Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Tulcea

Reply
 
Thread Tools
Old 19-10-08, 01:23   #541
Geox`
Delta Racing Crew Member

Stage 5
 
Geox`'s Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 2,406
Member of:
[Design Team]
[Virtual Tuning]
[SKODA]
[Delta Racing Crew]
Default Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri

Sa nu zicem ca nu avem si noi mall in Tulcea
Ce mai e nou prin Tulcea ..?
Alceva useri ce mai zic ..?
Cu ce va mai laudati ..?
Geox` is offline   Reply With Quote
Old 21-10-08, 16:50   #542
vlad_Mafiotu
Seat Driver

Stage 5
 
vlad_Mafiotu's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 429
Member of:
[SEAT]
Default Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri

puteau sa bage si astia un mcdonalds un kfc ceva misto ... au bagat porcaria aia de broaster chicken X( cat despre haine...tot de la constanta o sa`mi iau ca nu ai ce gasi in mall la tulcea numa porcarii gasesti
__________________
vlad_Mafiotu is offline   Reply With Quote
Old 22-10-08, 13:10   #543
KAB

Stage 5
 
KAB's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 322
Member of:
[RENAULT]
[Toyota]
Default Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri

Quote:
Originally Posted by vlad_Mafiotu View Post
puteau sa bage si astia un mcdonalds un kfc ceva misto ... au bagat porcaria aia de broaster chicken X( cat despre haine...tot de la constanta o sa`mi iau ca nu ai ce gasi in mall la tulcea numa porcarii gasesti

Ca sa ma bag in subiect, ink n-ai invatat nimic, esti mic... tu nu intelegi anumiti machedoni detin monopolul restaurantelor? si atata timp cat stim cine e primar n-o sa mananci la mccdonalds in tl, stai linistit
KAB is offline   Reply With Quote
Old 23-10-08, 18:05   #544
Cosmin255

Stage 5
 
Cosmin255's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 2,951
Member of:
[Moderators]
[AUDI]
Default Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri

Quote:
Originally Posted by Alecu_2fast View Post
Ca sa ma bag in subiect, ink n-ai invatat nimic, esti mic... tu nu intelegi anumiti machedoni detin monopolul restaurantelor? si atata timp cat stim cine e primar n-o sa mananci la mccdonalds in tl, stai linistit
Tu esti mare si nu ai inteles.Stii ce inseamna un mall si ce implica sa vina un anumit brand sau altul?
Cosmin255 is offline   Reply With Quote
Old 24-10-08, 10:10   #545
flmoise
Delta Racing Crew Member

Stage 5
 
flmoise's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 302
Member of:
[Delta Racing Crew]
Default Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri

Quote:
Originally Posted by obrazNICK View Post
Tu esti mare si nu ai inteles.Stii ce inseamna un mall si ce implica sa vina un anumit brand sau altul?
e simpla treaba...tulcea e un oras "naspa" si nu se arunca nimeni in groapa asta!
flmoise is offline   Reply With Quote
Old 24-10-08, 12:14   #546
Cosmin255

Stage 5
 
Cosmin255's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 2,951
Member of:
[Moderators]
[AUDI]
Default Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri

Quote:
Originally Posted by flmoise View Post
e simpla treaba...tulcea e un oras "naspa" si nu se arunca nimeni in groapa asta!
cam asa....iar referitor la un brand ca MC...implica multe , incepand cu "instruirea"(managerului general) pe toate posturile timp de 6 luni sau un an nu mai stiu eact , pana la pretul francizei care sare de 500.000 euro
__________________
2009 Audi A4
Cosmin255 is offline   Reply With Quote
Old 26-10-08, 00:07   #547
Cubanez84

Stage 5
 
Cubanez84's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 319
Member of:
[DACIA]
[Delta Racing Crew]
Default Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri

pretul francizei(surse sigure)de la 30 000euro pana la 400 000euro depinde cat de mare este!dar nu are ce cauta mac'donalds in asemenea loc!Investitia se amortizeaza in trei ani!Daca sunteti interesati,si aveti banii necesari o sa avem mc in tulcea!
Cubanez84 is offline   Reply With Quote
Old 27-10-08, 05:06   #548
Cosmin255

Stage 5
 
Cosmin255's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 2,951
Member of:
[Moderators]
[AUDI]
Default Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri

Investitia necesara dechiderii unui restaurant apartinand lantului fast-food McDonald's variaza intre 800.000 si un milion de euro a declarat pentru NewsIn directorul de comunicare al McDonald's Romania, Cristian Savu.Din cele 51 de restaurante McDonald's existente in Romania doar trei (cele din Brasov) sunt operate in sistem de franciza.
Cosmin255 is offline   Reply With Quote
Old 27-10-08, 12:07   #549
flmoise
Delta Racing Crew Member

Stage 5
 
flmoise's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 302
Member of:
[Delta Racing Crew]
Default Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri

Quote:
Originally Posted by obrazNICK View Post
Investitia necesara dechiderii unui restaurant apartinand lantului fast-food McDonald's variaza intre 800.000 si un milion de euro a declarat pentru NewsIn directorul de comunicare al McDonald's Romania, Cristian Savu.Din cele 51 de restaurante McDonald's existente in Romania doar trei (cele din Brasov) sunt operate in sistem de franciza.
nu mai pui faptul ca cei ce cumpara franciza sunt obligati sa faca cursuri de 1 an la americani inainte de a se elibera licenta....
flmoise is offline   Reply With Quote
Old 27-10-08, 13:31   #550
KAB

Stage 5
 
KAB's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 322
Member of:
[RENAULT]
[Toyota]
Default Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri

Quote:
Originally Posted by obrazNICK View Post
Investitia necesara dechiderii unui restaurant apartinand lantului fast-food McDonald's variaza intre 800.000 si un milion de euro a declarat pentru NewsIn directorul de comunicare al McDonald's Romania, Cristian Savu.Din cele 51 de restaurante McDonald's existente in Romania doar trei (cele din Brasov) sunt operate in sistem de franciza.

Mda...Vad ca ai dat repede la google, ca sa stii si tu ca au fost niste oameni care au vrut sa deschida ca idioti cu bani is o gramada, si franciza costa 70.000 + investitia in restaurant, dar asta ar implica faliment pt celelalte resaturante.. Asa ca prietene nu vorbeam sa ma aflu in treaba...Da eu zic sa schimabam subiectul ca e neinteresant si mancarea aia oricum e naspa si nesanatoasa...
KAB is offline   Reply With Quote
Old 27-10-08, 14:25   #551
Cosmin255

Stage 5
 
Cosmin255's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 2,951
Member of:
[Moderators]
[AUDI]
Default Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri

Quote:
Originally Posted by Alecu_2fast View Post
Mda...Vad ca ai dat repede la google, ca sa stii si tu ca au fost niste oameni care au vrut sa deschida ca idioti cu bani is o gramada, si franciza costa 70.000 + investitia in restaurant, dar asta ar implica faliment pt celelalte resaturante.. Asa ca prietene nu vorbeam sa ma aflu in treaba...Da eu zic sa schimabam subiectul ca e neinteresant si mancarea aia oricum e naspa si nesanatoasa...
imi cer scuze daca te-a deranjat postul meu , da intr-adevar am cautat pt ca nu mai stiam exact sumele.Nu cred ca ar implica falimentul nimanui , MC cauta sa exploateze alta nisha. Sa ne oprim cu acest subiect aici .

Respect
Cosmin255 is offline   Reply With Quote
Old 27-10-08, 16:44   #552
SEJ
Delta Racing Crew Member

Stage 5
 
SEJ's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 852
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Delta Racing Crew]
[VW]
[Opel]
Default Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri

da, acum hai sa vorbim de KFC
SEJ is offline   Reply With Quote
Old 28-10-08, 13:12   #553
KAB

Stage 5
 
KAB's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 322
Member of:
[RENAULT]
[Toyota]
Default Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri

Quote:
Originally Posted by SEJ View Post
da, acum hai sa vorbim de KFC
Da mai bine hai sa deiscutam de faptul ca am auzit ca vrei sa-ti faci club secretosule... ha!
KAB is offline   Reply With Quote
Old 28-10-08, 14:50   #554
flmoise
Delta Racing Crew Member

Stage 5
 
flmoise's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 302
Member of:
[Delta Racing Crew]
Default Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri

Quote:
Originally Posted by Alecu_2fast View Post
Da mai bine hai sa deiscutam de faptul ca am auzit ca vrei sa-ti faci club secretosule... ha!
dap...asta e un "secret"!
flmoise is offline   Reply With Quote
Old 28-10-08, 15:58   #555
SEJ
Delta Racing Crew Member

Stage 5
 
SEJ's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 852
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Delta Racing Crew]
[VW]
[Opel]
Default Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri

Quote:
Originally Posted by Alecu_2fast View Post
Da mai bine hai sa deiscutam de faptul ca am auzit ca vrei sa-ti faci club secretosule... ha!
Clubul exista deja,cei 3 membrii fondatori exista si ei, urmeaza legalizarea lui... nu-i al meu clubul este al celor ce fac partea din el, eu si cubanez l-am infiintat doar... in momentul de fata suntem 10 membrii... nu-i nici un secret...
__________________
SEJ is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -