Montat astazi statie Mac Audio Z4100, cabluri Audison, subwoofer Magnat Basstec . Voi reveni maine cu poze
Multumesc echipei:
- Florin
- Mankiony
- Prieten Cu Tine
- Lunganu
- Niny
- Becului care s-a ars
- Stergatoarelor care porneau singure
- Bateriei care a tinut
- Tablei care inca nu a cazut
- Firelor intrerupte care ne-au dat bataie de cap
- Improvizatiilor facute de cei care au montat muzica mai demult ( inainte sa fie la mine )
- Ploii care ne-a udat putin
etc

)