Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Constanta

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 19-01-11, 14:41   #226
fredrox

Stage 2
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 39
Default Re: Boicot Benzinărie

Quote:
Originally Posted by semjke View Post
Concret vine cineva sambata la 16:30 ?
DA !!!
fredrox is offline  
Old 19-01-11, 16:00   #227
C T 19 K R A

Stage 5
 
C T 19 K R A's Avatar
 
Join Date: Jun 2010
Posts: 737
Member of:
[SKODA]
[Inferno Motorsport]
Default Re: Boicot Benzinărie

Dap.Sa venim cat mai multi
C T 19 K R A is offline  
Old 19-01-11, 19:49   #228
CT 38 M R O

Stage 3
 
CT 38 M R O's Avatar
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 112
Default Re: Boicot Benzinărie

DA...VENIM CU TOTI...cu cat mai multi cu atat mai bine...sambata toata constanta sa iasa in strada
CT 38 M R O is offline  
Old 19-01-11, 21:26   #229
Razvan-CT

Stage 5
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 631
Default Re: Boicot Benzinărie

prezent sambata.. apropo stie cineva de asta?? http://www.realitatea.net/o-noua-for...eo_793553.html
Razvan-CT is offline  
Old 19-01-11, 21:35   #230
YCEE

Stage 4
 
YCEE's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 291
Member of:
[Fiat]
Default Re: Boicot Benzinărie

cui nu`i convine sa stea dracu acasa !!!
ma si enervati cand ii aud asa negativisti ca nu schimbam nimic ca nu facem nimic...ati vazut de cand au aparut protestele astea si boc a auzit de ele si a cerut date, si consiliu concurentei si fiscu .... deci se poate intampla ceva daca aratam ca nu ne convine.... mi se rupe pla ce faceti voi si cum mergeti si daca aveti skateboard...cine vrea sa vina la protest e bine venit ca o face pentru el si pentru toata lumea...inclusiv martalogii de pietoni care comenteaza...sa vad ce o sa zica cand o sa aiba painea la 2 lei ca e scump transportu... paine nu se aduce la magazin pe bicicleta sau caruta
Personal nici nu bag din peco benzina/motorina dar o fac pentru mine cand o sa ma arda la Real cand o sa fac cumparaturi si pentru noi toti care iubim sportu cu masinile.
Stiti bine ca toti vrem masini pe benzina de 2000 cmc macar....dar le luam si le tinem masini de duminica ca o sa avem benzina cu 8 lei...
Eu unu vreau si mi se taie dreptu !

Ah da aseara am bagat din peco de lukoil de la far... cica e oferta la ei la motorina....4,95 lei Deci se pot scoate si contra`oferte si cred ca e loc si de mai bine...desi cam preturile nu fac concurenta...ar trebuii sa fie diferenta mai mare
__________________
/!\ Drive Fast...but.... Drive Safe /!\

Last edited by YCEE; 19-01-11 at 21:39.
YCEE is offline  
Old 19-01-11, 22:01   #231
CT 38 M R O

Stage 3
 
CT 38 M R O's Avatar
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 112
Default Re: Boicot Benzinărie

sa ne dea cineva mai multe detalii in legatura cu intalnirea de sambata...apropo am auzit k benzina si motorina de la Lukoil nu prea sunt bune...au apa multa...o fi adevarat
__________________
Skoda Octavia 2 Elegance, 1.6mpi,2008 - CT-38-MRO



"Masina a devenit ...un articol de imbracaminte fara de care ne simtim nesiguri , dezgoliti si incompleti."


CT 38 M R O is offline  
Old 19-01-11, 22:03   #232
YCEE

Stage 4
 
YCEE's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 291
Member of:
[Fiat]
Default Re: Boicot Benzinărie

Quote:
Originally Posted by CT 38 M R O View Post
sa ne dea cineva mai multe detalii in legatura cu intalnirea de sambata...apropo am auzit k benzina si motorina de la Lukoil nu prea sunt bune...au apa multa...o fi adevarat
Detalii: https://www.facebook.com/event.php?ei...5922586&ref=ts

si motorina de la lukoil...am auzit si eu la fel de la toata lumea...dar culmea parca merge mai finut masina cu motorina de la ei...si trage o idee mai bine....cel putin la mine... (diesel)
YCEE is offline  
Old 19-01-11, 22:08   #233
CT 38 M R O

Stage 3
 
CT 38 M R O's Avatar
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 112
Default Re: Boicot Benzinărie

si motorina de la lukoil...am auzit si eu la fel de la toata lumea...dar culmea parca merge mai finut masina cu motorina de la ei...si trage o idee mai bine....cel putin la mine... (diesel)[/QUOTE]

inseamna k sunt doar vorbe...eu bag de la Agip(benzina)...dar cred k o sa renunt la ei k am inteles ca iau tot de le Petrom...si o sa bag si eu de la Lukoil...k sa ii falimentam pe nenorociti aia de la Petrom
CT 38 M R O is offline  
Old 19-01-11, 22:14   #234
fredrox

Stage 2
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 39
Default Re: Boicot Benzinărie

poate difera lukoil de lukoil
sigur asta e explicatia
cum ziceam am alimentat cu motorina de la lukoil vis a vis de city park tabacariei
si ..praf
dar..daca o ieftinesc le mai dau o sansa
fredrox is offline  
Old 19-01-11, 22:19   #235
CT 38 M R O

Stage 3
 
CT 38 M R O's Avatar
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 112
Default Re: Boicot Benzinărie

sau poate difera de la oras la oras...nu am vazut pe nimeni sa se planga in alt oras...da in Constanta..praf)..in fine...hai k ne abatem de la topic...ne vedem sambata constanteni...cat mai multi...sa-i nenorocim k si ei isi bat prea mult joc de noi
CT 38 M R O is offline  
Old 19-01-11, 22:21   #236
fredrox

Stage 2
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 39
Default Re: Boicot Benzinărie

discutia va rula in paralel si pe anunturi 1a
fredrox is offline  
Old 19-01-11, 23:19   #237
x_cess
Opel Driver

Stage 4
 
x_cess's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 196
Member of:
[Opel]
Default Re: Boicot Benzinărie

Quote:
Originally Posted by Razvan-CT View Post
prezent sambata.. apropo stie cineva de asta?? http://www.realitatea.net/o-noua-for...eo_793553.html
Boicoturile astea se fac de 2 zile in Navodari la un peco Rompetrol chiar langa rafinarie.
x_cess is offline  
Old 20-01-11, 11:29   #238
fredrox

Stage 2
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 39
Default Re: Boicot Benzinărie

am facut flutasi ,o sa impart azi cativa
daca se mai ofera cineva sa ma contact pe pm
fredrox is offline  
Old 20-01-11, 12:06   #239
semjke

Stage 5
 
Join Date: Nov 2008
Posts: 637
Member of:
[CHEVROLET]
[FOTO]
Default Re: Boicot Benzinărie

Quote:
Originally Posted by fredrox View Post
am facut flutasi ,o sa impart azi cativa
daca se mai ofera cineva sa ma contact pe pm
Ti-am dat add pe mess sa-mi spui de unde pot lua si eu cativa
semjke is offline  
Old 20-01-11, 16:28   #240
silviu msv

Stage 2
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 46
Default Re: Boicot Benzinărie

am o vorba pentru cei care spun ca nu avem nici o sansa cu protestele noastre

Stati dracului acasa in fotoliu si comentati pe alte forumuri cat de prosti sunteti voi si familia voastra.Vrei sa vi la protest vino si cu cat suntem mai multi cu atat efectul este mai mare.

La revolutie au murit in general tineri pentru ca au avut curaj sa se opuna unui sistem corupt si au sperat ca generatiile viitoare o vor duce mai bine ,dar din pacate sau inselat amarnic.

Cei din conducere incepand de la presedinte,premier,ministri,primari si restul gloatei ca sunt multi firar ei sa fie de nenorociti ii intereseaza doar ciolanu,poporu nu mai conteaza suntem inferiori rasei lor.

Singura solutie a ramas sa iesim in strada sau sai adunam pe toti in casa poporului si sa o dinamitam
silviu msv is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -