Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Ramnicu Valcea

Reply
 
Thread Tools
Old 17-01-10, 04:27   #751
DjRainManFast

Stage 5
 
DjRainManFast's Avatar
 
Join Date: Jul 2003
Posts: 981
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[2 Roti]
Default Re: Midnight Racers in Rm. Valcea

Hey....lume...chill amigos I-am promis la om ca o sa aiba incercarea...o sa o aiba...pt ca sunt om de cuvant! Eu sper ca chiar va fi ceva amical si nu vor mai aparea discutii aiurea dupa! Omu e curios ...eu sunt deasemenea....stiu ca nu ar trebui sa apara rautati, si mor ca iarasi din cauza mea...fara sa fac nimic in papuci mei! Unii oameni poate si-ar dori sa investeasca in masinile lor dar nu isi permit.......ma rog, din nou disctuti aiurea! As dori sa nu se mai vb aici nimic despre mine....am stabilit ca o sa vb cu sobo la tel, cand o sa pot o sa i dau un telefon si stabilim si punct! Pe mine unu, deja nu ma mai intereseaza ce o sa se zica dupa, eu stiu ce vreau sa fac...stiu ce oamenii sunt capabili sa inteleaga fenomenul in simplitatea dar si in complexitatea lui, asa ca nu ma mai stresez...tot ce fac o fac pt mine si pt a capata experienta..si oricum scopul meu nu e sa schimb 4 viteze pe linie dreapta....aia e o distractie si un test si nimic mai mult.
__________________
Frate....si cand i-am dat a 2-a si am pus-o de-a latu'....drift nu alta!!!
DjRainManFast is offline   Reply With Quote
Old 17-01-10, 04:47   #752
Kaluvr6
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
Kaluvr6's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 1,562
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
Default Re: Midnight Racers in Rm. Valcea

corect, eu zic sa terminati iara cu prostiile. nimeni nu are dreptate mai mult decat celalalt si jignirile nu`si au rostul. Nici eu nu sunt de parere ca duelul va fi corect, dar in fine e alegerea lui cucu. Bafta la amandoi.
__________________

VW Corrado VR6 - new engine

"I started out with nothing and I still got most of it left"
www.midnightracersvl.blogspot.com
http://forum.midnightracers.ro
Kaluvr6 is offline   Reply With Quote
Old 17-01-10, 08:22   #753
luci4n_vl

Stage 5
 
luci4n_vl's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 1,352
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Midnight Racers in Rm. Valcea

Quote:
Originally Posted by DjRainManFast View Post
Hey....lume...chill amigos I-am promis la om ca o sa aiba incercarea...o sa o aiba...pt ca sunt om de cuvant! Eu sper ca chiar va fi ceva amical si nu vor mai aparea discutii aiurea dupa! Omu e curios ...eu sunt deasemenea....stiu ca nu ar trebui sa apara rautati, si mor ca iarasi din cauza mea...fara sa fac nimic in papuci mei! Unii oameni poate si-ar dori sa investeasca in masinile lor dar nu isi permit.......ma rog, din nou disctuti aiurea! As dori sa nu se mai vb aici nimic despre mine....am stabilit ca o sa vb cu sobo la tel, cand o sa pot o sa i dau un telefon si stabilim si punct! Pe mine unu, deja nu ma mai intereseaza ce o sa se zica dupa, eu stiu ce vreau sa fac...stiu ce oamenii sunt capabili sa inteleaga fenomenul in simplitatea dar si in complexitatea lui, asa ca nu ma mai stresez...tot ce fac o fac pt mine si pt a capata experienta..si oricum scopul meu nu e sa schimb 4 viteze pe linie dreapta....aia e o distractie si un test si nimic mai mult.
bn spus cucule,stiam eu k esti un baiat dulce.....:*....iar eu chiar sunt baiat de cuvant,la mn nu exista VS....la mn exista doar prietenie si atat,defapt kalu si baietii din MR valcea stiu asta.....si crede`ma....ma doare sa vad knd un pusti din SB ma ia la misto p forum...in fine.....
__________________
https://forum.4tuning.ro/643-masina-m...vl-23-sob.html




Keep talking bitches,cause i love attention!!!
luci4n_vl is offline   Reply With Quote
Old 17-01-10, 11:54   #754
luci4n_vl

Stage 5
 
luci4n_vl's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 1,352
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Midnight Racers in Rm. Valcea

Quote:
Originally Posted by VL 77 SYD View Post
Am o mica dilema si (ma prefac ca) nu inteleg, poate ma ajutati si pe mine cei care stiti. Cati cai are Sobi la pisica TDS si cati cai are Cucu la Suzuki? Daca sunt diferente mari de ce ar avea loc aceasta cursa? Sobi, chiar nu ti-ai mai gasit pe nimeni de aceiasi putere de ai ajuns la Cucu, care daca nu ma insel are motor de 1,3 iar tu 2,o? La tine in club nu mai vrea nimeni sa se de-a cu tine sa vezi si tu cum stai? Daca sa zicem ca l-ai face, ai fii fericit?... Stim toti ce se urmareste, nu mai incerca, iar in legatura cu speed_csn iti zic eu ca nu-l cunosti si nu i-ai citit cu atentie postul. Daca nu aveai intentii perverse nu faceai atatea valuri iar cand ai venit la petrecerea MR Sibiu cred ca ai fost bine primit de el. Incercati sa lasati topicul MR curat. Multumesc.

auzi ma asta? k nu stiu cum te cheama....syd este un nr de masina nu un prenume....in rest...cam atat....nu am auzit d tn pana asta vara....nu am urmarit nimic pana akm...decat sa ma dau prieteneste cu el..dar...nu o sa ma mai dau....nici daca ma roaga....tu te bagi asa mereu exact ca tampunul.....stai acolo la tn in banca ta,si daca am fost la SB....poi eu macar am avut bunul simt sa vin...dar tu ai venit vre`o data sa mai vb cu noi? asa ca amicii? cat despre speed_csl ...ce il tot umfli atat?cn este ala sa imi explice mie de xbox si alte accesorii pt jocuri video?,poi cu asa ceva se joaca fata mea care are 14 ani...da? asa k nu sunt copil in crestere ca el...in fine...daca urmaream ceva...poi as fi zis in felul urmator...ia`ti SYD dricul si hai sa ne dam k stiu sigur ca te fac...dar cucu stiam k are 700 d kg la masina si 103 cai iar eu 143 cai pe 1440 kg...si am zis ca raportul este corect...dar cum tu sti numai sa te bagi asa aiurea sa te simti imortant.....iti fac pe plac....NU MA MAI DAU!!!!......
luci4n_vl is offline   Reply With Quote
Old 17-01-10, 12:05   #755
MiTzA-

Stage 5
 
MiTzA-'s Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 2,033
Default Re: Midnight Racers in Rm. Valcea

Quote:
Originally Posted by DjRainManFast View Post
Hey....lume...chill amigos
cred ca ar fi timpu' sa mai joci o data asta
MiTzA- is offline   Reply With Quote
Old 17-01-10, 14:43   #756
radu_nb1

Stage 5
 
radu_nb1's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 935
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Midnight Racers in Rm. Valcea

Felicitari Alex ptr investitie, pe la 30 de ani sa iti iei bilete de tratament la Herculane), te ajut cu ceva mai ieftin ptr baia de ulei adeziv Bison expo-metalic e 25 de lei
bv si spor la tuning.

SYD ce grila mistho ai
__________________
e 30 my love

Last edited by radu_nb1; 17-01-10 at 14:45.
radu_nb1 is offline   Reply With Quote
Old 17-01-10, 15:35   #757
Kaluvr6
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
Kaluvr6's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 1,562
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
Default Re: Midnight Racers in Rm. Valcea

am vazut farurile azi live, dau foarte bine. Felicitari inca o data
Kaluvr6 is offline   Reply With Quote
Old 17-01-10, 15:50   #758
VL 77 SYD
VW Driver

Stage 5
 
VL 77 SYD's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 1,120
Member of:
[VW]
Default Re: Midnight Racers in Rm. Valcea

Mersi mult, acum stii unde stau, deci nu mai ai nici o scuza si sa nu mai faci greseala sa vii singur.
VL 77 SYD is offline   Reply With Quote
Old 17-01-10, 16:45   #759
MiTzA-

Stage 5
 
MiTzA-'s Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 2,033
Default Re: Midnight Racers in Rm. Valcea

baaa....vroiam si eu sa vin


kalu , next time ma anunti si pe mine si daca e mergem cu a mea...mai mica dar mai inalta )
MiTzA- is offline   Reply With Quote
Old 17-01-10, 16:57   #760
Kaluvr6
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
Kaluvr6's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 1,562
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
Default Re: Midnight Racers in Rm. Valcea

am fost cu treaba acum ca am vandut scaunele vechi, da data viitoare nu mai vin singur
Kaluvr6 is offline   Reply With Quote
Old 27-01-10, 01:08   #761
DjRainManFast

Stage 5
 
DjRainManFast's Avatar
 
Join Date: Jul 2003
Posts: 981
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[2 Roti]
Default Re: Midnight Racers in Rm. Valcea

Echipa Midnight Racers este in sfarsit pe locul 1 in jocul online rensit! go go go
DjRainManFast is offline   Reply With Quote
Old 27-01-10, 18:11   #762
dragos1989

Stage 5
 
dragos1989's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 579
Member of:
[SEAT]
Default Re: Midnight Racers in Rm. Valcea

Tot nu mai aveti primar,poate gasiti unul care sa fie cooperativ cand vine vorba de evenimente...
dragos1989 is offline   Reply With Quote
Old 27-01-10, 18:13   #763
yg.alex
VW Driver

Stage 5
 
yg.alex's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 2,231
Member of:
[VW]
Default Re: Midnight Racers in Rm. Valcea

ne trebuie un primar "reisăr" cu vreo masina smechera ), mai sportiva asa.
yg.alex is offline   Reply With Quote
Old 27-01-10, 18:22   #764
MiTzA-

Stage 5
 
MiTzA-'s Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 2,033
Default Re: Midnight Racers in Rm. Valcea

votati-ma pe mine

promit sa organizez evenimente in fiecare luna, sa legalizez prostitutia, sa interzic munca si in loc de palmieri sa plantam canabis, ce ziceti ?

Last edited by MiTzA-; 27-01-10 at 18:25.
MiTzA- is offline   Reply With Quote
Old 28-01-10, 08:33   #765
Victor_WRC
VW Driver


Stage 5
 
Victor_WRC's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 1,607
Member of:
[4Tuning International]
[4Rally]
[VW]
Default Re: Midnight Racers in Rm. Valcea

Quote:
Originally Posted by MiTzA- View Post
votati-ma pe mine

promit sa organizez evenimente in fiecare luna, sa legalizez prostitutia, sa interzic munca si in loc de palmieri sa plantam canabis, ce ziceti ?
care palmieri mah esti fumat ?
Victor_WRC is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -