15-12-11, 22:09
|
#181
|
 Stage 5
Join Date: Nov 2004
Posts: 12,371
Member of: [Moderators] [4Rally] [Shadows Racing Team] [ALFA ROMEO]
|
Re: Ce ai facut azi la masina?
da....  )
|
|
|
15-12-11, 22:12
|
#182
|
|
Dacia Driver
 Stage 5
Join Date: Sep 2010
Posts: 675
Member of: [DACIA]
|
Re: Ce ai facut azi la masina?
da slovaci...cautau kauflandul si au zis sa se tina dupa masina lui trafy  )
|
|
|
15-12-11, 22:13
|
#183
|
|
VW Driver
  Stage 5
Join Date: Jun 2010
Posts: 1,729
Member of: [4Tuning International] [Colectionar Machete] [VW] [MERCEDES] [KIA] [Competitor CNCA]
|
Re: Ce ai facut azi la masina?
Cand vedeti un Citroen Berlingo model nou,albastru inchis cu numere de Slovacia....TALPA SI TIPATI CA FETITELE!
|
|
|
15-12-11, 22:18
|
#184
|
 Stage 5
Join Date: Jun 2008
Posts: 1,214
Member of: [LANCIA] [VW] [Shadows Racing Team]
|
Re: Ce ai facut azi la masina?
Quote:
Originally Posted by cruizer11
Cand vedeti un Citroen Berlingo model nou,albastru inchis cu numere de Slovacia....TALPA SI TIPATI CA FETITELE! 
|
poate am noroc sa dau si eu de ei,dar sa dau frontal de ei  )
|
|
|
15-12-11, 22:18
|
#185
|
 Stage 5
Join Date: Apr 2011
Posts: 457
Member of: [Opel]
|
Re: Ce ai facut azi la masina?
unde ?
|
|
|
15-12-11, 22:21
|
#186
|
 Stage 5
Join Date: Nov 2004
Posts: 12,371
Member of: [Moderators] [4Rally] [Shadows Racing Team] [ALFA ROMEO]
|
Re: Ce ai facut azi la masina?
Quote:
Originally Posted by cruizer11
Cand vedeti un Citroen Berlingo model nou,albastru inchis cu numere de Slovacia....TALPA SI TIPATI CA FETITELE! 
|
ii reveni vocea lu teo  )))))))))))))))))))))))))))))))))
|
|
|
15-12-11, 22:27
|
#187
|
|
VW Driver
  Stage 5
Join Date: Jun 2010
Posts: 1,729
Member of: [4Tuning International] [Colectionar Machete] [VW] [MERCEDES] [KIA] [Competitor CNCA]
|
Re: Ce ai facut azi la masina?
Quote:
Originally Posted by florynvl (X29 ZMT)
poate am noroc sa dau si eu de ei,dar sa dau frontal de ei  )
|
Nu trebuie sa te chinui prea mult...isi fac veacul pe la Kaufland,iar cu datul frontal se rezolva foarte usor!
Quote:
Originally Posted by trafy-vr6
ii reveni vocea lu teo  )))))))))))))))))))))))))))))))))
|
|
|
|
15-12-11, 22:54
|
#188
|
|
Dacia Driver
 Stage 5
Join Date: Sep 2010
Posts: 675
Member of: [DACIA]
|
Re: Ce ai facut azi la masina?
prima oara cand ne-am intalnit cu ei in trafic a fost pe o strada cu sens unic...bine inteles ei mergeau total opus regulilor de circulatie
|
|
|
17-12-11, 18:07
|
#189
|
 Stage 5
Join Date: Apr 2011
Posts: 457
Member of: [Opel]
|
Re: Ce ai facut azi la masina?
Asa arata noile faruri.. plm nu am gasit alte faruri clare si cu lupa , decat angel eys  . angel urile nu sunt legate... au pozitie normala  deci sunt pe jumatate naspa  ))
|
|
|
17-12-11, 18:36
|
#190
|
 Stage 5
Join Date: Nov 2010
Posts: 392
Member of: [VW]
|
Re: Ce ai facut azi la masina?
Quote:
Originally Posted by Vl-91-KpE
Asa arata noile faruri.. plm nu am gasit alte faruri clare si cu lupa , decat angel eys  . angel urile nu sunt legate... au pozitie normala  deci sunt pe jumatate naspa  ))
|
Ti-am vazut masina, arata foarte bine, mai ales ca ti-ai dat jos colantul, exaxt cum ti-am zis si eu  .
|
|
|
17-12-11, 19:25
|
#191
|
 Stage 5
Join Date: Apr 2011
Posts: 457
Member of: [Opel]
|
Re: Ce ai facut azi la masina?
ms  ! Eu nu te-am vazut... dai un tzar ceva cand mai e :P... eu nu prea am mai iesit din casa plm
|
|
|
17-12-11, 20:40
|
#192
|
 Stage 4
Join Date: Mar 2007
Posts: 241
|
Re: Ce ai facut azi la masina?
Te-am vazut si eu azi, ne-am intersectat la tine in fata blocului :P Sunt puternice farurile  ) pe ele le-am sesizat primele
|
|
|
17-12-11, 20:44
|
#193
|
 Stage 5
Join Date: Apr 2011
Posts: 457
Member of: [Opel]
|
Re: Ce ai facut azi la masina?
bate xenon ul aiurea ca nu sunt reglate..  trebue intai sa le reglez manual apoi de la buton  ) ca unul bate ff sus.. unul jos  , maine cand o sa fiu mai treaz ma apuc de reglat
|
|
|
18-12-11, 22:44
|
#194
|
|
BMW Driver
 Stage 5
Join Date: Jul 2008
Posts: 5,382
Member of: [BMW]
|
Re: Ce ai facut azi la masina?
Quote:
Originally Posted by Vl-91-KpE
Asa arata noile faruri.. plm nu am gasit alte faruri clare si cu lupa , decat angel eys  . angel urile nu sunt legate... au pozitie normala  deci sunt pe jumatate naspa  ))
|
DECI AIA FACEAI TU SUB POD  TE-AM VAZUT ACOLO, CU INCA O MASINA PARCA......
|
|
|
19-12-11, 00:10
|
#195
|
 Stage 5
Join Date: Apr 2011
Posts: 457
Member of: [Opel]
|
Re: Ce ai facut azi la masina?
Quote:
Originally Posted by jm3k3rd3mik
DECI AIA FACEAI TU SUB POD  TE-AM VAZUT ACOLO, CU INCA O MASINA PARCA......
|
Da  ) il sunasem pe Teo pe la 10:30 dar nu a raspuns... apoi mi-am amintit ca le pot monta sub pod  ) , am scapat ne plouat
|
|
|
|
|