nu ma numar printre aia de pe forum de vb prostii ! in fine sa o iau sa ma apuc de ea si sa ma bucur de ea ca forumul mai putin ma intereseaza

de aici am luat baieti si fete de gasca , am legat prietenii si e de ajuns

altfel e treaba in realitate nu ca pe forum