Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Iasi

Reply
 
Thread Tools
Old 22-06-05, 14:22   #1
SV-05-YBG
Crazy Drivers Members

Stage 5
 
SV-05-YBG's Avatar
 
Join Date: Dec 2004
Posts: 1,961
Member of:
[Moderators]
[Crazy Drivers]
[PARTICIPANT CURSE]
[Toyota]
Default CURSA ACCELERATIE SUCEAVA 26 IUNIE 2005

Grupele sunt urmatoarele:

A1: => 75 cp
A : 75-90 cp
B : 90 - 110 cp
C : 110 - 130 cp
D : 130 - 160 cp
E : 160 – 200 cp
F : 200 =>

Cursa are loc duminica, 26 iunie 2005.

Inscrierile incep la ora 10.00 iar cursa va incepe la ora 11.00

Va dura pana la ora 17.00

De asemenea, cei de la Metabond (in functie de discutiile de astazi cu Consiliul Local) vor avea o demonstratie cu produsele lor.

Dupa finalizarea grupelor, pana la ora 17.00 vor fi intreceri la liber.

Este prima cursa organizata la Suceava. (Niciodata nu s-a mai facut asa ceva)

Pentru mai multe detalii pot fi contacta si la 0740-083939 (Stefan M. Ciocoiu)
__________________
Toyota Supra MKIII 3000 tubo 6 linie 238 + CP
poate mai mult pe viitor ..... cine stie ...... in lucru ... a fost

Benelli Tornado Tre 900 cmc in linie - 141 Cp - 180 kg - RWD (1 tire)

Honda Civic 1994 ..... work in progress .... cand or fi bani


Rover 820 Ti .....
SV-05-YBG is offline   Reply With Quote
Old 23-06-05, 07:58   #2
SV-05-YBG
Crazy Drivers Members

Stage 5
 
SV-05-YBG's Avatar
 
Join Date: Dec 2004
Posts: 1,961
Member of:
[Moderators]
[Crazy Drivers]
[PARTICIPANT CURSE]
[Toyota]
Default

Am sa va rog sa ma anuntati cum facem cand veniti la Suceava. Sa stim cum ne intalnim si daca aveti nevoie sa mergem impreuna la Salcea.
tel: 0740-083939 Stefan
SV-05-YBG is offline   Reply With Quote
Old 24-06-05, 10:15   #3
golf II

Stage 5
 
golf II's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 1,568
Member of:
[Crazy Drivers]
Default

pai era vorba k ne intalnim in parcare la metro la ora 9 duminica dimineata....
golf II is offline   Reply With Quote
Old 24-06-05, 10:27   #4
SV-05-YBG
Crazy Drivers Members

Stage 5
 
SV-05-YBG's Avatar
 
Join Date: Dec 2004
Posts: 1,961
Member of:
[Moderators]
[Crazy Drivers]
[PARTICIPANT CURSE]
[Toyota]
Default

Sunt de acord cu tine. Dar poate unii mai vor si alte detalii.
SV-05-YBG is offline   Reply With Quote
Old 25-06-05, 08:29   #5
IS 18 BOG

Stage 5
 
IS 18 BOG's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 913
Default

AMC Iasi vine la Suceva ... ferea ca venim sa spagem tot :P

diseara am lista completa cu toti cei care vin din automotor club .... speram sa iasa bine .. readuc aminte ca vin castigatorii de la cursa din mai la grupele B,C,D
__________________
Moldovean incurabil si ma mandresc cu asta !
IS 18 BOG is offline   Reply With Quote
Old 25-06-05, 08:34   #6
SV-05-YBG
Crazy Drivers Members

Stage 5
 
SV-05-YBG's Avatar
 
Join Date: Dec 2004
Posts: 1,961
Member of:
[Moderators]
[Crazy Drivers]
[PARTICIPANT CURSE]
[Toyota]
Default

sa ne anuntati cum ajungeti pentru a ne intalni.
SV-05-YBG is offline   Reply With Quote
Old 25-06-05, 23:51   #7
XCS911

Stage 2
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 27
Default

Epox... stai calm... ca AMC se descurca el... tu sa termini bacu cu note maxime... Sper ca data viitoare sa poti veni
XCS911 is offline   Reply With Quote
Old 26-06-05, 14:56   #8
Heparu_Boy
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
Heparu_Boy's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 929
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[AUDI]
Default

Vreau sa va multumesc ca ati venit si sper ca v-a placut !! Si o sa mai veniti si altadata cand o sa fie !!! A fost prima cursa de acest gen in Suceava!! Suntem bobocei !!! Succes !!
__________________
Audi S3 400+ ---------
Heparu_Boy is offline   Reply With Quote
Old 26-06-05, 15:26   #9
IS 18 BOG

Stage 5
 
IS 18 BOG's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 913
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Heparu_Boy\"
Vreau sa va multumesc ca ati venit si sper ca v-a placut !! Si o sa mai veniti si altadata cand o sa fie !!! A fost prima cursa de acest gen in Suceava!! Suntem bobocei !!! Succes !!
pai mai venim sa va luam grupele
IS 18 BOG is offline   Reply With Quote
Old 27-06-05, 07:18   #10
SV-05-YBG
Crazy Drivers Members

Stage 5
 
SV-05-YBG's Avatar
 
Join Date: Dec 2004
Posts: 1,961
Member of:
[Moderators]
[Crazy Drivers]
[PARTICIPANT CURSE]
[Toyota]
Default

V asteptam cu cea mai mare placere.
SV-05-YBG is offline   Reply With Quote
Old 27-06-05, 08:16   #11
SV-05-YBG
Crazy Drivers Members

Stage 5
 
SV-05-YBG's Avatar
 
Join Date: Dec 2004
Posts: 1,961
Member of:
[Moderators]
[Crazy Drivers]
[PARTICIPANT CURSE]
[Toyota]
Default

Si sa nu uitam. Multumiri pentru participare. Si pentru sfaturi.
SV-05-YBG is offline   Reply With Quote
Old 27-06-05, 12:41   #12
IS 18 BOG

Stage 5
 
IS 18 BOG's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 913
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"SV-05-YBG\"
Si sa nu uitam. Multumiri pentru participare. Si pentru sfaturi.
am eu impresia sau a fopst ce-a mai mare prezenta a unui club ? 7 majini .. frumos .....
IS 18 BOG is offline   Reply With Quote
Old 27-06-05, 13:11   #13
SV-05-YBG
Crazy Drivers Members

Stage 5
 
SV-05-YBG's Avatar
 
Join Date: Dec 2004
Posts: 1,961
Member of:
[Moderators]
[Crazy Drivers]
[PARTICIPANT CURSE]
[Toyota]
Default

Da. A fost cea mai mare prezenta.

Doar noi am mai avut 6 masini.
SV-05-YBG is offline   Reply With Quote
Old 09-07-05, 18:05   #14
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default

ceva discutii din bacau despre cursa de la suceava...
https://www.4tuning.ro/forum/viewtopic.php?t=8758
respect iasi pt pariciparea numeroasa si pentru rezultate...
sper sa nu redeskidem conflictele de pe bc si aici
aleks is offline   Reply With Quote
- Copyright 2026 4Tuning -