Baieti, eu vin cu cea mai mare placere la ora 9...

.. dar faza e ca trenul SV-IS ajunge la ora 10 fara 5 minute.. Mai devreme nu am tren... Cum facem? ... Sau cum faceti ?
A ! Si inca ceva: cat de departe e gara de OMV ???

POate daca faceti meeting la 10.. ajung si eu