Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Ramnicu Valcea

Reply
 
Thread Tools
Old 30-03-12, 19:54   #8161
luci4n_vl

Stage 5
 
luci4n_vl's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 1,352
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Discutii Diverse Intre Useri

te duci la sorin ca are el solutie...:P
luci4n_vl is offline   Reply With Quote
Old 31-03-12, 13:59   #8162
DjRainManFast

Stage 5
 
DjRainManFast's Avatar
 
Join Date: Jul 2003
Posts: 981
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[2 Roti]
Default Re: Discutii Diverse Intre Useri

Noutati de ultima ora. Din cauza cresterii demografice extrem de rapide in ultimii ani, Raiul nu mai poate face fata cererii de ingeri pazitori necesari pentru intreaga populatie. Ei se vor impartii in functie de necesitati. Inger vor avea doar cei cu adevarat incompetenti pentru a mai echilibra balanta, deoarece in urma studiilor s-a demonstrat ca nevoie au doar cei cu probleme cardiace si deficienta la sistemul locomotor si neurovegetativ. In concluzie pentru a avea nevoie de un inger pazitor trebuie intocmit un dosar destul de convingator si o comisie de cenzori divini vor stabili daca vei primi sau nu un astfel de ajutor in viata. Aceasta comisie analizeaza si necesitatea unor persoane care deja au ingeri pazitori pentru aceastia, asa ca e posibil sa te trezesti oricand fara al tau.
Nu ne ramane decat sa ne rugam pentru o decizie favorabila pentru noi in vederea unui inger pazitor.

Asa ca , fiecare de acum inainte trebuie sa conduca cum crede el ca este de cuviinta in speranta evitarii unei tragedi, pentru ca nu se stie sigur cand ingerului zboara pe inatesti, petrisor, danil ionescu sau alte zone.
O zi buna sa aveti, corespondentul vostru divin, Alin.
__________________
Frate....si cand i-am dat a 2-a si am pus-o de-a latu'....drift nu alta!!!
DjRainManFast is offline   Reply With Quote
Old 31-03-12, 14:21   #8163
Robbert

Stage 5
 
Robbert's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 902
Default Re: Discutii Diverse Intre Useri

Quote:
Originally Posted by DjRainManFast View Post
Noutati de ultima ora. Din cauza cresterii demografice extrem de rapide in ultimii ani, Raiul nu mai poate face fata cererii de ingeri pazitori necesari pentru intreaga populatie. Ei se vor impartii in functie de necesitati. Inger vor avea doar cei cu adevarat incompetenti pentru a mai echilibra balanta, deoarece in urma studiilor s-a demonstrat ca nevoie au doar cei cu probleme cardiace si deficienta la sistemul locomotor si neurovegetativ. In concluzie pentru a avea nevoie de un inger pazitor trebuie intocmit un dosar destul de convingator si o comisie de cenzori divini vor stabili daca vei primi sau nu un astfel de ajutor in viata. Aceasta comisie analizeaza si necesitatea unor persoane care deja au ingeri pazitori pentru aceastia, asa ca e posibil sa te trezesti oricand fara al tau.
Nu ne ramane decat sa ne rugam pentru o decizie favorabila pentru noi in vederea unui inger pazitor.

Asa ca , fiecare de acum inainte trebuie sa conduca cum crede el ca este de cuviinta in speranta evitarii unei tragedi, pentru ca nu se stie sigur cand ingerului zboara pe inatesti, petrisor, danil ionescu sau alte zone.
O zi buna sa aveti, corespondentul vostru divin, Alin.
cine te-a suparat?
Robbert is offline   Reply With Quote
Old 31-03-12, 22:21   #8164
DjRainManFast

Stage 5
 
DjRainManFast's Avatar
 
Join Date: Jul 2003
Posts: 981
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[2 Roti]
Default Re: Discutii Diverse Intre Useri

Nu m-a suparat nimeni, am zis si eu asa!
DjRainManFast is offline   Reply With Quote
Old 07-04-12, 17:24   #8165
Bogdan.vl
Banned

Stage 5
 
Join Date: Jul 2010
Posts: 673
Member of:
[Shadows Racing Team]
Default Re: Discutii Diverse Intre Useri

Salut, ce firme de inchirieri auto sunt pe la noi prin oras?
Masina / pret
Bogdan.vl is offline   Reply With Quote
Old 07-04-12, 20:13   #8166
trafy-vr6

Stage 5
 
trafy-vr6's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 12,564
Member of:
[Moderators]
[4Rally]
[Shadows Racing Team]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Discutii Diverse Intre Useri

la intersectia cu enigma la parterul blocului
trafy-vr6 is offline   Reply With Quote
Old 10-04-12, 20:28   #8167
alexfaq

Stage 5
 
Join Date: Nov 2010
Posts: 395
Member of:
[VW]
Default Re: Discutii Diverse Intre Useri

Care are sa-mi imprumute pentru 1 saptamana un volan de golf 3, polo, vento ?
alexfaq is offline   Reply With Quote
Old 15-04-12, 10:42   #8168
kitz`

Stage 5
 
kitz`'s Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 977
Member of:
[AUDI]
Default Re: Discutii Diverse Intre Useri

HRISTOS A INVIAT!
kitz` is offline   Reply With Quote
Old 15-04-12, 20:46   #8169
D o n n

Stage 5
 
D o n n's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 2,971
Default Re: Discutii Diverse Intre Useri

Adevarat A Inviat !
D o n n is offline   Reply With Quote
Old 18-04-12, 14:02   #8170
Mytza07

Stage 5
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 676
Member of:
[SKODA]
Default Re: Discutii Diverse Intre Useri

cine are sa imi imprumute si mie pana maine o janta pe 16 cu prindere 5x120? dau o bere..(imi trebuie pt e60 si din cate am inteles nu se potriveste de la pisica )
__________________
Mytza07 is offline   Reply With Quote
Old 18-04-12, 14:39   #8171
Robbert

Stage 5
 
Robbert's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 902
Default Re: Discutii Diverse Intre Useri

stiti pe careva care are cauciucuri SH bune de vanzare la preturi decente? imi trebuie pt un prieten un set de 15 cred.
Robbert is offline   Reply With Quote
Old 18-04-12, 14:44   #8172
fan3xxl

Stage 5
 
fan3xxl's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 1,471
Default Re: Discutii Diverse Intre Useri

Quote:
Originally Posted by Robbert View Post
stiti pe careva care are cauciucuri SH bune de vanzare la preturi decente? imi trebuie pt un prieten un set de 15 cred.
ai fost sus in nord peste drum de Riviera?
fan3xxl is offline   Reply With Quote
Old 22-04-12, 20:37   #8173
fan3xxl

Stage 5
 
fan3xxl's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 1,471
Default Re: Discutii Diverse Intre Useri

un suport de proiector (dreapta) are cineva??????? ofer pretul corect....accept si cadouri, nu ma supar=)))))
fan3xxl is offline   Reply With Quote
Old 22-04-12, 20:54   #8174
frankie_let

Stage 5
 
frankie_let's Avatar
 
Join Date: Aug 2010
Posts: 509
Default Re: Discutii Diverse Intre Useri

Quote:
Originally Posted by fan3xxl View Post
un suport de proiector (dreapta) are cineva??????? ofer pretul corect....accept si cadouri, nu ma supar=)))))
))) eu voiam sa ti-l vand credeam ca te superi daca ti-l fac cadou)
frankie_let is offline   Reply With Quote
Old 23-04-12, 01:36   #8175
Bogdan.vl
Banned

Stage 5
 
Join Date: Jul 2010
Posts: 673
Member of:
[Shadows Racing Team]
Default Re: Discutii Diverse Intre Useri

Quote:
Originally Posted by radu_nb1 View Post
merita citit cum dragul nostru user Fane un om de o mare valoare pe acest forum despre care eu am glumit ca merge fara permis (un lucru adevarat) reactioneaza intr-o mega explicatie privata pe care doresc sa o fac eu publica ptr cu nu imi este rusine :
FaNe `xXx: ba pizdo, pe tine chiar te mananca undeva? ce crezi ca ai rezolvat cu comportamentul tau de taran bashit aseara? crezi ca ai crescut in ochii cuiva? cu totii stim cat te duce capul...DELOC....va luati de omu ala ca va turnat la mine? foarte bine a facut, am avut ocazia sa vad CAT SUNTETI DE PIZDE!!!, prin gestul lui el a aratat ce inseamna un prieten si o *****...inceteaza cu comportamentul ala de maimutoi ca nu o sa iti faca nimeni statuie pentru cel mai glumet ...stati ca pizdele la barfa, de atat sunteti buni...hai, la revedere, sa nu te mai bagi in seama cu mine cum eu evit contactul asta vreau sa faci si tu
Cam toate sunt zise vreau sa vada si restul forumului ce oamenii sunt pe aici Trafy am o rugaminte sa il stergi dupa 2 zile. iti multumesc
Ma Radu_NoapteBuna,
aiurea ca bagi aici...parca vad iar tam-tam pe tot forumul
Bogdan.vl is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -