Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > Cluburi > Cluburi > A.C.S Inferno MotorSport

Reply
 
Thread Tools
Old 24-08-09, 02:52   #1
Lucian_GXZ
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
Lucian_GXZ's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 2,374
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
Thumbs up La Multi Ani Inferno MotorSport! -Editie aniversara - 5 ANI!

23 August 2009, sau ziua in care soarele apune mai tarziu ca de obicei. Ziua in care implinim 5 ani de existenta in lumea auto din Romania. Cu bune, cu rele, au fost primii ani din viata, viata in care am invatat precum un nou nascut sa spunem primul cuvant, sa mergem in picioare, si sa vorbim. Si ne place sa credem ca vorbim deja bine. In decursul anilor in aceasta zi, noi, conducerea Inferno MotorSport Romania, am adresat mesaje de multumire membrilor, sustinatorilor dar intotdeauna am omis poate cel mai important aspect si anume acela de-a multumii persoanelor care ne sunt mai aproape decat colegii de club si care intr-un fel sau altul ne sustin sau poate altfel spus ne suporta aceasta pasiune. Credem ca este momentul sa le multumim parintilor, fratilor, surorilor sau prietenelor care poate nu odata ne-au zis "sa avem grija" cand ieseam seara din casa, si noi o vedeam ca pe o vorba in vant.
Stand si privind acum in spate putem observa multe, dar sigur putem privii cu mandrie faptul ca avem un trecut destul de mare si o istorie destul de bogata. Persoanele care inteleg ce inseamna aceasta zi pentru Inferno si pentru care inseamna ceva, stiu exact despre ce vorbesc si nu trebuie nicio alta precizare. Doar o simpla enumerare a evenimentelor la care am fost prezenti, doar prin incercarea de-a ne aduce aminte cati am fost de-a lungul timpului, care am fost, numele celor ce au purtat de-a lungul timpului culorile clubului pe masina, si cred ca nu ne-ar ajunge pagina principala a site-ului. Trecutul il stiu foarte multi, prezentul il traiesc cativa iar viitorul il prevad sau il cunosc doar foarte putini. O noua idee organizatorica in decursul acestui an a fost si dezvoltarea teritoriala. O idee care a demonstrat ca nu doar in Bucuresti se poate face tuning, 402, sound si show. In momentul de fata A.C.S. Inferno MotorSport Romania enumera sucursale deschise in mod oficial in: Bucuresti, Ploiesti, Focsani, Gaesti, Constanta alaturi de care mai sunt si sucursalele nelansate inca din Oltenita si Calarasi. Vrem si avem convingerea ca in viitorul apropiat ne vom putea mandrii cu o acoperire teritoriala cat mai mare a zonelor mari ale tarii cat si peste granite.
Pe final as dorii sa multumesc partenerilor nostri, in mod special HIL SERV SRL - partenerul si furnizorul de anvelope al echipei de drift. Coasta de Est - magazinul de piese aftermarket/tuning. PieseAcasa.ro - partenerul nostru in domeniul pieselor noi, consumabile sau stock. Exelisxis MotorSport - service-ul si magazinul producator de piese auto performante + dyno-test 2x4 sau 4x4. Ghetto Tuning - partenerul customizator al kit-urilor exterioare cat si al altor diferite accesorii ale clubului Infenro MotorSport.
Sper ca si pe viitor la textul pe care il voi scrie peste alti 2, 3, 5 sau 10 ani sa revin cu o lista de parteneri mult mai vasta, alaturi de una cu realizari si perfomante demne de un club cu o asemenea vechime si seriozitate.
Nu in ultimul rand dar in incheiere as mai vrea sa multumesc "cuiva", o "persoana" care intr-un final a inceput sa isi mai intoarca fata si spre noi, si sa ne ia in serios. Lucru care m-a uimit putin. "Persoana" pe care tin s-o felicit pentru activitatea de pana acum. Activitate la care ii suntem martori inca de pe la inceputuri. 4Tuning.ro.

update si pe
www.infernomotorsport.ro - editie aniversara! full view!
__________________
TuningParts ROMANIA - The Performance SHOP
Comenzi Tel: 0745.050.416 (orange);
Site: www.tuning-parts.bg/ro/
Email: tuningparts.romania@yahoo.ro
Facebook: https://www.facebook.com/tuningparts.romania

Last edited by Lucian_GXZ; 24-08-09 at 03:05.
Lucian_GXZ is offline   Reply With Quote
Old 24-08-09, 14:06   #2
johnny325

Stage 5
 
johnny325's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 731
Default Re: La Multi Ani Inferno MotorSport! -Editie aniversara - 5 ANI!

la multi ani si la cat mai multe realizari
johnny325 is offline   Reply With Quote
Old 24-08-09, 14:15   #3
bmw_motorsport

Stage 5
 
bmw_motorsport's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 2,320
Default Re: La Multi Ani Inferno MotorSport! -Editie aniversara - 5 ANI!

la multi ani INFERNO
bmw_motorsport is offline   Reply With Quote
Old 24-08-09, 14:20   #4
naiman
Subaru Driver

Stage 5
 
naiman's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 766
Member of:
[SUBARU]
[SKODA]
Default Re: La Multi Ani Inferno MotorSport! -Editie aniversara - 5 ANI!

la multi ani noua
naiman is offline   Reply With Quote
Old 24-08-09, 14:29   #5
OpReA

Stage 5
 
OpReA's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 1,016
Default Re: La Multi Ani Inferno MotorSport! -Editie aniversara - 5 ANI!

La Multi Ani voua,sa dea Domnu' ca ceea ce doriti sa vi-se implineasca...sa se implineasca cu adevarat!
Felicitari pentru prestatia din toti acesti ani si va dorim inca "n" ani de activitate in domeniu auto/tomeniul tuning-ului/domeniul motorsportului...domeniul infernului.
Cu stima si respect,clubul Street Night Racers.
__________________
Reducere pentru membrii 4tuning - 10%
doar cu acest cod : JHAGRIASG
Acest cod se va introduce in pagina de comanda...in josul paginii.
Atentie! acest cod nu va merge introdus pana nu va autentificati pe site!!
OpReA is offline   Reply With Quote
Old 24-08-09, 14:36   #6
Evo-Jr
Inferno Motorsport Member

Stage 5
 
Evo-Jr's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 1,293
Member of:
[Inferno Motorsport]
[Mitsubishi]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: La Multi Ani Inferno MotorSport! -Editie aniversara - 5 ANI!

iihaa.. La Multi Ani Inferno MotorSport!!!
Evo-Jr is offline   Reply With Quote
Old 24-08-09, 15:27   #7
Fr33`e30

Stage 5
 
Fr33`e30's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 897
Default Re: La Multi Ani Inferno MotorSport! -Editie aniversara - 5 ANI!

La multi ani Domnilor ... si sa ne vedem cat mai sus si cat mai multi
Fr33`e30 is offline   Reply With Quote
Old 24-08-09, 16:23   #8
jB*XSA

Stage 4
 
jB*XSA's Avatar
 
Join Date: Apr 2009
Posts: 205
Member of:
[4Rally]
Default Re: La Multi Ani Inferno MotorSport! -Editie aniversara - 5 ANI!

La multi ani! Vorba Domnului Lucian, am crescut usor usor si noi si am invatat sa vorbim exact ca un mic copil. As dori sa va spun ca, desi, nu fac parte din aceasta familie de foarte mult timp, apreciez enorm ca m-ati "adoptat" fara probleme si ca nu ati fost retinuti cu noii sositi. Imi doresc de acum inainte sa crestem intr-un an cat altii in 10 si sa devenim unul dintre cele mai bune si reprezentative cluburi din Romania. Inca o data, La multi ani INFERNO.MOTORSPORT!

am adaugat si o semnatura pentru cine vrea sa o adopte, sper sa va placa, este adaptata dupa cea realizata de Domnul Lucica.
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	inferno 5years.jpg
Views:	88
Size:	60.6 KB
ID:	1057226  
__________________
Inferno Design Team - Photo & Film

RS |Photography|
Inferno Motorsport Member

jB*XSA is offline   Reply With Quote
Old 24-08-09, 17:16   #9
Lucian_GXZ
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
Lucian_GXZ's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 2,374
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
Default Re: La Multi Ani Inferno MotorSport! -Editie aniversara - 5 ANI!

am sa revin si eu mai pe seara cu o alta serie de elemente aniversare, wallpapere, avatare, semanturi.. etc...
Lucian_GXZ is offline   Reply With Quote
Old 24-08-09, 20:49   #10
daffy duck™
Inferno Motorsport Member

Stage 5
 
daffy duck™'s Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 2,951
Member of:
[Inferno Motorsport]
Default Re: La Multi Ani Inferno MotorSport! -Editie aniversara - 5 ANI!

La multi ani noua, asteptam vineri seara , poate bem si noi si poate ne strangem si noi la una din filialele noastre sa facem un chef INFERNO STYLE
daffy duck™ is offline   Reply With Quote
Old 25-08-09, 01:05   #11
b31rmy
Skoda Driver

Stage 5
 
b31rmy's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Posts: 1,616
Member of:
[SKODA]
Default Re: La Multi Ani Inferno MotorSport! -Editie aniversara - 5 ANI!

LA MULTI ANI INFERNO MOTORSPORT!!!!
Sa speram acum ca suntem mai multi sa fim si mai buni anul ce urmeaza...si sa ramanem la fel de uniti indiferent de situatii.
__________________
b31rmy is offline   Reply With Quote
Old 25-08-09, 14:37   #12
DB-07-HTP

Stage 2
 
DB-07-HTP's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 50
Default Re: La Multi Ani Inferno MotorSport! -Editie aniversara - 5 ANI!

LA MULTI ANI INFERNO MOTORSPORT SI LA CAT MAI MULTE REALIZARI!!!
DB-07-HTP is offline   Reply With Quote
Old 25-08-09, 23:09   #13
cozo
Inferno Motorsport Member

Stage 5
 
cozo's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 1,383
Member of:
[Inferno Motorsport]
Default Re: La Multi Ani Inferno MotorSport! -Editie aniversara - 5 ANI!

LA MULTI ANI!!!!!!!!
a mai trecut un an din existenta clubului, inca un an din viata noastra.... devenim mai batrani si cica mai intelepti!
asta pentru unii. unii dintre noi mai zabovim un pic in ale copilariei si ne mai distram un pic. altii trecem pragul si ne facem un up-grade de seriozitate, ne facem un pic de ordine in gandire si ne facem un plan de bataie pentru viitor.
eu mi-am facut acest plan si sper ca pina anul viitor sa trec pragul de 300 cai. asta imi propun eu.
as vrea k si alti membri sa faca acest up-grade si sa vedem o schimbare la toti pentru ca noi trebuie sa mergem intotdeauna inainte. cei care bat pasul pe loc sa se gandeasca bine la ceea ce fac pentru ca nu vom accepta acest lucru!
vreau sa va ganditi ca trebuie sa faceti tot ce va sta in putinta sa ajungeti pe locul 1 nu sa va culcati seara gandindu-va la ce film mai trageti miine de pe net ci la ce veti face miine la masina voastra pentru a fi mai frumoasa, mai puternica sau mai smechera decat masina prietenului vostru cel mai bun!
nu este un secret faptul ca este bine sa iei ce e mai bun de la 100 de prieteni si sa fii cel mai bun! se stie k meseria se fura nu se invata! folositi-va de lucrul asta si mergeti in sus!

va salut cu respect si va doresc o seara excelenta!

P.S.: imi cer scuze k nu am postat chiar pe 23 dar am fost de servici zilele astea si chiar nu am putut sa stau la calculator
__________________
sal
cozo is offline   Reply With Quote
Old 26-08-09, 00:25   #14
Kinghost69
VW Driver

Stage 3
 
Kinghost69's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 167
Member of:
[VW]
Smile Re: La Multi Ani Inferno MotorSport! -Editie aniversara - 5 ANI!

La Multi Ani !!!
Sincere felicitari membrilor fondatori! Respect tuturor celor care au rezistat in timp!
Sper ca la Pitesti sa ne primim "cadourile" bine-meritate!
Kinghost69 is offline   Reply With Quote
Old 26-08-09, 07:05   #15
KENZO
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
KENZO's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 1,161
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[RENAULT]
[Pole Position Racers]
Default Re: La Multi Ani Inferno MotorSport! -Editie aniversara - 5 ANI!

La multi ani!
In primul rand felicitarii Lucian(fratele meu)pt munca depusa si pt ca ai tinut intotdeuna capul sus indiferent de situatie,placuta sau mai putin placuta.
In al doilea rand capul sus tuturor din Inferno si la cat mai multe evenimente si membrii de exceptie!
Bafta!
KENZO is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -