Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Constanta

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 07-12-05, 11:45   #61
GABBY_

Stage 5
 
GABBY_'s Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 1,430
Member of:
[Opel]
Default

masina aia neagra a ajuns pe mana unor ciori acum ,sparg seminte in ea ,e vai de mama ei ca si multe alte masini care aratau super bine dar au ajuns epave ,exemplu GOLF 2 negru GTI CT-XX-SGS ,rechin galben -albastru CT-XX-JAR si multe alte masini.
GABBY_ is offline  
Old 07-12-05, 22:38   #62
faruk_fyk

Stage 3
 
faruk_fyk's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 96
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

dacia neagra MEC a fost a varului meu...a avut nr USA inainte...are jante pe 15 in spite,bord de bmw,alarma viper,instalatie audio JBL,rezervor in portbagaj,interior de vinilin,motor de 1.6 cu carb WEBER dublucorp,filtru conic.....si s-a muncit si la aia foarte mult....inainte arata prea bine masina si mergea super bine....dar acum am vazut ce bara are pe fata... HAHAHAHAHAH de pe poporului....si m-am uitat zilele trecute si prin interior...daca pleci putin mai tare de pe loc...ramai cu bordul in brate...SI INCA CEVA....numai ziceti voi ca este KITCH....sa vad si eu pe unul ca sta de dimineata pana seara si munceste la masina lui....de ex: Andrei(WRC) si dupaia mai vb...nu \"gata ma duc pe poporului sau in bazar,cumpar accesorii,ma duc la unu ii dau 2-300 mii si le monteaza,si dupaia iesi pe tomis sa le arati la altii ce ai tu....\"
__________________
Opel Tigra
faruk_fyk is offline  
Old 07-12-05, 23:30   #63
CT-87-ADY

Stage 5
 
CT-87-ADY's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 2,687
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"faruk_fyk\"
dacia neagra MEC a fost a varului meu...a avut nr USA inainte...are jante pe 15 in spite,bord de bmw,alarma viper,instalatie audio JBL,rezervor in portbagaj,interior de vinilin,motor de 1.6 cu carb WEBER dublucorp,filtru conic.....si s-a muncit si la aia foarte mult....inainte arata prea bine masina si mergea super bine....dar acum am vazut ce bara are pe fata... HAHAHAHAHAH de pe poporului....si m-am uitat zilele trecute si prin interior...daca pleci putin mai tare de pe loc...ramai cu bordul in brate...SI INCA CEVA....numai ziceti voi ca este KITCH....sa vad si eu pe unul ca sta de dimineata pana seara si munceste la masina lui....de ex: Andrei(WRC) si dupaia mai vb...nu \"gata ma duc pe poporului sau in bazar,cumpar accesorii,ma duc la unu ii dau 2-300 mii si le monteaza,si dupaia iesi pe tomis sa le arati la altii ce ai tu....\"
nu stiu cum arata inainte dar acuma tinde foarte mult spre Kitch din pacate
sub capota nu stiu ce are....
CT-87-ADY is offline  
Old 08-12-05, 00:00   #64
GRIGO

Stage 5
 
GRIGO's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 1,936
Member of:
[Moderators]
[X-Team Racing Club]
[Virtual Tuning 3D]
[Old School Cars]
Default

imi place MEC-ul pt o dacie arata destul de bine..pacat ca sia pus bara aia de * de pe poporului .......cu bara pe care o avea inainte arata mult mai bine.....
O intrebare.....face parte din vreun club?
__________________
GRIGO is offline  
Old 08-12-05, 11:45   #65
GABBY_

Stage 5
 
GABBY_'s Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 1,430
Member of:
[Opel]
Default

dar nici sa treci pe la piata unirii si sa ambalezi motorul ,si sa incerci sa dai scart ,numai de dragul de a vedea lumea masina ,dar fara bara pe spate.cine stie .....se stie
GABBY_ is offline  
Old 08-12-05, 12:29   #66
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"GABBY_\"
dar nici sa treci pe la piata unirii si sa ambalezi motorul ,si sa incerci sa dai scart ,numai de dragul de a vedea lumea masina ,dar fara bara pe spate.cine stie .....se stie
cine ???
Psycho is offline  
Old 08-12-05, 13:06   #67
Ady81GBX

Stage 3
 
Ady81GBX's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 141
Member of:
[X-Team Racing Club]
Default FullSpeed Racing Club Constanta

Inainte chiar arata super bine..din cate imi aduk eu bine aminte am vazut-o prima oara la campus cand au organizat cursa de indemanare baietii de la facultatea de automobile MEC-U pe atunci era alba si intr-adevar se vedea munca pe curu ei orikum masina a aratat ca era k-lumea..s-a deskurcat excelent ..nush ce avea sub capota da dadea bine poate ne zici u FIK-ule ce avea ca zici ca a fost a lu vartu
__________________
Skoda Fabia 1.4 MPI X-Team Driver
www.X-TeamRacingClub.com
Ady81GBX is offline  
Old 08-12-05, 19:55   #68
GABBY_

Stage 5
 
GABBY_'s Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 1,430
Member of:
[Opel]
Default

poate ne mai zice si de ce nu mai are bara pe sapte ,asta si ptr curiozitatea lui psycho numai bine si distractie placuta tuturor la cursa de duminica
GABBY_ is offline  
Old 09-12-05, 00:38   #69
faruk_fyk

Stage 3
 
faruk_fyk's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 96
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

de mine este vorba nu? am dat-o jos pe cea originala pt ca gasisem una de Bmw Seria 5 si nu-mi placea cum arata...si am lasat-o fara bara...cum are JAR-ul....si am de gand sa o las asa in continuare dar o sa finisez putin spatele....aaaa...si inca ceva...am trecut eu pe unirii????? nu mai tin minte... si daca am ambalat-o ce??? nu degeaba scrie Evil_Team pe parasolar.....nu????
faruk_fyk is offline  
Old 09-12-05, 00:42   #70
faruk_fyk

Stage 3
 
faruk_fyk's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 96
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: FullSpeed Racing Club Constanta

Quote:
Originally Posted by \"Ady81GBX\"
Inainte chiar arata super bine..din cate imi aduk eu bine aminte am vazut-o prima oara la campus cand au organizat cursa de indemanare baietii de la facultatea de automobile MEC-U pe atunci era alba si intr-adevar se vedea munca pe curu ei orikum masina a aratat ca era k-lumea..s-a deskurcat excelent ..nush ce avea sub capota da dadea bine poate ne zici u FIK-ule ce avea ca zici ca a fost a lu vartu
varumiu blocase a doua clapeta de la carburator....sa nu-i consume...si acum o sapt m-am intalnit cu baiatul care are masina....si a zis ca i-a facut setul motor,i-a deschis si clapeta nr 2 si zicea ca fuge...si m-am dat cu el cu cielo....si l-am impachetat....cu distanta de 5-6 masini pe 300 m.... si la semafor l-am intrebat \"pana la cat i-ai dat?\" si el \" 1,2,3 pana la 7000\" si eu ii dadusem aproape de limitare.....dar el pierde foarte mult cu jantele alea pe 15....eu cu 1-a...aveam deja o masina si jumate in fata lui...
faruk_fyk is offline  
Old 09-12-05, 14:18   #71
Ady81GBX

Stage 3
 
Ady81GBX's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 141
Member of:
[X-Team Racing Club]
Default FullSpeed Racing Club Constanta

aha ...da aia este nu ?? cea care era alba cu USA la nr
Ady81GBX is offline  
Old 09-12-05, 18:21   #72
ct77pia

Stage 5
 
ct77pia's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 1,881
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Anonymous Motorsport ]
Default

masina aia a fost a unui coleg de clasa de al meu pe care il cunosc multi drept fibra si crede-ma baiatul ala facea tuning cind voi inca erati la cresa
__________________
vand seat leon 1.8t 4x4 300 cai https://forum.4tuning.ro/191-bazar-au...x4-300-cp.html




ct77pia is offline  
Old 13-12-05, 00:05   #73
Insanity

Stage 5
 
Insanity's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 428
Member of:
[Anonymous Motorsport ]
Default

Eu il credeam mult mai tanar pe Fibra... arata a 25-26- hai 27
Tu zici ca are 45-46.. hmm eu cred mai PIA ca esti baut...
Lasa mai beutura ca nu face bine la vedere...
__________________
My signature!
Insanity is offline  
Old 15-12-05, 21:26   #74
ct02raz

Stage 2
 
ct02raz's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 69
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"ct77pia\"
masina aia a fost a unui coleg de clasa de al meu pe care il cunosc multi drept fibra si crede-ma baiatul ala facea tuning cind voi inca erati la cresa
bai nu fi atat de indulgent cu copii ca ei de fapt vorbesc de ce au vazut in poze mah pia )
ct02raz is offline  
Old 27-12-05, 22:18   #75
ct77pia

Stage 5
 
ct77pia's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 1,881
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Anonymous Motorsport ]
Default

ce sa fac cu copii astia razule ii las sa aberze si eiiiiiii
ct77pia is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -