Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Constanta

Reply
 
Thread Tools
Old 05-11-07, 18:54   #661
Hellman

Stage 5
 
Hellman's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 374
Default Re: Klanurile ( TEAM-urile ) din Constantza

Quote:
Originally Posted by CT-07-APV View Post
O intrebare pentru Hellman si comentariul de la un filmulet de-al meu de pe un site de genu tot de altii a fost scris?
nuh. aia e parerea mea despre acel filmulet ... si despre ce faceai acolo .
Hellman is offline   Reply With Quote
Old 05-11-07, 21:20   #662
YZF-PWR

Stage 5
 
YZF-PWR's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,580
Member of:
[Moderators]
[X-Team Racing Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
[Mitsubishi]
Default Re: Klanurile ( TEAM-urile ) din Constantza

Deci forumu asta a ajuns jucaria personala a plictiselii voastre din cate vad , va certati multi pe motive idioate de la club la club ba chiar si "in familie" , macar gasiti alt topic care se potriveste cu discutia , nu e greu sa citesti cateva topicuri si sa vezi in care ti se incadreaza ideile.
Aici topicul este despre klanurile din Constanta , daca va uitati la pagina 1 poate o sa va aduceti aminte despre ce insemna odata cu adevarat acest topic , RESPECT , discutii despre cei mai buni , cei mai numerosi si alte categorii , incercati sa pastrati subiectul de acum!!!
__________________

Liga Moderatorilor
YZF-PWR is offline   Reply With Quote
Old 05-11-07, 21:31   #663
ERY

Stage 5
 
ERY's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 2,826
Member of:
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[Hyundai]
[AUDI]
Default Re: Klanurile ( TEAM-urile ) din Constantza

Eu nu am mai zis nimic ca iar spuneau ca e cenzura...
ERY is offline   Reply With Quote
Old 17-11-07, 13:43   #664
Insanity

Stage 5
 
Insanity's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 428
Member of:
[Anonymous Motorsport ]
Default Re: Klanurile ( TEAM-urile ) din Constantza

Eu nu stiu de nici un clan in C-ta, stiu de clanul KKK aia de aredeau negri pe cruci... dar alt clan... ma gandesc serios sa nu mai ies din casa daca ziceti voi ca au aparut clanuri in c-ta... ma gandesc serios sa ma apuc de sapaturi pt un metrou...

Editat...mai lasa offtopicu Mihai...totusi exista niste reguli pe aici...ele sunt valabile si pt "rebeli" ca tine si chiar si pt colegi de club... - ERY
__________________
My signature!

Last edited by ERY; 17-11-07 at 20:29.
Insanity is offline   Reply With Quote
Old 18-11-07, 03:34   #665
YZF-PWR

Stage 5
 
YZF-PWR's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,580
Member of:
[Moderators]
[X-Team Racing Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
[Mitsubishi]
Default Re: Klanurile ( TEAM-urile ) din Constantza

Sa revenim la subiect X-Team Racing Club rullz! o parere veche care continua mult in ochii mei si a multora ( hai scrie-ti voi k eu nu mai vad tastele k m-am scapat in alcool azi
YZF-PWR is offline   Reply With Quote
Old 18-11-07, 03:38   #666
SMocKey21
X-Team Racing Club Member

Stage 5
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 683
Member of:
[X-Team Racing Club]
Default Re: Klanurile ( TEAM-urile ) din Constantza

Quote:
Originally Posted by CT-06-YZF***X-Team View Post
Sa revenim la subiect X-Team Racing Club rullz! o parere veche care continua mult in ochii mei si a multora ( hai scrie-ti voi k eu nu mai vad tastele k m-am scapat in alcool azi
si ai mai dat cu capul de ceva? =))))
SMocKey21 is offline   Reply With Quote
Old 09-12-07, 00:49   #667
D_M_X

Stage 5
 
D_M_X's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 2,485
Member of:
[VW]
Default Re: Klanurile ( TEAM-urile ) din Constantza

Duminica 09-12-2007 La ora 12.30 la B1 TV prezentarea Clubului Anonymous Motorsport Constanta.
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	PICT0036.JPG
Views:	111
Size:	1.57 MB
ID:	403860   Click image for larger version

Name:	Picture 335.jpg
Views:	171
Size:	498.7 KB
ID:	403861   Click image for larger version

Name:	Picture 076.jpg
Views:	163
Size:	2.46 MB
ID:	403862  


Last edited by ERY; 09-12-07 at 11:31.
D_M_X is offline   Reply With Quote
Old 18-12-07, 18:01   #668
13RvR

Presedinte Street Vision

Stage 5
 
13RvR's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 555
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[Street Vision]
[VW]
[SEAT]
Default Re: Klanurile ( TEAM-urile ) din Constantza

Quote:
Originally Posted by D_M_X View Post
Duminica 09-12-2007 La ora 12.30 la B1 TV prezentarea Clubului Anonymous Motorsport Constanta.
Frumos...dar cam putin au dat din cat s-a filmat
13RvR is offline   Reply With Quote
Old 18-12-07, 18:30   #669
ERY

Stage 5
 
ERY's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 2,826
Member of:
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[Hyundai]
[AUDI]
Default Re: Klanurile ( TEAM-urile ) din Constantza

Foarte putin.
ERY is offline   Reply With Quote
Old 18-12-07, 21:27   #670
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default Re: Klanurile ( TEAM-urile ) din Constantza

astia de la bq ( ne scuzati ) .. sunt frizeri
Psycho is offline   Reply With Quote
Old 21-01-08, 00:37   #671
YZF-PWR

Stage 5
 
YZF-PWR's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,580
Member of:
[Moderators]
[X-Team Racing Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
[Mitsubishi]
Default Re: Klanurile ( TEAM-urile ) din Constantza

Am ajuns si in 2008 , a mai trecut un an din lumea noastra , iar daca tot suntem pe acest topic care in ultimul timp a cam murit , vin cu intrebarea membrilor 4tuning Constanta si membrii cluburilor din orasul nostru , ce parere aveti despre cluburile din Constanta , care considerati ca este cel mai bun club , din punct de vedere concurenta , activitate , tuning & show si care face legea cel mai bine pe strazi , ilegale cat si legale.
Sper ca acest subiect sa fie sincer , lasand de o parte orgoliile membrilor fiecarui club , nu ne ajuta cu nimic sa ne laudam clubul pt ceea ce nu este , sa-l laudam pe cel mai bun dupa categorie .
Constanta este in tara orasul cu aproape cele mai multe cluburi pe oras , un lucru bun sau mai putin bun , depinde de punctul meu sau al vostru de vedere , eu vad acest lucru unul rau , dar parerile bine`inteles sunt impartite , am conceptia mea veche ( sau mai degraba un vis care nu se va implini ) in care sa fie minimi 2 cluburi , ca sa existe totusi o concurenta si in oras , dar si sa fie asa putine ca sa se mareasca puterea per oras , in copetitia cu alte orase , ceea ce stim cu toti , e mai palpitant , sa concurezi contra altui oras unde nu stii exact ce au ei , ce masini noi mai apar etc , caci asa in oras toti stim care cum ce are in ziua de azi ca putere , tuning sau altceva.
Inceputul acestui topic a avut ca deschidere postul lui WRC andrei , care am apreciat mereu ca nu a fost un om cu orgolii , si a spus ceea ce a crezut el cu adevarat chiar daca era in alt club , a spus ca X-Team Racing Club Constanta este cel mai tare club din acest oras , va asteptam parerile daca acest lucru a ramas la fel . Respect si spor la conversatie
YZF-PWR is offline   Reply With Quote
Old 21-01-08, 09:33   #672
ERY

Stage 5
 
ERY's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 2,826
Member of:
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[Hyundai]
[AUDI]
Default Re: Klanurile ( TEAM-urile ) din Constantza

Sincer ...discutiile de genul asta mi se par de ***....si iti zic de ce...conteaza oamenii din club......asta este mai important decat imaginea lui "exterioara".....prefer sa am in club oameni unul si unul decat un club cu o adunatura de oameni de tot felul dar care da mai bine la public

Nu fac aluzie nici la Anonymous nici la X Team pt ca imi sunt simpatice ambele cluburi...si am la fel de multi prieteni si acolo si dincolo...
__________________
ERY is offline   Reply With Quote
Old 21-01-08, 09:34   #673
ERY

Stage 5
 
ERY's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 2,826
Member of:
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[Hyundai]
[AUDI]
Default Re: Klanurile ( TEAM-urile ) din Constantza

Dar....dc tot vrei sa faci asta...am alta idee...fa un topic nou si cu un poll....si baga in poll toate gruparile din Cta...si sa se supuna la vot....
ERY is offline   Reply With Quote
Old 21-01-08, 11:33   #674
YZF-PWR

Stage 5
 
YZF-PWR's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,580
Member of:
[Moderators]
[X-Team Racing Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
[Mitsubishi]
Default Re: Klanurile ( TEAM-urile ) din Constantza

Nu am incercat sa deschid un subiect nou cu un subiect aiurea , ci unul existent care murise , intrebarile practic sunt aceleasi cu acelasi topic deschis de WRC , doar modificarea este care ar fi parerile dupa acesti ani , si ideea in sine ar fi clubul cel mai puternic in domeniu curse , nu neaparat ca imagine. E buna si ideea cu poll doar ca daca supunem la vot alte cluburi ar putea fi ne-indreptatite din cauza numarului mic de membri , cum ar fi XCE in ca exemplu daca la x-team votam cati membri suntem fiecare pt clubu nostru si la ei fiecare pt clubu lui .... nu ar iesi favorabil pt ei si chiar as vrea sa fie ceva corect.
Vroiam doar sa stiu niste pareri si sa se mai discute pe forum ca a cam murit si sectia constanta si in special klanurile ! Cum vretzi eu ca idee am vrut sa se discute aceiasi chestie deschisa acum ceva timp de wrc , daca nu vreti , uitati de idee si asta e.
ERY stiam k iti suntem simpatici :*
YZF-PWR is offline   Reply With Quote
Old 21-01-08, 20:15   #675
ct11lyv
X-Team Racing Club Member

Stage 5
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 682
Member of:
[DACIA]
[VW]
[X-Team Racing Club]
Default Re: Klanurile ( TEAM-urile ) din Constantza

Quote:
Originally Posted by CT-06-YZF***X-Team View Post
Nu am incercat sa deschid un subiect nou cu un subiect aiurea , ci unul existent care murise , intrebarile practic sunt aceleasi cu acelasi topic deschis de WRC , doar modificarea este care ar fi parerile dupa acesti ani , si ideea in sine ar fi clubul cel mai puternic in domeniu curse , nu neaparat ca imagine. E buna si ideea cu poll doar ca daca supunem la vot alte cluburi ar putea fi ne-indreptatite din cauza numarului mic de membri , cum ar fi XCE in ca exemplu daca la x-team votam cati membri suntem fiecare pt clubu nostru si la ei fiecare pt clubu lui .... nu ar iesi favorabil pt ei si chiar as vrea sa fie ceva corect.
Vroiam doar sa stiu niste pareri si sa se mai discute pe forum ca a cam murit si sectia constanta si in special klanurile ! Cum vretzi eu ca idee am vrut sa se discute aceiasi chestie deschisa acum ceva timp de wrc , daca nu vreti , uitati de idee si asta e.
ERY stiam k iti suntem simpatici :*
au ramas fara bateri la tastatura.. !
ct11lyv is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -