Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Iasi

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 09-10-06, 21:03   #31
svz-19

Stage 3
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 161
Default Re: Logan de IS

sal all!! sa imi fac si eu o intrare lumea sper sa nu fie prea iesit din comun , dars a incep cu loganul din cartierul galata, sincer e o culoare nasola, si din cate am auzit aia a fost masina de 2000 si ceva de euro luata de la asigurare adik cine e sa se intepede dc de la asigurare sa isi dea seama restul nu mai zic, sincer ar parea mai frumusica daca ar pune niste jenti klumea si o vopsea de la mama ei,,si ala nu e patron de la caremil sau altceva e un vopsitor..o avut o dacie misto vopsita o data..infine Va multumes
svz-19 is offline  
Old 09-10-06, 23:00   #32
slip
BMW Driver

Stage 5
 
slip's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 1,170
Wink Re: Logan de IS

svz-19... cred k vb cam mult degeaba no offense..dar dak ai intrat aici..tre sa spui despre masina si atat.... nu cred k intereseaza pe cineva de unde o are si cat a dat pe ea..
si nici sa vb asa despre tipul care o are.. k e doar vopsitor.. vai de mine,, probabil tu esti doar somer..sau ceva...na.. nu am de unde sa stiu..dar asta nu inseamna k tre sa vb asa...

in orice caz.. gajiu merita respectu nostru .. macar aici pe forum.. pt lucrul care il face pt masina.. nu multi indraznesc asa ceva..
faza cu jantele.. eh..acolo ai dreptate asa spuneam si eu ceva mai sus..

va salut pe toti ...
bafta
__________________
Old School MotorSport IASI !!
Pasiunea nu cunoaste limite !!
slip is offline  
Old 10-10-06, 12:38   #33
CRyS`
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
CRyS`'s Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 3,107
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Opel]
[RENAULT]
[FORD]
Default Re: Logan de IS

Apropo SVZ-19 ce bolid conduci?
CRyS` is offline  
Old 10-10-06, 14:10   #34
svz-19

Stage 3
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 161
Default Re: Logan de IS

ma nu conteaza ce conduc yo,,,eu doar am spus o parere si am continuat o idee care altii se bateau pe ea adik ca unu zicea ca e patron ca altul nu stiu ce,si eu am zis ca amic de aici ca na poate se trezeste vreo unu sa o ia si sa isi poate vre tzxxx.Infine sory daca am deranjat pe cineva
svz-19 is offline  
Old 10-10-06, 20:43   #35
slip
BMW Driver

Stage 5
 
slip's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 1,170
Exclamation Re: Logan de IS

nu prea am inteles partea finala.. si aia cu tzxxxx ... ce ai vrut sa scrii de fapt ?
slip is offline  
Old 10-10-06, 20:46   #36
svz-19

Stage 3
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 161
Default Re: Logan de IS

tzxaxa "e""p"
svz-19 is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -