Va promit cum fac rost de bani o sa-mi fac motorul la Opel sa nu va mai inegresc in spate , Eugen era normal ca nu imi tunam masina si motorul il lasam sa cada , momentan nu am bani , apropo stiti cumva ma poate opri politia rutiera din cauza ca scoate fum pe teava ???
da impreuna cu cei de la RAR.. deobicei stau pe varianta la control... si agata masini vechi care stiu ca nu-s in regula nici cu franele nici cu noxele cu nimic ! cand ii vezi scoate-o pe liber