Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Iasi

View Poll Results: ....
...... 0 0%
---- 0 0%
Voters: 0. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools
Old 30-07-10, 18:17   #4561
slip
BMW Driver

Stage 5
 
slip's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 1,170
Default Re: Cafeneaua Ieşenilor

poftim.. si spui ca am eu ceva cu tine .. ok.. fa ce vrei.. nu te opreste nimeni..
slip is offline   Reply With Quote
Old 30-07-10, 18:55   #4562
zorro6299


Stage 5
 
zorro6299's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 674
Member of:
[4Tuning International]
[VW]
Cool Re: Cafeneaua Ieşenilor

tot citesc pe aici si parca criminales as fi eu, acum ceva timp in urma , am dreptate ? doar ca intre timp, am inteles care-i smenu" , care-s ' oamenii " si cum sta treaba cu " bisericutele", cu prietenii si tot clanu din comunitatea Iasi...si m-am lasat pagubas.

Criminales, dude.. relax, nu te pune cu multimea... n ai invatat inca ? trebuie sa te supui majoritatii, n-ai incotro, mai devreme sau mai tarziu, tot la concluzia asta ajungi + ca majoritatea este formata de baieti care merita sa faci un mic efort si sa-i cunosti personal., n-o sa ti para deloc rau... pur si simplu nu are nici un rost sa " dai cu gri " intr-o sectiune cu greu " curatata " de discutii contravictorii ( aproape ca-mi vine sa spun, ca am incheiat eu cu certurile si te-ai apucat tu sa le continui )

Spor la treaba ( celor care fac ceva in domeniu auto ) si drumuri cat mai libere tuturor !!!
zorro6299 is offline   Reply With Quote
Old 30-07-10, 19:30   #4563
Bogdan.IS
Audi Driver

Stage 5
 
Bogdan.IS's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 990
Member of:
[AUDI]
[PEUGEOT]
Default Re: Cafeneaua Ieşenilor

Cred ca am avut o saptamana fara cearta ... RECORD !
Bogdan.IS is offline   Reply With Quote
Old 30-07-10, 20:44   #4564
criminales

Stage 5
 
criminales's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 739
Default Re: Cafeneaua Ieşenilor

https://forum.4tuning.ro/213-zona-com...ml#post3553367
nu ma cert cu nimeni si nu ma supun nimanui asta peste cadavru meu sa fiu supus cuiva atunci imi puneam ca emblema un ursulet de plus roz .cei care ma stiu ma acepta asa cum sunt. sunt satul de bisericute si de alte chestii mie greata de ele .sper sa fiu criticat de cine trebuie nu de cei care au ceva anumea cu mine, sau cu ceia ce prezint eu, sau parerile mele peronale si proprii .
de ce sa pup in fund pe cineva ca asa face multimea e uite ca nu se poate am avut jucarii de mic copil si nu sufar de singuratate cu toate ca am crescut singur la casa de copii
ce e de apreciat apreciez si respect ceia ce e de respectat
nu sunt un copil care sufera si nici nu am sa sufar de celebritate si de afisare am munca mea si fac ceia ce imi place .
la noi la garaj e o vorba mare : iti pupi seful in fund sa ajungi un sef mai mic
date-n gitul m...
si cu asta cred ca am zis tot despre caracterul meu ....proaspat eliberat de la spitalul nr 7 Socola ...
si cu asta inchei cu speranta ca am sa fiu scos din acest site cum am si primit de multe ori amenintari suptile ... :nimeni nu e de neinlocuit
o zi buna spor la bani si munca din plin
drumuri libere
a era sa uit :nu sufar de nebunie ma bucur de ea in fiecare secunda

Last edited by criminales; 30-07-10 at 21:13.
criminales is offline   Reply With Quote
Old 31-07-10, 02:13   #4565
bakal

Stage 5
 
bakal's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 1,682
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Nissan]
Default Re: Cafeneaua Ieşenilor

mah baieti... abia ce se oprise cearta....mai degraba va canalizati energiile spre pregatirea masinilor pt Vatra Dornei, la drag si expo....hai ca nu vreau sa ma apuc iar sa sterg...
__________________
got smoke, will travel
bakal is offline   Reply With Quote
Old 31-07-10, 02:37   #4566
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Cafeneaua Ieşenilor

Quote:
Originally Posted by criminales View Post
dog for life
Ai o firmă de tuning.
Foarte bine, felicitări.
De ce trebuie să umpli forumul cu anunţurile tale însă?
Există o secţiune dedicată, unde toţi îşi prezintă lucrările: asta
Ai avut 3 secţiuni total străine de asta cu acelaşi topic, de reclamă la firma ta.
Treaba asta nu se acceptă nici ţie, nici mie, nici altora. Citeşte regula 6 de aici. Găseşti topicul ăsta pe absolut toate secţiunile forumului, fără nicio excepţie.
Ţin să îţi reamintesc faptul că şi aici, pe secţiunea Iaşi, aveai două topicuri diferite pentru aceeaşi chestie. Nici asta nu e ok, ţi s-au unit sub un singur topic.
Ţin să-ţi reamintesc şi faptul că toţi userii reuşesc să scrie tot ce au de transmis într-un singur post, tu simţi nevoia să faci 2-3-4 postări succesive.
Înţeleg că nu te interesează nimic, dar asta e regula casei, e ca şi cum ai intra încălţat cu bocancii plini de noroi în casa cuiva care iubeşte curăţenia. Dacă el te roagă să te descalţi, nu te ştergi cu covoarele lui albe de noroi şi apoi te plângi că nu te primeşte cu braţele deschise şi că "eşti discriminat, că doar fiecare e liber să facă tot ce vrea".
aleks is offline   Reply With Quote
Old 31-07-10, 09:29   #4567
drobet@

Stage 5
 
drobet@'s Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 535
Member of:
[Nissan]
[2 Roti]
Default Re: Cafeneaua Ieşenilor

aleks poate rezolvi si tu ce te-am rugat de acu jumatate de an
drobet@ is offline   Reply With Quote
Old 31-07-10, 12:23   #4568
criminales

Stage 5
 
criminales's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 739
Default Re: Cafeneaua Ieşenilor

nu nte supara colegu am un singur topic dog style tuning ca am postat si pe alte topicu e adevarat dar nu pentru reclama chiar nu am nevoie ...
asta fac si cu asta ma ocup te deranjeaza asta e nu am sa mai postez
to mi se spune ca nimeni nu e de neinlocuit
asa ca o zi buna
am destule pe cap ca sa stau sa tot explic si tot eu sun cel vinovat ...ca fac ca dreg ...uitate inpoi si vezi si tu ce se intimpla si ai sa te lamuresti
cu bisericutele si cu multe alte chestii
nimeni nu e perfect si sfintii tot oameni au fost .
criminales is offline   Reply With Quote
Old 31-07-10, 12:47   #4569
criminales

Stage 5
 
criminales's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 739
Default Re: Cafeneaua Ieşenilor

sper ca sa pot sa termin ce am de terminat si sa ma prezint si eu cu cei 5 membri ai clubului meu ....
matiz
maserati 28v6 biturbo
nubira 1
renault clio1
aprilia rsv
spor la treaba baieti
drumuri libere
bakal nu ma cert cu nimeni amprea multa treaba ca sa ma cert si sa imi umplu capul de prostii ...
am de dat jos de pe marerati 650kg asa ca trebuie sa am capul limpede si mai am o groaza de facut ...

Last edited by criminales; 31-07-10 at 12:52.
criminales is offline   Reply With Quote
Old 31-07-10, 16:22   #4570
ocaruntu

Stage 5
 
ocaruntu's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 1,069
Member of:
[Crazy Drivers]
Default Re: Cafeneaua Ieşenilor

este chiar asa de greu de respectat o regula atat de simpla ? dc pentru unii e dificil ?
Quote:
Originally Posted by aleks View Post
Ţin să-ţi reamintesc şi faptul că toţi userii reuşesc să scrie tot ce au de transmis într-un singur post, tu simţi nevoia să faci 2-3-4 postări succesive.
31-07-10, 12:23
Quote:
Originally Posted by criminales View Post
...
31-07-10, 12:47
Quote:
Originally Posted by criminales View Post
...
ocaruntu is offline   Reply With Quote
Old 31-07-10, 17:58   #4571
o`neal
Opel Driver

Stage 5
 
o`neal's Avatar
 
Join Date: Dec 2004
Posts: 495
Member of:
[Opel]
[VW]
Default Re: Cafeneaua Ieşenilor

Mda... mai sus se spunea ca a rezistat lumea pe cafenea o saptamana fara cearta...
Ei si acum uite, ca drept dovada... resplata! O noua cearta pe cafenea !!!

Cand se va intelege o data pt totdeauna ca nu e nimeni obligat sa va citeasca voua toate dodiile? Corect, sunt niste reguli! E adevarat ca nu le respectam, ca vorba aia "regulile au fost scrise pt a fi incalcate", dar totusi... mai puneti o frana.

Criminals ai fost rugat sa incetezi sa faci multi post, macar incearca sa`ti scrii toate ideile intr`un singur post... eventual daca stii ca ai omis ceva, exista varianta "EDIT"... si o folosesti...

Bafta si drum intins! Ne vedem la Vatra!

P.S: Bakal ai terminat masina?
__________________
o`neal is offline   Reply With Quote
Old 31-07-10, 18:14   #4572
criminales

Stage 5
 
criminales's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 739
Default Re: Cafeneaua Ieşenilor

da ca sa invirtim mortii in mormint asa e bine .scuze trebuia sa dau edit am uitat ce sa ii fac sunteti multumiti
uitasem ca scrisesem mai sus si nu ma cert cu nimeni se cearta cineva cu mine ??????????
vreau sa stiu si eu ?
aveti nr meu de tel de ce nu ma sunati si imi spuneti ?
toata lumea cearta cearta cine se cearta sunt parerile mele personale si proprii aveti ceva impotriva ????
vam mai scris proaspat eliberat din spitalul nr 7 socola iasi mai uit si eu ...
nu sunt sfint si perfect ca uni dintre voi
imi cer scuze

Last edited by criminales; 31-07-10 at 18:37.
criminales is offline   Reply With Quote
Old 31-07-10, 18:33   #4573
criminales

Stage 5
 
criminales's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 739
Default Re: Cafeneaua Ieşenilor

Quote:
Originally Posted by o`neal View Post
Mda... mai sus se spunea ca a rezistat lumea pe cafenea o saptamana fara cearta...
Ei si acum uite, ca drept dovada... resplata! O noua cearta pe cafenea !!!

Cand se va intelege o data pt totdeauna ca nu e nimeni obligat sa va citeasca voua toate dodiile? Corect, sunt niste reguli! E adevarat ca nu le respectam, ca vorba aia "regulile au fost scrise pt a fi incalcate", dar totusi... mai puneti o frana.

Criminals ai fost rugat sa incetezi sa faci multi post, macar incearca sa`ti scrii toate ideile intr`un singur post... eventual daca stii ca ai omis ceva, exista varianta "EDIT"... si o folosesti...

Bafta si drum intins! Ne vedem la Vatra!

P.S: Bakal ai terminat masina?
da ne bagam asa sa fim cu baietii in trend nu, ca daca zice unu trebuie sa zicem toti ca asa se face suntem baietii nu ?
o zi buna scuzati ca polues site
vam lasat pe voi cu site-ul vostru felicitari ati cistigat

Last edited by criminales; 31-07-10 at 18:36.
criminales is offline   Reply With Quote
Old 31-07-10, 21:18   #4574
slip
BMW Driver

Stage 5
 
slip's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 1,170
Default Re: Cafeneaua Ieşenilor

parca aveai treaba multa..cu alea 650 kile..

eu unul cand am treaba... stiu sigur ca nu bag pe nimeni in seama si imi vad de masina..

sfat
__________________
Old School MotorSport IASI !!
Pasiunea nu cunoaste limite !!
slip is offline   Reply With Quote
Old 31-07-10, 22:16   #4575
criminales

Stage 5
 
criminales's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 739
Default Re: Cafeneaua Ieşenilor

te invit la garaj sa bem o cafea si sA IMI DAI UN SFAT ???
ce zici sa ne cunoastem mai bine ?
criminales is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -