Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Iasi

Reply
 
Thread Tools
Old 15-09-10, 20:16   #16
wolfdexterus

Stage 3
 
wolfdexterus's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 89
Member of:
[Toyota]
[VW]
Default Re: Poligon auto

Quote:
Originally Posted by DeMoN94 View Post
) si ce te luzi tsk'ule ?) crezi ca eu nu's de pe'acolo ? si app te duci acolo sa inveti sa conduci nu sa faci raliu ))
vorbeam cu loco stiu ce masina are si ce poate , din cauza asta i-am precizat cum e terenul
wolfdexterus is offline   Reply With Quote
Old 16-09-10, 06:28   #17
DeMoN94

Stage 5
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 301
Default Re: Poligon auto

pare rau de bagare de seama aiurea atunci )
DeMoN94 is offline   Reply With Quote
Old 17-09-10, 00:09   #18
wolfdexterus

Stage 3
 
wolfdexterus's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 89
Member of:
[Toyota]
[VW]
Default Re: Poligon auto

nui nimic
loco am nevoie de un sofer pt un 190e cu grup blocat sa vad ce poate face)
wolfdexterus is offline   Reply With Quote
Old 17-09-10, 11:43   #19
ocaruntu

Stage 5
 
ocaruntu's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 1,069
Member of:
[Crazy Drivers]
Default Re: Poligon auto

Quote:
Originally Posted by wolfdexterus View Post
nui nimic
loco am nevoie de un sofer pt un 190e cu grup blocat sa vad ce poate face)
BUZZ MEEEEE
ocaruntu is offline   Reply With Quote
Old 20-12-10, 22:57   #20
IS-02-VGE

Stage 4
 
IS-02-VGE's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 194
Member of:
[RENAULT]
Default Re: Poligon auto

este poligon la capat la coca colo adica in spate la coca colo cel putin acolo ma dus pe mn intructorul la cat C+E si a zis ca ala e poligon auto ....dupa cocacola faci dreapta si mergi pana in fata la spiroca si acolo faci dreapta,si mergi tot inainte...vedeti ca la inceput e oleaca cam nasol...si va zis sigur ca aveti loc destul,si oricum nu vine garda acolo si nici nu se vede in strada ce faci...daca vrei poti sai dai pana sar cauciucurile daca te duc buzunarele...succes
IS-02-VGE is offline   Reply With Quote
Old 20-12-10, 23:16   #21
tintome

Stage 5
 
tintome's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 2,585
Default Re: Poligon auto

astfaltat? gropi etc?
tintome is offline   Reply With Quote
Old 20-12-10, 23:55   #22
IS-02-VGE

Stage 4
 
IS-02-VGE's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 194
Member of:
[RENAULT]
Default Re: Poligon auto

la intrate in incinta e nasol cam gropi.....dupa gropi incepe un platou de betot ultima data am fost prin iunie acolo oricum stiu ca la inceput e un pic nasol..am fost si eu cu cazanu meu si mam agitat oleaca
IS-02-VGE is offline   Reply With Quote
Old 29-12-10, 15:54   #23
JusT_SaY_BoBo
VW Driver

Stage 5
 
JusT_SaY_BoBo's Avatar
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 2,345
Member of:
[VW]
Default Re: Poligon auto

Quote:
Originally Posted by IS-02-VGE View Post
la intrate in incinta e nasol cam gropi.....dupa gropi incepe un platou de betot ultima data am fost prin iunie acolo oricum stiu ca la inceput e un pic nasol..am fost si eu cu cazanu meu si mam agitat oleaca
eu am invatat pe un deal din paun(inainte de releu) nu am mai fost de mult acolo dar era drumul cam nasol...
daca aveti logan se poate merge binisor,mai ales daca nu e al vostru(sper sa nu fi jignit pe nimeni nu am nimic cu loganul pur si simplu daca nu e masina voastra e super ca e inalta si pe un drum mai rau merge bine)
iar pentru cel care era interesat am si un pont dar doar pentru cei care stiu sa conduca deja si doar vor sa mearga,nu este pentru cei care vor sa invete!

ps.am si eu o intrebare daca prin absurd ar prinde pe cineva permis politia intr-o parcare privata ex ERA,fara sa incurci sau sa fi intocmit vreo ilegalitate ce poate sa ii faca avand in vedere faptul ca parcarea e privata?
as vrea un raspuns sigur nu presupuneri daca stiti... mc.si aveti grija...
__________________
My Baby


Vand odorizante California Scents!!! 20 ron bucata!!! [email protected]
JusT_SaY_BoBo is offline   Reply With Quote
Old 29-12-10, 16:34   #24
jemis90
Opel Driver

Stage 5
 
jemis90's Avatar
 
Join Date: Oct 2010
Posts: 361
Member of:
[Opel]
Default Re: Poligon auto

Pai legea se aplica pe drumul public nu ?
Daca eu imi fac Hypermarket(cu tot cu parcare) nu vad ce atributii ar avea rutiera acolo, pe proprietatea mea.
Daca se petrece un eveniment(accident, sau sunt chemati de conducerea magazinului din varii motive)...deja e alta discutie.
jemis90 is offline   Reply With Quote
Old 29-12-10, 23:24   #25
andrey_

Stage 4
 
andrey_'s Avatar
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 213
Member of:
[VW]
Default Re: Poligon auto

Quote:
Originally Posted by JusT_SaY_BoBo View Post
am si un pont dar doar pentru cei care stiu sa conduca deja si doar vor sa mearga,nu este pentru cei care vor sa invete!
suna interesant imi poti spune pe pm despre ce e vorba?
andrey_ is offline   Reply With Quote
Old 31-12-10, 20:56   #26
Tim
FOTO Member

Stage 5
 
Tim's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 653
Member of:
[FOTO]
[4Rally]
Default Re: Poligon auto

Quote:
Originally Posted by andrey_ View Post
suna interesant imi poti spune pe pm despre ce e vorba?
da-mi si mie un pm si eu sunt interesat
Tim is offline   Reply With Quote
Old 01-01-11, 03:35   #27
TuningBoy

Stage 5
 
TuningBoy's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 699
Member of:
[FOTO]
Default Re: Poligon auto

Quote:
Originally Posted by Tim View Post
da-mi si mie un pm si eu sunt interesat
Tim, daca afli ceva, da-mi un semn
TuningBoy is offline   Reply With Quote
Old 03-01-11, 18:48   #28
IS-02-VGE

Stage 4
 
IS-02-VGE's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 194
Member of:
[RENAULT]
Default Re: Poligon auto

din puctul meu de vedere si ce am vazut cu ocgii mei nu se baga nici daca faci drifturi.....doar cei care detin parcarea pot sa te dea afara atat,ex pe 30 am fost la kaufland nicolina acolo este si bricolaju o parcare maricica si buna,ei erau vreo 3 tipi cu masinile se roteau si am zis sa ma bag si eu.a inceput distractia la 15 min a trecut o masina de politie,a intrat in parcare si se uitau la noi nu au zis absolut nimik)),parcare din marker au legile lor interioare
IS-02-VGE is offline   Reply With Quote
Old 05-01-11, 19:37   #29
Nuicarc
Banned

Stage 2
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 47
Default Re: Poligon auto

Ce tampenii,cica dai peste un beat,fii serios !
Du-te la ciric si condu pana ramai fara benzina,nu te opreste nimeni ! Plus ca e asfaltat recent,fara gropi fara nimic!
Eu conduc pe la aeroport si la ciric de la 15 ani..asa ca nu iti fa probleme !
La fel poti sa mergi prin zona aia,de la little texas pana la Dorobanti,incapat la balta.Pe acolo merge si cu a 5-a lejer ,foarte rar trece politia,niciodata nu opreste !

Last edited by Nuicarc; 05-01-11 at 19:41.
Nuicarc is offline   Reply With Quote
Old 09-01-11, 21:23   #30
bogdanell99

Stage 4
 
bogdanell99's Avatar
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 222
Default Re: Poligon auto

Quote:
Originally Posted by Nuicarc View Post
Ce tampenii,cica dai peste un beat,fii serios !
Du-te la ciric si condu pana ramai fara benzina,nu te opreste nimeni ! Plus ca e asfaltat recent,fara gropi fara nimic!
Eu conduc pe la aeroport si la ciric de la 15 ani..asa ca nu iti fa probleme !
La fel poti sa mergi prin zona aia,de la little texas pana la Dorobanti,incapat la balta.Pe acolo merge si cu a 5-a lejer ,foarte rar trece politia,niciodata nu opreste !
inseamna ca tu nu stii cum sta politia la coteala la 200 de metri de la Little texas spre dorobanti pe stanga, ink 200 de metri mai in vale...exact cum faci dreapta spre ciric, si ca sa nu mai zic ca am vazut de destule ori politia de frontiera 500 de metri mai la vale, adik la lacul Aroneanu,... whatever...
__________________
Under Construction !
bogdanell99 is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2026 4Tuning -