06-07-09, 23:15
|
#556
|
 Stage 5
Join Date: Dec 2008
Posts: 544
|
Re: Masina mea
exact.cum ti'ai dat seama?la subaru ala am lucrat destul timp +ca am fost ajutat de sor'mea,dar in mare parte eu am facut.am ceva timp de cand desenez,uita'te si pe sectiunea freehand,nimeni nu ma acuzat pana acum ca le copii.
aaa,si sa stii ca nu folosesc linii de ajutor,sau cum le zice.desenez de placere,si ma uit la poza si reproduc.acuma daca nu ma credeti,nu mai zic nimic,si'mi cer scuze,ok?
|
|
|
06-07-09, 23:26
|
#557
|
 Stage 5
Join Date: Nov 2006
Posts: 2,576
|
Re: Masina mea
NU trebuie sa iti ceri scuze pt ca nu ai gresit cu nimic... daca ce zici e si adevarat nu te grabi, mai bine una buna decat 10 proaste... S
|
|
|
06-07-09, 23:28
|
#558
|
 Stage 5
Join Date: Dec 2008
Posts: 544
|
Re: Masina mea
ok,am inteles.:d
nu vrei un desen cu masina ta? )
|
|
|
08-07-09, 11:55
|
#559
|
 Stage 5
Join Date: Dec 2008
Posts: 544
|
Re: Masina mea
pentru MauS.sper sa'ti placa.
|
|
|
08-07-09, 12:28
|
#560
|
|
Echipa de sprijin
 Stage 5
Join Date: Nov 2006
Posts: 850
Member of: [DACIA] [Echipa de sprijin]
|
Re: Masina mea
Vezi ca trebuia sa pui Anonymous in loc de DRC
|
|
|
08-07-09, 12:38
|
#561
|
 Stage 5
Join Date: Dec 2008
Posts: 544
|
Re: Masina mea
scuzati.
|
|
|
24-07-09, 01:23
|
#562
|
|
Delta Racing Crew Member
 Stage 4
Join Date: Jan 2007
Posts: 216
Member of: [DACIA]
|
Re: Masina mea
Quote:
Originally Posted by kenzor
pai pe a ta o am in plan pt un freehand battle  mitsubishi ala e al tau.
si care mai vrea sa lase poze  ?
|
Eu unu nu prea stiu sa lucrez in domeniu asta?! In ce program ai facuto?! Sunt persoane care fac schite de masini in programe mult mai frumoase si pe uni care schiteaza mai misto! Dar imi place cum leai(leati) facut!
__________________
|
|
|
24-07-09, 10:05
|
#563
|
 Stage 5
Join Date: Dec 2008
Posts: 544
|
Re: Masina mea
ba,or fi  )
eu le fac cu mana si cu creionu  ?
LE :le'am*
|
|
|
24-07-09, 13:34
|
#564
|
|
Delta Racing Crew Member
 Stage 4
Join Date: Jan 2007
Posts: 216
Member of: [DACIA]
|
Re: Masina mea
Quote:
Originally Posted by kenzor
ba,or fi  )
eu le fac cu mana si cu creionu  ?
LE :le'am*
|
Se poate si mai bine nu crezi?!
|
|
|
26-07-09, 21:23
|
#565
|
 Stage 5
Join Date: Jul 2005
Posts: 1,637
Member of: [PARTICIPANT CURSE] [A.C.S. Speedline Motorsport]
|
Re: Masina mea
Quote:
Originally Posted by Ovy FTZ
Se poate si mai bine nu crezi?!
|
Sa vedem de la tine cat de bine se poate....da-i niste exemple facute de tine.....invatza-l pe om......adu-l pe calea cea buna.
|
|
|
02-08-09, 00:43
|
#566
|
Stage 3
Join Date: Sep 2007
Posts: 75
|
Re: Masina mea
Ovy daca nu ai observat, are 14 ani, daca ii place si se tzine, pe la "19 ani" ( cat ai tu ) o sa "ii faca pe multi" in desene de genul, plus ca, nu stiu prea multi care sa faca in creion asa ceva  deci, ce pot sa zic  kenzor tzine-o tot asa ca o sa le ai peste un an - 2 ...
__________________
Turbo Rules
|
|
|
02-08-09, 01:10
|
#567
|
|
Delta Racing Crew Member
 Stage 4
Join Date: Jan 2007
Posts: 216
Member of: [DACIA]
|
Re: Masina mea
Quote:
Originally Posted by |Gyo|
Ovy daca nu ai observat, are 14 ani, daca ii place si se tzine, pe la "19 ani" ( cat ai tu ) o sa "ii faca pe multi" in desene de genul, plus ca, nu stiu prea multi care sa faca in creion asa ceva  deci, ce pot sa zic  kenzor tzine-o tot asa ca o sa le ai peste un an - 2 ...
|
Eu nu am pus accent pe varsta, doar miam dat cu parerea, tu ai tinut cont de varsta nu eu, apropo de varsta cunosc pers care la 23 ani deseneaza mai frumos decat un profesor in arte in varsta de 56 ani  NU CONTEAZA VARSTA
|
|
|
02-08-09, 01:12
|
#568
|
Stage 3
Join Date: Sep 2007
Posts: 75
|
Re: Masina mea
Quote:
Originally Posted by Ovy FTZ
Eu nu am pus accent pe varsta, doar miam dat cu parerea, tu ai tinut cont de varsta daca ai talent cunosc pers care la 23 ani deseneaza mai frumos decat un profesor in arte in varsta de 56 ani  NU CONTEAZA VARSTA
|
ma, in situatia de fatza cam conteaza  adik ... la 14 ani doar nu te astepti la un mare "pictor"
|
|
|
13-09-09, 15:19
|
#569
|
|
Renault Driver
 Stage 5
Join Date: Mar 2005
Posts: 5,658
Member of: [RENAULT]
|
Re: Masina mea
update:
+ eleron r26r
|
|
|
13-09-09, 16:44
|
#570
|
 Stage 5
Join Date: Dec 2008
Posts: 544
|
Re: Masina mea
opelul lui magnifiqo..imi cer scz frate ca te'am tinut atata.
Last edited by kenzor; 13-09-09 at 16:46.
|
|
|
|
|