Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Constanta

Reply
 
Thread Tools
Old 28-12-08, 09:22   #1771
Most_Wanted

Stage 5
 
Most_Wanted's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 2,737
Member of:
[Moderators]
[X-Team Racing Club]
[Design Team]
[Virtual Tuning]
[FOTO]
[4Rally]
Default Re: Raposatul Port Tomis, Fostul Aqua Magic, Actuala Parcare Din Parcul Tabacariei !

:
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	NNA_resize.jpg
Views:	616
Size:	322.8 KB
ID:	737909  
Most_Wanted is offline   Reply With Quote
Old 28-12-08, 11:14   #1772
ct11lyv
X-Team Racing Club Member

Stage 5
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 682
Member of:
[DACIA]
[VW]
[X-Team Racing Club]
Default Re: Raposatul Port Tomis, Fostul Aqua Magic, Actuala Parcare Din Parcul Tabacariei !

Quote:
Originally Posted by Most_Wanted View Post
:

o arde cu papushile ))))))))))
ct11lyv is offline   Reply With Quote
Old 28-12-08, 11:19   #1773
magnifiqo

Stage 5
 
magnifiqo's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 1,045
Member of:
[Opel]
Default Re: Raposatul Port Tomis, Fostul Aqua Magic, Actuala Parcare Din Parcul Tabacariei !

Tare poza ) Unde e facuta @most_wanted?
magnifiqo is offline   Reply With Quote
Old 28-12-08, 13:45   #1774
CT 88 BAU
Fiat Driver

Stage 5
 
CT 88 BAU's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 424
Member of:
[VW]
[Fiat]
[Mitsubishi]
Default Re: Raposatul Port Tomis, Fostul Aqua Magic, Actuala Parcare Din Parcul Tabacariei !

Quote:
Originally Posted by magnifiqo View Post
Tare poza ) Unde e facuta @most_wanted?
dupa stalpi presupun ca e in parcare la aqua )
CT 88 BAU is offline   Reply With Quote
Old 28-12-08, 14:57   #1775
k4r4
Old School Cars

Stage 5
 
k4r4's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 700
Member of:
[Old School Cars]
[DACIA]
Default Re: Raposatul Port Tomis, fostul Aqua Magic, actuala parcare din Parcul Tabacariei !

ahhhaahha....foarte tare aseara frate. mai e frumos si unde s-a tinut 4t fever anu asta. e un stalp singuratic in parcare. primu care il agatza are o banana de la mine
__________________
It's a man's obligation to stick his boneration in a women's separation; this sort of penetration will increase the population of the younger generation.
k4r4 is offline   Reply With Quote
Old 28-12-08, 17:35   #1776
CT 88 BAU
Fiat Driver

Stage 5
 
CT 88 BAU's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 424
Member of:
[VW]
[Fiat]
[Mitsubishi]
Default Re: Raposatul Port Tomis, fostul Aqua Magic, actuala parcare din Parcul Tabacariei !

Quote:
Originally Posted by k4r4 View Post
ahhhaahha....foarte tare aseara frate. mai e frumos si unde s-a tinut 4t fever anu asta. e un stalp singuratic in parcare. primu care il agatza are o banana de la mine
nush cine il agata dar in seara asta ies si eu la pascut )
CT 88 BAU is offline   Reply With Quote
Old 29-12-08, 00:04   #1777
aXeL.ZeY
BMW Driver

Stage 5
 
aXeL.ZeY's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 379
Member of:
[DAEWOO]
Post Re: Raposatul Port Tomis, fostul Aqua Magic, actuala parcare din Parcul Tabacariei !

Frumos la aqua si aseara si in seara asta, imi place ca e animatie, acum jumatate de ora am plecat eu de acolo si inca mai era lume
aXeL.ZeY is offline   Reply With Quote
Old 29-12-08, 00:06   #1778
CT 88 BAU
Fiat Driver

Stage 5
 
CT 88 BAU's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 424
Member of:
[VW]
[Fiat]
[Mitsubishi]
Talking Re: Raposatul Port Tomis, fostul Aqua Magic, actuala parcare din Parcul Tabacariei !

Quote:
Originally Posted by aXeL.ZeY View Post
Frumos la aqua si aseara si in seara asta, imi place ca e animatie, acum jumatate de ora am plecat eu de acolo si inca mai era lume
doar ce am ajuns si eu aksa distractie maxima....numai k era unu cu tico alb care habar n`avea.....si mai statea in fata mea ....filmari poze ceva ? :-ss sau ne vedem direct la stiri ? )
__________________
Preparing For Summer
Supravirarea este cand se sperie pasagerii. Subvirarea este cand se sperie soferul!!!
Orice Semafor Este O Posibila Liniutza :>

Last edited by CT 88 BAU; 29-12-08 at 00:16.
CT 88 BAU is offline   Reply With Quote
Old 29-12-08, 00:07   #1779
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Cool Re: Raposatul Port Tomis, fostul Aqua Magic, actuala parcare din Parcul Tabacariei !

care filma aseara la aqua .. vreau si eu filmuletzele cu cherokee cand se invartea ..

am inteles ca a dat ceva la stiri ca m-a sunat cineva din ploiesti ca era invidios )
__________________
Nu sunati , ies eu din cand in cand

Psycho is offline   Reply With Quote
Old 29-12-08, 00:23   #1780
aXeL.ZeY
BMW Driver

Stage 5
 
aXeL.ZeY's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 379
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Raposatul Port Tomis, fostul Aqua Magic, actuala parcare din Parcul Tabacariei !

Quote:
Originally Posted by Psycho View Post
care filma aseara la aqua .. vreau si eu filmuletzele cu cherokee cand se invartea ..

am inteles ca a dat ceva la stiri ca m-a sunat cineva din ploiesti ca era invidios )
Tare cherokee, sunt curios cati bani o fi bagat in ea, mai venise unu cu wrangler si intrase direct din bulevard, a urcat peste bordura, i-a fost lene sa mai ocoleasca cred )
aXeL.ZeY is offline   Reply With Quote
Old 29-12-08, 00:59   #1781
SMocKey21
X-Team Racing Club Member

Stage 5
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 683
Member of:
[X-Team Racing Club]
Default Re: Raposatul Port Tomis, fostul Aqua Magic, actuala parcare din Parcul Tabacariei !

ms most ))),doar ca cip ppo o arde cu papusa,eu am nevasta ))

Ontopic-si in seara asta erau multe masini,pacat ca in unele locuri a inceput sa se duca zapada ..asta este,asteptam urmatorii fulgi
__________________


Doneaza urgent 1 cent la 00394524 un copil are nevoie de bani pentru bautura,tigari si femei
SMocKey21 is offline   Reply With Quote
Old 29-12-08, 01:12   #1782
CT 88 BAU
Fiat Driver

Stage 5
 
CT 88 BAU's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 424
Member of:
[VW]
[Fiat]
[Mitsubishi]
Default Re: Raposatul Port Tomis, fostul Aqua Magic, actuala parcare din Parcul Tabacariei !

Quote:
Originally Posted by SMocKey21 View Post
Ontopic-si in seara asta erau multe masini,pacat ca in unele locuri a inceput sa se duca zapada ..asta este,asteptam urmatorii fulgi
nu zapada , gheata ca de ea avem nevoie ) patinaj artistic :X trebuie ambreiaj nou
CT 88 BAU is offline   Reply With Quote
Old 29-12-08, 01:47   #1783
SMocKey21
X-Team Racing Club Member

Stage 5
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 683
Member of:
[X-Team Racing Club]
Default Re: Raposatul Port Tomis, fostul Aqua Magic, actuala parcare din Parcul Tabacariei !

dracu s-o ia,oricum in prima parcare nu prea am intrat ,prea multi necunoscuti si nu stiam la ce-i duce capaul
SMocKey21 is offline   Reply With Quote
Old 29-12-08, 05:09   #1784
B 52 AEV
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 3
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 166
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Opel]
Default Re: Raposatul Port Tomis, fostul Aqua Magic, actuala parcare din Parcul Tabacariei !

:-j ... un ambreiaj sa fie problema .... permisele sa nu vi le ia ... ca ajungeti sa o luati razna ca mine )
B 52 AEV is offline   Reply With Quote
Old 29-12-08, 09:52   #1785
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Thumbs up Re: Raposatul Port Tomis, fostul Aqua Magic, actuala parcare din Parcul Tabacariei !

Quote:
Originally Posted by aXeL.ZeY View Post
Tare cherokee, sunt curios cati bani o fi bagat in ea, mai venise unu cu wrangler si intrase direct din bulevard, a urcat peste bordura, i-a fost lene sa mai ocoleasca cred )
nu vrei sa stii pe unde a fost cherokee ala inainte sa ajunga la aqua ) .. de era asa murdar ... ... si tipul cu wrangleru .. a stat cat a stat acolo .. era cu alta masina .. si s-a dus acasa si l-a luat ) ...

era fug-u la volan la cherokee ... se invarte de inebunesti ... sa vezi ce fugeau astia prin oras de el .. cand venea in spate .. se dadea la oparte si 18 si s si seria 7 tot
Psycho is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -