Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Iasi

View Poll Results: ....
...... 0 0%
---- 0 0%
Voters: 0. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools
Old 27-08-10, 13:59   #4681
morpheusmaster

Stage 5
 
morpheusmaster's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 5,966
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Fiat]
[SKODA]
Default Re: Cafeneaua Ieşenilor

Quote:
Originally Posted by ocaruntu View Post
deci nu sunt singurul
Noup...
morpheusmaster is offline   Reply With Quote
Old 27-08-10, 14:52   #4682
skimpy

Stage 5
 
skimpy's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 733
Default Re: Cafeneaua Ieşenilor

chemati-va rudele cu matizuri duminica, la 16.00, la Palat.

ca e intalnire Matizclub
skimpy is offline   Reply With Quote
Old 28-08-10, 10:40   #4683
criminales

Stage 5
 
criminales's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 739
Default Re: Cafeneaua Ieşenilor

Quote:
Originally Posted by D3m0N View Post
si ce sa pun sclipici din farduri de femei ? asta e culoarea care am vrut-o si cu asta-basta
Auzi mai copile?! Stii tu ce ii aia perla mare? ..."sclipici de farduri de femei"?! Ala e 50 de euro 100g . Si te rog daca nu stii despre ce e vorba nu vorbi.
Si daca ai tupeu zi-mi in fata! Tu te iei de masinile la toti parca ai avea numai topuri de masini .Ai cumva ultimul SLS?
Mai copile ai auzit de lac ceramic,vopsele candy,de vopsele termice si uv ?
Mai informeaza-te a tot stiutorule ce esti!
Tu pe toata lumea critici si vorbesti de ei. Da la tine nu te uiti nici o data!
Vorbesti de noi
Auzi tia dat tata masina si esti smecher? ..... Ne intalnim noi si vorbim "face to face"! Ca din fata calculatorului toti sunt a tot stiutori!
Mai tii minte ce ziceai?....." faceti si voi o cheta si puneti un pomelnic la tata ca sa merg si eu la suceava....." iti aduci aminte?....Asa ca nu mai vorbi tu de vopsele...
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	4 tunig10.jpg
Views:	43
Size:	34.6 KB
ID:	1629253   Click image for larger version

Name:	4 tuning.JPG
Views:	60
Size:	37.5 KB
ID:	1629254   Click image for larger version

Name:	4tuning1.JPG
Views:	50
Size:	43.2 KB
ID:	1629255  

Click image for larger version

Name:	4tuning2.JPG
Views:	52
Size:	76.0 KB
ID:	1629256   Click image for larger version

Name:	4tuning3.jpg
Views:	63
Size:	317.8 KB
ID:	1629257   Click image for larger version

Name:	4tuning4.jpg
Views:	57
Size:	97.1 KB
ID:	1629258  

Click image for larger version

Name:	4tuning5.JPG
Views:	48
Size:	36.4 KB
ID:	1629259   Click image for larger version

Name:	4tuning6.JPG
Views:	51
Size:	56.2 KB
ID:	1629260   Click image for larger version

Name:	4tuning7.jpg
Views:	48
Size:	506.7 KB
ID:	1629261  

Click image for larger version

Name:	4tuning8.jpg
Views:	45
Size:	36.6 KB
ID:	1629262  
criminales is offline   Reply With Quote
Old 28-08-10, 10:53   #4684
ocaruntu

Stage 5
 
ocaruntu's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 1,069
Member of:
[Crazy Drivers]
Default Re: Cafeneaua Ieşenilor

esti criminal ... sa mor daca nu
ocaruntu is offline   Reply With Quote
Old 28-08-10, 11:01   #4685
Bycristinel

Stage 4
 
Bycristinel's Avatar
 
Join Date: Aug 2010
Posts: 285
Member of:
[VW]
Default Re: Cafeneaua Ieşenilor

Neatza Lume !!!

Sunt proaspat boboc pe 4tuning.ro si mam gandit sa va salut si eu
Bycristinel is offline   Reply With Quote
Old 28-08-10, 11:11   #4686
criminales

Stage 5
 
criminales's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 739
Default Re: Cafeneaua Ieşenilor

Quote:
Originally Posted by ocaruntu View Post
esti criminal ... sa mor daca nu
De ce sunt criminal? Pentru ca spun omului in fata?Asta deranjeaza?
Imi cer scuze pentru celalalt post ca nu am scris corect.
criminales is offline   Reply With Quote
Old 28-08-10, 12:38   #4687
criminales

Stage 5
 
criminales's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 739
Default Re: Cafeneaua Ieşenilor

SALUT scuze ca asisti la niste discutii care nu isi au rostul .
criminales is offline   Reply With Quote
Old 28-08-10, 12:41   #4688
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Cafeneaua Ieşenilor

Quote:
Originally Posted by Bycristinel View Post
Neatza Lume !!!

Sunt proaspat boboc pe 4tuning.ro si mam gandit sa va salut si eu
Salutări şi bun venit, numai că ai nimerit în zona ieşenilor, topicul pe care e bine să te faci tu comod cred că e ăsta: https://forum.4tuning.ro/40-propuneri...667-zalau.html
Spor la postat
aleks is offline   Reply With Quote
Old 28-08-10, 15:28   #4689
D3m0N
Peugeot Driver

Stage 5
 
D3m0N's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 704
Member of:
[PEUGEOT]
[Toyota]
Default Re: Cafeneaua Ieşenilor

Quote:
Originally Posted by criminales View Post
Auzi mai copile?! Stii tu ce ii aia perla mare? ..."sclipici de farduri de femei"?! Ala e 50 de euro 100g . Si te rog daca nu stii despre ce e vorba nu vorbi.
Si daca ai tupeu zi-mi in fata! Tu te iei de masinile la toti parca ai avea numai topuri de masini .Ai cumva ultimul SLS?
Mai copile ai auzit de lac ceramic,vopsele candy,de vopsele termice si uv ?
Mai informeaza-te a tot stiutorule ce esti!
Tu pe toata lumea critici si vorbesti de ei. Da la tine nu te uiti nici o data!
Vorbesti de noi
Auzi tia dat tata masina si esti smecher? ..... Ne intalnim noi si vorbim "face to face"! Ca din fata calculatorului toti sunt a tot stiutori!
Mai tii minte ce ziceai?....." faceti si voi o cheta si puneti un pomelnic la tata ca sa merg si eu la suceava....." iti aduci aminte?....Asa ca nu mai vorbi tu de vopsele...
nu cred ca-si are rostul o cearta de la simpla vopsea de pe masina mea .. eu cand ti-am zis am facut o gluma la chestia cu sclipiciul ... stii prea bine ca nu m-am ferit niciodata sa stau de vorba cu tine sau cu altcineva vorba ta face 2 face e cel mai bine ... nu am criticat pe nimeni sau etc... iar de faza cu pomelnicul .. chiar crezi ca eu traiesc din bani de pomelnice ? sau ca banii aia ajung in casa la mine ... ? nu ... Numa bine
__________________

Tel: 0740.288.511 - 0232.212.703 YM: juntos.auto
www.JUNTOS.RO
D3m0N is offline   Reply With Quote
Old 28-08-10, 15:31   #4690
zorro6299


Stage 5
 
zorro6299's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 674
Member of:
[4Tuning International]
[VW]
Default Re: Cafeneaua Ieşenilor

Quote:
Originally Posted by aleks View Post
Salutări şi bun venit, numai că ai nimerit în zona ieşenilor, topicul pe care e bine să te faci tu comod cred că e ăsta: https://forum.4tuning.ro/40-propuneri...667-zalau.html
Spor la postat
Da,da,da, Salutari si de la mine si, daca tot " ai intrat" poti sa te faci comod si printre noi, nu i bai e loc si e cu MULT mai MULTA distractie si " actiune" decat pe orice alta sectiune ( probabil asta te-a si "adus" printre noi )

Quote:
Originally Posted by criminales View Post
Auzi mai copile?!
Mai tii minte ce ziceai?....." faceti si voi o cheta si puneti un pomelnic la tata ca sa merg si eu la suceava....." iti aduci aminte?....Asa ca nu mai vorbi tu de vopsele...
asta DA, lovitura sub centura....criminales sigur ajungi scris pe toaca ...la "tata" la "servici " ( pe mine cred ca m a scris de multttt )

Criminales, sfatul meu pentru tine ar fi , sa lasi copilariile astea si forumul..si sa ti " canalizezi" energia pozitiva si creatia in scopuri creative, ca e super fain tot ceea ce iese de pe mana ta.... lasa " copii " in pace... au forumul lor si se bucura de asta "parvenitii" sau " riticii " NU au ce cauta aici..e cumva un forum PRIVAT - spor la treaba si astept poze cu lucrarile tale.

Last edited by zorro6299; 28-08-10 at 15:56.
zorro6299 is offline   Reply With Quote
Old 28-08-10, 16:16   #4691
criminales

Stage 5
 
criminales's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 739
Default Re: Cafeneaua Ieşenilor

...criminales sigur ajungi scris pe toaca ...la "tata" la "servici " ( pe mine cred ca m a scris de multttt )


O durere in suflet am,de ceea ce face el...daca atat il duce capul asta e....Daca Dumnezeu s-ar uita in gura la toti....Imagineaza-ti ce ar fi pe pamantul asta
Multumesc ca apreciezi munca mea si chiar mi-ar face placere sa ne cunoastem. Am fost la o intalnire 4Tuning dar nimeni nu s-a prezentat...
Sa ne vedem cu bine! Succes!

D3mon

Nu cred ca a fost o gluma.........Si eu nu ziceam nimic cu rautate de masina ta, doar ca fiecare isi face ce vrea pe masina lui....Deci..asa si skimpy, si a pus omul ce a vrut pe masina. Ca daca isi punea steagul Canadei sigur se gasea careva sa il intrebe ca de ce si-a pus steagul Canadei si nu cel al Marei Britanii....si tot asa...Deci fiecare cu ce are,cu ce poate si cu ce ii place! In fine...discutam...ne vedem pe copou...
Bafta!

Last edited by criminales; 28-08-10 at 16:24.
criminales is offline   Reply With Quote
Old 28-08-10, 17:21   #4692
Jasu

Stage 1
 
Jasu's Avatar
 
Join Date: Aug 2010
Posts: 17
Default Re: Cafeneaua Ieşenilor

Salutare tuturor.mi-am facut cont intr-un final pe 4t, desi aman de mult timp, nu stiu de ce ? da ce mai conteaza . Va salut cu respect si sa auzim numai de bine. Multe drumuri fara cuie!
Jasu is offline   Reply With Quote
Old 29-08-10, 02:39   #4693
bakal

Stage 5
 
bakal's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 1,682
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Nissan]
Default Re: Cafeneaua Ieşenilor

bah, voi chair nu mai incapeti unu de altu? de la o intrebare mai mult sau mai putin rautacioasa, dupa ce omu a explicat care e treaba, iar va certati... ce naiba mah... toti va purtati ca niste copchii... ca a mea e mai noua jucaria, ca eu imi iau mingea si plec acasa ca nu vreti sa jucati ce vreau eu.... astea erau si se pare ca vor ramane...

prea vreti sa va certati si sa va dati mari, si sa va impuneti, asa din fata monitorului... ca unu critica prea mult, ca altu e prea impertinent, ca celalalt e prea bun pt forumul asta, ca inca unu nu-i convine de inca altu...

mai opriti-va, va rog eu frumos.... am sters posturi, am vorbit cu oameni, dar chiar vreti sa rada lumea si cu curu de comunitatea 4t iasi?

eu cred ca sunt ceva probleme de integrare, si ca sunt unii mai ciufuti, dar asa e oriunde, nu o sa te primeasca nimeni cu bratele deschise, asa e lumea, indiferent ce ce o sa ziceti voi... eu cand am intrat prima data in contact cu cei care erau pe forum la acea vreme, am stat foarte multa vreme si doar ascultam, invatam, si am incercat sa ma integrez... nu am venit cu aere, cu figuri... si desi aveam la acea vreme o masina care facea ceva banuti, imi era rusine sa vin la intalniri pt ca nu aveam nimic modificat la ea, dar cu timpul am invatat ca nu erau chiar asa importante modificarile, ci ce fel de om esti... si uite asa, am cunoscut oameni, mi-am facut prieteni, dar si dusmani, caci e inevitabil, dar am progresat impreuna... voi vorbiti acum, dar cati dintre voi ati participat la evenimente, si nu doar ca spectatori, cati dintre voi cunoasteti bine pe cei care reprezinta iasul prin tara, si cati puteti spune ca le-ati cerut sfaturi, si ati primit si critici.... va zpun eu...foarte putini... cei care au pus munca si pasiune in masinile lor, si mai intrau pe acest forum, au acum un gust amar.... da, mai intra slip, sau zyz, din cand in cand... dar costel, edy,... sau multi altii ale caror masini le admirati in trafic.. und sunt acesti oameni.. nu mai intra pt ca nu e mai nimik serios pe acest thread....

bisericutele astea in care vreti voi sa va integrati, si de care va cramponati, sunt asa, din cauza ca au trecut prin multe, si ceva le-a divizat dar le-a si unit...
__________________
got smoke, will travel
bakal is offline   Reply With Quote
Old 29-08-10, 11:50   #4694
criminales

Stage 5
 
criminales's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 739
Default Re: Cafeneaua Ieşenilor

e aiure cind cineva te ea dupa ce masina conduci dupa ce cai ai sub capota si nu dupa ce fel de om esti ...
DE asta man zbatut si am scos acel videoclip pentru regretatul MAX pentru el nu conta masina ci persoana si sunt putini pentru care conteaza persoana .
Da va chinuiti sa imi cititi posturile de azi inainte nu o sa le mai cititi va garantez ... nu ma mai intereseaza nimic dar o sa rida toata romania de noi ...
cum au fost si cei de la era, cind cu FRT-ul, nimeni nu sa bagat .. e uite de asta ...
Ne puteam ajuta intre noi ?dar asta nu ai sa vezi asta... Mai e pina ajungem acolo...
multi mau luat in ris cind ziceam ca am de dat jos citeva kg de pe un maserati 222 biturbo din 89 , asta e dar mai interesativa si de vreti veniti sa il vedeti, va astept la o cafea cu sugestii si propuneri
O zi buna si o saptamaina mult mai buna
criminales is offline   Reply With Quote
Old 29-08-10, 13:48   #4695
Bogdan.IS
Audi Driver

Stage 5
 
Bogdan.IS's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 990
Member of:
[AUDI]
[PEUGEOT]
Default Re: Cafeneaua Ieşenilor

Ar mai merge o intalnire 4tuning ... ca la intalnirea care s-a facut nu existau neintelegeri.
Bogdan.IS is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -