Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Iasi

Reply
 
Thread Tools
Old 08-11-10, 00:07   #106
valyh
VW Driver

Stage 5
 
valyh's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 2,047
Member of:
[VW]
Default Re: Urban Driving Skills - Editia a-II-a 2010

cum puteti spune voi ca e reusit daca s-au luat premiile pe pile majoritatea? mai ales mercedesul si opelul...serios acum...nu zic ca masina mea e cea mai tare dar erau multe care meritau
__________________
F*ck new model cars...I'm riding old school!!!


my mk3 under construction



ID Mess: mk3vip
valyh is offline   Reply With Quote
Old 08-11-10, 09:47   #107
drobet@

Stage 5
 
drobet@'s Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 535
Member of:
[Nissan]
[2 Roti]
Default Re: Urban Driving Skills - Editia a-II-a 2010

totul a fost asa cum s-a dorit toata lumea a plecat multumita de la eveniment alti cu cate o diploma alti cu premii important ca a plecat cu ceva nu a plecat nimeni cu mana goala felicitari Ionut & cei care ne-au ajutat la buna desfasurare a evenimentului si Loco esti vedeta pe BZI
__________________
Cars,cars and more cars

drobet@ is offline   Reply With Quote
Old 08-11-10, 09:52   #108
euromarket

Stage 3
 
euromarket's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 116
Default Re: Urban Driving Skills - Editia a-II-a 2010

Doresc sa multumesc tuturor participantilor, prietenilor si partenerilor care au facut posibil realizarea si derularea aceastui eveniment.

Valy daca ma cunosteai ai fi stiut ca la evenimentele mele nu prea este vorba de pile si combinatii, cu siguranta nu putem impaca pe toata lumea ... poate data viitoare te vei simti mai bine si vei fi mai putin dezavantajat.

Eu unul ma asteptam la mult mai multi concurenti la expo, motiv pentru care am pus una din zile special doar pentru aceasta sectiune, dar imi va fi invatatura de minte la evenimentele urmatoare.... nu mai amintesc ca participantii la expo nu au venit sa isi ia "atentia" pe care am pregatit-o pentru ei si diploma de participare.... o alta invatatura pentru viitor.

La indemanare am observat ca lumea a venit din timp, cca 60% deci am avut cu ce sa demaram evenimentul, lucru laudabil care denota o maturitate in randul participantilor.

Ar mai fi de spus unele dar toate aceste vor fi incluse in reviewul evenimentului.

Inca o data multumiri tuturor.
Ionut Socol
presedinte FRT


PS: Deci tombola a fost prea tare.... si azi ma mai gandeam cum sortii au decis castigatorul.... Felicitari Steel !
__________________
Logan 1.6 Enhanced www.rpi.ro/lnc

Last edited by euromarket; 08-11-10 at 09:53. Reason: tombola
euromarket is offline   Reply With Quote
Old 08-11-10, 10:04   #109
ocaruntu

Stage 5
 
ocaruntu's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 1,069
Member of:
[Crazy Drivers]
Default Re: Urban Driving Skills - Editia a-II-a 2010

Ionut - poze si filme de la fotografii vostri unde gasesc ?
ocaruntu is offline   Reply With Quote
Old 08-11-10, 10:20   #110
criminales

Stage 5
 
criminales's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 739
Default Re: Urban Driving Skills - Editia a-II-a 2010

ma bucur cind vad asa ceva toata lumea se intelege si se ajuta chiar felicitari
e alt cve sa vezi oameni ajutinduse la bine indiferent de clubul auto din care face parte decit strinsi la un eveniment trist in urma pierderii vre unui prieten intrun accident de masina
FELICITARI ati fost o mare familie in aceste 2 zile sper asa sa ramana sa fie date deoparte discriminarile ca tu faci parte din FRT si nu faci parte din LCI si asa mai departe
lasati ura asta deoparte
am vazut OAMENI care se ajutau indiferent de club
AM VAZUT O MARE FAMILIE
FELICITARI CELOR CARE AU FACUT SPECTACOL
FELICITARI CELOR CARE AU INCERCAT SA FACA SPECTACOL
deci felicitari tuturor
criminales is offline   Reply With Quote
Old 08-11-10, 10:28   #111
2slow4u
Opel Driver

Stage 5
 
2slow4u's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 488
Member of:
[Opel]
[RENAULT]
Default Re: Urban Driving Skills - Editia a-II-a 2010

Frumos, imi pare rau ca nu am putut participa dar sigur mai faci ionut si alte evenimente

Ar trebui totusi sa fiti putin mai stricti in legatura cu exteriorul masinilor: Fara jante cu vopseaua sarita; fara fuste sau spoilere sparte, zgariate; cauciucurile sa fie curate;etc... ca totusi e expo (parerea mea, nu vreau sa imi sariti in cap) Unele masini au fost din toate punctele de vedere pregatite pentru expo.

Numai bine si felicitari din nou !
__________________
Opel Astra H metro blue and other things ⟹ https://forum.4tuning.ro/116-masina-m...ml#post3223627
2slow4u is offline   Reply With Quote
Old 08-11-10, 10:39   #112
euromarket

Stage 3
 
euromarket's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 116
Default Re: Urban Driving Skills - Editia a-II-a 2010

2slow4u sunt in asentimentul tau dar in vremurile astea de criza au fost totusi putine masini in parcul expo, daca le mai luam si la puricat cui mai dadaeam premii ? Pe viitor am sa fac pe etape de proiect, sper
euromarket is offline   Reply With Quote
Old 08-11-10, 10:59   #113
danielNEC
Mitsubishi Driver

Stage 3
 
Join Date: Aug 2010
Posts: 127
Member of:
[Mitsubishi]
Default Re: Urban Driving Skills - Editia a-II-a 2010

Felicitari organizatorilor acestui eveniment. A iesit foarte bine. Sa stiti ca am facut si eu o serie de filme insa nu prea pot sa le uploadez. Daca vreti ne putem intalni la o cafea pe copou sa vi le dau dar sa veniti cu stik-uri.

LCO/LOCO -- BRAVO
BGZ - BRAVO man ... matiz power ) (ai un filmulet dedicat la mine/ Full HD )

LNC-- BRAVOOOOOO !!!

PS: n-am apucat sa trec sa imi iau diploma insa pariez ca o gasesc la tine. Eram in cautarea unui loc bun de filmat
__________________
give me fuel, give me fire, give me all which i desire... \m/
danielNEC is offline   Reply With Quote
Old 08-11-10, 11:35   #114
afteru

Stock
 
afteru's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 6
Default Re: Urban Driving Skills - Editia a-II-a 2010

Eram in localitate si am trecut sa vad si eu evenimentul.
Duminica foarte frumos, mai bine nici ca se putea.
Ziua de sambata .... eu il sustin pe valyh.Atatea masini frumoase (era si o calibra intr-un colt ) si dati premiu Mercedes-ului? Banuiesc erau niste criterii de participare (sa ai un anumit numar de modificari vizuale ) si daca vii la expo nu veni cu spoilerul spart,crapat.etc. Probabil zici adevarul ca nu mergi pe combinatii , dar asta nu inseamna ca cineva din anturajul tau nu ar fi mers si tot asa.
Succes in continuare. Daca se va mai tine , macar pentru partea de drift am sa asist si eu.
afteru is offline   Reply With Quote
Old 08-11-10, 12:27   #115
Lexas

Stage 2
 
Lexas's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 32
Thumbs up Re: Urban Driving Skills - Editia a-II-a 2010

eu astept sa caut pe la voi...un filmulet ceva cand m-am dat cu Seat Ibiza grena IS18EKW sau niste foto..ca din pacate m-am dat cu masina si am uitat sa las tlf..prietenilor sa ma filmeze sau sa faca poze..ma oftic..Daca aveti ceva si cu mine va rog sa postati..sau eventula sa-mi dau un mail/tlf..:
cristienache@yahoo.com
0745168921

Is mai curios din fire..
Lexas is offline   Reply With Quote
Old 08-11-10, 12:53   #116
allexz

Stock
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 1
Default Re: Urban Driving Skills - Editia a-II-a 2010

Excelent acest weekend. Vremea superba a tinut intr-adevar cu noi.
Incepand cu ziua 1, parca toate masinile de la expo erau mai frumoase sub razele soarelui.
Ziua 2 - Spectacol, cauciuc ars, mult fum, agitatie.

"Muult mai limpede" fata de anul trecut! A fost un exemplu cum mai multe cluburi locale se pot intelege extraordinar de bine, impreuna realizand un mare eveniment.

Felicitari Drifterilor ( In special Dragos LLI, Razvan LKN si L(o)CO ) - fenomenal
Felicitari Organizatorilor ( In primul rand, Ionut LNC - erau momente in care 15 persoane din jurul lui strigau simultan "Ionut" - incerca sa ii impace pe toti ; In al 2-lea rand, tuturor care au ajutat la desfasurarea in bune conditii a acestui eveniment )
Felicitari tuturor concurentilor ( Expo & Indemanare ) cu ajutorul carora am reusit sa ducem la bun sfarsit UDS Editia a II-a. Sper ca v-ati distrat si ca v-a placut traseul

Seara s-a incheiat superb, dupa ce drifterii si-au consumat toate seturle de cauciucuri, a venit momentul tombolei - numarul 148 (parca ) a castigat o statie cu tot cu antena Bytrex -toata lumea a sarit in sus de bucurie : Steel = , Ionut = , Spectatorii = ))

P.S. Asteptam poze si filmulete cccccccccccat mai multe
allexz is offline   Reply With Quote
Old 08-11-10, 13:41   #117
zorro6299


Stage 5
 
zorro6299's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 674
Member of:
[4Tuning International]
[VW]
Default Re: Urban Driving Skills - Editia a-II-a 2010

Quote:
Originally Posted by drobet@ View Post
totul a fost asa cum s-a dorit toata lumea a plecat multumita de la eveniment alti cu cate o diploma alti cu premii important ca a plecat cu ceva nu a plecat nimeni cu mana goala felicitari Ionut & cei care ne-au ajutat la buna desfasurare a evenimentului si Loco esti vedeta pe BZI
Asta s-o screzi tu, dro, uite EU am plecat cu mana goala... adic , desi NU am venit pentru premii / ca nu-s / prieten cu nimeni din Staff / macar o diploma de participare cred ca merita si caruta mea / ca si-a ros gumele si ambreiajul...nu ?

Dar nu-i problema / incerc inca sa inteleg " logica" dupa care n-au mai fost acordate diplomele de participare si duminica / cica s-ar fi dat sambata / dar n-au venit baietii sa le primeasca / in consecinta duminika NU se mai dau.....foarte logic,nu ?

Oricum ar fi, lasand carcoteala asta, evenimentul este cu mult peste cele anterioare / inclusiv un traseu mai llluuuuunnnngg / sau mai MARE / felicitari pt treaba asta ,o atmosfera frumoasa cu adevarat !!!

+9 / era de 10 daca se dadeau si diplomele

La mai Mare si succes tuturor !!!

P.S. Vezi tu ,"danielNEC ....P.S. n-am apucat sa trec sa imi iau diploma insa pariez ca o gasesc la tine...." din cauza ca TU....ti-ai cautat un loc mai bun de filmat....eu am ramas fara diploma, of,of,of.... ce ma fac ? macar sa ne arati ce-ai filmat...Ok ????

Apropo, fac colectie de diplome UDSkilss, vreo problema ?!

P.P.S. Si totusi , chiar daca am plecat " cu mana goala".....am ramas cu distractia ,experienta si amintiri frumoase astea conteaza foarte mult +++ ca m-am intalnit cu Razvan , Demon , Mihai si cu multi alti baieti de nota 20 / deci sunt nu multumit / foarte multumit

Last edited by zorro6299; 08-11-10 at 14:02.
zorro6299 is offline   Reply With Quote
Old 08-11-10, 14:07   #118
danielNEC
Mitsubishi Driver

Stage 3
 
Join Date: Aug 2010
Posts: 127
Member of:
[Mitsubishi]
Default Re: Urban Driving Skills - Editia a-II-a 2010

Daca te-ai dat sambata seara apari SIGUR in filmele mele pentru ca am filmat TOT. Va dau filmele cu cea mai mare placere insa va rog sa imi trimiteti pe PM adrese de mess sau eventual sa imi dati stik-uri sa vi le copii. Numai bine tuturor
danielNEC is offline   Reply With Quote
Old 08-11-10, 14:11   #119
Cartman
Banned

Stage 5
 
Cartman's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 434
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: Urban Driving Skills - Editia a-II-a 2010

niste poze de la eveniment unde gasim si noi?
Cartman is offline   Reply With Quote
Old 08-11-10, 14:17   #120
morpheusmaster

Stage 5
 
morpheusmaster's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 5,966
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Fiat]
[SKODA]
Default Re: Urban Driving Skills - Editia a-II-a 2010

Bravo Ionut!!! Tie, tuturor organizatorilor si participantilor!!!

EVENIMENTUL "Urban Driving Skills" capata notorietatea meritata!!!

Imi pare rau ca nu am putut ajunge
morpheusmaster is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -