Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Ramnicu Valcea

Reply
 
Thread Tools
Old 15-10-10, 00:28   #1681
trafy-vr6

Stage 5
 
trafy-vr6's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 12,564
Member of:
[Moderators]
[4Rally]
[Shadows Racing Team]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Masina Mea ..!

Quote:
Originally Posted by minimal.madness View Post
yes boss NU AM FRANA DE MANA . am pus piatra cand am ridicat masina de o roata.
trebuie sa schimb cablu si tamburii .

trafy ms.maine merg cu jantele la VW sa mi le indrept ca au putin joc,luni merg la sibiu cu masina sa imi pun toba la cineva acolo,urmeaza sa schimb telescoapele ca sunt praf,ii pun sport si apoi motorul.aa si mi'am pus scaune de calibra :X:X
maine merg sa vad si niste praguri de calibra.
stiu ca ti`ai pus scaune de calibra, mi`a zis Coco. Jocul de la jante s-ar putea sa fie din cauza ca nu ai inele de centrare...si ca un sfat, verifica prezoanele daca intra destul de mult...eu la Opel cand pusesem jante imi intrau prezoanele doar 3 filete si nu prea e bine. Multa bafta in continuare si sa ne vedem cu bine. Ma bucur ca ai inceput sa faci cazanu sa arate ca un lighean ):*:*:*
__________________
trafy-vr6 is offline   Reply With Quote
Old 15-10-10, 14:45   #1682
minimal.madness
Opel Driver

Stage 5
 
minimal.madness's Avatar
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 1,604
Member of:
[Opel]
Default Re: Masina Mea ..!

neaa...am indreptat jantele la VW.erau praf.ovale.stiam asta.maine merg sa iau inelele de centrare.am fost la un strungar si mi le face din plastic.azi a luat masurile.am cumparat tot azi pragurile de calibra:X

cat despre kamikaze....nu cred merg incet cu masina.nu imi place s'o alerg.nu stiu de ce zici tu ca sunt kamikaze.ca nu imi tine frana de mana ?...
minimal.madness is offline   Reply With Quote
Old 15-10-10, 14:54   #1683
SaproDVL

Stage 5
 
SaproDVL's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 428
Default Re: Masina Mea ..!

cat despre kamikaze....nu cred merg incet cu masina.nu imi place s'o alerg.nu stiu de ce zici tu ca sunt kamikaze.ca nu imi tine frana de mana ?...[/QUOTE]

)) eram in spatele tau te duceai spre dragasani acum 3-4 luni si ai facut o depasire nasoala, poate pentru ca nu iti place sa o calci ))

sti cine sunt nu ?
__________________
Nu merg cu nasul pe sus ca-mi intra praf in nari !
SaproDVL is offline   Reply With Quote
Old 15-10-10, 17:51   #1684
DjRainManFast

Stage 5
 
DjRainManFast's Avatar
 
Join Date: Jul 2003
Posts: 981
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[2 Roti]
Default Re: Masina Mea ..!

da mai calcatile bai fratilor pe unde prindeti drumu' bun.......plm....devenim toti o generatie de raceri din tastatura si in rest pensionari la volan! Sau vreti ca toate masinile din valcea sa devina decoruri de fotografi!
__________________
Frate....si cand i-am dat a 2-a si am pus-o de-a latu'....drift nu alta!!!
DjRainManFast is offline   Reply With Quote
Old 15-10-10, 17:53   #1685
trafy-vr6

Stage 5
 
trafy-vr6's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 12,564
Member of:
[Moderators]
[4Rally]
[Shadows Racing Team]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Masina Mea ..!

Quote:
Originally Posted by DjRainManFast View Post
da mai calcatile bai fratilor pe unde prindeti drumu' bun.......plm....devenim toti o generatie de raceri din tastatura si in rest pensionari la volan! Sau vreti ca toate masinile din valcea sa devina decoruri de fotografi!
cum ma cucule, tu care ziceai ca astia care alearga pe strazi sunt inconstienti...te sucisi ? ntz ntz ntz
trafy-vr6 is offline   Reply With Quote
Old 15-10-10, 17:56   #1686
florynvl (X29 ZMT)

Stage 5
 
florynvl (X29 ZMT)'s Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 1,269
Member of:
[LANCIA]
[VW]
[Shadows Racing Team]
Default Re: Masina Mea ..!

noi nu ne permitem sa o calcam ca suntem teribilisti si inconstienti...

L.E:am postat in acelasi timp cu trafy.
florynvl (X29 ZMT) is offline   Reply With Quote
Old 15-10-10, 18:49   #1687
DjRainManFast

Stage 5
 
DjRainManFast's Avatar
 
Join Date: Jul 2003
Posts: 981
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[2 Roti]
Default Re: Masina Mea ..!

Ba frate...nu ma suci...dar voi ati luat chiar in serios asa vb mele ? Nu zic sa va apucati de drifturi pe centru ....dar sunt destule locuri...mai "safe" sa zicem asa !! E adevarat ca nici eu nu ma alerg prin oras, decat foarte rar...si atunci in mare parte alerg singur de nebun dar cand aud...eu nu ii dau, eu nu ii dau, eu nu ii dau.......poi ce mai cautam pe aici? Unde e spiritul de alta data....daca incerc sa va strang sa mai facem o indemanare ca acum cativa ani.. nu mai vine nimeni....sau daca e sa pun eu sticlele de nebun...si sa se uite...ca e cucu ala tampit si se da printre sticle!! Unde plm e spiritul de alta data, daca e sa faceti niste poze cu masini (si daca mai sunt si fete ...ehee) sau e vreo expozitie pe undeva....unde din nou...puteti sa faceti poze , si din nou ...sunt iar fete....va dati de 3 ori cu curul de pamant si mergeti!! Si vreti sa mai avem si curse in orasul nostru....va spun eu.....nu vom aveam niciodata in modul in care am ajuns!
Dar nu face nimic, la 80% nu va pare rau....si mai ales ca sunt convins ca se va mai face un tuning show...asa ca...ce mai conteaza ....pozam pizde si masini...yeeeyy!!!!!!!
DjRainManFast is offline   Reply With Quote
Old 15-10-10, 19:07   #1688
trafy-vr6

Stage 5
 
trafy-vr6's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 12,564
Member of:
[Moderators]
[4Rally]
[Shadows Racing Team]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Masina Mea ..!

Quote:
Originally Posted by DjRainManFast View Post
Ba frate...nu ma suci...dar voi ati luat chiar in serios asa vb mele ? Nu zic sa va apucati de drifturi pe centru ....dar sunt destule locuri...mai "safe" sa zicem asa !! E adevarat ca nici eu nu ma alerg prin oras, decat foarte rar...si atunci in mare parte alerg singur de nebun dar cand aud...eu nu ii dau, eu nu ii dau, eu nu ii dau.......poi ce mai cautam pe aici? Unde e spiritul de alta data....daca incerc sa va strang sa mai facem o indemanare ca acum cativa ani.. nu mai vine nimeni....sau daca e sa pun eu sticlele de nebun...si sa se uite...ca e cucu ala tampit si se da printre sticle!! Unde plm e spiritul de alta data, daca e sa faceti niste poze cu masini (si daca mai sunt si fete ...ehee) sau e vreo expozitie pe undeva....unde din nou...puteti sa faceti poze , si din nou ...sunt iar fete....va dati de 3 ori cu curul de pamant si mergeti!! Si vreti sa mai avem si curse in orasul nostru....va spun eu.....nu vom aveam niciodata in modul in care am ajuns!
Dar nu face nimic, la 80% nu va pare rau....si mai ales ca sunt convins ca se va mai face un tuning show...asa ca...ce mai conteaza ....pozam pizde si masini...yeeeyy!!!!!!!
nici in alte orase mari nu se mai face nimic...anyway...eu sunt disponibil in fiecare seara dupa 10, daca se strang mai multi mai facem niste bidoane
trafy-vr6 is offline   Reply With Quote
Old 15-10-10, 19:20   #1689
DjRainManFast

Stage 5
 
DjRainManFast's Avatar
 
Join Date: Jul 2003
Posts: 981
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[2 Roti]
Default Re: Masina Mea ..!

Seara dupa 10...pai ce sa mai facem atunci, haideti sa vad duminica dimineata, mergem la ambient, maturam nisipul, facem traseul...punem osu' la treaba! Sa vedem cati veniti, cati va dati........eu unul o sa fiu duminica la 12 acolo! Uite asa de proba..aduc cate bidoane pot eu...sa vad daca mai vine cineva cu mine!

Nu se face nimic ? du-te joia in craiova pe aeroport, vin o duminica seara prin pitesti, du te in bucuresti......sa fim seriosi! Anul asta am fost de 4 ori la craiova....si de fiecare data pt curse! De 2 ori la Slatina, am fost in Timisoara...vrei sa pun poze sa vezi ce se intampla acolo? Nu conteaza ca sunt legale sau ilegale...conteaza ca exista!!!
DjRainManFast is offline   Reply With Quote
Old 15-10-10, 19:50   #1690
florynvl (X29 ZMT)

Stage 5
 
florynvl (X29 ZMT)'s Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 1,269
Member of:
[LANCIA]
[VW]
[Shadows Racing Team]
Default Re: Masina Mea ..!

Quote:
Originally Posted by DjRainManFast View Post
Seara dupa 10...pai ce sa mai facem atunci, haideti sa vad duminica dimineata, mergem la ambient, maturam nisipul, facem traseul...punem osu' la treaba! Sa vedem cati veniti, cati va dati........eu unul o sa fiu duminica la 12 acolo! Uite asa de proba..aduc cate bidoane pot eu...sa vad daca mai vine cineva cu mine!

Nu se face nimic ? du-te joia in craiova pe aeroport, vin o duminica seara prin pitesti, du te in bucuresti......sa fim seriosi! Anul asta am fost de 4 ori la craiova....si de fiecare data pt curse! De 2 ori la Slatina, am fost in Timisoara...vrei sa pun poze sa vezi ce se intampla acolo? Nu conteaza ca sunt legale sau ilegale...conteaza ca exista!!!
de venit o sa vina multi,dar majoritatea aplaudaci ca vezi domne ei nu au masini de alergat.
florynvl (X29 ZMT) is offline   Reply With Quote
Old 15-10-10, 20:22   #1691
minimal.madness
Opel Driver

Stage 5
 
minimal.madness's Avatar
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 1,604
Member of:
[Opel]
Default Re: Masina Mea ..!

Sapro nu stiu cine esti...cel putin nu imi dau seama
Si .... depasirea aia...eram si eu mai incepator.deh
minimal.madness is offline   Reply With Quote
Old 15-10-10, 20:49   #1692
trafy-vr6

Stage 5
 
trafy-vr6's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 12,564
Member of:
[Moderators]
[4Rally]
[Shadows Racing Team]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Masina Mea ..!

Quote:
Originally Posted by DjRainManFast View Post
Seara dupa 10...pai ce sa mai facem atunci, haideti sa vad duminica dimineata, mergem la ambient, maturam nisipul, facem traseul...punem osu' la treaba! Sa vedem cati veniti, cati va dati........eu unul o sa fiu duminica la 12 acolo! Uite asa de proba..aduc cate bidoane pot eu...sa vad daca mai vine cineva cu mine!

Nu se face nimic ? du-te joia in craiova pe aeroport, vin o duminica seara prin pitesti, du te in bucuresti......sa fim seriosi! Anul asta am fost de 4 ori la craiova....si de fiecare data pt curse! De 2 ori la Slatina, am fost in Timisoara...vrei sa pun poze sa vezi ce se intampla acolo? Nu conteaza ca sunt legale sau ilegale...conteaza ca exista!!!
eu o sa vin
trafy-vr6 is offline   Reply With Quote
Old 15-10-10, 21:59   #1693
SaproDVL

Stage 5
 
SaproDVL's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 428
Default Re: Masina Mea ..!

Quote:
Originally Posted by minimal.madness View Post
Sapro nu stiu cine esti...cel putin nu imi dau seama
Si .... depasirea aia...eram si eu mai incepator.deh
am fost in clasa cu milica... in fine...


Cucu nu te mai agita ca se stie cine e pasionat de masini nu doar de admirat... de exemplu florin e un exemplu bun nu conteaza masina poti sa te distrezi si cu un tico, el a spart cutia sau motoru pentru distractie.

pe unii nu i`am vazut de 3-4 ori sa dea o liniutza sau macar cercuri pe zapada... asta e doar parerea mea de mancator de seminte si aplaudac
SaproDVL is offline   Reply With Quote
Old 15-10-10, 22:53   #1694
MiTzA-

Stage 5
 
MiTzA-'s Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 2,033
Default Re: Masina Mea ..!

ba sapro, pe unde esti ma ca nu te am mai vazut de ceva timp
MiTzA- is offline   Reply With Quote
Old 16-10-10, 00:28   #1695
SaproDVL

Stage 5
 
SaproDVL's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 428
Default Re: Masina Mea ..!

Quote:
Originally Posted by MiTzA- View Post
ba sapro, pe unde esti ma ca nu te am mai vazut de ceva timp
out of the country
SaproDVL is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -