Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Constanta

Reply
 
Thread Tools
Old 12-02-11, 13:51   #1876
C T 19 K R A

Stage 5
 
C T 19 K R A's Avatar
 
Join Date: Jun 2010
Posts: 737
Member of:
[SKODA]
[Inferno Motorsport]
Default Re: Raposatul Port Tomis, fostul Aqua Magic, actuala parcare din Parcul Tabacariei !

Nu stiu daca mai au paznici un prieten de-al meu era paznic acolo si acum numai munceste.
C T 19 K R A is offline   Reply With Quote
Old 12-02-11, 14:02   #1877
misublu89

Stage 4
 
misublu89's Avatar
 
Join Date: Dec 2010
Posts: 177
Default Re: Raposatul Port Tomis, fostul Aqua Magic, actuala parcare din Parcul Tabacariei !

e perfect asa ma amuza faptul ca au daramat dambul ala de la inceput, unde se urcau aia cu daciile, li se oprea motoru si ziceau : frate asa am vrut sa o pun )))
misublu89 is offline   Reply With Quote
Old 22-02-11, 23:57   #1878
HymuraX

Stage 1
 
Join Date: Dec 2010
Posts: 10
Default Re: Raposatul Port Tomis, fostul Aqua Magic, actuala parcare din Parcul Tabacariei !

Era careva azi pe la 5-5:30 seara cu un Nissan Silvia de texas prin portul tomis? Frumos al 2-lea drift
HymuraX is offline   Reply With Quote
Old 23-02-11, 00:32   #1879
misublu89

Stage 4
 
misublu89's Avatar
 
Join Date: Dec 2010
Posts: 177
Default Re: Raposatul Port Tomis, fostul Aqua Magic, actuala parcare din Parcul Tabacariei !

ioc paznici...bariera la pamant...mai un drift...oare reinvie portu?:>:>:>
misublu89 is offline   Reply With Quote
Old 23-02-11, 09:22   #1880
Liviu_NYC

Stage 5
 
Liviu_NYC's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 307
Member of:
[Nissan]
[RENAULT]
[SEAT]
Default Re: Raposatul Port Tomis, fostul Aqua Magic, actuala parcare din Parcul Tabacariei !

Quote:
Originally Posted by HymuraX View Post
Era careva azi pe la 5-5:30 seara cu un Nissan Silvia de texas prin portul tomis? Frumos al 2-lea drift

Uite aici tura pe care ai vazut-o tu

https://www.youtube.com/watch?v=FmzEiTNatYY
Liviu_NYC is offline   Reply With Quote
Old 23-02-11, 09:55   #1881
HymuraX

Stage 1
 
Join Date: Dec 2010
Posts: 10
Default Re: Raposatul Port Tomis, fostul Aqua Magic, actuala parcare din Parcul Tabacariei !

Quote:
Originally Posted by Liviu_NYC View Post
Uite aici tura pe care ai vazut-o tu

https://www.youtube.com/watch?v=FmzEiTNatYY
Am uitat sa specific man, ma refeream la drifturile de pe vale, cand cobori in port. Al doilea drift cand ai coborat
HymuraX is offline   Reply With Quote
Old 23-02-11, 10:35   #1882
Liviu_NYC

Stage 5
 
Liviu_NYC's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 307
Member of:
[Nissan]
[RENAULT]
[SEAT]
Default Re: Raposatul Port Tomis, fostul Aqua Magic, actuala parcare din Parcul Tabacariei !

Quote:
Originally Posted by HymuraX View Post
Am uitat sa specific man, ma refeream la drifturile de pe vale, cand cobori in port. Al doilea drift cand ai coborat
Da,acolo eram deja cu gumele pe duca,dupa ce ma dadusem in parcare...nu mai aveau aderenta deloc...
Liviu_NYC is offline   Reply With Quote
Old 23-02-11, 12:49   #1883
GABBY_

Stage 5
 
GABBY_'s Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 1,430
Member of:
[Opel]
Default Re: Raposatul Port Tomis, fostul Aqua Magic, actuala parcare din Parcul Tabacariei !

Degeaba au facut parcarea daca drumul pana acolo il faci in 15 min ....tocmai de aia nu isi va mai "revenii" portul
GABBY_ is offline   Reply With Quote
Old 23-02-11, 13:07   #1884
pigoo

Stage 5
 
pigoo's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 1,135
Member of:
[Competitor CNCA]
Default Re: Raposatul Port Tomis, fostul Aqua Magic, actuala parcare din Parcul Tabacariei !

multe gropi pana in port.... daca mergi cu 5-10km/h sa nu-ti sara rotile faci 15 minute
slabe sanse sa se adune lumea ca pe vremuri, cum spune si gabby
__________________
pigoo is offline   Reply With Quote
Old 23-02-11, 15:12   #1885
bogdan C.E.T.

Stage 5
 
bogdan C.E.T.'s Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 606
Default Re: Raposatul Port Tomis, fostul Aqua Magic, actuala parcare din Parcul Tabacariei !

Am un prieten care a lucrat ca taxator acolo si de abia la vara prin iunie o sa bage un paznic, deci pana atunci parcarea e libera.
bogdan C.E.T. is offline   Reply With Quote
Old 23-02-11, 15:22   #1886
misublu89

Stage 4
 
misublu89's Avatar
 
Join Date: Dec 2010
Posts: 177
Default Re: Raposatul Port Tomis, fostul Aqua Magic, actuala parcare din Parcul Tabacariei !

deci pana atunci distractie...))
misublu89 is offline   Reply With Quote
Old 23-02-11, 15:23   #1887
misublu89

Stage 4
 
misublu89's Avatar
 
Join Date: Dec 2010
Posts: 177
Default Re: Raposatul Port Tomis, fostul Aqua Magic, actuala parcare din Parcul Tabacariei !

gabby ce motor ai pe ea?
misublu89 is offline   Reply With Quote
Old 23-02-11, 22:42   #1888
YCEE

Stage 4
 
YCEE's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 291
Member of:
[Fiat]
Default Re: Raposatul Port Tomis, fostul Aqua Magic, actuala parcare din Parcul Tabacariei !

Quote:
Originally Posted by misublu89 View Post
deci pana atunci distractie...))
stiu si eu..am fost e indoita bariera..se poate deschide...dar mai sunt gaurile alea de la stalpi..sa nu ne radem cauciucurile prin ele..si nu mai e bordura sa ne opreasca sa ne ducem in decor...in rest ar fi ok parcarea ? dar pare asa linistita acum...nush dc imi miroase ca la 2 scarturi apare si garda ?

dar vine cineva vineri sau sambata seara la joaca acolo ?
__________________
/!\ Drive Fast...but.... Drive Safe /!\
YCEE is offline   Reply With Quote
Old 24-02-11, 12:53   #1889
misublu89

Stage 4
 
misublu89's Avatar
 
Join Date: Dec 2010
Posts: 177
Default Re: Raposatul Port Tomis, fostul Aqua Magic, actuala parcare din Parcul Tabacariei !

Quote:
Originally Posted by YCEE View Post
stiu si eu..am fost e indoita bariera..se poate deschide...dar mai sunt gaurile alea de la stalpi..sa nu ne radem cauciucurile prin ele..si nu mai e bordura sa ne opreasca sa ne ducem in decor...in rest ar fi ok parcarea ? dar pare asa linistita acum...nush dc imi miroase ca la 2 scarturi apare si garda ?

dar vine cineva vineri sau sambata seara la joaca acolo ?
ce gauri de la stalpi....ce borduri....cred ca baiatu de mai sus cu nissanu care a aparut si pe ''iutub'' n-a tinut cont de astea
si apropo...ninge...e vreme favorabila :X
misublu89 is offline   Reply With Quote
Old 24-02-11, 16:10   #1890
YCEE

Stage 4
 
YCEE's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 291
Member of:
[Fiat]
Default Re: Raposatul Port Tomis, fostul Aqua Magic, actuala parcare din Parcul Tabacariei !

Quote:
Originally Posted by misublu89 View Post
ce gauri de la stalpi....ce borduri....cred ca baiatu de mai sus cu nissanu care a aparut si pe ''iutub'' n-a tinut cont de astea
si apropo...ninge...e vreme favorabila :X
da ai dreptate... atunci vineri sambata va bagati in port jos ?
YCEE is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -