Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Iasi

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 26-02-11, 10:32   #391
Bogdan.IS
Audi Driver

Stage 5
 
Bogdan.IS's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 990
Member of:
[AUDI]
[PEUGEOT]
Default Re: Boicot Benzinărie

Alaltaieri am fost cu un prieten , si am alimentat de la OMV-ul de langa belvedere ... motorina SPRINT DIESEL 5.12...ieri iar am fost sa alimenteze SPRINT DIESEL 5.21 .... sa nu-i f..... in gat ? de ieri pana azi au umflat pretul cu aproape 10 bani ... Am fost frumos si am alimentat de la LukOil-u din SF Lazar . Cat mai traiesc nu voi mai alimenta de la nenorocitii unde scrie PETROM/OMV ... mai bine alimentez de la o benzinarie fantoma decat de la hotii aia .
__________________
Urasc cocalarul si taranul marca Romania !
Bogdan.IS is offline  
Old 26-02-11, 10:45   #392
criminales

Stage 5
 
criminales's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 739
Default Re: Boicot Benzinărie

Quote:
Originally Posted by Bogdan.IS View Post
Alaltaieri am fost cu un prieten , si am alimentat de la OMV-ul de langa belvedere ... motorina SPRINT DIESEL 5.12...ieri iar am fost sa alimenteze SPRINT DIESEL 5.21 .... sa nu-i f..... in gat ? de ieri pana azi au umflat pretul cu aproape 10 bani ... Am fost frumos si am alimentat de la LukOil-u din SF Lazar . Cat mai traiesc nu voi mai alimenta de la nenorocitii unde scrie PETROM/OMV ... mai bine alimentez de la o benzinarie fantoma decat de la hotii aia .
si eu ma afirm cu benzinaria lui tata dumnezeu sa il ierte se afla in cimitirul sf treime pacurari parcela 10 rindul 3 mormintul 7 va astept cu placere pentru a va face plinul cu coliva si alte bunatati benzina si motorina devin pe zi ce trece un lux cum tot pe zi ce trece incep sa de vina si cartofii care au pretul unui kg de portocale care sunt importate din cuca macaii vagadugu
asa ca spor la afirmare
criminales is offline  
Old 26-02-11, 13:03   #393
criminales

Stage 5
 
criminales's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 739
Default Re: Boicot Benzinărie

dacei prin urmare romanul liciteaza la pompa cit mai mult
pretul incepe de la 4,96 sa strigat 5,06 si e un urcare care da mai mult?
asteptam cu oferte
criminales is offline  
Old 26-02-11, 13:08   #394
DarkDriver
VW Driver

Stage 4
 
DarkDriver's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 255
Member of:
[VW]
Default Re: Boicot Benzinărie

Dau eu 7 lei daca imi face din 55 de cai vreo 120 de cai
DarkDriver is offline  
Old 26-02-11, 13:30   #395
criminales

Stage 5
 
criminales's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 739
Default Re: Boicot Benzinărie

dai tu 7 asteptam 8 nimeni nu da 8
da cineva 8 primeste sasa cai frumosi
criminales is offline  
Old 26-02-11, 16:29   #396
zorro6299


Stage 5
 
zorro6299's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 674
Member of:
[4Tuning International]
[VW]
Thumbs up Re: Boicot Benzinărie

merg zilele urmatoare in RM ,sa fac plinu", mai merge cineva ?

* motorina o cumpar cu 3,6 Ron/Litru

0746 963 770

id : is44puf
zorro6299 is offline  
Old 27-02-11, 13:07   #397
criminales

Stage 5
 
criminales's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 739
Default Re: Boicot Benzinărie

https://www.youtube.com/watch?v=7dmxn...eature=related https://www.youtube.com/watch?v=4HMU_...eature=related

Last edited by criminales; 27-02-11 at 13:14.
criminales is offline  
Old 27-02-11, 13:44   #398
Mangobit

Stage 3
 
Mangobit's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 107
Member of:
[Competitor CNCA]
Default Re: Boicot Benzinărie

Indiferent cati suntem astia mai tineri pana in 40 de ani..nimeni nu se sufoca..indiferent de situatie trb pus benzina\motorina pentru ati rezolva problemele...nu cred ca vine Nea Fanica din nush ce cartier sa faca boicot cu noi..iar acest lucru e la nivel inalt nu putem schimba noi nimic.. off topic: doar sa fie vreo revolutie..in afara de benzina creste pretul celorlalte produse ...ce facem ne adunam in carrefour si cerem ieftinirea?! nu cred..

Asa ca totul ramane asa cum este cu bine cu rau..daca e sa ne intoarcem in epoca de piatra si sa mancam de pe jos asta e...si stra stra bunicii nostrii au supravetuit mancand bambus si mai stiu eu ce..

Asta e viata!
__________________
fara imagini cu animale chinuite!
Mangobit is offline  
Old 27-02-11, 15:26   #399
zorro6299


Stage 5
 
zorro6299's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 674
Member of:
[4Tuning International]
[VW]
Thumbs down Re: Boicot Benzinărie

Quote:
Originally Posted by Mangobit View Post
........

Asta e viata!
Asta e parerea TA.....si din cauza celor care au aceiasi parere ca a ta.... tara asta a ajuns unde este !!! Pt-ca nu-s multi care se opun regulilor , nu-s multi care-s dispusi sa spuna NU , nu suntem deacord cu asta/ sau cu cealalta.... dar, DAR sunt multi ca Tine , care " tac si inghit " ca doar ' asta e viata " !!! Pofta mare !!!

trist dar adevarat , in tara asta de cacat cine nu-i beat...e prost sau afumat !!! ( no ofence e doar o vorba de-a mea/parerea mea )
zorro6299 is offline  
Old 27-02-11, 15:39   #400
DTH
2 Roti

Stage 5
 
DTH's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 6,411
Member of:
[VW]
[Nissan]
[2 Roti]
[FOTO]
[4Rally]
[4Wheels]
Default Re: Boicot Benzinărie

Quote:
Originally Posted by zorro6299 View Post
Asta e parerea TA.....si din cauza celor care au aceiasi parere ca a ta.... tara asta a ajuns unde este !!! Pt-ca nu-s multi care se opun regulilor , nu-s multi care-s dispusi sa spuna NU , nu suntem deacord cu asta/ sau cu cealalta.... dar, DAR sunt multi ca Tine , care " tac si inghit " ca doar ' asta e viata " !!! Pofta mare !!!

trist dar adevarat , in tara asta de cacat cine nu-i beat...e prost sau afumat !!! ( no ofence e doar o vorba de-a mea/parerea mea )
Poate vrei să zici Fumat nu afumat
DTH is offline  
Old 27-02-11, 15:45   #401
zorro6299


Stage 5
 
zorro6299's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 674
Member of:
[4Tuning International]
[VW]
Exclamation Re: Boicot Benzinărie

Quote:
Originally Posted by MillionDollarBaby View Post
Poate vrei să zici Fumat nu afumat
" baby" fumat sau Afumat, pt mine e tot aia sunt sigur k ai prins ideea , si mai sunt sigur ca tu, NU intri in categoria celor care " tac si inghit " am dreptate ?

fumat = trecut , depasit , invechit , desigur poate fi si ' o stare" etnobotanica

afumat = sigur NU m_am referit la afumatura de craciun poate n-am vrut sa spun ( prost )

Nu-ti place cu 5 ron/litru..... lasa ca o s-o cumperi si cu 7 ron/litru !!!

Romanu tace si inghite !!! este o placere ascunsa , e din ADN problema


parerea mea....nu dati cu paru , dati cu banu !!!
zorro6299 is offline  
Old 27-02-11, 15:49   #402
criminales

Stage 5
 
criminales's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 739
Default Re: Boicot Benzinărie

Quote:
Originally Posted by zorro6299 View Post
Asta e parerea TA.....si din cauza celor care au aceiasi parere ca a ta.... tara asta a ajuns unde este !!! Pt-ca nu-s multi care se opun regulilor , nu-s multi care-s dispusi sa spuna NU , nu suntem deacord cu asta/ sau cu cealalta.... dar, DAR sunt multi ca Tine , care " tac si inghit " ca doar ' asta e viata " !!! Pofta mare !!!

trist dar adevarat , in tara asta de cacat cine nu-i beat...e prost sau afumat !!! ( no ofence e doar o vorba de-a mea/parerea mea )
deciprin urmare tacem si inghitim tot ce ni se da sau facem ceva ? si cine o sa faca?
si ce o sa faca
stie cineva ce e de facut? sau asta e viata emai bine asa decit mai rau
da cit de rau poate fii ?
criminales is offline  
Old 27-02-11, 15:57   #403
DarkDriver
VW Driver

Stage 4
 
DarkDriver's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 255
Member of:
[VW]
Default Re: Boicot Benzinărie

Quote:
Originally Posted by zorro6299 View Post
parerea mea....nu dati cu paru , dati cu banu !!!
Zorro a mai zis si criminales, e greu sa aduni lume sa vina la protest, dar e si mai greu sa gasesti oameni care intradevar vin sa protesteze. In alte orase s-au pus sa joace tenis sau sa de-a muzica-n blana prin petrom. Majoritatea vin sa-si etaleze "bolizii" sau sa mai schimbe cate o vorba. Din cauza acestor indivizi si presa ne-a luat la misto. Acum 3 saptamani vuia presa de boicoturi, iar acum au uitat toti.
__________________
Vand Polo 6n Modificat >>> Vand Xbox 360 Ultimate >>> Vand Traxxas Rustler VXL, full RPM, 2S Turnigy.
DarkDriver is offline  
Old 27-02-11, 16:10   #404
DTH
2 Roti

Stage 5
 
DTH's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 6,411
Member of:
[VW]
[Nissan]
[2 Roti]
[FOTO]
[4Rally]
[4Wheels]
Default Re: Boicot Benzinărie

Quote:
Originally Posted by zorro6299 View Post
" baby" fumat sau Afumat, pt mine e tot aia sunt sigur k ai prins ideea , si mai sunt sigur ca tu, NU intri in categoria celor care " tac si inghit " am dreptate ?

fumat = trecut , depasit , invechit , desigur poate fi si ' o stare" etnobotanica

afumat = sigur NU m_am referit la afumatura de craciun poate n-am vrut sa spun ( prost )

Nu-ti place cu 5 ron/litru..... lasa ca o s-o cumperi si cu 7 ron/litru !!!

Romanu tace si inghite !!! este o placere ascunsa , e din ADN problema


parerea mea....nu dati cu paru , dati cu banu !!!
Păi dacă tot zici ceva măcar zi pānă la capăt şi zi pe faţă ... Fumat ( nu se īncadrează la etnocacamaca ...alea sunt porcării )

Aşa revenind la subiect ...degeaba se mai discută despre benzină , noi am īncercat să facem ceva , ne-am agitat dar dacă romānul e prost şi preferă să nu facă nimic ...asta e , s-a scumpit cine rezistă bine cine nu ....există reatebe , tramvai , metrou sau buburuze d-alea mici cu consum mic

Nu poţi să faci treabă cu 50 de persoane ...iar la cāt de mare e comunitatea 4Tuning ...reiese doar că din toţi userii 95% nu au fost afectaţi de acest preţ al combustibilului Dacă interesa pe cineva ...era o chestie dar se pare că mulţi au venit ca să se afle īn treabă , din plictiseală sau cum s-a spus mai sus ...să-şi etaleze bolizii ( ce să zic ) iar alţii postează aici din acelaşi motiv ...ori numărul de posturi să fie mai mare ori să se afle şi ei īn treabă ...poate poate s-or face văzuţi pe 4T că ...poate nu au cu ce īn tema de tuning
__________________
STEAM - KLawxith
YOUTUBE - ELITE INC.
INSTAGRAM - klawxith666

PHOTOGRAPHY SITE - http://klawxith.wixsite.com/elite-inc

US/RO
DTH is offline  
Old 27-02-11, 18:13   #405
Mangobit

Stage 3
 
Mangobit's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 107
Member of:
[Competitor CNCA]
Default Re: Boicot Benzinărie

Quote:
Originally Posted by zorro6299 View Post
Asta e parerea TA.....si din cauza celor care au aceiasi parere ca a ta.... tara asta a ajuns unde este !!! Pt-ca nu-s multi care se opun regulilor , nu-s multi care-s dispusi sa spuna NU , nu suntem deacord cu asta/ sau cu cealalta.... dar, DAR sunt multi ca Tine , care " tac si inghit " ca doar ' asta e viata " !!! Pofta mare !!!

trist dar adevarat , in tara asta de cacat cine nu-i beat...e prost sau afumat !!! ( no ofence e doar o vorba de-a mea/parerea mea )
Zorro asta am spuso la generall..am fost si eu atunci si am alimentat cu 5 bani 8 bani ..cat am pus ..in pacurari in pod de piatra apoi in bucium...si?! cine nea ascultat? tu nu intelegi? chiar daca faci sacrificii pui asa benzina cum este pentru ca nai alta solutie...tu de exemplu te duci pe jos acuma unde ai treaba?sau pui gaz?
decii problema asta nu o sa fie rezolvata ...
Mangobit is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -