Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Ramnicu Valcea

Reply
 
Thread Tools
Old 31-05-11, 14:33   #7351
trafy-vr6

Stage 5
 
trafy-vr6's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 12,564
Member of:
[Moderators]
[4Rally]
[Shadows Racing Team]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Discutii Diverse Intre Useri

nu ca lu cucu ii tremura mainile pe maneta)
trafy-vr6 is offline   Reply With Quote
Old 31-05-11, 14:46   #7352
Vl-91-KpE

Stage 5
 
Vl-91-KpE's Avatar
 
Join Date: Apr 2011
Posts: 457
Member of:
[Opel]
Default Re: Discutii Diverse Intre Useri

Quote:
Originally Posted by DjRainManFast View Post
Oho...James is on air with us!! Hi James.....today the wind is strong , I'll recomend to stay indoor because your crusing speed will be lower because of the weather conditions!
Ai promis ca ma duci in Olanda.. si nu ai mai zis nimic te tin minte =))
Vl-91-KpE is offline   Reply With Quote
Old 31-05-11, 17:18   #7353
Bogdan.vl
Banned

Stage 5
 
Join Date: Jul 2010
Posts: 673
Member of:
[Shadows Racing Team]
Default Re: Discutii Diverse Intre Useri

Quote:
Originally Posted by EHM-89 View Post
Azi am stat sa primesc un colet, pfoi am ratat totul
Ti`a sosit streangul?
Pacat... o sa ne fie dor de tine...
Bogdan.vl is offline   Reply With Quote
Old 31-05-11, 19:18   #7354
DemonS

Stage 4
 
DemonS's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 256
Default Re: Discutii Diverse Intre Useri

Quote:
Originally Posted by EHM-89 View Post
..
Care esti ma tovarase ? Nu crezi ca vorbesti prea mult pentru aia "21" de ani sau cat zici ca ai ? Dute si joaca Mario si lasa forumu asta in pace !
__________________
Am doar 2 zile... Una de acomodare si a 2-a ii dau dauna totala... )
DemonS is offline   Reply With Quote
Old 31-05-11, 19:27   #7355
fan3xxl

Stage 5
 
fan3xxl's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 1,471
Default Re: Discutii Diverse Intre Useri

Quote:
Originally Posted by DemonS View Post
Care esti ma tovarase ? Nu crezi ca vorbesti prea mult pentru aia "21" de ani sau cat zici ca ai ? Dute si joaca Mario si lasa forumu asta in pace !
iti sugerez si tie sa faci acelasi lucru ....adica...banuiala mea 99% este ca EHM esti TOT TU, asa ca termina prostiile, uita forumu asta, si dute joacate cu copii de varsta ta
__________________
BMW. Sheer Driving Pleasure
LIFE`S HARD, BUT IS EVEN HARDER WHEN YOU`RE STUPID!!!
DACA ESTI PROST DE MIC, CAND ESTI MARE DOAR TE JOCI
Bacteriile sunt singura cultura pe care o au unii oameni!
fan3xxl is offline   Reply With Quote
Old 31-05-11, 19:29   #7356
DemonS

Stage 4
 
DemonS's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 256
Default Re: Discutii Diverse Intre Useri

Quote:
Originally Posted by fan3xxl View Post
iti sugerez si tie sa faci acelasi lucru ....adica...banuiala mea 99% este ca EHM esti TOT TU, asa ca termina prostiile, uita forumu asta, si dute joacate cu copii de varsta ta
crezi ce vrei daca vrei uita tu forumu !!
Pune un moderator necorupt sa verifice ip-urile si adresele de mail si dupa o sa vezi ca nu sunt eu ala

Va dau team viewer la toti sa verificati daca e vre-un cont cu numele ala la mine in pc!
In caz ca stiti la ce foloseste team viewer

Last edited by DemonS; 31-05-11 at 19:33.
DemonS is offline   Reply With Quote
Old 31-05-11, 19:35   #7357
fan3xxl

Stage 5
 
fan3xxl's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 1,471
Default Re: Discutii Diverse Intre Useri

Quote:
Originally Posted by DemonS View Post
crezi ce vrei daca vrei uita tu forumu !!
Pune un moderator necorupt sa verifice ip-urile si adresele de mail si dupa o sa vezi ca nu sunt eu ala

Va dau team viewer la toti sa verificati daca e vre-un cont cu numele ala la mine in pc!
In caz ca stiti la ce foloseste team viewer
esti total neinteresant bai baiatule, nu intelegi sa lasi vrajeala asta si sa UITI FORUMUL ASTA!!!!
fan3xxl is offline   Reply With Quote
Old 31-05-11, 19:42   #7358
DemonS

Stage 4
 
DemonS's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 256
Default Re: Discutii Diverse Intre Useri

Quote:
Originally Posted by fan3xxl View Post
esti total neinteresant bai baiatule, nu intelegi sa lasi vrajeala asta si sa UITI FORUMUL ASTA!!!!
Esti praf Tu esti inapt de nu intelegi ca nu sunt eu ***-u ala ?? Uitaa tu forumu dute la shaorma si apucate de sala Hai ca deja imi pierd destul timp cu tine
DemonS is offline   Reply With Quote
Old 31-05-11, 19:45   #7359
fan3xxl

Stage 5
 
fan3xxl's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 1,471
Default Re: Discutii Diverse Intre Useri

Quote:
Originally Posted by DemonS View Post
Esti praf Tu esti inapt de nu intelegi ca nu sunt eu ***-u ala ?? Uitaa tu forumu dute la shaorma si apucate de sala Hai ca deja imi pierd destul timp cu tine
copile...te mananca maselele? ti`a placut sa fii tu smecher, dar pana aici ti`a fost!
fan3xxl is offline   Reply With Quote
Old 31-05-11, 19:51   #7360
DemonS

Stage 4
 
DemonS's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 256
Default Re: Discutii Diverse Intre Useri

Quote:
Originally Posted by fan3xxl View Post
copile...te mananca maselele? ti`a placut sa fii tu smecher, dar pana aici ti`a fost!
Iti spun o data , iti spun de 2 ori de cate ori vrei sa-ti spun ca nu sunt eu ala ? Ce e asa greu de inteles ? Mai lasa frate de la tine nu`l mai baga in seama + ca nu poti sa faci pe cineva sa faca ce vrei tu.
Nu esti mare zmeu sa faci legea pe strazi si pe forum, eu nu v-am mai bagat in seama v-am lasat sa vorbiti pe aici da acum vad ca deja incepeti sa faceti caterinca de mine si tu sa ameninti e si normal sa comentez la tine pt ca nu e prima data si iarna tot asa te luai de un baiat dupa forum sareai cu gura pe el si cand ai vazut ca au sarit 2-3 cu gura pe tine n-ai mai zis nimic , asa ca lasa-ma cu asta ca ma prinzi pe strada si ca alt ceva ca a mai zis unu ca ma intalneste cum ne-am intalnit pe Matei Basarab , si m-am dus pe blv la el si nu a zis nimic Gandestete ce riscuri poti avea nu amenint pe nimeni dar vad ca tot nu intelegi... eu m-am oprit nu mai vin la intalniri cu voi nu mai am treaba cu voi stau pe forum cat vreau si unde vreau intelegi ? Daca nu intelegi poti sa cauti alt forum cu masini eu nu plec de aici
Ma faci sa scriu romane degeaba ca tot nu intelegi, suna`l pe Trafy sa stearga posturile ca asta se pricepe sa faca ce`l mai bine cand zic ceva adevarat puneti mana pe telefon si gata "Alo , ba Trafy iar posta Daemon Tools ala , vino si stergei posturile" . Ar fi mai multe de zis dar nu are rost !
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	nah la el.jpg
Views:	93
Size:	343.0 KB
ID:	2026057  

Last edited by DemonS; 31-05-11 at 19:54.
DemonS is offline   Reply With Quote
Old 31-05-11, 19:57   #7361
fan3xxl

Stage 5
 
fan3xxl's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 1,471
Default Re: Discutii Diverse Intre Useri

Quote:
Originally Posted by DemonS View Post
Iti spun o data , iti spun de 2 ori de cate ori vrei sa-ti spun ca nu sunt eu ala ? Ce e asa greu de inteles ? Mai lasa frate de la tine nu`l mai baga in seama + ca nu poti sa faci pe cineva sa faca ce vrei tu.
Nu esti mare zmeu sa faci legea pe strazi si pe forum, eu nu v-am mai bagat in seama v-am lasat sa vorbiti pe aici da acum vad ca deja incepeti sa faceti caterinca de mine si tu sa ameninti e si normal sa comentez la tine pt ca nu e prima data si iarna tot asa te luai de un baiat dupa forum sareai cu gura pe el si cand ai vazut ca au sarit 2-3 cu gura pe tine n-ai mai zis nimic , asa ca lasa-ma cu asta ca ma prinzi pe strada si ca alt ceva ca a mai zis unu ca ma intalneste cum ne-am intalnit pe Matei Basarab , si m-am dus pe blv la el si nu a zis nimic Gandestete ce riscuri poti avea nu amenint pe nimeni dar vad ca tot nu intelegi... eu m-am oprit nu mai vin la intalniri cu voi nu mai am treaba cu voi stau pe forum cat vreau si unde vreau intelegi ? Daca nu intelegi poti sa cauti alt forum cu masini eu nu plec de aici
Ma faci sa scriu romane degeaba ca tot nu intelegi, suna`l pe Trafy sa stearga posturile ca asta se pricepe sa faca ce`l mai bine cand zic ceva adevarat puneti mana pe telefon si gata "Alo , ba Trafy iar posta Daemon Tools ala , vino si stergei posturile" . Ar fi mai multe de zis dar nu are rost !

frati nu cred ca suntem...sau eu stiu, pe unde a umblat tata?....dar pana la proba contrara poti sa fii frate cu mami tau, nu cu mine la intalniri nu vi, de condus nu conduci, 15 ani ai, DUTE BA PE supermario.forum.com, pentru astia de varsta ta.....si lasa gura mai mica...nu mai fi asa curajos!!!
fan3xxl is offline   Reply With Quote
Old 31-05-11, 20:01   #7362
DjRainManFast

Stage 5
 
DjRainManFast's Avatar
 
Join Date: Jul 2003
Posts: 981
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[2 Roti]
Default Re: Discutii Diverse Intre Useri

V-ati incins? Fanel......oare are rost sa te complici? Iar tu ibizza, demonS sau oricare alt alias, putin respect nu ti-ar strica si o exprimare ceva mai moderata, nu inteleg cum de tu mereu reusesti sa ai un conflict cu cineva?? Nu trebuie sa ne demonstrezi nimic, aici nu e o competitie care e mai tare-n gura! Forumul asta s-a transformat in 4tzatze, numai certuri, injectii si tampenii se posteaza, iar daca nu e folosit pe post de chat!
__________________
Frate....si cand i-am dat a 2-a si am pus-o de-a latu'....drift nu alta!!!
DjRainManFast is offline   Reply With Quote
Old 31-05-11, 20:01   #7363
yg.alex
VW Driver

Stage 5
 
yg.alex's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 2,231
Member of:
[VW]
Default Re: Discutii Diverse Intre Useri

vezi ba ca iti moare varcolacu de foame...lasa forumurile pt baietii cu permise, dute la varcolacii tai.
yg.alex is offline   Reply With Quote
Old 31-05-11, 20:03   #7364
DemonS

Stage 4
 
DemonS's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 256
Default Re: Discutii Diverse Intre Useri

Quote:
Originally Posted by DjRainManFast View Post
V-ati incins? Fanel......oare are rost sa te complici? Iar tu ibizza, demonS sau oricare alt alias, putin respect nu ti-ar strica si o exprimare ceva mai moderata, nu inteleg cum de tu mereu reusesti sa ai un conflict cu cineva?? Nu trebuie sa ne demonstrezi nimic, aici nu e o competitie care e mai tare-n gura! Forumul asta s-a transformat in 4tzatze, numai certuri, injectii si tampenii se posteaza, iar daca nu e folosit pe post de chat!
Stiu ca imi lipseste exprimarea moderata , dar daca nu intelege ca nu sunt eu ala ce sa-i fac ? Sa ii scriu pe foaie ?
DemonS is offline   Reply With Quote
Old 31-05-11, 20:03   #7365
Mytza07

Stage 5
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 676
Member of:
[SKODA]
Default Re: Discutii Diverse Intre Useri

sa nu uitam ca unii ca fane baga banii in masini nu in bitefight....si sa nu uitam ca ei au permis ,masina si o varsta ...si trebuie realmente respectati pentru ce fac
__________________
Mytza07 is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -