Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Constanta

Reply
 
Thread Tools
Old 03-07-05, 13:58   #481
GABBY_

Stage 5
 
GABBY_'s Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 1,430
Member of:
[Opel]
Default

frumos de tot nsx-ul .abia aseara l-am vazut si eu prin mamaia ca am fost cu munca pana acum .era super full de lume in mamaia dar cam firg tata.ca sa nu mai zic e furtuna care a fost noaptea.asta e.numai bine
GABBY_ is offline   Reply With Quote
Old 04-07-05, 09:34   #482
DaciaMustang

Stage 4
 
DaciaMustang's Avatar
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 227
Default

holla.am postat si pe la \"masina mea\".am un proiect in cap ,legat de masina mea (daewoo tico) si nu vreau sa-l las balta, m-am apucat deja sa fac suportul pentru mulaj pt bara fatza, urmeaza restu daca prima parte yese bine...kestia e ca nu stiu care-i faza cu gelul ala de destratificare, de unde-l cumpar si cum se cheama...si de unde iau fibra de sticla la metru si rasina la kilo, ca ma ustura buzunarele (si bucile implicit) sa tot cumpar kit-uri de-alea SOUDAL cu un sfert de metru patrat de fibra si cateva zeci de grame de rasina+intaritor...mda...sper sa iasa...merita efortu?hai ziceti si voi....dati cu pietre!
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	imag0009_175.jpg
Views:	125
Size:	459.2 KB
ID:	32653   Click image for larger version

Name:	tico_styling_on_paper_234.jpg
Views:	115
Size:	389.2 KB
ID:	32654  
__________________
small guy, small ride...
DaciaMustang is offline   Reply With Quote
Old 04-07-05, 12:49   #483
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default

eshti bolnav arata binishor daca iese k in poza ... cat despre ce ai intrebat .. vezi la constantza ... acolo ... la noi .. k este un topic cu caut .. acolo ai raspunsu ...
Psycho is offline   Reply With Quote
Old 04-07-05, 16:07   #484
DaciaMustang

Stage 4
 
DaciaMustang's Avatar
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 227
Default

da am citit ce-a scris andrei acolo, dar nu inteleg unde dreq e hotelu ala...e mai jos de eminescu? ca....mai jos de eminescu este numai hotelu ala al lu mazare, acolo unde sunt \"monumentele\" alea ciudate...si in spatele la hotelu ala nu e nimic...alt hotel..e doar ala cand urci din portu tomis, ala nou, pe acolo n-am umblat ca mi-era rusine sa trec cu tico pe-acolo printre bmw-uri si mertzane la ala se referea?
DaciaMustang is offline   Reply With Quote
Old 06-07-05, 17:18   #485
DaciaMustang

Stage 4
 
DaciaMustang's Avatar
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 227
Default

am gasit in alta parte tot ce-mi trebuie, inclusiv gel-coat, ceara, intaritor (acceleratorul e inclus in solutia aia care se da prima dupa gel-coat) si am aflat ce fel de diluant trebuie pentru curatarea pensulelor...
daca mai intereseaza pe cineva, datzi un \"buzz\" pe messenger la th3_grimreaper@yahoo.com si va dau preturi, va explic cum se lucreaza (pentru cei care nu stiu inca) si va spun cum ajungeti acolo; nu fac pe intermediarul, va trimit direct la (o alta) sursa ca sa nu mai cautati si voi juma de oras cum am facut eu...sorry pt. off-topic...
DaciaMustang is offline   Reply With Quote
Old 02-08-05, 11:54   #486
GABBY_

Stage 5
 
GABBY_'s Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 1,430
Member of:
[Opel]
Default

stie cineva ceva despre ursuletul ala in doua culori (galben-albastru) CT-XX-JAR ? este cumva membru in vre-un club posesorul acelei masini.stie cineva ceva?
GABBY_ is offline   Reply With Quote
Old 02-08-05, 13:33   #487
BlueEyes

Stage 5
 
BlueEyes's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 323
Default

din cate stiu eu nu este din nici un club da isi rupe masina k nebunu ... prin oras... l-am vazut l cet odat cand o rupea pe liniile d tramv cele mai nasoale din cta .....
__________________
.....zambeste maine va fi mai rau !
BlueEyes is offline   Reply With Quote
Old 02-08-05, 18:11   #488
DaciaMustang

Stage 4
 
DaciaMustang's Avatar
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 227
Default

eu stiu ca locuieste in poarta 6, l-am vazut de cateva zeci de ori cand am trecut pe-acolo...am un prieten care il cunoaste foarte bine, si-a facut singur masina (la exterior), e prieten cu tipu ala cu golf2 argintiu stilizat...si amandoi lucreaza de vreo 2 ani la un corrado galben, nush ce piese le mai trebuie...daca e nevoie, mai aflu cate ceva
DaciaMustang is offline   Reply With Quote
Old 02-08-05, 18:23   #489
CT-20-PFL

Stage 1
 
CT-20-PFL's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 11
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"DaciaMustang\"
lucreaza de vreo 2 ani la un corrado galben, nush ce piese le mai trebuie...daca e nevoie, mai aflu cate ceva
Stai linistit ca nu lucreaza la nici un Corrado !
Ala e a lui Iulica GDI si l-a dezmembrat singur !
Nu confunda sarmalele cu ciorba !
CT-20-PFL is offline   Reply With Quote
Old 02-08-05, 18:54   #490
Insanity

Stage 5
 
Insanity's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 428
Member of:
[Anonymous Motorsport ]
Default

ai verificat tu binenteles toate masinile din C-ta inmatriculate si neinmatriculate si ai aflat ca singurul corrado galben din cta este a lu' Iuli
Bravo ma inseamna ca ai timp liber berechet :P
__________________
My signature!
Insanity is offline   Reply With Quote
Old 02-08-05, 20:04   #491
ct77pia

Stage 5
 
ct77pia's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 1,881
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Anonymous Motorsport ]
Default

CHIAR E LUI IULICA
ct77pia is offline   Reply With Quote
Old 02-08-05, 23:49   #492
Insanity

Stage 5
 
Insanity's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 428
Member of:
[Anonymous Motorsport ]
Default

Daca tu zici... cum p/#a mea sa ma contrazic eu cu tine ?
Vb aia tu esti legea pe aici :P
Pai si atunci la ce p%#a mea lucreaza aia?
Si inca ceva... cand iti faci mai \"debil\"metrul? Si nu sunt OT pt k este vb de o masina din C-ta da?! Asa ca nu-mi sariti in cap da?! huoooooo
Insanity is offline   Reply With Quote
Old 03-08-05, 02:55   #493
DaciaMustang

Stage 4
 
DaciaMustang's Avatar
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 227
Default

ok, eu asa auzisem, oricum probabil sunt prieteni, tot timpul vad cele 3 masini acolo, golful, bmw-ul si corrado pe acelasi colt de strada...nu confund sarmalele cu ciorba ( ), confund vodka cu whisky-ul dupa 10 beri. nu vad legatura intre produsele culinare si informatia gresita pe care am dezvaluit-o eu...
DaciaMustang is offline   Reply With Quote
Old 04-08-05, 14:35   #494
CT-10

Stage 1
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 21
Default

DaciaMustang cand ai fost tu ultima data prin P6 ??? eu stiu k din corado ala nu a mai ramas decat scheletul si \"putina tabla\"
CT-10 is offline   Reply With Quote
Old 05-08-05, 02:27   #495
DaciaMustang

Stage 4
 
DaciaMustang's Avatar
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 227
Default

ultima oara am fost prin poarta 6 acum vreo saptamana, e adevarat ca e dezmembrat rau corrado ala, dar de fiecare data lipsesc alte elemente de caroserie si pana la urma mi se rupe qp (db) despre corrado, bmw si golf, eu am raspuns la o intrebare a cuiva de aici si deja primesc replici de parca am zis ca e unu' dintre bmwurile mele...
DaciaMustang is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -