Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > Cluburi > Cluburi > A.C.S Inferno MotorSport

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 21-08-09, 14:59   #16
Lucian_GXZ
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
Lucian_GXZ's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 2,374
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
Default Re: Discutii Campionatul European de Drift "King of Europe" in Romania! 19-20 Septemb

Mai exista si posibilitatea pe care eu o sustin in principal.. si anume de-a merge cu un microbuz (cum am mers si la craiova). Este distractie, costurile sunt foarte mici, protejam si masinile de gropi si altele la un drum asa de lung.. eu personal vad numai parti pozitive...
__________________
TuningParts ROMANIA - The Performance SHOP
Comenzi Tel: 0745.050.416 (orange);
Site: www.tuning-parts.bg/ro/
Email: tuningparts.romania@yahoo.ro
Facebook: https://www.facebook.com/tuningparts.romania
Lucian_GXZ is offline  
Old 21-08-09, 15:01   #17
RoByNeT
AirRide Lover

Stage 5
 
RoByNeT's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 6,023
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[SKODA]
[4Rally]
[Competitor CNCA]
[STREETMANIACS]
[AUDI]
Default Re: Discutii Campionatul European de Drift "King of Europe" in Romania! 19-20 Septemb

ba nu stiu ce sa zic ... e buna si varianta asta ... dar e altceva cand mergem in coloana asa e mai ktrink
RoByNeT is offline  
Old 21-08-09, 15:10   #18
daffy duck™
Inferno Motorsport Member

Stage 5
 
daffy duck™'s Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 2,951
Member of:
[Inferno Motorsport]
Default Re: Discutii Campionatul European de Drift "King of Europe" in Romania! 19-20 Septemb

o fi CAterinCA robynet , dar gandeste-te ca daca am merge cu masinile in coloana, mergem la fel... sa vedem daca este cineva care se va inscrie la KOE, daca da, mergem cu masinile noastre in coloana....daca nu...mergem sa aplaudam si luam un microbuz...very simple
daffy duck™ is offline  
Old 21-08-09, 15:16   #19
jB*XSA

Stage 4
 
jB*XSA's Avatar
 
Join Date: Apr 2009
Posts: 205
Member of:
[4Rally]
Default Re: Discutii Campionatul European de Drift "King of Europe" in Romania! 19-20 Septemb

eu personal nu merg 400 si ceva de km doar ca sa ii aplaud pe altii
jB*XSA is offline  
Old 21-08-09, 15:24   #20
Evo-Jr
Inferno Motorsport Member

Stage 5
 
Evo-Jr's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 1,293
Member of:
[Inferno Motorsport]
[Mitsubishi]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Discutii Campionatul European de Drift "King of Europe" in Romania! 19-20 Septemb

Quote:
Originally Posted by RoByNeT View Post
lasa ca mergem cu daffy cu masina ca vorba lui ... e obositor drumu ) ca la focsani la intoarcere ...
rautate mica ))
Evo-Jr is offline  
Old 21-08-09, 15:40   #21
daffy duck™
Inferno Motorsport Member

Stage 5
 
daffy duck™'s Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 2,951
Member of:
[Inferno Motorsport]
Default Re: Discutii Campionatul European de Drift "King of Europe" in Romania! 19-20 Septemb

Quote:
Originally Posted by RoByNeT View Post
lasa ca mergem cu daffy cu masina ca vorba lui ... e obositor drumu ) ca la focsani la intoarcere ...
ma' frend, nu stiu cum sa iti zic dar, eu nu dormisem decat 2h inainte de deplasare...asa ca ciocu mic....io ies vineri seara afara...nu ca tine hai sa nu intram in detalii
daffy duck™ is offline  
Old 21-08-09, 16:26   #22
Lucian_GXZ
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
Lucian_GXZ's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 2,374
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
Default Re: Discutii Campionatul European de Drift "King of Europe" in Romania! 19-20 Septemb

Quote:
Originally Posted by jB*XSA View Post
eu personal nu merg 400 si ceva de km doar ca sa ii aplaud pe altii
Sa inteleg ca te bagi la drift atunci?
Lucian_GXZ is offline  
Old 21-08-09, 16:27   #23
Lucian_GXZ
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
Lucian_GXZ's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 2,374
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
Default Re: Discutii Campionatul European de Drift "King of Europe" in Romania! 19-20 Septemb

Vorba vine sa-i aplauzi.. suna ciudat.. dar te duci sa vezi un show frumos... si sa faci o mica excursie.. ramane de vazut ce si cum vom face pana la urma... mie mi-e putin cam indiferent.. oricum, voi fi acolo
Lucian_GXZ is offline  
Old 21-08-09, 16:28   #24
jB*XSA

Stage 4
 
jB*XSA's Avatar
 
Join Date: Apr 2009
Posts: 205
Member of:
[4Rally]
Default Re: Discutii Campionatul European de Drift "King of Europe" in Romania! 19-20 Septemb

Quote:
Originally Posted by Lucian_GXZ View Post
Sa inteleg ca te bagi la drift atunci?
facem offtopic aici, dar oricum intentionez peste 1 an asa sa imi iau un urs sau ceva tractiune spate ) asa ca nu e deplasat cand zici de drift
jB*XSA is offline  
Old 21-08-09, 16:53   #25
RoByNeT
AirRide Lover

Stage 5
 
RoByNeT's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 6,023
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[SKODA]
[4Rally]
[Competitor CNCA]
[STREETMANIACS]
[AUDI]
Default Re: Discutii Campionatul European de Drift "King of Europe" in Romania! 19-20 Septemb

Quote:
Originally Posted by daffy duck™ View Post
ma' frend, nu stiu cum sa iti zic dar, eu nu dormisem decat 2h inainte de deplasare...asa ca ciocu mic....io ies vineri seara afara...nu ca tine hai sa nu intram in detalii



mai ai un atuu in fata mea ... tu esti virgin ... fata de mine tz tz tz ... si "ma`frend" comentezi iar mai mult decat de obicei fa`ti o gagica mai destreseaza`te.
__________________

RoByNeT is offline  
Old 21-08-09, 16:57   #26
Lucian_GXZ
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
Lucian_GXZ's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 2,374
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
Default Re: Discutii Campionatul European de Drift "King of Europe" in Romania! 19-20 Septemb

Nu vreau sa fiu rautacios, am urs de 5 ani juma si inca nu ma simt pregatit pt. drift (in adevaratul sens al cuvantului)... e drept... nici nu m-am concentrat pe treaba asta . Cine stie.. pe viitor este posibil sa scot si eu o caroserie de platforma doar pt. drift... Timpul aduce experienta si intelepciune da... doar cu exercitiu.. stand la tv si mancad mult.. nu faci decat burta ))
Lucian_GXZ is offline  
Old 21-08-09, 17:02   #27
jB*XSA

Stage 4
 
jB*XSA's Avatar
 
Join Date: Apr 2009
Posts: 205
Member of:
[4Rally]
Default Re: Discutii Campionatul European de Drift "King of Europe" in Romania! 19-20 Septemb

pana am partea materiala pentru o masina de drift lucrez la burta ca nici acolo nu sunt bine pus la punct
jB*XSA is offline  
Old 21-08-09, 19:43   #28
Evo-Jr
Inferno Motorsport Member

Stage 5
 
Evo-Jr's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 1,293
Member of:
[Inferno Motorsport]
[Mitsubishi]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Discutii Campionatul European de Drift "King of Europe" in Romania! 19-20 Septemb

Quote:
Originally Posted by Lucian_GXZ View Post
.. stand la tv si mancad mult.. nu faci decat burta ))

bati vre un apropo mestere ?)ciai cu burtica mea =))am un airbag in plus in caz de ceva :>
Evo-Jr is offline  
Old 21-08-09, 19:46   #29
Lucian_GXZ
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
Lucian_GXZ's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 2,374
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
Default Re: Discutii Campionatul European de Drift "King of Europe" in Romania! 19-20 Septemb

Nu, de data asta nu era o aluzie
Lucian_GXZ is offline  
Old 21-08-09, 19:58   #30
VN23TDR

Stage 5
 
VN23TDR's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 1,048
Default Re: Discutii Campionatul European de Drift "King of Europe" in Romania! 19-20 Septemb

Si daca e sa plecati cu microbuzu sau chiar cu masinile.. cand se pleaca ?
VN23TDR is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -