Quote:
Originally Posted by mikafly
Nu imi place....mai bine faceai prelungiri la capota peste far.....daca pleoapele sunt din plastic...naspa.Nu da-ti cu pietre..parerea mea.
|
Da, de acord cu tine, dar prelungirea la capota va veni odata cu alte modificari (grila, bara fata, praguri, bara spate). Deocamdata am ales o solutie ieftina si de moment. Mie unu imi place cum stau, si app, sunt din fibra...