Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Constanta

Reply
 
Thread Tools
Old 15-04-10, 18:33   #1981
Timofte

Stage 4
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 206
Default Re: Hai sa ne ajutam...sau nu!

buna ziua . am nevoie de cineva care se pricepe sa se uite si sa repare kompressor , fulie ... nush ce exact ... de la clima ... cu stima
Timofte is offline   Reply With Quote
Old 16-04-10, 11:25   #1982
B12CNG

Stage 2
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 37
Default Re: Hai sa ne ajutam...sau nu!

Sal am o intrebare ce ceasuri suplimentare s-ar potrivi pe un golf4 1.9tdi...Multumesc
B12CNG is offline   Reply With Quote
Old 17-04-10, 21:45   #1983
ing3r
Daewoo Driver

Stage 5
 
ing3r's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 1,573
Member of:
[DAEWOO]
[Fiat]
Default Probleme citire dvd

Salutare.Am si eu nevoie de o parere / sugestie:
Am o problema la un dvd auto, a stat pe bara 1 an de zile si s-a pus praful pe el. A avut si dvd inauntru, acum cand i-am facut proba din nou cand bag cd in el scrie: bad disc.
Intrebare: trebuie doar curatata lentila sau si calibrata? Si unde as putea sa o rezolv, daca stiti pe cineva...Mersi!
ing3r is offline   Reply With Quote
Old 19-04-10, 20:50   #1984
dreaq

Stage 5
 
dreaq's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 500
Default Re: Hai sa ne ajutam...sau nu!

O sala de forta prin tomis 3 stie cineva ?
dreaq is offline   Reply With Quote
Old 20-04-10, 01:09   #1985
ing3r
Daewoo Driver

Stage 5
 
ing3r's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 1,573
Member of:
[DAEWOO]
[Fiat]
Default Re: Hai sa ne ajutam...sau nu!

Pity's Center, dupa Posta inspre Dacia. Mai e una la Boema, la etajul unui bloc!
Nu stie nimeni unde pot duce dvd-ul ala la curatat lentila?
ing3r is offline   Reply With Quote
Old 20-04-10, 06:13   #1986
CT-xx-MAC

Stage 2
 
CT-xx-MAC's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 58
Default Re: Hai sa ne ajutam...sau nu!

Ing3r incearca vis-a-vi de Liceul Mircea este un centru Radiotehnica , am fost pe acolo si am vazut ca avea ceva play-ere la reparat.
CT-xx-MAC is offline   Reply With Quote
Old 20-04-10, 09:20   #1987
Urban_Racing
Honda Driver

Stage 5
 
Urban_Racing's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 1,492
Member of:
[Honda]
Default Re: Hai sa ne ajutam...sau nu!

pe Bvd Mamaia de la delfinariu cum mergi spre capitol exact la primul colt cred pe dreapta unde e pravalia aia de jaluzele faci dreapta si imediat pe partea stanga la niste geamuri de termopan e un service de asa ceva . Dl Filip il keama il gasesti acolo zilnic
__________________

WHEN TURBO SPINS THE BULLSHIT ENDS!!!
Urban_Racing is offline   Reply With Quote
Old 20-04-10, 13:48   #1988
14kla

Stage 4
 
14kla's Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 218
Default Re: Hai sa ne ajutam...sau nu!

anu asta se mai organizeaza vreo legala de 1 mai la cta? stie cineva ceva,cred ca sa dus traditia asta de liniute pe data de 1 mai la mare.
14kla is offline   Reply With Quote
Old 20-04-10, 14:52   #1989
quick_5hifter

Stage 5
 
quick_5hifter's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,692
Member of:
[Moderators]
[Xtreme Club Emotion]
[DAEWOO]
[Toyota]
[Opel]
Default Re: Hai sa ne ajutam...sau nu!

Pe 9 mai parca am vazut ceva la Tulcea, pe aeroport.
quick_5hifter is offline   Reply With Quote
Old 20-04-10, 15:02   #1990
SMocKey21
X-Team Racing Club Member

Stage 5
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 683
Member of:
[X-Team Racing Club]
Default Re: Hai sa ne ajutam...sau nu!

Probabil atunci cand AUTORITATIILE isi vor schimba modul in care sa abordeze astfel de evenimente se va organiza ceva dar pana una alta s-a vazut anul trecut ajutorul dat de catre ei...Celor de la LR i-au pus sa alerge non`stop ca intr-un final sa fie amanata cursa si noua cu aeroportul sa ne trezim in ultimul moment ca ni se reduce pista pentru ca urma sa aterizeze dnul Geoana.Poate din experienta anului trecut cei ce-au organizat au ramas cu un gust amar si anul asta fac pauza cine stie
__________________


Doneaza urgent 1 cent la 00394524 un copil are nevoie de bani pentru bautura,tigari si femei
SMocKey21 is offline   Reply With Quote
Old 21-04-10, 00:19   #1991
nesscar

Stage 5
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 725
Member of:
[VW]
Default Piata de haine ieftina in constanta

salutare colegi de ceva zile ma aflu si eu in mamaia si ma intereseaza si pe mine o piata unde sunt haine ieftine ma intereseaza un costum pentru o nunta daca ati putea sa ma indrumati si pe mine ar fi minunat un nume o harta strada ceva... prin constanta stiu asa fantana gara centru cred... este o sala de jocuri de noroc acolo si sus ceva magazine, vara se vinde inghetata la cornet pe acolo si cam atata stiu... stau pana in 28 aprilie in oras. multumesc este valabil pentru constanta ca in mamaia si asa nu gasesc nimika pana in sezon:P
__________________



Repar spoilere auto,camioane,carene scutere,motociclete,atv-uri preturi fara concurenta
Dezmembrez Golf 1 Diesel - 1983
Citroen Saxo Benzina - 2000
Opel astra F Benzina - 1994
Ford Mondeo 2.5 V6 - 1997
Vw golf - 2004 1900 SDI
nesscar is offline   Reply With Quote
Old 23-04-10, 00:56   #1992
ing3r
Daewoo Driver

Stage 5
 
ing3r's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 1,573
Member of:
[DAEWOO]
[Fiat]
Default Re: Hai sa ne ajutam...sau nu!

Quote:
Originally Posted by nesscar View Post
salutare colegi de ceva zile ma aflu si eu in mamaia si ma intereseaza si pe mine o piata unde sunt haine ieftine ma intereseaza un costum pentru o nunta daca ati putea sa ma indrumati si pe mine ar fi minunat un nume o harta strada ceva... prin constanta stiu asa fantana gara centru cred... este o sala de jocuri de noroc acolo si sus ceva magazine, vara se vinde inghetata la cornet pe acolo si cam atata stiu... stau pana in 28 aprilie in oras. multumesc este valabil pentru constanta ca in mamaia si asa nu gasesc nimika pana in sezon:P
Haine ieftine...acum depinde ce intelege fiecare prin ieftin! Poti incerca la City-Park Mall , poate prinzi vreo oferta la vreun magazin de articole de genul si il iei mai ieftin, sau in Dorally, treci de gara si dupa 2 semafoare ajungi pe un pod, treci podul si pe dreapta e Dorally. Poate gasesti ceva...Alte locuri mai sunt Tomis-ul si Carrefour, dar nu stiu cat de ieftine o sa ti se para :P.
Quote:
Originally Posted by CT-xx-MAC View Post
Ing3r incearca vis-a-vi de Liceul Mircea este un centru Radiotehnica , am fost pe acolo si am vazut ca avea ceva play-ere la reparat.
Mersi, stiam de ala dar am uitat :P. O sa trec pe acolo sa vad ce si cum .
Quote:
Originally Posted by Urban_Racing View Post
pe Bvd Mamaia de la delfinariu cum mergi spre capitol exact la primul colt cred pe dreapta unde e pravalia aia de jaluzele faci dreapta si imediat pe partea stanga la niste geamuri de termopan e un service de asa ceva . Dl Filip il keama il gasesti acolo zilnic
Mersi, am auzit acum 2 zile de la cineva de el, mi-a explicat cum sa ajung, insa gresit, mi-a zis 2-3 strazi dupa intersectie . Si cum era noapte, nu am gasit :P. Ms inca o data!
ing3r is offline   Reply With Quote
Old 23-04-10, 01:45   #1993
Urban_Racing
Honda Driver

Stage 5
 
Urban_Racing's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 1,492
Member of:
[Honda]
Default Re: Piata de haine ieftina in constanta

Quote:
Originally Posted by nesscar View Post
salutare colegi de ceva zile ma aflu si eu in mamaia si ma intereseaza si pe mine o piata unde sunt haine ieftine ma intereseaza un costum pentru o nunta daca ati putea sa ma indrumati si pe mine ar fi minunat un nume o harta strada ceva... prin constanta stiu asa fantana gara centru cred... este o sala de jocuri de noroc acolo si sus ceva magazine, vara se vinde inghetata la cornet pe acolo si cam atata stiu... stau pana in 28 aprilie in oras. multumesc este valabil pentru constanta ca in mamaia si asa nu gasesc nimika pana in sezon:P
incearca casa de moda marvimex
Urban_Racing is offline   Reply With Quote
Old 23-04-10, 14:50   #1994
quick_5hifter

Stage 5
 
quick_5hifter's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,692
Member of:
[Moderators]
[Xtreme Club Emotion]
[DAEWOO]
[Toyota]
[Opel]
Default Re: Hai sa ne ajutam...sau nu!

Pentru cel cu costumele, parerea mea e sa incerci la Doraly, cum spunea cineva mai sus. E cea mai buna varianta, gasesti sute de modele, preturile sunt accesibile - cu 250 lei gasesti costume frumoase.
In Marvimex oferta e mai slabuta, preturile nu sunt cu mult mai mici...
Pacat ca nu ai prins targurile de haine din Mamaia, in ultimele zile preturile scad semnificativ...
__________________
https://i1195.photobucket.com/albums/aa389/quick_5hifter/w191180452small-1.jpg
quick_5hifter is offline   Reply With Quote
Old 24-04-10, 01:46   #1995
CT25ALX

Stage 3
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 121
Default Re: Hai sa ne ajutam...sau nu!

cine stie de unde comand si eu tot kitul de M3 pentru e36 pe original (nu replica)
CT25ALX is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -