nu ma abtin

)) ....eu vreau sa zic de bine

sa nu luati in rau...orice greseala duce la bine...aproape...partea fata am facut cateva corecturi si ar iesii mult mai bine

...asa mi se pareau si mie acum 2 3 ani desenele mele ...credeam ca sunt foarte ok...dar cand avansezi iti dai seama ...exact asa faceam si eu si acum cand ma uit la desenele vechi imi dau seama ce bazaconii scoteam atunci...
tocmai au intrat 5 indivizi pe mine ca ce am cu fata...plus mesaj din partea altuia ...ceva de genu: ce ai ma cu fata esti gelos?

))))
la maner am facut din greseala si nu mai aveam cum sa sterg...