Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Iasi

Reply
 
Thread Tools
Old 26-08-12, 01:14   #1516
vinyl
VW Driver

Stage 5
 
vinyl's Avatar
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 2,092
Member of:
[Nissan]
[VW]
[2 Roti]
Default Re: Masini tari din Iasi

Quote:
Originally Posted by IS19CIP View Post
Eu zic ca trebuia sa o posteze pe a ta nui asa ? Cat o vezi tu asa cu abtibilduri cu Fulger McQueen atrage foarte multe privirii + ca are un motor pe masura . Si app masina asta are premii la activ cat nai avut tu de cand te stii . Asa ca nu mai venitii cu comentarii din astea de 2 lei pentru ca devenitii PENIBILI !
Pustiu...vezi ca e a doua oara cand esti foarte impertient ! Sper sa nu ne intalnim prea curand !
vinyl is offline   Reply With Quote
Old 26-08-12, 01:47   #1517
Jockers

Stage 5
 
Join Date: Feb 2011
Posts: 478
Default Re: Masini tari din Iasi

Cip un sfat de la mine..nu mai ridica masinile altora..Mai ai de crescut putin si nu mai vb urat cu lumea.. Si app de Nissan nu am avut banii atunci ca il luam eu cu un pret de nimic ..ce o fost o fost ..
Jockers is offline   Reply With Quote
Old 26-08-12, 09:44   #1518
GAby645
Opel Driver

Stage 5
 
GAby645's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 3,177
Member of:
[MERCEDES]
[Opel]
[AUDI]
Default Re: Masini tari din Iasi

lasa-ti masinile altora si vedeti-va de masinile voastre !!
ca nu va plac cum arata e parerea voastra dar nu ca nu is merita locul intr-un topic sau nu !!
__________________
www.autowebb.ro|Piese Auto Iasi
GAby645 is offline   Reply With Quote
Old 26-08-12, 10:43   #1519
MihaiCsl

Stage 5
 
MihaiCsl's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 1,113
Default Re: Masini tari din Iasi

Quote:
Originally Posted by vinyl View Post
Pustiu...vezi ca e a doua oara cand esti foarte impertient ! Sper sa nu ne intalnim prea curand !
Ooo, suntem rai. vezi ma sa nu te ia vantul.
Quote:
Originally Posted by Jockers View Post
Cip un sfat de la mine..nu mai ridica masinile altora..Mai ai de crescut putin si nu mai vb urat cu lumea.. Si app de Nissan nu am avut banii atunci ca il luam eu cu un pret de nimic ..ce o fost o fost ..
Mi-a vorbit si mie o data urat de am zis ca-i mut directia, dar nu ma pun cu persoanele ce au probleme psihice. )
__________________
If gas gets any higher, i'm cutting a hole through the floor of my car and Flintstoning this bitch.
MihaiCsl is offline   Reply With Quote
Old 26-08-12, 18:25   #1520
Eddy_e39

Stage 4
 
Eddy_e39's Avatar
 
Join Date: Mar 2012
Posts: 201
Default Re: Masini tari din Iasi

Gata fratilor cu off-topicul Lasati omu' in pace ca fiecare are zile bune si zile proaste Hai , asteptam urmatoarea masina
Eddy_e39 is offline   Reply With Quote
Old 27-08-12, 01:21   #1521
Dan101

Stage 3
 
Dan101's Avatar
 
Join Date: Feb 2011
Posts: 133
Member of:
[4Rally]
Default Re: Masini tari din Iasi

" Motor pe masura'' ahahaaaa )))) asta e prea tare
Dan101 is offline   Reply With Quote
Old 27-08-12, 10:30   #1522
Jockers

Stage 5
 
Join Date: Feb 2011
Posts: 478
Default Re: Masini tari din Iasi

parca avea v8 400 de cai ) turbo ..) daca el mai mult de motor ce Ciele nu o vazut e normal ca i se pare mare 2000 Cip sa te mai potolesti putin cu comentariile prostesti cel putin pana ei permisul :>
Jockers is offline   Reply With Quote
Old 27-08-12, 15:45   #1523
IS19CIP

Stage 5
 
IS19CIP's Avatar
 
Join Date: Dec 2010
Posts: 546
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Masini tari din Iasi

Quote:
Originally Posted by vinyl View Post
Pustiu...vezi ca e a doua oara cand esti foarte impertient ! Sper sa nu ne intalnim prea curand !
Ce sunt cu amenintarile astea ?
JOKERS ce am zis gresit , de tot sari asa pe mine ? P.S Ce ai zis aici puteai sa imi zici si live
Si in legatura cu motorul de 2.0 de pe NISSAN cand am zis " pe masura " m-am referit ca bate si PASSAT si GOLF . Asa ca nu mai fiti rautaciosii ca pana apare si masina voastra prin topicul asta mai e cale lunga .
Nu am nimic cu nimeni dar vad ca unii LIVE sunt intr-un fel si aici sunt altfel. O zi excelenta va doresc.
__________________


TRACTARI AUTO NON-STOP TEL : 0743 635 005
IS19CIP is offline   Reply With Quote
Old 27-08-12, 15:50   #1524
Dan101

Stage 3
 
Dan101's Avatar
 
Join Date: Feb 2011
Posts: 133
Member of:
[4Rally]
Default Re: Masini tari din Iasi

Depinde ce motorizari pe PASSAT SI GOLF!!!! normal ca bate un 1.9TDI , ce e mai sus, NU!
Dan101 is offline   Reply With Quote
Old 27-08-12, 16:10   #1525
MihaiCsl

Stage 5
 
MihaiCsl's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 1,113
Default Re: Masini tari din Iasi

Quote:
Originally Posted by Jockers View Post
parca avea v8 400 de cai ) turbo ..) daca el mai mult de motor ce Ciele nu o vazut e normal ca i se pare mare 2000 Cip sa te mai potolesti putin cu comentariile prostesti cel putin pana ei permisul :>
E v7 399 de cai ma, ce stii tu. Cat sa te mai invat?)
Orice masina e tare, normal, ca e facuta din metal, nu din plastilina.
MihaiCsl is offline   Reply With Quote
Old 27-08-12, 19:41   #1526
CRyS`
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
CRyS`'s Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 3,107
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Opel]
[RENAULT]
[FORD]
Default Re: Masini tari din Iasi

Aloooooooooooooooooo!!!!!!!!!!! Aloooooooooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Ce se intampla? Ce e cu voi? Unde va credeti? Sunteti pe cel mai mare si populat forum auto din Estul Europei !!!!!!!!!!!!!! Sunteti pe sectiunea IASI, IASI ce odata era pe locul 2 dupa Bucuresti in vizite, discutii & CO si ameninta bine pozitia numarul 1 !!!!!!!!! Nu va e rusine? Sa nu cumva sa imi dau drumu la gura si sa va spurc pe fiecare in parte,nu ca nu mi-ar place, nu mi-ar face placere si nu mi-ar fi rusine!!!!

Si cu mutatul ... va rog,mutati-va directia, comentarill si ideile low cost despre si cu in alta parte sau abtineti-va!!! Nu aici!!! In privat daca se poate,va mutati si directia si dintii si pumnii acolo sau LIVE; daca sunteti in stare concepeti un forum al vostru si sanatate!


Va rog frumos, MihaiCsl, IS19CIP, Jockers, vinyl, Eddy_e39, 18.Marius.92: GATA !!! A fost masina lui Cristi,a fost, a muncit pt ea, a investit in ea, dar GATA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Va multumesc!


CRyS`



P.S. ! Imi este rusine mie atunci cand intru pe sectiunea IASI!
__________________

Eşti prost ? Aprinde proiectoarele de ceaţă, cu xenon ! Eşti cel mai prost ? Aprinde şi stopul de ceaţă cu led !
CRyS` is offline   Reply With Quote
Old 27-08-12, 21:27   #1527
Dan101

Stage 3
 
Dan101's Avatar
 
Join Date: Feb 2011
Posts: 133
Member of:
[4Rally]
Default Re: Masini tari din Iasi

Quote:
Originally Posted by CRyS` View Post
Aloooooooooooooooooo!!!!!!!!!!! Aloooooooooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Ce se intampla? Ce e cu voi? Unde va credeti? Sunteti pe cel mai mare si populat forum auto din Estul Europei !!!!!!!!!!!!!! Sunteti pe sectiunea IASI, IASI ce odata era pe locul 2 dupa Bucuresti in vizite, discutii & CO si ameninta bine pozitia numarul 1 !!!!!!!!! Nu va e rusine? Sa nu cumva sa imi dau drumu la gura si sa va spurc pe fiecare in parte,nu ca nu mi-ar place, nu mi-ar face placere si nu mi-ar fi rusine!!!!

Si cu mutatul ... va rog,mutati-va directia, comentarill si ideile low cost despre si cu in alta parte sau abtineti-va!!! Nu aici!!! In privat daca se poate,va mutati si directia si dintii si pumnii acolo sau LIVE; daca sunteti in stare concepeti un forum al vostru si sanatate!


Va rog frumos, MihaiCsl, IS19CIP, Jockers, vinyl, Eddy_e39, 18.Marius.92: GATA !!! A fost masina lui Cristi,a fost, a muncit pt ea, a investit in ea, dar GATA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Va multumesc!


CRyS`



P.S. ! Imi este rusine mie atunci cand intru pe sectiunea IASI!
+1, Mare dreptate ai CRyS!
Dan101 is offline   Reply With Quote
Old 27-08-12, 21:44   #1528
JusT_SaY_BoBo
VW Driver

Stage 5
 
JusT_SaY_BoBo's Avatar
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 2,353
Member of:
[VW]
Default Re: Masini tari din Iasi

+1 crys
sunt unii care chiar vor sa vada ceva pe forum asta,sa mai afle ceva nou,o gluma o chestie...in ultimul timp cam peste tot numai cearta,scandaluri,ironii.
macar noi la iasi sa fim putin mai calmi.nu mai sariti asa unul in capul altuia pentru orice nimic...
si dupa cum a mai zis cineva mai sus,fiecare posteaza dupa parerea lui,care crede el ca e o masina tare,sunt perfect deacord.pe mine personal ma atragea de fiecare data nissanul cand il vedeam,era ceva mai deosebit.
__________________
My Baby


Vand odorizante California Scents!!! 20 ron bucata!!! Just_Say_Bobo@yahoo.com
JusT_SaY_BoBo is offline   Reply With Quote
Old 28-08-12, 16:39   #1529
MnezO
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
MnezO's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 1,273
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[DACIA]
[MERCEDES]
[ALFA ROMEO]
[4Rally]
[HP Racing Team ]
Default Re: Masini tari din Iasi

Quote:
Originally Posted by CRyS` View Post
Aloooooooooooooooooo!!!!!!!!!!! Aloooooooooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Ce se intampla? Ce e cu voi? Unde va credeti? Sunteti pe cel mai mare si populat forum auto din Estul Europei !!!!!!!!!!!!!! Sunteti pe sectiunea IASI, IASI ce odata era pe locul 2 dupa Bucuresti in vizite, discutii & CO si ameninta bine pozitia numarul 1 !!!!!!!!! Nu va e rusine? Sa nu cumva sa imi dau drumu la gura si sa va spurc pe fiecare in parte,nu ca nu mi-ar place, nu mi-ar face placere si nu mi-ar fi rusine!!!!

Si cu mutatul ... va rog,mutati-va directia, comentarill si ideile low cost despre si cu in alta parte sau abtineti-va!!! Nu aici!!! In privat daca se poate,va mutati si directia si dintii si pumnii acolo sau LIVE; daca sunteti in stare concepeti un forum al vostru si sanatate!


Va rog frumos, MihaiCsl, IS19CIP, Jockers, vinyl, Eddy_e39, 18.Marius.92: GATA !!! A fost masina lui Cristi,a fost, a muncit pt ea, a investit in ea, dar GATA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Va multumesc!


CRyS`



P.S. ! Imi este rusine mie atunci cand intru pe sectiunea IASI!

CRyS calm tata. De asta nu mai intru si intram pe 4tuning cei care am fost o data. Ne enervam degeaba si nu are rost.
MnezO is offline   Reply With Quote
Old 28-08-12, 19:26   #1530
CRyS`
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
CRyS`'s Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 3,107
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Opel]
[RENAULT]
[FORD]
Default Re: Masini tari din Iasi

Mnezo,eu sa ma enervez? Stii bine ca nu am voie! Doar ii apostrofam un pic pe cei enumerati mai sus! Raman fidel 4Tuning-ului indiferent de situatie! Aici am invatat sa schimb treptele in 7000 rpm, aici am invatat sa pun kerosen in rezervor,aici am invatat sa fac (I)legale si tot asa mai departe!

De exemplu,o alta masina TARE e jucaria lui Mnezo! Mie imi place la nebunie! De cat ori il vad in trafic de atatea ori imi zic "Il fac si cu spatele si cu fatza cu ochii inchisi!"
CRyS` is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -