Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Iasi

Reply
 
Thread Tools
Old 08-11-10, 09:32   #301
vlad87
Peugeot Driver

Stage 5
 
vlad87's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 342
Member of:
[PEUGEOT]
Default Re: Accidente Rutiere De Pe Raza Judetului Iasi

Nasol moment. Cum ai rezolvat?
vlad87 is offline   Reply With Quote
Old 08-11-10, 21:00   #302
dtzutzu

Stage 1
 
dtzutzu's Avatar
 
Join Date: Aug 2010
Posts: 20
Default Re: Accidente Rutiere De Pe Raza Judetului Iasi

pai ne-am intalnit a doua zi de dimineata...ca era inchis la asigurator,la ora la care s-a intamplat nefericitul incident...si a declarat cheagu' ca a fost vinovat...acum...astept sa imi de-a consatarea asiguratorul sa ma pot duce sa o repar...dar am auzit ca dureaza o vesnicie...si deja imi lipseste enorm sofatul...in rest toata lumea e teafara si nevatamata ...de acest lucru sunt cel mai fericit!
dtzutzu is offline   Reply With Quote
Old 08-11-10, 21:59   #303
vlad87
Peugeot Driver

Stage 5
 
vlad87's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 342
Member of:
[PEUGEOT]
Default Re: Accidente Rutiere De Pe Raza Judetului Iasi

Da, bine asa. Lasa ca tabla se indreapta
vlad87 is offline   Reply With Quote
Old 08-11-10, 23:21   #304
Bondellu

Stage 3
 
Bondellu's Avatar
 
Join Date: May 2010
Posts: 169
Default Re: Accidente Rutiere De Pe Raza Judetului Iasi

Quote:
Originally Posted by vlad87 View Post
Da, bine asa. Lasa ca tabla se indreapta
Frumos spus.Bine ca nu ai omorat batranul de pe logan)
Bondellu is offline   Reply With Quote
Old 13-11-10, 10:14   #305
vlad87
Peugeot Driver

Stage 5
 
vlad87's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 342
Member of:
[PEUGEOT]
Default Re: Accidente Rutiere De Pe Raza Judetului Iasi

http://video.bzi.ro/video/show/Groaz...-in-Copou-7894

vlad87 is offline   Reply With Quote
Old 13-11-10, 13:17   #306
=Virus=

Stage 5
 
=Virus='s Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 857
Default Re: Accidente Rutiere De Pe Raza Judetului Iasi

Bogdanele, nu stii ce s-a intamplat ieri, asa ca ai putin grija la vocabular! Nu fi la fel de "inteligent" ca martorii care declarau ca masina avea "200 la ora" sau ca "a facut un cerc, s-a invartit de cateva ori" .
__________________
=Virus= is offline   Reply With Quote
Old 13-11-10, 13:20   #307
Bogdan.IS
Audi Driver

Stage 5
 
Bogdan.IS's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 990
Member of:
[AUDI]
[PEUGEOT]
Default Re: Accidente Rutiere De Pe Raza Judetului Iasi

daca omul , circula responsabil , cu 50 kmh , nu se intamplau toate astea , esti de acord cu mine ?
Bogdan.IS is offline   Reply With Quote
Old 13-11-10, 13:42   #308
=Virus=

Stage 5
 
=Virus='s Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 857
Default Re: Accidente Rutiere De Pe Raza Judetului Iasi

Daca si cu parca... daca avea vitezele de avioane ce se vehiculau in randurile "martorilor" aseara se oprea mult mai departe, si kia ar fi fost mai grav avariata! O problema mai mare dupa parerea mea este ca aceast accident ar fi putut fi evitat daca starea drumurilor ar fi fost mai buna!
=Virus= is offline   Reply With Quote
Old 13-11-10, 14:26   #309
Bogdan.IS
Audi Driver

Stage 5
 
Bogdan.IS's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 990
Member of:
[AUDI]
[PEUGEOT]
Default Re: Accidente Rutiere De Pe Raza Judetului Iasi

Baiatul ala dintre martori , care e mai buzat ... ala are niste probleme acolo sus ... l-am cunoscut personal , deci declaratia lui n-o lua in seama .
Unde a fost accidentul , singura partea de drum care-i plina de gropi e banda a 2a , sina de tramavai ca prima banda e intr-o stare oleaca mai buna decat cea de a doua .
__________________
Urasc cocalarul si taranul marca Romania !
Bogdan.IS is offline   Reply With Quote
Old 13-11-10, 20:57   #310
criminales

Stage 5
 
criminales's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 739
Default Re: Accidente Rutiere De Pe Raza Judetului Iasi

cred ca starea drumului e de vina ascultati ce delara femeia care a fost implicata in accident
nu va dat cu parerea si dati in cap omului
posibil sa fi avind viteza dar de ce deodata pierde controlul masinii si ajunge in refugiu ?
treceti pe acolo si uitativa ce crater imens e pe linia de tramvai cel mai mare sofer de rali sau drift la fel ar fi patit
si uitativa atenci ca masina e intacta fugea masina de la sine raminea infipta in bordura de peste 30 de cm i se rupeau ambele roti fata in bordura masina fiind joasa cei care au fost acolo va pot comfirma ca masina a plecat pe rotile ei fara mari avarii ...
sunt prea multe intrebari care dau cu , ,,,,,?
pacat de fete si fereasca dumnezeu de asa ceva ... se poate intimpla ori cui sau mai rau sa te arunce o groapa de asta in fata unui tir si atunci tot soferu e de vina ?
multi oameni sfirsesc nevinovati .... de multe ori nu cei de la volan sunt 100% vinovati pacat de cele 3 victime urmariti cu atentie declaratia femeiei cu hundai explica destul de clar venea din vale avea ceva viteza si de o data a pierdut controlul volanului si a ajuns in refugiul pt pietoni
nu cred ca a vrut sa se sinucida si a tras el anumea de volan
criminales is offline   Reply With Quote
Old 13-11-10, 22:48   #311
CiRiNeL

Stage 4
 
CiRiNeL's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Posts: 254
Member of:
[Crazy Drivers]
[VW]
Default Re: Accidente Rutiere De Pe Raza Judetului Iasi

nu cred ca isi au rostul toate comentariile noastre acum...sau toate comentariile de pe pagina ziarului...pacat ca s-a intamplat asta...ca avea viteza...si cata viteza avea o sa afle politia...nu suntem noi cei care trebuie sa judecam...bogdan nu e bine ce zici...

nu putem da vina nic ipe drum, ca apoi se poate zice usor ca nu s-a adaptat viteza la conditiile de drum

hai sa nu uitam ca majoritatea de aici il stim macar din vedere pe tudor(ca si mine de altfel) sau altii ii sunt chiar prieteni, iar cei care nu il cunosc nu trebuie sa arunce cu noroi

sa fim seriosi nu mergi regulamentar tot timpul. urci de 100 de ori copoul cu 40 km/h dar se intampla sa mai sari si calul...si asta nu cred ca se intampla doar membrilor 4tuning sau celor care se aduna pe copou("jmekeri de copou" cum place lumii sa zica) asta se poate intampla oricarui conducator auto
__________________
CiRiNeL is offline   Reply With Quote
Old 13-11-10, 23:28   #312
Bogdan.IS
Audi Driver

Stage 5
 
Bogdan.IS's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 990
Member of:
[AUDI]
[PEUGEOT]
Default Re: Accidente Rutiere De Pe Raza Judetului Iasi

razvanMRG , pe parerea ta nu dau 2 bani ... daca zici ca-s destept dupa taste, data viitoare am sa-ti arat ca sunt destept la stadion te salut cand te vad
... dar in schimb parerea lui cirinel o iau in considerare . Rog un moderator sa-mi stearga post-urile de pe acest thread .
Bogdan.IS is offline   Reply With Quote
Old 14-11-10, 08:47   #313
CRyS`
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
CRyS`'s Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 3,107
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Opel]
[RENAULT]
[FORD]
Default Re: Accidente Rutiere De Pe Raza Judetului Iasi

urmariti bine reportajul de la PROs TV sa vedeti ca a fost surprins de camerele de pe Copou,putin mai la vale de accident IN TIMP CE MERGEA REGULAMENTAR!!! SI SUNT SI IMAGINI!

Si imi doresc enorm de mult sa vad ziaristii de la BZI izbiti de autobuz,tramvai,microbuz si eventual cand sta in statie sa ii vina autobuzu' nr. 41 sa ii cada in cap ceva si sper sa vada si acel ziarist aceste randuri!
__________________

Eşti prost ? Aprinde proiectoarele de ceaţă, cu xenon ! Eşti cel mai prost ? Aprinde şi stopul de ceaţă cu led !

Last edited by bakal; 16-11-10 at 23:16.
CRyS` is offline   Reply With Quote
Old 15-11-10, 21:35   #314
JusT_SaY_BoBo
VW Driver

Stage 5
 
JusT_SaY_BoBo's Avatar
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 2,353
Member of:
[VW]
Default Re: Accidente Rutiere De Pe Raza Judetului Iasi

ieri seara pe la ora 21:30 cred a fost un accident urat in nicolina
o soferita cu un a4 breack cred ca 99 nu a oprit la stop si a intrat in aripa spate a unui ford mondeo invartindu-l la 180grade....cred ca avea ceva viteza,totul s-a intamplat in fata mea si nu am apucat sa vad audi-ul decat dupa impact oprit...din pacate nu am poze...daca stie cineva ceva despre acest accident sa dea mai multe detalii
__________________
My Baby


Vand odorizante California Scents!!! 20 ron bucata!!! Just_Say_Bobo@yahoo.com
JusT_SaY_BoBo is offline   Reply With Quote
Old 15-11-10, 21:45   #315
Bogdan.IS
Audi Driver

Stage 5
 
Bogdan.IS's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 990
Member of:
[AUDI]
[PEUGEOT]
Default Re: Accidente Rutiere De Pe Raza Judetului Iasi

era cumva un audi rosu , cu numere rosii ...de bt ?
Bogdan.IS is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -