Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Ramnicu Valcea > Zona comerciala Rmn Valcea- Bazar - Servicii - Talcioc

Reply
 
Thread Tools
Old 27-05-10, 19:34   #16
mankiony

Stage 4
 
mankiony's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 254
Member of:
[Shadows Racing Team]
Default Re: Aplic folie auto(cele mai mici preturi)omologata/neomologata pe orice tip de masi

Quote:
Originally Posted by Andrey_VMD View Post
am folie , black , d.black , super d. black -neomologata.
60 ron cu folia mea... sau 30 ron cu folia ta...o zi buna...
Da`mi un pm cu numarul tau sau unde te gasesc.
mankiony is offline   Reply With Quote
Old 30-05-10, 23:12   #17
Andrey_VMD

Stage 5
 
Andrey_VMD's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 461
Default Re: Aplic folie auto(cele mai mici preturi)omologata/neomologata pe orice tip de masi

Quote:
Originally Posted by mankiony View Post
Da`mi un pm cu numarul tau sau unde te gasesc.
0751615918 ....vb la tel...
Andrey_VMD is offline   Reply With Quote
Old 16-06-10, 16:08   #18
Andrey_VMD

Stage 5
 
Andrey_VMD's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 461
Thumbs up Re: Aplic folie auto(cele mai mici preturi)omologata/neomologata pe orice tip de masi

folie fata,spate,luneta,triple+faruri,grilacolantata negru mat
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	FILE0246.JPG
Views:	70
Size:	2.62 MB
ID:	1521355   Click image for larger version

Name:	FILE0241.JPG
Views:	90
Size:	2.64 MB
ID:	1521356   Click image for larger version

Name:	FILE0238.JPG
Views:	71
Size:	2.77 MB
ID:	1521357  

Andrey_VMD is offline   Reply With Quote
Old 16-06-10, 16:19   #19
PrietenCuTine

Stage 5
 
PrietenCuTine's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 832
Default Re: Aplic folie auto(cele mai mici preturi)omologata/neomologata pe orice tip de masi

bravo mestere, spor in continuare !
PrietenCuTine is offline   Reply With Quote
Old 19-07-10, 12:08   #20
fla25

Stock
 
Join Date: Jul 2010
Posts: 1
Default Re: Aplic folie auto(cele mai mici preturi)omologata/neomologata pe orice tip de masi

Quote:
Originally Posted by Andrey_VMD View Post
Aplic folie auto omologata/neomologata pe orice tip de masina, folia poate fi cumparata de client de oriunde doreste , eu fac doar manopera, in timp se va putea cumpara si de la mine folia,la preturi mult mai mici decat le gasiti pe piata......nu se demonteaza fetele de usi( decat la dorinta clientului),folia asigura confortul la volan si al pasagerilor, iti ofera intimitate si nu imprastie cioburile in caz de spargere a geamului.

PRETUL pentru :

-> folie laterale fata+spate/luneta: 50 ron /60 in functie de autovehicul...

-> laterale spate+luneta : 30 ron

-> laterale spate: 20 ron

-> luneta : 15 / 20 ron in functie de marimea lunetei...

Contact:

Adresa yahoo: demon_andrey1@yahoo.com
Nr: 0751615918 -
0771337035 - digi
cat costa montarea unei foli omologate pt un logan,pt luneta si geamuri laterale, cu folia dumneavoastra. unde va pot gasi in valcea. astept raspunsul dumneavoastra.Flavius.
fla25 is offline   Reply With Quote
Old 19-07-10, 12:13   #21
PrietenCuTine

Stage 5
 
PrietenCuTine's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 832
Default Re: Aplic folie auto(cele mai mici preturi)omologata/neomologata pe orice tip de masi

Suna-l si vorbeste cu el la telefon. El sta undeva pe lespezi daca stii pe unde vine strada. (undeva prin goranu)
PrietenCuTine is offline   Reply With Quote
Old 17-10-11, 20:44   #22
ady_greu

Stock
 
Join Date: Jun 2011
Posts: 6
Default Re: Aplic folie auto(cele mai mici preturi)omologata/neomologata pe orice tip de masi

[QUOTE=Andrey_VMD;3271346]Aplic folie auto omologata/neomologata pe orice tip de masina, folia poate fi cumparata de client de oriunde doreste , eu fac doar manopera, in timp se va putea cumpara si de la mine folia,la preturi mult mai mici decat le gasiti pe piata......nu se demonteaza fetele de usi( decat la dorinta clientului),folia asigura confortul la volan si al pasagerilor, iti ofera intimitate si nu imprastie cioburile in caz de spargere a geamului.

PRETUL pentru :

-> folie laterale fata+spate/luneta: 50 ron /60 in functie de autovehicul...

-> laterale spate+luneta : 30 ron

-> laterale spate: 20 ron

-> luneta : 15 / 20 ron in functie de marimea lunetei...

pt un golf5 spateL,luneta,parasolar dar dintr-0 sg bucta luneta si omologata cat este???????????????
ady_greu is offline   Reply With Quote
Old 20-10-11, 19:35   #23
Andrey_VMD

Stage 5
 
Andrey_VMD's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 461
Default Re: Aplic folie auto(cele mai mici preturi)omologata/neomologata pe orice tip de masi

nu am cum sa o fac dintr-o singura bucata , dar ies bine si cum le fac eu .... folie nu am si nici nu mai cumpar ,oricum gasesti pe oriunde folie omologata cu toate nuantele, ( 1 mai , spre ex.) , la vrei tu sa faci mai mult de 50 de lei nu iau...
__________________
PACE
Andrey_VMD is offline   Reply With Quote
Old 20-10-11, 20:19   #24
joevulpoi

Stage 3
 
joevulpoi's Avatar
 
Join Date: Sep 2011
Posts: 137
Default Re: Aplic folie auto(cele mai mici preturi)omologata/neomologata pe orice tip de masi

Quote:
Originally Posted by Andrey_VMD View Post
Aplic folie auto omologata/neomologata pe orice tip de masina, folia poate fi cumparata de client de oriunde doreste , eu fac doar manopera, in timp se va putea cumpara si de la mine folia,la preturi mult mai mici decat le gasiti pe piata......nu se demonteaza fetele de usi( decat la dorinta clientului),folia asigura confortul la volan si al pasagerilor, iti ofera intimitate si nu imprastie cioburile in caz de spargere a geamului.

PRETUL pentru :

-> folie laterale fata+spate/luneta: 50 ron /60 in functie de autovehicul...

-> laterale spate+luneta : 30 ron

-> laterale spate: 20 ron

-> luneta : 15 / 20 ron in functie de marimea lunetei...

Contact:

Adresa yahoo: demon_andrey1@yahoo.com
Nr: 0751615918 - orange
0771337035 - digi
salut!am si eu un break...cat ma costa lateralele spate si hayonu'...cand ai putea sa le faci?
joevulpoi is offline   Reply With Quote
Old 23-10-11, 16:14   #25
Andrey_VMD

Stage 5
 
Andrey_VMD's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 461
Default Re: Aplic folie auto(cele mai mici preturi)omologata/neomologata pe orice tip de masi

60 lei manopera , folie nu mai am , miercuri -joi-vineri am timp ,suna la numaru afisat la inceputul threadului.
Andrey_VMD is offline   Reply With Quote
Old 26-10-11, 17:14   #26
ady_greu

Stock
 
Join Date: Jun 2011
Posts: 6
Default Re: Aplic folie auto(cele mai mici preturi)omologata/neomologata pe orice tip de masi

deci zici sa cump eu folia si u o montezi 50ron manopera dar vreau sa stiu exact daca am pr cu politia pui actipild geam dai factura montaj cum demonstrez eu eu ca e omologata ca astia iti pun o mie de beten roate NU
ady_greu is offline   Reply With Quote
Old 26-10-11, 18:24   #27
trafy-vr6

Stage 5
 
trafy-vr6's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 12,564
Member of:
[Moderators]
[4Rally]
[Shadows Racing Team]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Aplic folie auto(cele mai mici preturi)omologata/neomologata pe orice tip de masi

omologarea iti vine cu folia ( daca cumperi omologata normal ), omologarea e o foaie pe care scrie CERTIFICAT DE CONFORMITATE, 2 actibilde care se pun pe geamuri si trebuie sa pastrezi si bonul + o bulina mica. Teoretic se completeaza foaia pe spate de catre firma care aplica....practic o poti completa si tu...nu prea recomand sa o completezi toata ci doar acolo unde scrie Numar geamuri omologate sau ceva de genu`
__________________
trafy-vr6 is offline   Reply With Quote
Old 27-10-11, 14:30   #28
ady_greu

Stock
 
Join Date: Jun 2011
Posts: 6
Default Re: Aplic folie auto(cele mai mici preturi)omologata/neomologata pe orice tip de masi

unde gasesc folie omologata in vl,cat costa si cat trebuie sa cumpar pt un golf5 (spate,Lspate,parasolar) respect
ady_greu is offline   Reply With Quote
Old 27-10-11, 15:01   #29
trafy-vr6

Stage 5
 
trafy-vr6's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 12,564
Member of:
[Moderators]
[4Rally]
[Shadows Racing Team]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Aplic folie auto(cele mai mici preturi)omologata/neomologata pe orice tip de masi

in autogara 1 mai....vad ca esti din pitesti...nu cred ca stii unde este...cea de fata parca este 50 lei iar spatele 80 sau invers..nu mai stiu exact. este de la Alfa Rom Trans din Pitesti...ai putea intreba acolo mai bine cred ca iti intra cam 2 role..nu stiu sigur
trafy-vr6 is offline   Reply With Quote
Old 27-10-11, 20:38   #30
ady_greu

Stock
 
Join Date: Jun 2011
Posts: 6
Default Re: Aplic folie auto(cele mai mici preturi)omologata/neomologata pe orice tip de masi

sunt din pit dar acum stau in vl ma duc sa vad ce gasec ms!
ady_greu is offline   Reply With Quote
Reply


- Copyright 2024 4Tuning -