Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Constanta

View Poll Results: Doriti o intalnire 4tuning Constanta:
La fiecare 2 saptamani? 128 50.59%
La 1 luna? 125 49.41%
Voters: 253. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools
Old 06-07-05, 14:00   #916
Insanity

Stage 5
 
Insanity's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 428
Member of:
[Anonymous Motorsport ]
Default

\"Scumpete\" sa-i zici cui vrei tu, mai putin mie...
Parerea mea e ca tu esti ca musca in oala pe forumul asta...
Vorbesti prostii despre lucruri necunoscute tzie...
Si tu te-ai ridicat prima din banca....
PS Forumul despre ciorbe, crosetat etc ar trebui aprofundat de tine, altfel o sa divortzezi din primul an de sotzul tau care te va iubi cu ranga de fiecare data cand o sa mentionezi cuvantul \"masina\"
__________________
My signature!
Insanity is offline   Reply With Quote
Old 06-07-05, 14:09   #917
zana`rea}{

Stage 3
 
zana`rea}{'s Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 90
Default

haha crezi u ?
tie iti zic cum vreau.. nu`mi spune nimeni cum sa vb .. sincer u cred k esti ala care vb prostii.. knd o sa vii la intalniri..sau..mai bine zic knd o sa`l cunosti p needbrain..o sa`ti dai seama k nu vb aiurea..
sau cine stie..poate si u esti unu din aia care bat campii ... tot ce se poate ..
ma uimeste prostia ta.. dak u consideri k femeia trebuie sa stea la cratita sau trebuie sa croseteze..imi pare fff rau..dar te insheli ..pana una alta invatza sa vb frumos ..
zana`rea}{ is offline   Reply With Quote
Old 06-07-05, 15:41   #918
matrixu

Stage 3
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 137
Default

Ce rea e zana asta domne' . da' are dreptate cand le zice pe alea cu cratita si crosetatu. Despre restu ma abtin ca nu stiu ce e cu needbrain
__________________
What you see is what you get(WYSIWYG)
matrixu is offline   Reply With Quote
Old 06-07-05, 17:09   #919
zguby

Stage 4
 
zguby's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 236
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"matrixu\"
Ce rea e zana asta domne' . da' are dreptate cand le zice pe alea cu cratita si crosetatu. Despre restu ma abtin ca nu stiu ce e cu needbrain
Pai daca stii zi-ne si noi egositule nt ntz ntz )))
zguby is offline   Reply With Quote
Old 06-07-05, 17:35   #920
DaciaMustang

Stage 4
 
DaciaMustang's Avatar
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 227
Default

mai ce-ati sarit toti pe saraca fata? o sa-si ia si ea permisul si ne arata ea noua drifturi
pana una-alta....va intalniti sambata asta sau nu? ca sa stiu si eu. sau nu s-a stabilit inca?
__________________
small guy, small ride...
DaciaMustang is offline   Reply With Quote
Old 06-07-05, 17:42   #921
zguby

Stage 4
 
zguby's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 236
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"DaciaMustang\"
mai ce-ati sarit toti pe saraca fata? o sa-si ia si ea permisul si ne arata ea noua drifturi
pana una-alta....va intalniti sambata asta sau nu? ca sa stiu si eu. sau nu s-a stabilit inca?
Care toti mah , ca e o discutie intre ei doi, ce-i drept mai aprinsa )))))
zguby is offline   Reply With Quote
Old 06-07-05, 18:29   #922
yamahaer1cip

Stage 5
 
yamahaer1cip's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 713
Default

DaciaMustang mai ce-ati sarit toti pe saraca fata ,iao frate acasa ca ii cam place sa zgarme cacatu asa sunt uni mai prosti alti mai destepti pfuuuuu sa umplut tara asta de destepti zana a luat locu 1 alceva nu aveati ce discuta bafta si respect
yamahaer1cip is offline   Reply With Quote
Old 07-07-05, 02:31   #923
Insanity

Stage 5
 
Insanity's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 428
Member of:
[Anonymous Motorsport ]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"zana`rea}{\"
haha crezi u ?
tie iti zic cum vreau.. nu`mi spune nimeni cum sa vb .. sincer u cred k esti ala care vb prostii.. knd o sa vii la intalniri..sau..mai bine zic knd o sa`l cunosti p needbrain..o sa`ti dai seama k nu vb aiurea..
sau cine stie..poate si u esti unu din aia care bat campii ... tot ce se poate ..
ma uimeste prostia ta.. dak u consideri k femeia trebuie sa stea la cratita sau trebuie sa croseteze..imi pare fff rau..dar te insheli ..pana una alta invatza sa vb frumos ..
Nu toate femeile ar trebuii sa stea la cratitza... doar tu...
Imi zici mie ca sunt prost cand tu te iei de unu si de altu ca ala isi rupe masina, ca ala nu, de parca ar fii treaba ta... las-o in P*la mea de treaba... incearca sa-ti iei permisul mai intai, sper sa reusesti la a treia sau a patra incercare... si apoi incearca sa nu lovesti masina lu tata de 4 ori pe luna si dupa ce reusesti toate astea... apuca-te de drifturi si de burn-out... dar pana atunci invatza unde este pedala de ambreiaj daca ai auzit de acest termen pana acum... e pacat pe bune sa plictisesti lumea cu parerile tale... mai ales cand n-ai habar despre ce vorbesti...
Nu-l cunosc pe needbrain dar nu cred ca ai terminat tu vreo facultate de psihologie ca sa-ti poti da cu parerea despre un om... poate ca si tu esti o fata inteligenta desi nu demonstrezi din posturile pe care le faci... eu n-o sa incep sa te fac de *** pe forum doar din cauza ca am eu o parere... pt simplul motiv ca nu stiu daca e asa sau nu... asa ca te rog sa-ti dai cu parerea atunci cand stii despre ce este vorba si numai atunci cand esti in masura sa-ti dai cu parerea... ok ?
10x si
Insanity is offline   Reply With Quote
Old 07-07-05, 16:05   #924
yamahaer1cip

Stage 5
 
yamahaer1cip's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 713
Default

nu iti bate capu cu ea bafta si respect asa sunt femeile destepte din nastere )))
yamahaer1cip is offline   Reply With Quote
Old 07-07-05, 20:48   #925
needBrain
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
needBrain's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 1,911
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

auzi mey zana rea,cand o sa-ti iei permisu' atunci sa vb despre cine isi sau nu-si rupe masina.ca si masinile astea nu-s de jucarie
eh,pt unii \"e mai grele\" sa inteleaga anumite chestii.
si inca o chestie:sa stii ca nu esti personajul principal de pe acest forum.
__________________
Make a wish
needBrain is offline   Reply With Quote
Old 07-07-05, 21:02   #926
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"x-28-TRA\"
hahah pai mai baietzi cind propunetzi ceva voi trebuie sa fitzi primi care facetzii .am dreptate ?
eu unu cind organizez un ralyu stiu ca o sa ma dau si ca o sa scot ce e mai bun din mine .dar voi dc facetzi aceste intilnirii ca sa il vedetzi pe shm si pe ceres si pe care nu mai stiu eu cine ca isi rup masinile . slc nu mai zice ca rupii masina ca pina invirtzi balena aia de masina a ta fac eu ca titirezuu pe linga tine.sa vazut cine rupe masinile din mr simbata la show
shm daca nici cind e plin de lume nu rupii masina atunci cind si unde ca vreau sa te vad si eu )))) fara suparare

si inca ceva nu mai vb fara sa avetzi cunostintza de cauza (shm nu am vb cu sad in particular eu am anuntzat tot mr dar u nu erai acolo in noaptea aia )
andu mashina am rupt`o destul vezi k sunt filme cu un burnout recent pe forum .. cu nishte S`uri cu frana de mana .. si cei care au fost de 1 - 2 mai la aqua magic au vazut si cam tot mr`ul shtie ce fac cu frana de mana sa nu`mi zici k n`ai vazut niciodata in port .. cred k daca imi aduk bine aminte .. in seara aia cand am biruit pe ulei in port servodirectzia erai si tuh ... asa k ... chill ... sincer m`am cam saturat de frane de mana si nebunii d`astea .. si ma dau doar cand ma apuca pandaliile nu cand ma intarata cineva :P
__________________
Nu sunati , ies eu din cand in cand

Psycho is offline   Reply With Quote
Old 07-07-05, 21:14   #927
needBrain
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
needBrain's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 1,911
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

dar io nu inteleg ce anume vrea tra-u sa rezolve
si l-as intreba un lucru:tu faci ce vrei cu masina ta?sau ce-ti spun altii?
needBrain is offline   Reply With Quote
Old 07-07-05, 23:37   #928
yamahaer1cip

Stage 5
 
yamahaer1cip's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 713
Default

a fost frumos distractie mia placut toata lumea pusa pe glume mam simtit bine bafta si respect la totata lumea
yamahaer1cip is offline   Reply With Quote
Old 08-07-05, 00:19   #929
blonda

Stage 4
 
blonda's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 170
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

e usor sa razi de unu de altu ca nu se dau ac nu rup ca nu fac show...mai ales atunci cand nu ai carnet si cand nu stii cam cat costa o astfel de disrtactie ....cei acre stiu ce inseamna inteleg ce vreau eu sa zic...dar ce nu am sa inteleg niciodata sunta aceste comentarii inutile din partea unor persoane care vb fara sa stie despre ce.......eu zic ca mai corect e sa asteptati sa va luati carnet sa vedeti acm care e treaba cu showl pe propria piele si sa vad atunci daca veti ami comenta de unu de altul si plus de asta sa mai aveti si propria masina care sa o intretii din banii de buzunar sa vezi act costa un cauciuc .....un ambreaj o planetara si atunci sa te apuci sa condamni pe unu si pe altul ca nu se da ca nu face sau ami stiu eu ce.
nu am putut sa ma abtin.....in rest toate bune si frumoase si ne vedem al sala.
blonda is offline   Reply With Quote
Old 08-07-05, 01:00   #930
x-28-TRA
X-Team Racing Club Member

Stage 5
 
x-28-TRA's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 966
Member of:
[X-Team Racing Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[RENAULT]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"needBrain\"
dar io nu inteleg ce anume vrea tra-u sa rezolve
si l-as intreba un lucru:tu faci ce vrei cu masina ta?sau ce-ti spun altii?
aloo copiluu stai calm .eu nu inteleg un lucruu daca tot esti asa ciumec dc nu am auzit de tine in oras ??
si al doilea daca in cadru unui concurs nu de dai unde ai de cistigat ceva unde potzi rupe masina in alta parte ????? sau in cadruu unui concurs unde pe linga premiu mai castigi si aprecierea celorlaltzi

shm scuze dar nu eram cind sa bulit masina ta
__________________
x-28-TRA is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -