Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Iasi

View Poll Results: ....
...... 0 0%
---- 0 0%
Voters: 0. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools
Old 05-11-10, 16:09   #4891
danielNEC
Mitsubishi Driver

Stage 3
 
Join Date: Aug 2010
Posts: 127
Member of:
[Mitsubishi]
Default Re: Cafeneaua Ieşenilor

Quote:
Originally Posted by Zapp View Post
Pai in intervalul 11.00 - 12.00 este adunare generala a tuturor participantilor indiferent de concurs

Se vor face listele in functie de concurs si de participanti
De ce nu organizati in week-end? Cred ca ar putea ajunge mai multa lume. Unora nu le permite serviciu insa ar vrea sa vina
danielNEC is offline   Reply With Quote
Old 05-11-10, 16:11   #4892
no limits design


Stage 5
 
no limits design's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 4,037
Member of:
[Design Team]
[Virtual Tuning]
[Freehand Design Usergroup]
[4Tuning International]
[AirBrush]
[4Rally]
Default Re: Cafeneaua Ieşenilor

Fiindca mai este un eveniment si in weekend (Urban Driving Skillz).
no limits design is offline   Reply With Quote
Old 05-11-10, 16:14   #4893
danielNEC
Mitsubishi Driver

Stage 3
 
Join Date: Aug 2010
Posts: 127
Member of:
[Mitsubishi]
Default Re: Cafeneaua Ieşenilor

nu mi-o luati in nume de rau era doar o parere.
danielNEC is offline   Reply With Quote
Old 05-11-10, 16:16   #4894
no limits design


Stage 5
 
no limits design's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 4,037
Member of:
[Design Team]
[Virtual Tuning]
[Freehand Design Usergroup]
[4Tuning International]
[AirBrush]
[4Rally]
Default Re: Cafeneaua Ieşenilor

Eu nu am nici o legatura cu organizarea si nu e nimic de luat in nume de rau oricum.Am vrut sa te informez doar
no limits design is offline   Reply With Quote
Old 05-11-10, 16:56   #4895
grg_92

Stage 5
 
grg_92's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 701
Member of:
[VW]
Default Re: Cafeneaua Ieşenilor

mnezo sper ca stai departe de evenimentul din tudor !!
grg_92 is offline   Reply With Quote
Old 05-11-10, 19:29   #4896
Emiliannec

Stage 5
 
Emiliannec's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 307
Default Re: Expo & Burn, 9 noiembrie 2010, Parcare laterala Iulius Mall (splai Bahlui) Iasi

Quote:
Originally Posted by Zapp View Post
Nu rata un spectacol senzational de fum, cauciucuri arse si indemanare auto duse la extrem de profesionisti, Excess Tuning, Club BMW Iasi, ExtremeArt si multi altii care vor duce caii putere la nivel maxim.
Ai masina, vrei sa ti-o expui? Vino si arata ce poti la probele noastre: Expo, Burn&Donut, sound& "Drums" pe data de 9 noiembrie 2010, in carcarea laterala Iulius Mall (pe splai Bahlui)
Pentru inscrieri si mai multe detalii: - 0726 179 013 begin_of_the_skype_highlighting**************0726 179 013******end_of_the_skype_highlighting begin_of_the_skype_highlighting**************0726 179 013******end_of_the_skype_highlighting -
- 0742 054 677 -

nu am primit nici o invitatie in acest sens si nimeni nu a luat legatura cu noi - deci nu inteleg de unde si pana unde aparem mentionati ca participanti la eveniment. Chiar ma deranjeaza o astfel de atitudine si mai ales sa scrii si pe un afis un lucru neconfirmat.. in rest bafta la eveniment! :
__________________
★ BMW™ - because speed is not enough for us... ★
BMW Club Iasi ♕ Member
Emiliannec is offline   Reply With Quote
Old 05-11-10, 20:03   #4897
djandrey23

Stage 3
 
djandrey23's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 94
Default Re: Expo & Burn, 9 noiembrie 2010, Parcare laterala Iulius Mall (splai Bahlui) Iasi

Quote:
Originally Posted by Emiliannec View Post
nu am primit nici o invitatie in acest sens si nimeni nu a luat legatura cu noi - deci nu inteleg de unde si pana unde aparem mentionati ca participanti la eveniment. Chiar ma deranjeaza o astfel de atitudine si mai ales sa scrii si pe un afis un lucru neconfirmat.. in rest bafta la eveniment! :
ca mare dreptate ai.. noua nu ni s-a spus nimic dar aparem asa din senin... Club Bmw Iasi? wtf? de unde si pana unde?

btw.. succes la eveniment!
djandrey23 is offline   Reply With Quote
Old 05-11-10, 22:14   #4898
grg_92

Stage 5
 
grg_92's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 701
Member of:
[VW]
Default Re: Cafeneaua Ieşenilor

liste facute dupa ureche presupun
grg_92 is offline   Reply With Quote
Old 05-11-10, 23:50   #4899
vlad87
Peugeot Driver

Stage 5
 
vlad87's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 342
Member of:
[PEUGEOT]
Default Re: Cafeneaua Ieşenilor

Lamuriri ....
vlad87 is offline   Reply With Quote
Old 06-11-10, 17:46   #4900
Zapp

Stage 1
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 12
Exclamation Re: Expo & Burn, 9 noiembrie 2010, Parcare laterala Iulius Mall (splai Bahlui) Iasi

Quote:
Originally Posted by Emiliannec View Post
nu am primit nici o invitatie in acest sens si nimeni nu a luat legatura cu noi - deci nu inteleg de unde si pana unde aparem mentionati ca participanti la eveniment. Chiar ma deranjeaza o astfel de atitudine si mai ales sa scrii si pe un afis un lucru neconfirmat.. in rest bafta la eveniment! :
Noi am vorbit cu cei din Excess ... care au zis ca iau legatura cu voi. Intr-o zi am oprit o pisicuta in Iasi, am luat un numar de telefon a unui baiat Razvan, care mi-a zis ca sunt in jur de 60 bmw in club si ca se vor prezenta si ei.
Zapp is offline   Reply With Quote
Old 06-11-10, 17:51   #4901
Zapp

Stage 1
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 12
Exclamation Re: Cafeneaua Ieşenilor

Nu este nimic neconfirmat, toti cu care am vorbit si-au dat acceptul i-am pus pe afis.

Nu avea sens sa va implicam aiurea intr`un astfel de eveniment pe care voi nici nu l-ati avut la cunostiinta, daca sunt oameni neseriosi imi para rau ca s-a ajuns aici.

Lasand toate nelamuririle deoparte, prin acest forum as dori eu, DIRECT, fara nici o alta legatura sa chem membrii clubului BMW Iasi, dar si restul cluburilor auto, cat si persoanele individuale care vor sa iti etaleze masina la acest eveniment, cu scuzele pentru cele intamplate.

P.S. Am avut incredere in acei oameni ca va vor aduce la cunostiinta de acest eveniment,

Listele nu pot fi facute dupa ureche pentru ca nu ne permitem sa scriem ceva pe un afis, fly`er sau alte materiale de promovare fara acceptul sau aducerea la cunostiinta a oamenilor implicati.
Zapp is offline   Reply With Quote
Old 06-11-10, 22:10   #4902
Emiliannec

Stage 5
 
Emiliannec's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 307
Default Re: Expo & Burn, 9 noiembrie 2010, Parcare laterala Iulius Mall (splai Bahlui) Iasi

Quote:
Originally Posted by Zapp View Post
Noi am vorbit cu cei din Excess ... care au zis ca iau legatura cu voi. Intr-o zi am oprit o pisicuta in Iasi, am luat un numar de telefon a unui baiat Razvan, care mi-a zis ca sunt in jur de 60 bmw in club si ca se vor prezenta si ei.
tu iti dai seama ce spui? Ai vorbit cu persoane care nu reprezinta BMW Club Iasi. Ce treaba au baietii din Excess cu noi? Si mai penibila este ultima fraza.. modalitate in care ai "anuntat" - am oprit o pisicuta - cand puteai oricand sa intri pe topicul nostru de la aceasta sectiune, unde postam intalnirile sau si mai usor pe site, unde avem toate datele necesare pentru a intra in contact DIRECT cu cei care reprezinta clubul - in speta subsemnatul sau Mihai Moisa.

Restul explicatiilor nu ma intereseaza si modul total neprofesionist in care s-a facut "anuntul" ma indreptatesc sa nu iau in calcul evenimentul.. Oricum succes!

Oricum asa ceva nu am mai intalnit in viata mea..
Emiliannec is offline   Reply With Quote
Old 06-11-10, 23:29   #4903
drobet@

Stage 5
 
drobet@'s Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 535
Member of:
[Nissan]
[2 Roti]
Default Re: Cafeneaua Ieşenilor

ce va mai place shaworma
drobet@ is offline   Reply With Quote
Old 06-11-10, 23:47   #4904
Emiliannec

Stage 5
 
Emiliannec's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 307
Default Re: Cafeneaua Ieşenilor

Quote:
Originally Posted by drobet@ View Post
ce va mai place shaworma
isi face bine treaba
Emiliannec is offline   Reply With Quote
Old 07-11-10, 00:18   #4905
MnezO
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
MnezO's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 1,273
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[DACIA]
[MERCEDES]
[ALFA ROMEO]
[4Rally]
[HP Racing Team ]
Default Re: Cafeneaua Ieşenilor

Quote:
Originally Posted by drobet@ View Post
ce va mai place shaworma
ce pofta mi-ai facut ! facemi-as sawarma la teava ta de esapament!
MnezO is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -