macar de ii punea jante... k arata nasol fara... dar na.. fiecare cum ii place..
nu cred k are rost sa dezbatem a cui e masina.. e a unui om.. si asta conteaza..
masina conteaza nu omul.. .k apreciezi masina dupa cum arata..nu dupa omul pe care o detine..
ceva masini noi in iasi??
bafta