Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Iasi

View Poll Results: ....
...... 0 0%
---- 0 0%
Voters: 0. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools
Old 16-03-10, 15:45   #4021
KAmikazee2005


Stage 5
 
KAmikazee2005's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 1,147
Member of:
[4Tuning International]
Default Re: Cafeneaua Ieşenilor

NLD.. nu vb daca nu sti te intreb o chestie.. dc multe cluburi si multe masini nu au participat anu asta la 4tuning?? raspunsu e simplu si e 1 singur.. GRATIAN.... care crede el ca a ajuns vedeta si superior multora dintre noi... suntem satuli de vedetisme si altele... in fine.. n-are rost sa mai detaliez.. pt ca oricum sunt convins ca o sa fie sters postu meu... ca deh... in fine... intr-un timp 4tuning a insemnat pasiune.. de cativa ani 4tuning inseamna un bussines...
KAmikazee2005 is offline   Reply With Quote
Old 16-03-10, 16:50   #4022
no limits design


Stage 5
 
no limits design's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 4,037
Member of:
[Design Team]
[Virtual Tuning]
[Freehand Design Usergroup]
[4Tuning International]
[AirBrush]
[4Rally]
Default Re: Cafeneaua Ieşenilor

Madalin eu nu am zis ca as sti ceva.Pur si simplu mi-am spus parerea.Si nici eu nu am fost multumit anul asta de multe chestii legate de organizarea 4tuning days dar continui sa cred ca 4tuning nu e chiar asa de "rau" cum zic unii.Si chiar nu sunt fan 4tuning ci dimpotriva sunt doar un pasionat cu planuri mari si atat.
__________________

like my fb page
no limits design is offline   Reply With Quote
Old 16-03-10, 16:58   #4023
skimpy

Stage 5
 
skimpy's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 733
Default Re: Cafeneaua Ieşenilor

in urbea Botosanilor, de unde vin, nu s-a auzit despre nimic din ce bateti voi apropouri.
si sincer, nu conteaza. cel putin nu pentru mine, care am reusit sa imi fac prieteni, cate 2-3 din fiecare club, oameni cu care pot sta la o cafea si cu care pot purta o discutie.

e vorba despre principii, fiecare are principiile lui, unora le-au fost incalcate, si sunt perfect de acord cu reactia lor, dar asta nu inseamna ca trebuie sa strice "visul" celor care vin din urma.
timpul le rezolva pe toate, indiferent de modalitate.

de ce crezi ca nu am intrebat pe nimeni ce s-a intamplat intre cluburi si 4t? nu pentru ca nu m-a interesat, ci pentru ca anumite lucruri trebuie lasate ingropate, iar deasupra lor plantate alte ganduri, constructive

sunt in stare sa argumentez ce am spus mai sus atat pe forum cat si cu viu grai, asadar, daca are cineva bunavointa, sunt disponibil pentru o confruntare verbala.
skimpy is offline   Reply With Quote
Old 16-03-10, 17:37   #4024
Bogdan.IS
Audi Driver

Stage 5
 
Bogdan.IS's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 990
Member of:
[AUDI]
[PEUGEOT]
Default Re: Cafeneaua Ieşenilor

eu m-am crucit cand am vazut la ce sa ajuns a vorbi de la un rahat de abtibild .
Bogdan.IS is offline   Reply With Quote
Old 16-03-10, 20:10   #4025
zorro6299


Stage 5
 
zorro6299's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 674
Member of:
[4Tuning International]
[VW]
Default Re: Cafeneaua Ieşenilor

Quote:
Originally Posted by Bogdan.IS View Post
eu m-am crucit cand am vazut la ce sa ajuns a vorbi de la un rahat de abtibild .
Exact.... pentru-că romanu preferă să fcă bale in colţu gurii , decat să se murdareasca pe maini ajutant un prieten sa-si repare caruta pe marginea drumului !!!

Şi cum vorba lungă duce la sărăcie...mai bine schimbăm subiectul

aaa..si eu am o rugăminte la un domn ( pe bune ca nu stiu cum il cheamă ) dar stiu ca are o masina mare, lată urata si neagra...cu un nr care cuntine TMT :

Te rog eu frumos , macar in oras sa conduci mai preventiv, nu de alta dar mai circul si eu pe linga tine si n-as vrea sa ma omori , ok ?
Zilele trecute cand eu coboram pe strada Palat...urcai cu peste 100 Km/ ora.... nu vreau sa mi mi imaginez ca ne-am putea intalni frontal ( n ar mai ramane nimik din mine ) .

Sper sa nu fiu inteles gresit (dar daca se mai intampla, promit ca arunt cheia franceza pe geam..spre tine...desigur ). aaa..si s-a mai intamplat sa treci si prin tudor prin fata pe la mine pe la bloc..desigur ...mult prea repede. Incearca sa intelegi ca noi restu din trafic , VREM SA TRAIM . Tu daca te-ai saturat de viata , e problema TA.
zorro6299 is offline   Reply With Quote
Old 16-03-10, 20:15   #4026
GAby645
Opel Driver

Stage 5
 
GAby645's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 3,177
Member of:
[MERCEDES]
[Opel]
[AUDI]
Default Re: Cafeneaua Ieşenilor

@zorro nu cred ca cretz are cont aici pe forum da stai chill ca nu e asa de kamikaze incat sa scape "bolidu" de sub control !!
GAby645 is offline   Reply With Quote
Old 16-03-10, 20:45   #4027
MihaiCsl

Stage 5
 
MihaiCsl's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 1,113
Default Re: Cafeneaua Ieşenilor

Quote:
Originally Posted by GAby645 View Post
@zorro nu cred ca cretz are cont aici pe forum da stai chill ca nu e asa de kamikaze incat sa scape "bolidu" de sub control !!
Trebuie sa fie ca sa poata comite o greseala ?
MihaiCsl is offline   Reply With Quote
Old 16-03-10, 20:51   #4028
TuningBoy

Stage 5
 
TuningBoy's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 699
Member of:
[FOTO]
Default Re: Cafeneaua Ieşenilor

Pe viraje masina sa mult mai bine si e MULT MAI SIGURA decat multe altele ...mnah cunoscatorii stiu.....4WS ....ma mir ca nu ai zis nimic de evacuare zorro
__________________
TuningBoy is offline   Reply With Quote
Old 16-03-10, 21:17   #4029
MihaiCsl

Stage 5
 
MihaiCsl's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 1,113
Default Re: Cafeneaua Ieşenilor

Quote:
Originally Posted by TuningBoy View Post
Pe viraje masina sa mult mai bine si e MULT MAI SIGURA decat multe altele ...mnah cunoscatorii stiu.....4WS ....ma mir ca nu ai zis nimic de evacuare zorro
Extraordinar,dar tot nu se pot exista greseli ?
MihaiCsl is offline   Reply With Quote
Old 16-03-10, 21:47   #4030
Bogdan.IS
Audi Driver

Stage 5
 
Bogdan.IS's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 990
Member of:
[AUDI]
[PEUGEOT]
Default Re: Cafeneaua Ieşenilor

Si Garbacea Sr nu era un kamikaze , stia sa conduca dar uite ce sa intamplat , asa ce nu va culcati pe o ureche dragi colegi piloti
Bogdan.IS is offline   Reply With Quote
Old 16-03-10, 21:56   #4031
CoCaine
Audi Driver


Stage 5
 
CoCaine's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 1,291
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[AUDI]
[4Tuning International]
Default Re: Cafeneaua Ieşenilor

Quote:
Originally Posted by zorro6299 View Post
Exact.... pentru-că romanu preferă să fcă bale in colţu gurii , decat să se murdareasca pe maini ajutant un prieten sa-si repare caruta pe marginea drumului !!!

Şi cum vorba lungă duce la sărăcie...mai bine schimbăm subiectul

aaa..si eu am o rugăminte la un domn ( pe bune ca nu stiu cum il cheamă ) dar stiu ca are o masina mare, lată urata si neagra...cu un nr care cuntine TMT :

Te rog eu frumos , macar in oras sa conduci mai preventiv, nu de alta dar mai circul si eu pe linga tine si n-as vrea sa ma omori , ok ?
Zilele trecute cand eu coboram pe strada Palat...urcai cu peste 100 Km/ ora.... nu vreau sa mi mi imaginez ca ne-am putea intalni frontal ( n ar mai ramane nimik din mine ) .

Sper sa nu fiu inteles gresit (dar daca se mai intampla, promit ca arunt cheia franceza pe geam..spre tine...desigur ). aaa..si s-a mai intamplat sa treci si prin tudor prin fata pe la mine pe la bloc..desigur ...mult prea repede. Incearca sa intelegi ca noi restu din trafic , VREM SA TRAIM . Tu daca te-ai saturat de viata , e problema TA.
Pe cuvantul meu ca nu mai suporta ochii prostiile pe care le debitezi!!!!
Lasa naibii forumul asta in pace,macar sectiunea asta,analfabetule care vrei sa pari inteligent!!!!
De unde tragi tu concluzia ca TMT este o masina lata urata si neagra?
Bine ca ai tu frumusetea aia portocalie,aia e masina frumoasa,nu TMT

Ti s-a atras atentia de 10000 de ori din partea mai multor useri,tu chiar nu vrei sa intelegi?Nu vezi ca nu ai nici o treaba cu pasiunea pt masini?Nu vezi ca nu te baga nimeni in seama oricate PS-uri ai pune,oricat te-ai plange de Politie,oricat de corect si de ajutator si de bun samaritean vrei sa pari?

LASA-NE IN PACE !!!
Pe cuvantul meu ca nu mai suport posturile tale inutile,ia si te rezuma la CITIT si gata,nu mai debita tampenii
Cum apare unul care teoretic este luat peste picior,hop sari tu in ajutorul lui,ca deh,si tu ai patit la fel,nefericitule..Nu te intrebi de ce s-a intamplat?Ce are lumea cu tine?Du-te si te culca daca-ti spun atatia ca esti beat

EDIT: Daca as fi in locul lui Cret te-as cauta si te-as lua la o tura de oras cu mine,inchis in portbagaj,sa vezi tu cum arunci cu cheia franceza,iti spargi singur dintii
__________________
Audi S2

Last edited by CoCaine; 16-03-10 at 22:22.
CoCaine is offline   Reply With Quote
Old 16-03-10, 22:28   #4032
crywolf

Stage 5
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 1,080
Default Re: Cafeneaua Ieşenilor

a ajuns 4T business. Asa ... si? Totul e business in ziele astea, momeny make the world go arround. Fara bani credeti ca ar mai fi existat drift, VTM sau orice neam de cursa? Asa ca sa fim seriosi cu pasiunea nelimitata si sufletul care plange (moartea caprioarei in varianta de criza), e poveste la multi si in multe locuri.
Nu va mai plangeti de 4T (nu ca le tin partea ca habar nu am nici macar care e Gratian ala, il vazui 5min la Suceava si atat) ca altul mai bun oricum nu e. Si la urma urnei, cine nu pricepe ca TOTUL E BUSINESS IN ZIUA DE AZI ..... sa ridice putin capul in lumea reala, nu pe net.
Doamne ce a mai ajusn si sectiunea asta, numa' tampenii in marea majoritate.
__________________
Manni for life !!!
crywolf is offline   Reply With Quote
Old 16-03-10, 22:53   #4033
KAmikazee2005


Stage 5
 
KAmikazee2005's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 1,147
Member of:
[4Tuning International]
Default Re: Cafeneaua Ieşenilor

Quote:
Originally Posted by crywolf View Post
a ajuns 4T business. Asa ... si? Totul e business in ziele astea, momeny make the world go arround. Fara bani credeti ca ar mai fi existat drift, VTM sau orice neam de cursa? Asa ca sa fim seriosi cu pasiunea nelimitata si sufletul care plange (moartea caprioarei in varianta de criza), e poveste la multi si in multe locuri.
Nu va mai plangeti de 4T (nu ca le tin partea ca habar nu am nici macar care e Gratian ala, il vazui 5min la Suceava si atat) ca altul mai bun oricum nu e. Si la urma urnei, cine nu pricepe ca TOTUL E BUSINESS IN ZIUA DE AZI ..... sa ridice putin capul in lumea reala, nu pe net.
Doamne ce a mai ajusn si sectiunea asta, numa' tampenii in marea majoritate.
Bine ca sti tu totu crywolf.... in fine... dak chiar te intereseaza dc suntem asa de suparati pe 4tuning.. poti sa ne intrebi duminica la o intalnire si ai sa intelegi... pana at... numa bine
KAmikazee2005 is offline   Reply With Quote
Old 16-03-10, 23:07   #4034
Bogdan.IS
Audi Driver

Stage 5
 
Bogdan.IS's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 990
Member of:
[AUDI]
[PEUGEOT]
Default Re: Cafeneaua Ieşenilor

unde va intalniti duminica ? ca as vrea sa va cunosc
Bogdan.IS is offline   Reply With Quote
Old 16-03-10, 23:25   #4035
2slow4u
Opel Driver

Stage 5
 
2slow4u's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 488
Member of:
[Opel]
[RENAULT]
Default Re: Cafeneaua Ieşenilor

Felicitari celor care au fost si s-au distrat cu bibiu din dotare. Am vazut pozele de pe 4tuning unde am regasit si o masinuta de pe aici. IS 02 ESS .
Nu stiu a cui este, dar felicitari din nou.
2slow4u is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -