Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Constanta

Reply
 
Thread Tools
Old 05-01-07, 00:25   #1201
sonykel
Dacia Driver

Stage 5
 
sonykel's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 738
Member of:
[DACIA]
Default Re: Portul Constanta !

nush ma era unu cu un logan roshu cu un x pe luneta si unu cu un clio tot rosu... dar habar nam cine era
later edit: era hellman si cu zzz-itu pretenu lui de pahar...
__________________
LUPTA si nu vei SUPRAVIETUI !!!
FUGI si nu vei avea SCAPARE!!!

Cine-i harnic si munceste are tot ce vrea.....cine-i smecher si chiuleste are tot asa...
sonykel is offline   Reply With Quote
Old 05-01-07, 00:26   #1202
BuGyy

Stage 3
 
BuGyy's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 117
Default Re: Portul Constanta !

frumos showul de azi oricum )
BuGyy is offline   Reply With Quote
Old 05-01-07, 00:31   #1203
Hellman

Stage 5
 
Hellman's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 374
Default Re: Portul Constanta !

saracu baiat cu loganu ala roshu care avea si x'ul pe luneta ... nu ami avea cauciucuri pe fata dar el tot i;a dat ... a dat si 2 burn'uri si s'a invartit pana a ametzit :P .... bun baiat .....
__________________
-= un simplu sofer =-


Hellman is offline   Reply With Quote
Old 05-01-07, 00:45   #1204
CT-07-APV

Stage 5
 
CT-07-APV's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,028
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: Portul Constanta !

Deci ala nu e singurul Logan Rosu cu motor de 1.6 care este in X mai sunt cel putin doua. Asa ca daca aveti ceva de zis despre unul dintre ele specificati ca nu am chef nici eu nici LYV sa se ia garda de noi aiurea ca era "un logan rosu cu x pe luneta" ok? IN rest rupetile veverita
CT-07-APV is offline   Reply With Quote
Old 08-01-07, 21:04   #1205
ERY

Stage 5
 
ERY's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 2,826
Member of:
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[Hyundai]
[AUDI]
Default Re: Portul Constanta !

Si o sa sterg in continuare off topicul.....in 4 pagini erau doar 3 posturi cu trimitere la subiect care au ramas....restul aiurea.....
Vreti sa aveti un topic unde sa scrieti ce ati mai facut...cu ce v-ati mai distrat...nici o problema....poate oricine sa creeze un nou topic pe sectiunea Constanta...nu neaparat un moderator.
Iar referitor la faza cu bulangii....mai usor cu "laudele" si mai cititi regulile de postare pe forum, pe care le gasiti pe "Pagina incepatorului"
__________________
ERY is offline   Reply With Quote
Old 08-01-07, 21:38   #1206
sonykel
Dacia Driver

Stage 5
 
sonykel's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 738
Member of:
[DACIA]
Default Re: Portul Constanta !

bine ery ok ai dreptate... dar unde au ramas acele on-lineuri??? ai shters tot de la 4ianuarie pana in prezent... in fine eu nus moderator si nu pot sa te judec...
sonykel is offline   Reply With Quote
Old 08-01-07, 23:42   #1207
Most_Wanted

Stage 5
 
Most_Wanted's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 2,737
Member of:
[Moderators]
[X-Team Racing Club]
[Design Team]
[Virtual Tuning]
[FOTO]
[4Rally]
Default Re: Portul Constanta !

da bagati si voi filme .....ca vreau sa mai vad si eu ce iese....ca nu am cum sa fiu acolo .......chit ca nu prea iesie cine stie ce ...dar mie dor de port
__________________
pictures
Most_Wanted is offline   Reply With Quote
Old 09-01-07, 00:04   #1208
DUTZU

Stage 2
 
DUTZU's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 66
Default Re: Portul Constanta !

portu a ajuns o mare frectzie..noroc cu unii care se mai dau de plictiseala pe acolo...ca altfel era pustiu rau de tot....
DUTZU is offline   Reply With Quote
Old 09-01-07, 00:12   #1209
Mariomagic
PARTICIPANT CURSE

Stage 3
 
Mariomagic's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 142
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Portul Constanta !

Quote:
Originally Posted by DUTZU View Post
portu a ajuns o mare frectzie..noroc cu unii care se mai dau de plictiseala pe acolo...ca altfel era pustiu rau de tot....
Tu te dai pe acolo? Sau esti cu privitu?
Mariomagic is offline   Reply With Quote
Old 09-01-07, 00:56   #1210
street_racer

Stage 5
 
street_racer's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 325
Member of:
[RENAULT]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Portul Constanta !

Quote:
Originally Posted by DUTZU View Post
portu a ajuns o mare frectzie..noroc cu unii care se mai dau de plictiseala pe acolo...ca altfel era pustiu rau de tot....
din pacate mare dreptate ai la faza asta !!!
street_racer is offline   Reply With Quote
Old 09-01-07, 00:59   #1211
Hellman

Stage 5
 
Hellman's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 374
Default Re: Portul Constanta !

ce ma eu ma dau din plicitseala in port ?!?!? eu ma dau in port ca ma apuca nebuneala si vreau sa fortzez masina .....si sa imi tocesc cauciucurile ....
Hellman is offline   Reply With Quote
Old 09-01-07, 01:03   #1212
street_racer

Stage 5
 
street_racer's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 325
Member of:
[RENAULT]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

Quote:
Originally Posted by Mariomagic View Post
Tu te dai pe acolo? Sau esti cu privitu?
nush sigur cine esti si scz dak gresesc ... da sunt curios ... tu te mai dai sau te-ai dat in port ? ca in afara de cativa pe care ii stiu bine , nu prea mai e nimeni care sa toceasca asfaltul acolo in vremurile astea

Quote:
Originally Posted by Hellman View Post
ce ma eu ma dau din plicitseala in port ?!?!? eu ma dau in port ca ma apuca nebuneala si vreau sa fortzez masina .....si sa imi tocesc cauciucurile ....
mah ... stiu ca nu te dai de plictiseala... de obicei nici yo , da plm ... uite de ex sambata seara desi nu prea aveam chef , m-am dat putin ca ma plictiseam in plm ... orikum ... portul era mort... numai indieni ... plm .... da recunosc ca dupa vreo 10-15 frane de mana mi-a mai trecut si din plictiseala si din somn ... traiasca portul ca a ajuns sa fie si anti-stress :P
__________________
old habits die hard ...

Last edited by ERY; 09-01-07 at 09:31.
street_racer is offline   Reply With Quote
Old 09-01-07, 10:59   #1213
13RvR

Presedinte Street Vision

Stage 5
 
13RvR's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 555
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[Street Vision]
[VW]
[SEAT]
Default Re: Portul Constanta !

StreetRacer ... Mario se da si inca cum, a participat si la toate legalele si la unele mai putin l .... asa ca nu te lua de cine nu stii , cand el dadea burnuri tu nu cred ca aveai carnet si sa stii ca e super de treaba baiatul si are o masina competitiva.
__________________

Street Vision Racing Team
13RvR is offline   Reply With Quote
Old 09-01-07, 13:37   #1214
street_racer

Stage 5
 
street_racer's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 325
Member of:
[RENAULT]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Portul Constanta !

Quote:
Originally Posted by Xtreme-Razvan View Post
StreetRacer ... Mario se da si inca cum, a participat si la toate legalele si la unele mai putin l .... asa ca nu te lua de cine nu stii , cand el dadea burnuri tu nu cred ca aveai carnet si sa stii ca e super de treaba baiatul si are o masina competitiva.
mah eu am zis la inceputul postului ca nu il cunosc si ca il intreb din curiozitate... mi-am si cerut scz ... asa preventiv... am intrebat ptr ca in ultimul timp in afara de mine , hellman , pal , nna cand e in cta si inca cativa cu dacii ... nu prea s-a mai dat nimeni (in port, ca despre asta era vb) ... scz inca o data dak nu a inteles ... nu caut cearta ... si nu cred ca am apucat sa ne cunoastem ca sa ma clasifici deja in o anumita categorie ... felicitarile mele ptr mario si toti cei care nu stau ca indieni ..la mai multe
street_racer is offline   Reply With Quote
Old 09-01-07, 17:55   #1215
Mariomagic
PARTICIPANT CURSE

Stage 3
 
Mariomagic's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 142
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Portul Constanta !

Quote:
Originally Posted by street_racer View Post
mah eu am zis la inceputul postului ca nu il cunosc si ca il intreb din curiozitate... mi-am si cerut scz ... asa preventiv... am intrebat ptr ca in ultimul timp in afara de mine , hellman , pal , nna cand e in cta si inca cativa cu dacii ... nu prea s-a mai dat nimeni (in port, ca despre asta era vb) ... scz inca o data dak nu a inteles ... nu caut cearta ... si nu cred ca am apucat sa ne cunoastem ca sa ma clasifici deja in o anumita categorie ... felicitarile mele ptr mario si toti cei care nu stau ca indieni ..la mai multe
Multumesc pt felicitari...nu m-am suparat ca nici n-aveam dc. In port inca ma mai dau...mai putin ce-i drept, de cand se uita garda de sus.

Mersi Razvane pt sustinere...ai ramas acelasi baiat de treaba.:P
__________________
Nova 1.6 CT-84-COX a spus ceva in constantza
Solenza CT-80-MTD ... urmeaza ...
Mariomagic is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -