Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Tulcea

Reply
 
Thread Tools
Old 21-12-09, 12:48   #691
Eugen_TL
Renault Driver

Stage 5
 
Eugen_TL's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 5,658
Member of:
[RENAULT]
Default Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri

Ai scapat ... o tura n-ai facut niciodata, iar acum pe zapada era formidabil
Eugen_TL is offline   Reply With Quote
Old 24-12-09, 10:20   #692
|Gyo|

Stage 3
 
|Gyo|'s Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 75
Exclamation Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri

Quote:
Originally Posted by MauS View Post
Daca nu va linistiti, trecem la sanctiuni Chiar nu putem comunica la un mod civilizat fara a transforma orice thread intr-un conflict de interese? Vad ca fiecare traieste intr-un film propriu. FITI REALISTI oameni buni. Geoana NU e presedinte.
s-a suparat mausul toate ca toate dar ce treaba avea geoana in toate astea ?
|Gyo| is offline   Reply With Quote
Old 24-12-09, 12:48   #693
YZF-PWR

Stage 5
 
YZF-PWR's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,580
Member of:
[Moderators]
[X-Team Racing Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
[Mitsubishi]
Default Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri

O mica atentionare prieteneasca si impartiala din partea mea . Am fost atentionati de observatori legat de anumite probleme pe aceasta sectiune implicand in principiu un conflict intre SEJ si Maus.

Am citit cam toata povestea inclusiv post-urile sterse , Maus te rog de acum nu mai sta la discutii cu ei , si e valabil pt toti moderatorii de aici , jignirile/amenintarile pe acest forum cum domnule SEJ le-ai aplicat in forta MACHO lui Maus chiar crezi ca isi au rostu , ba chiar crezi ca se vor adeverii ?

Ia-o de la unu care primesc astfel de la prostii pe forum ca multi alti moderatori de la fel si fel de useri , si cand situatia ajunge in relatia de a va vedea intre 4 ochi sunt putine variante probabile cum ar fii : Va intalniti si realizati ca motivele sunt absurde si dupa ce urlati ca animalele un pic o lasa-ti balta iar in cateva luni de la sine timpul va ajunge sa va convinga ca o sa da-ti noroc pe strada , sau alta varianta va luati la pumni si etc , ca sa demonstrati ce? ca unu are muschi si celalat creier ?! Nu e corect asa caci si de aici chiar daca tu cu amenintarile si bataia il invinetesti putin , baiatu cu creier in ziua democratica de azi te da in judecata te scutura de bani pana te faci violet , verde curcubeu si te arunci singur in alte belele legale si etc.

Ce zici merita toate tampeniile astea pt niste contradictorii legate de care club e mai bun? fiecare club are istoria lui frate , dar aveti aceiasi pasiune , lasa-ti altii sa decida pt voi care sunt mai buni in functie de realizari , si sa fie premiati cum se cuvine , cum a fost Speed Line aseara fair play de un club de la 100 km votati de numarate cluburi din Constanta , DE CE? pentru ca faptele au vorbit , si pana la urma si Maus care nu ne stim extraordinar dar stiu ca v-a organizat si a pus osu la munca pt evenimente din Tulcea care au fost printre cele mai bune din tara asta. Nu e pacat cand astia muncesc pt voi toti sa va aratati muschii asa degeaba cu batai de prin evul mediu? ce naiba , nu ne mai luam femeile de par si buturuga in mana si le tragem in pestera sa le F.....M

Sper ca ai inteles acest mesaj care este valabil pt amandoi , eu nu tin partea nimanui si de-aia de acum vei fi sanctionat de cei 2 super moderatori care vor verifica o perioada de acum acest thread , Maus a fost cam indulgent doar sa stearga post-urile.
Daca si atungi continua problema , atunci te rog sa te descarci pe noi care vom intervenii de acum , care totusi nu ne inmuiem la amenintari de genu , si dupaia stai si ne umplii frigiderele de sarbatori degeaba cand de fapt toti ar trebuii sa ne bucuram de ele.

Sarbatori Fericite tuturor pasionatilor din Tulcea de la X-Team Racing Club Constanta
__________________

Liga Moderatorilor
YZF-PWR is offline   Reply With Quote
Old 24-12-09, 17:10   #694
SEJ
Delta Racing Crew Member

Stage 5
 
SEJ's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 852
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Delta Racing Crew]
[VW]
[Opel]
Default Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri

Quote:
Originally Posted by YZF-PWR View Post
O mica atentionare prieteneasca si impartiala din partea mea . Am fost atentionati de observatori legat de anumite probleme pe aceasta sectiune implicand in principiu un conflict intre SEJ si Maus.

Am citit cam toata povestea inclusiv post-urile sterse , Maus te rog de acum nu mai sta la discutii cu ei , si e valabil pt toti moderatorii de aici , jignirile/amenintarile pe acest forum cum domnule SEJ le-ai aplicat in forta MACHO lui Maus chiar crezi ca isi au rostu , ba chiar crezi ca se vor adeverii ?

Ia-o de la unu care primesc astfel de la prostii pe forum ca multi alti moderatori de la fel si fel de useri , si cand situatia ajunge in relatia de a va vedea intre 4 ochi sunt putine variante probabile cum ar fii : Va intalniti si realizati ca motivele sunt absurde si dupa ce urlati ca animalele un pic o lasa-ti balta iar in cateva luni de la sine timpul va ajunge sa va convinga ca o sa da-ti noroc pe strada , sau alta varianta va luati la pumni si etc , ca sa demonstrati ce? ca unu are muschi si celalat creier ?! Nu e corect asa caci si de aici chiar daca tu cu amenintarile si bataia il invinetesti putin , baiatu cu creier in ziua democratica de azi te da in judecata te scutura de bani pana te faci violet , verde curcubeu si te arunci singur in alte belele legale si etc.

Ce zici merita toate tampeniile astea pt niste contradictorii legate de care club e mai bun? fiecare club are istoria lui frate , dar aveti aceiasi pasiune , lasa-ti altii sa decida pt voi care sunt mai buni in functie de realizari , si sa fie premiati cum se cuvine , cum a fost Speed Line aseara fair play de un club de la 100 km votati de numarate cluburi din Constanta , DE CE? pentru ca faptele au vorbit , si pana la urma si Maus care nu ne stim extraordinar dar stiu ca v-a organizat si a pus osu la munca pt evenimente din Tulcea care au fost printre cele mai bune din tara asta. Nu e pacat cand astia muncesc pt voi toti sa va aratati muschii asa degeaba cu batai de prin evul mediu? ce naiba , nu ne mai luam femeile de par si buturuga in mana si le tragem in pestera sa le F.....M

Sper ca ai inteles acest mesaj care este valabil pt amandoi , eu nu tin partea nimanui si de-aia de acum vei fi sanctionat de cei 2 super moderatori care vor verifica o perioada de acum acest thread , Maus a fost cam indulgent doar sa stearga post-urile.
Daca si atungi continua problema , atunci te rog sa te descarci pe noi care vom intervenii de acum , care totusi nu ne inmuiem la amenintari de genu , si dupaia stai si ne umplii frigiderele de sarbatori degeaba cand de fapt toti ar trebuii sa ne bucuram de ele.

Sarbatori Fericite tuturor pasionatilor din Tulcea de la X-Team Racing Club Constanta
Ma puteti sanctiona, e dreptul vostru, dar nu e dreptul tau sa ma inveti cum trebuie sa procedez cu Maus, sunt liber la exprimare, e mentalitatea mea, deci diferita de a ta.
Eu cred ca nu te cunosc nu pot sa spun nimic despre tine, doar ca m-ai deranjat cu acest mesaj in care vorbesti despre mine si imi dai sfaturi cum sa procedez, n-am nevoie de consilier. Domnule moderator, nu-ti convine, ban si ai terminat cu mine, era mult mai simplu, nu sa-mi aduci explicatii... nu esti judecator... nu te cunosc nu ma cunosti... vrei sa ma sanctionezi e dreptul tau... nu am nimic de spus, dar nu venii la mine povestiri de genul... ai sa vezi diferenta dintre "muschi" si "creier" !!! Mult din ce ai zis nu are nici o legatura cu mine sau cu situatia de fata... voi sunteti mai multi pe forum eu unul singur nu o sa-mi tina nimeni partea in afara de membrii DRC.

Stiu ca nu voi mai posta pe 4tuning si am sa va mai zis ceva, voi sunteti sefi aici... eu sunt peste tot.

Maus te anunt ca aveam de gand sa ne intalnim si sa ajungem la o intelegere...
Credeam ca nu trebuie sa va spuna cineva cine sunt... eu credeam ca stiti... m-am inselat ...o sa va lamuresc...
__________________
SEJ is offline   Reply With Quote
Old 24-12-09, 18:57   #695
MauS

Stage 5
 
MauS's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 1,375
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Mitsubishi]
[Anonymous Motorsport ]
Default Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri

sejule din nou ai catalogat gresit postul lui yzf si vad ca in continuare tii sa ne arati cine esti Omul a incercat sa fie constructiv, sa ne dea anumite exemple si sa isi spuna punctul lui de vedere. Asta apropo de libera exprimare pe care tot o sustii. Aceste aliante despre care vorbesti tu crede-ma ca numai tu stii de ele. Multumim ca ne-ai informat si pe "noi". ))) Cu intalnitul cum e? Iar ajungem la vechile amenintari infantile??? Nu stiu cat esti de dispus sa avem un conflict De fiecare data, dar ABSOLUT de fiecare data am incercat sa aplanez conflicte la un mod cat se poate de elegant, sa sting anumite flame insa vad ca eforturile mele au fost in zadar. Te-am sunat de 3 ori sa ne intalnim insa au fost alte probleme la mijloc si nu s-a putut. pe 26 vin in Tulcea, poate iti faci timp in programul tau si pentru mine. Cu privire la amenintarile din postul tau anterior, le trecem cu vederea, fiecare dintre noi a avut mai devreme sau mai tarziu zile proaste, o dispozitie nu tocmai buna deci ... e relativ ok. Numai bine si sa ai parte de un Craciun fericit alaturi de cei dragi tie.

Sarbatori fericite tuturor si sper sa privim cu totii, trecutul cu iertare, viitorul cu speranta, sa privim in jos cu intelegere iar sus cu recunostiinta.
__________________

Last edited by MauS; 24-12-09 at 19:05.
MauS is offline   Reply With Quote
Old 24-12-09, 19:21   #696
Eugen_TL
Renault Driver

Stage 5
 
Eugen_TL's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 5,658
Member of:
[RENAULT]
Default Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri

Va chem eu pe amandoi la o intalnire daca tot sunteti smecheri..va provoc la liniute de vodka.
Eugen_TL is offline   Reply With Quote
Old 24-12-09, 19:38   #697
mikafly

Stage 5
 
mikafly's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 1,637
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[A.C.S. Speedline Motorsport]
Default Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri

IN speranta ca o sa reveniti la ganduri mai curate.....si mai pacifiste....vreau sa va urez la toti (indiferent ca sunteti in vreun club sau nu.....pasionat sau nu) Sarbatori Fericite!!!!!.....Un Craciun Fericit!!!! Si un an nou......cu mai multa intelegere.(Decat sa va certati si sa va amenintati,mai bine beti ceva,sarbatoriti.....si treceti cu vederea).
__________________
Dacia Nova 2.0 16v Turbo on gt28rs....Rats on Cocaine...E34 Turbo....Porumbar turbo fara blocant
Imi deschid bordel!!!
mikafly is offline   Reply With Quote
Old 24-12-09, 23:20   #698
Cubanez84

Stage 5
 
Cubanez84's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 319
Member of:
[DACIA]
[Delta Racing Crew]
Default Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri

Mai Yzf noi aici la tulcea avem o datina cum nu ne convine ceva noi ne batem un capac un cap in gura,o cheie de roti.Maus termina si tu cu puterile de moderator ne stim de prea mult timp sa mai facem copilarii deastea noi ne certam noi ne impacam stiu ca IZF vrea sa fie totu bine si il apreciez da eu cred ca toata vina este a lui U-TUNING CARE PRIN PUTERILE LUI PARANORMALE A STARNIT ACEST ATAC.sunt sigur de asta.Glumesc baieti sarbatori fericite si sa va aduca mosul la toti peste 500 hp si mie 900hp ca eu am fost cuminte. A si care mai zice ceva dupa mine sa se arunce repede cu capul in zapada si dupaia sa posteze.Craciun fericit.
Cubanez84 is offline   Reply With Quote
Old 28-12-09, 14:05   #699
dan_azz

Stage 2
 
dan_azz's Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 49
Default Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri

mda...
dan_azz is offline   Reply With Quote
Old 28-12-09, 14:07   #700
dan_azz

Stage 2
 
dan_azz's Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 49
Default Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri

fly-ule ai putea sa ma introduci si pe mine in minunata lume a 4tuning...si sa imi faci si mie cunostinta cu tuneri astia din tulcea ca vad ca ei nu ma cunosc pe mine
dan_azz is offline   Reply With Quote
Old 28-12-09, 15:04   #701
Eugen_TL
Renault Driver

Stage 5
 
Eugen_TL's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 5,658
Member of:
[RENAULT]
Default Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri

sarcasm/vedetism
Eugen_TL is offline   Reply With Quote
Old 28-12-09, 18:32   #702
mikafly

Stage 5
 
mikafly's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 1,637
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[A.C.S. Speedline Motorsport]
Default Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri

Quote:
Originally Posted by Eugen_TL View Post
sarcasm/vedetism
Bai stii ceva.......deja ma calci pe nervi.....ce tot comentezi tu aiurea?... de fiecare data te simti tu vizat,lezat imediat. Vezi-ti de treaba ta ca omu nu vorbea de tine. De unde atata autosesizare?....
mikafly is offline   Reply With Quote
Old 28-12-09, 18:52   #703
Eugen_TL
Renault Driver

Stage 5
 
Eugen_TL's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 5,658
Member of:
[RENAULT]
Default Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri

Daca tie ti se pare normal ca cineva sa intre cu astfel de caracter si aere pe forum sa se dea rotund,mare si plin de el, mie nu, si bag mana in foc ca nici celorlalti. Suntem oameni totusi, nu sclavi, iar voi cei care desfaceti un motor chiar daca nu-l faceti sa mearga ZEI. Sa fim seriosi, si voi calcati pe nervi, multi.

ps:m-am bagat pt ca a aruncat o pastila si asupra mea, daca iti aduci aminte bine, eu l-am intrebat cine e, ce masina are incat sa fie un exemplu pt noi, atunci cand a intrat la fel sarcastic de pe alt nick.
__________________
Megane 2 my edition
https://forum.4tuning.ro/110-masina-m...ml#post5673253

Last edited by Eugen_TL; 28-12-09 at 19:08.
Eugen_TL is offline   Reply With Quote
Old 28-12-09, 19:11   #704
mikafly

Stage 5
 
mikafly's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 1,637
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[A.C.S. Speedline Motorsport]
Default Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri

Quote:
Originally Posted by Eugen_TL View Post
Daca tie ti se pare normal ca cineva sa intre cu astfel de caracter si aere pe forum sa se dea rotund,mare si plin de el, mie nu, si bag mana in foc ca nici celorlalti. Suntem oameni totusi, nu sclavi, iar voi cei care desfaceti un motor chiar daca nu-l faceti sa mearga ZEI. Sa fim seriosi, si voi calcati pe nervi pe multi.
Presupun ca ai observat ca fiecare pe acest forum si mai ales pe Tulcea ,are ce atitudine vrea dupa cum il taie capul......nimeni nu tine cont de nimeni...jigniri la greu...ofense ...contre ....diverse.Nu il apar pe AZZ,dar consider ca afirmatia lui nu te viza pe tine....atunci de ce tocmai tu comentezi? observ ca esti cam sensibil........si deja ai impartit totul in "voi" si "noi"......nimeni nu stie...care-s unii si care is altii.Cum a zis si azz in posturile lui alea care s-au sters........oameni care stiu despre ce e vorba sunt putini.....au fost enumerati....sej...bgd.....azz.....maus......restu is parte ne-activa....nu stiu cum ai putea la 15 ani sa fii activ(automobilistic).Acolo era indreptata aceasta sageata trimisa de aZZ.
mikafly is offline   Reply With Quote
Old 28-12-09, 19:21   #705
Eugen_TL
Renault Driver

Stage 5
 
Eugen_TL's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 5,658
Member of:
[RENAULT]
Default Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri

OK daca am inteles eu gresit si intradevar nu a facut nici o referire la faptul ca eu NU STIU DE EL,sau ca as conduce o masina facuta stil cocalar cu ou kinder, imi cer scuze.
Eugen_TL is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -