este sectiune destinata pozelor de la KOE
RIcKO is offline  
Old 30-09-09, 09:13   #37
bdmy_yard

Stage 3
 
bdmy_yard's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 80
Default Re: King of Europe Drift Series - ETAPA din Romania - DESCRIERE EVENIMENT

ok.ms
bdmy_yard is offline  
Old 30-09-09, 23:14   #38
Gratzian
Administrator

Stage 5
 
Gratzian's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 4,465
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: King of Europe Drift Series - ETAPA din Romania - DESCRIERE EVENIMENT

tekno a fost banat pentru atitudine adversa si limbaj deplasat in posturi care au fost scrise de el INAINTE de etapa de king of europe
deci, inainte de eveniment a "calcat pe bec"
asa ca daca injura dupa eveniment, este de inteles de ce o face

multumim celor care ne-au ajutat prin pareri obiective sa vedem unde se poate imbunatati.
in primul rand, deja am inceput sa pregatim un comentator pentru etape nationale sau internationale.
la cluj, absolut toti cei care puteau comenta pertinent erau angrenati in competitie

in rest, toate bune si multumim inca o data tuturor celor din cluj care au ajutat
ii astept pe cei anuntati la bucuresti la baneasa, sa vorbim personal.


multa bafta
Gratzian is offline  
Old 01-10-09, 00:54   #39
Detman
Fiat Driver

Stage 5
 
Detman's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 3,228
Member of:
[Fiat]
[VW]
Default Re: King of Europe Drift Series - ETAPA din Romania - DESCRIERE EVENIMENT

nici un multumesc nu am primit din partea organizatorilor, pt ca ne-am rupt spatele ca sa iasa totul ok la timp.... si parca era un forum liber, in care fiecare poate sa isi spuna parerea .
Detman is offline  
Old 01-10-09, 01:40   #40
alexufo
Cluj Street Racing Member

Stage 5
 
alexufo's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 2,904
Member of:
[CSR]
[DACIA]
[PEUGEOT]
[CITROEN]
[Competitor CNCA]
Default Re: King of Europe Drift Series - ETAPA din Romania - DESCRIERE EVENIMENT

detman daca erai la premiere primeai multumesc-ul ala pe care il cauti. fiecare persoana care a ajutat mai mult de o ora a fost trecuta pe lista. pentru ca si altii au zis...hai ca va ajutam si cum au aparut 3 masini pe platforma.. au uitat de ce au venit..numai bine
__________________
Team C.S.R.

Last edited by alexufo; 01-10-09 at 01:55.
alexufo is offline  
Old 01-10-09, 11:21   #41
morpheusmaster

Stage 5
 
morpheusmaster's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 5,966
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Fiat]
[SKODA]
Default Re: King of Europe Drift Series - ETAPA din Romania - DESCRIERE EVENIMENT

Quote:
Originally Posted by Detman View Post
nici un multumesc nu am primit din partea organizatorilor, pt ca ne-am rupt spatele ca sa iasa totul ok la timp.... si parca era un forum liber, in care fiecare poate sa isi spuna parerea .
Detman, eu iti multumesc! Omu a venit sambata seara, neam vazut, a stat cu noi toti care eram in parcare (ne stim noi care eram), am fost, nea aratat centrul orasului (maj nu il stiam), nea dus undeva sa mancam bine (moama ce sanwichuri bune fac aia acolo :X :X :X)...etc...stuff like that...Om de nota 10! Si ii multumesc din suflet 4that! A contat mult, a facut diferenta dintre o seara plictisitoare si friguroasa si o treaba misto
morpheusmaster is offline  
Old 01-10-09, 22:25   #42
Fixius


Stage 5
 
Fixius's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 3,976
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[4Tuning International]
[MERCEDES]
[VW]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default Re: King of Europe Drift Series - ETAPA din Romania - DESCRIERE EVENIMENT

Quote:
Originally Posted by alexufo View Post
detman daca erai la premiere primeai multumesc-ul ala pe care il cauti. fiecare persoana care a ajutat mai mult de o ora a fost trecuta pe lista. pentru ca si altii au zis...hai ca va ajutam si cum au aparut 3 masini pe platforma.. au uitat de ce au venit..numai bine
ar trebuii sa ma simt printre aia trecuti pe lista.. ?
Fixius is offline  
Old 01-10-09, 22:29   #43
Dolce CST
VW Driver

Stage 5
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 1,263
Member of:
[4Rally]
[VW]
Default Re: King of Europe Drift Series - ETAPA din Romania - DESCRIERE EVENIMENT

Quote:
Originally Posted by Fixius View Post
ar trebuii sa ma simt printre aia trecuti pe lista.. ?
Ar fi bine sa taci
Dolce CST is offline  
Old 02-10-09, 19:59   #44
zN3u

Stage 5
 
zN3u's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 642
Default Re: King of Europe Drift Series - ETAPA din Romania - DESCRIERE EVENIMENT

Quote:
Originally Posted by Fixius View Post
ar trebuii sa ma simt printre aia trecuti pe lista.. ?


Nooooooooooo ........ Nici de cum
zN3u is offline  
Old 05-10-09, 12:21   #45
CristianD
Honda Driver

Stage 5
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 599
Member of:
[Honda]
Default Re: King of Europe Drift Series - ETAPA din Romania - DESCRIERE EVENIMENT

dupa KOE am plecat in concediu si nu am vazut ce,de ce si cum a injurat Tekno sau care ce a comentat despre KOE.Masina pe care o conducem nu cred 100% ca, conteaza sau demonstreaza cat de pasionati suntem de tuning ci mai degraba arata ca avem sau nu bani de bagat in acest hobby. Nu am masina nici rapida si nici frumoasa (pt expozitii), dar asta nu ma impiedecat sa particip ca si spectator la showurile de tuning din zona. Show-ul a fost frumos, a organiza asa ceva in Romania nu e usor ... poate data viitoare o sa avem circuit, tribune (vise). A fost greu si asa. Multi nu stiti ca, duminica, Gratian nu a avut lume si a apelat la un grup de baieti care apar pe la evenimente cu niste tricouri portocalii si sunt mai galagiosi de felul lor. Au stat baietii aia duminica pe la poarta, pe circuit cu steaguri si "repart traseul" in caz ca iesea vreun concurent de pe circuit. De aici rezulta ca romanu daca nu e platit nu te ajuta si poate chiar nu merita sa muncesti pe gratis oricat de pasionat ai fi. Gratian a fost domn cu ei si i-a rasplatit. Despre cei dintre voi care ati ajutat nu stiu, oricum cunosc prea putini dintre voi ca sa spun ca v-ati implicat sau nu in organizare.
Ce ar trebui pe viitor ? (parerea mea)
-comentatorul nu trebuie sa lipseasca, chiar daca nu are treaba cu fenomenul putea sa anunte cine e pe traseu, cine a castigat ...
-tribune, daca se gasesc, dinalea metalice care se pot monta/demonta usor, dar sa fie rezistente si sa se pastreze numarul maxim de oameni pe ele.
-organizatorii sa aiba destui oameni care sa asigure buna desfasurare a evenimentului. (oameni pregatiti)
Cred ca in mare parte acestea ar fi, iar noi cei din CLUJ ar trebui sa ne gandim ca nu avem multe locatii si multi organizatori care sa ofere cate ceva acestui oras in materie de show-uri.
Multumesc celor care isi dau interesul in a promova acest fenomen, pe parte legala.
CristianD is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -