) daca vedeti ce masina am acum va ... pe voi de ras ) Passat din 1991 1.6 benzina+ GPL ))) a fost GT dar i`a fost schimbat motoru, o sa ne intalnim sa o vedeti sa radeti putin de mine
__________________
Nu merg cu nasul pe sus ca-mi intra praf in nari !
stai linistit ca nu ma dau cu nimeni,nu cred ca am spus in vreun post ca vreau sa ma dau cu cineva.imi place masina ta,o stiu din prima zi cind a aparut in vl.
sa o stapinesti sanatos si sa ai grija de ea.