Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Tulcea

Reply
 
Thread Tools
Old 13-09-10, 10:26   #271
Geox`
Delta Racing Crew Member

Stage 5
 
Geox`'s Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 2,406
Member of:
[Design Team]
[Virtual Tuning]
[SKODA]
[Delta Racing Crew]
Default Re: Accidente

Cine ne intrece??
Geox` is offline   Reply With Quote
Old 30-09-10, 08:01   #272
Express

Stage 5
 
Express's Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 429
Member of:
[PEUGEOT]
[DAEWOO]
Default Re: Accidente

Stiti ceva de accidentul ala aproape de Campofrio? Mergeam la serviciu si cred ca au trecut cel putin 10 ambulante.
Express is offline   Reply With Quote
Old 30-09-10, 08:01   #273
Express

Stage 5
 
Express's Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 429
Member of:
[PEUGEOT]
[DAEWOO]
Default Re: Accidente

Stiti ceva de accidentul ala aproape de Campofrio. Acum o ora, o ora jumate s-a intamplat? Mergeam la serviciu si cred ca au trecut cel putin 10 ambulante.

am gasit ceva: http://stirileprotv.ro/stiri/evenime...rasturnat.html

Last edited by Express; 30-09-10 at 08:10.
Express is offline   Reply With Quote
Old 17-10-10, 13:16   #274
marulaa

Stock
 
Join Date: Oct 2010
Posts: 1
Default Re: Accidente

Quote:
Originally Posted by yitzack View Post
Eu nul laud si din cate stiu nu a fost intentionata reprezentatia. A fost graba. Baiatu cu Bmwu parca murise daca imi amintesc bine...
nu. baiatul nu murise si nici fata din dreapta . au ajuns amandoi la spital la Ct . El a stat 2 luni de zile in spital ... A ramas desfigurat ... nu a murit!
marulaa is offline   Reply With Quote
Old 07-11-10, 19:03   #275
chrystyan21

Stock
 
Join Date: Nov 2010
Posts: 2
Default Re: Accidente

Stie cineva de accidentul de pe str. Isaccei, langa fostul turcu, un taximetrist a lovit pe o femeie pe trecere, aceasta sa lovit la tampla in urma cazaturi si a murit pe loc, taximetristul cica avea viteza, poze are cineva?
chrystyan21 is offline   Reply With Quote
Old 09-11-10, 17:04   #276
chrystyan21

Stock
 
Join Date: Nov 2010
Posts: 2
Default Re: Accidente

detalii aici: http://www.adevarul.ro/locale/tulcea...367763306.html
chrystyan21 is offline   Reply With Quote
Old 10-11-10, 08:17   #277
Laur

Stage 2
 
Laur's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 40
Default Re: Accidente

Da,sunt niste criminali taximetristii!Atat la stil de condus cat si la provocarea accidentelor...
Laur is offline   Reply With Quote
Old 10-11-10, 21:22   #278
CristiTL

Stage 3
 
CristiTL's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 112
Member of:
[Delta Racing Crew]
Default Re: Accidente

Quote:
Originally Posted by Laur View Post
Da,sunt niste criminali taximetristii!Atat la stil de condus cat si la provocarea accidentelor...
ba sunt si ei oameni care muncesc cand fac taximetrie au si ei multe pe cap. e cam greu atunci cand muncesti daca nu stii cum e!
CristiTL is offline   Reply With Quote
Old 10-11-10, 22:04   #279
Express

Stage 5
 
Express's Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 429
Member of:
[PEUGEOT]
[DAEWOO]
Default Re: Accidente

Asa e, recunosc, e foarte greu sa tii un volan in mana. Taximetristii din Tulcea ( si cei din Romania in general ) nu prea tin cont de regulile de circulatie. Daca toata lumea ar circula civilizat nu ar fi asa multe accidente, dar deh.. ei se cred regii soselelor, dau "scartz" cand pleaca cu Loganu' si trec pe rosu, ca ei sunt mai speciali, noi suntem un fel de prosti pentru ei.
Express is offline   Reply With Quote
Old 11-11-10, 08:02   #280
Laur

Stage 2
 
Laur's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 40
Default Re: Accidente

Quote:
Originally Posted by CristiTL View Post
ba sunt si ei oameni care muncesc cand fac taximetrie au si ei multe pe cap. e cam greu atunci cand muncesti daca nu stii cum e!
Cand esti la volan si mai ales cand ai pasageri,nu ai voie sa ai nimic "pe cap"!!Punct.
Iar daca nu esti in stare sa te detasezi de probleme te lasi de volan si te faci agricultor de exemplu.

Probabil ca sunt si taximetristi model,dar sunt asa de putini ca sunt o cantitate neglijabila.Majoritatea sunt niste cretini.NU ati vazut,cred, concursuri de sarituri la trambulina noaptea cu masinile firmei.Si multe alte cretinatati.Am cunostinte printre ei deci stiu ce vb.Asa ca ce sa mai vb de conduita in trafic,prioritati sau bun simt.

De accidentul din curba nr 2 de la iesire din Tulcea de zilele trecute nu stie nimeni nimic?
Laur is offline   Reply With Quote
Old 11-11-10, 08:35   #281
Express

Stage 5
 
Express's Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 429
Member of:
[PEUGEOT]
[DAEWOO]
Default Re: Accidente

Din cate am inteles a intrat unu cu mare viteza in curba si a taiat banda parca...Din ce am auzit ca se povesteste pe la serviciu...
Express is offline   Reply With Quote
Old 14-11-10, 10:29   #282
JipY_BZD

Stage 3
 
JipY_BZD's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 165
Default Re: Accidente

Quote:
Originally Posted by Express View Post
Din cate am inteles a intrat unu cu mare viteza in curba si a taiat banda parca...Din ce am auzit ca se povesteste pe la serviciu...

o skoda octavia si un audi a6 .... baiatul cu skoda mergea regulamentar iar gagica cu a6-le avand viteza a taiat curba si poc... din cate am inteles de la proprietarul skodei el si-a luat dauna totala ....bine ca nu au patit altceva ...fiarele se indreapta
__________________
JipY_BZD is offline   Reply With Quote
Old 14-11-10, 15:57   #283
SEJ
Delta Racing Crew Member

Stage 5
 
SEJ's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 852
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Delta Racing Crew]
[VW]
[Opel]
Default Re: Accidente

Quote:
Originally Posted by Laur View Post
Cand esti la volan si mai ales cand ai pasageri,nu ai voie sa ai nimic "pe cap"!!Punct.
Iar daca nu esti in stare sa te detasezi de probleme te lasi de volan si te faci agricultor de exemplu.

Probabil ca sunt si taximetristi model,dar sunt asa de putini ca sunt o cantitate neglijabila.Majoritatea sunt niste cretini.NU ati vazut,cred, concursuri de sarituri la trambulina noaptea cu masinile firmei.Si multe alte cretinatati.Am cunostinte printre ei deci stiu ce vb.Asa ca ce sa mai vb de conduita in trafic,prioritati sau bun simt.

De accidentul din curba nr 2 de la iesire din Tulcea de zilele trecute nu stie nimeni nimic?
Ai dreptate... in proportie de 95% ori sunt nesimtiti ori prosti ori idioti... sau toate la un loc!
Cristi... lasa ca au multe pe cap... cu totii avem multe pe cap, tocmai de asta se da si un examen psihologic cand faci dosarul pentru permis de conducere, mai ales ei care au atestat profesional pe care multi nu-l au iar cei care-l au majoritatea nu l-au luat pe merit!
__________________
SEJ is offline   Reply With Quote
Old 11-02-11, 08:01   #284
CristiTL

Stage 3
 
CristiTL's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 112
Member of:
[Delta Racing Crew]
Default Re: Accidente

am auzit de un accident , aseara la metalu
CristiTL is offline   Reply With Quote
Old 11-02-11, 08:12   #285
mikafly

Stage 5
 
mikafly's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 1,637
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[A.C.S. Speedline Motorsport]
Default Re: Accidente

Quote:
Originally Posted by CristiTL View Post
am auzit de un accident , aseara la metalu
sa speram ca a fost doar un zvon......desi la ce exemplare vin mai nou pe acolo....nu e exclus.......
mikafly is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -