Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > Cluburi > Cluburi > A.C.S Inferno MotorSport

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 21-08-09, 19:09   #31
Lucian_GXZ
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
Lucian_GXZ's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 2,374
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
Default Re: Discutii Campionatul European de Drift "King of Europe" in Romania! 19-20 Septemb

Cu o noapte inainte... cat sa ajugem la timp acolo...
Lucian_GXZ is offline  
Old 21-08-09, 19:12   #32
VN23TDR

Stage 5
 
VN23TDR's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 1,048
Default Re: Discutii Campionatul European de Drift "King of Europe" in Romania! 19-20 Septemb

Adica vineri seara ? Sau plecati sambata seara .. ca duminica sunt finalele.. ? Daca plecati sambata seara merg si eu cu voi
VN23TDR is offline  
Old 21-08-09, 19:16   #33
Lucian_GXZ
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
Lucian_GXZ's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 2,374
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
Default Re: Discutii Campionatul European de Drift "King of Europe" in Romania! 19-20 Septemb

Cred ca de vineri seara.. ca fie stil excursie.. mai bagam si noi un gratar ceva, mai o bauta... ca doar de-asta sustin mersul cu microbuzul... ca sa fie treaba-treabă, nu doar mergem atatia km pentru cateva ore....
__________________
TuningParts ROMANIA - The Performance SHOP
Comenzi Tel: 0745.050.416 (orange);
Site: www.tuning-parts.bg/ro/
Email: tuningparts.romania@yahoo.ro
Facebook: https://www.facebook.com/tuningparts.romania
Lucian_GXZ is offline  
Old 24-08-09, 13:00   #34
RoByNeT
AirRide Lover

Stage 5
 
RoByNeT's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 6,023
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[SKODA]
[4Rally]
[Competitor CNCA]
[STREETMANIACS]
[AUDI]
Default Re: Discutii Campionatul European de Drift "King of Europe" in Romania! 19-20 Septemb

ti`am zis cum decide majoritatea pana la urma ... dar eu sunt pro cu masinile ... avem cat de cat timp sa strangem un 2 milioane pentru benzina ... vedem ne imprumutam intre noi vedem ...
__________________

RoByNeT is offline  
Old 24-08-09, 15:27   #35
jB*XSA

Stage 4
 
jB*XSA's Avatar
 
Join Date: Apr 2009
Posts: 205
Member of:
[4Rally]
Default Re: Discutii Campionatul European de Drift "King of Europe" in Romania! 19-20 Septemb

daca mergeam chilleanu si frumos in coloana n-o sa consumam mult, zic eu. eu personal am 2 locuri in masina libere ? daca mergem cu masinile desigur
jB*XSA is offline  
Old 25-08-09, 21:54   #36
cozo
Inferno Motorsport Member

Stage 5
 
cozo's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 1,383
Member of:
[Inferno Motorsport]
Default Re: Discutii Campionatul European de Drift "King of Europe" in Romania! 19-20 Septemb

din punctul meu de vedere nu sunt nici eu si nici masina pregatiti pentru o competitie de o asemenea amploare. decat sa ma duc acolo si sa ma dau degeaba....fara nici o sansa din start, mai bine merg pentru show, gratar, spritz....e.t.c.
pentru a participa la aceasta competie iti trebuie o masina care sa aibi cel putin 300 cai si sa fie super tare pe suspensii, frana de mana pentru drift....si multe altele.
ce vom vedea acolo este premiera in romania si este ceva unic care merita vazut.
eu ma voi duce chiar daca nu merge nimeni! voi vorbi si cu marius (epu ) care ar vrea sa vina cu masina lui de servici poate il conving sa mearga cu noi cu microbus-ul. este ca o excursie cu trenul. ar trebui sa o facem si pe asta!
dar....daca ne organizam si strangem cureaua un pic putem sa mergem si cu 2-3-4 masini care sa fie parcate una langa alta acolo. ar da super bine!
__________________
sal
cozo is offline  
Old 26-08-09, 10:00   #37
RoByNeT
AirRide Lover

Stage 5
 
RoByNeT's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 6,023
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[SKODA]
[4Rally]
[Competitor CNCA]
[STREETMANIACS]
[AUDI]
Default Re: Discutii Campionatul European de Drift "King of Europe" in Romania! 19-20 Septemb

Quote:
Originally Posted by cozo View Post
din punctul meu de vedere nu sunt nici eu si nici masina pregatiti pentru o competitie de o asemenea amploare. decat sa ma duc acolo si sa ma dau degeaba....fara nici o sansa din start, mai bine merg pentru show, gratar, spritz....e.t.c.
pentru a participa la aceasta competie iti trebuie o masina care sa aibi cel putin 300 cai si sa fie super tare pe suspensii, frana de mana pentru drift....si multe altele.
ce vom vedea acolo este premiera in romania si este ceva unic care merita vazut.
eu ma voi duce chiar daca nu merge nimeni! voi vorbi si cu marius (epu ) care ar vrea sa vina cu masina lui de servici poate il conving sa mearga cu noi cu microbus-ul. este ca o excursie cu trenul. ar trebui sa o facem si pe asta!
dar....daca ne organizam si strangem cureaua un pic putem sa mergem si cu 2-3-4 masini care sa fie parcate una langa alta acolo. ar da super bine!

asta vroiam si eu sa scot in evidenta :P o sa fie plin de reporteri la un asa eveniment si o poza de grup inferno nu ar strica
RoByNeT is offline  
Old 26-08-09, 13:20   #38
jB*XSA

Stage 4
 
jB*XSA's Avatar
 
Join Date: Apr 2009
Posts: 205
Member of:
[4Rally]
Default Re: Discutii Campionatul European de Drift "King of Europe" in Romania! 19-20 Septemb

vorba aia suntem inferno, ar fi pacat sa nu fim macar prezenti cu 3-4 masini si ne bucuram si de show, poate o facem si lata
jB*XSA is offline  
Old 27-08-09, 14:35   #39
b31rmy
Skoda Driver

Stage 5
 
b31rmy's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Posts: 1,616
Member of:
[SKODA]
Default Re: Discutii Campionatul European de Drift "King of Europe" in Romania! 19-20 Septemb

1 2 masini poate vom venii de la Constanta ca am tragatori de elita aici care nu s-ar da la o parte de la o excursie.Pana atunci mai e dar am sa anunt din timp cum stau lucrurile
Va salut
__________________
b31rmy is offline  
Old 29-08-09, 16:45   #40
DRK*DeSiGn

Stage 5
 
DRK*DeSiGn's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 330
Default Re: Discutii Campionatul European de Drift "King of Europe" in Romania! 19-20 Septemb

am o nunta pe 19........deci nu cred ca pot veni
DRK*DeSiGn is offline  
Old 29-08-09, 21:32   #41
Lucian_GXZ
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
Lucian_GXZ's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 2,374
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
Default Re: Discutii Campionatul European de Drift "King of Europe" in Romania! 19-20 Septemb

dar masina ta de drift e gata drk?
Lucian_GXZ is offline  
Old 30-08-09, 15:37   #42
DRK*DeSiGn

Stage 5
 
DRK*DeSiGn's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 330
Default Re: Discutii Campionatul European de Drift "King of Europe" in Romania! 19-20 Septemb

la orice ora e gata vezi ca in curand sunt 90% sanse sa ma alaturi ursarilor mai exact in circa 1 luna maxim 2
DRK*DeSiGn is offline  
Old 31-08-09, 10:35   #43
RoByNeT
AirRide Lover

Stage 5
 
RoByNeT's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 6,023
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[SKODA]
[4Rally]
[Competitor CNCA]
[STREETMANIACS]
[AUDI]
Default Re: Discutii Campionatul European de Drift "King of Europe" in Romania! 19-20 Septemb

de ce ma ? te angajezi la circ ? )
RoByNeT is offline  
Old 31-08-09, 13:23   #44
Lucian_GXZ
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
Lucian_GXZ's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 2,374
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
Default Re: Discutii Campionatul European de Drift "King of Europe" in Romania! 19-20 Septemb

s-a scos la interviu un post de morsa )
Lucian_GXZ is offline  
Old 31-08-09, 14:10   #45
DRK*DeSiGn

Stage 5
 
DRK*DeSiGn's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 330
Default Re: Discutii Campionatul European de Drift "King of Europe" in Romania! 19-20 Septemb

nu bay....vreau sa imi cumpart si eu un E30 !!!

Last edited by daffy duck™; 01-09-09 at 14:10.
DRK*DeSiGn is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -