Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Constanta

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 28-05-05, 22:43   #31
CT-03-ART

Stage 5
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 682
Default

eu ma gandeam la un circuit mai micutz shi nu cred ca incap 16 mashini dar 8 se pot da...ashteptam actele shi vom mai discuta pe tema asta...
CT-03-ART is offline  
Old 30-05-05, 01:03   #32
-=X-Team=-82-MDN

Stage 5
 
-=X-Team=-82-MDN's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 452
Member of:
[Moderators]
[X-Team Racing Club]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"CT-03-ART\"
eu ma gandeam la un circuit mai micutz shi nu cred ca incap 16 mashini dar 8 se pot da...ashteptam actele shi vom mai discuta pe tema asta...
circuit !!! pai aia e indemanare ... si nu e liniutza .. e o diferentza ... la un circuit de indemanare ... trebuie sa ai in jur de 1.500 de m .... pe care trebuie sa ii faci in minim 2 min ... max 2.30 min ... aici sunt o gramada de comentarii .... si o gramada de chestii de care trebuie sa te agati .. si trebuie sa te informezi ... in fine .. avem multe in de invatzat ... suntem la inceput ... dupa ce ies actele ... putem sa vb altfel ... cu oricine ...
__________________


Always Behind You.
-=X-Team=-82-MDN is offline  
Old 30-05-05, 09:06   #33
needBrain
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
needBrain's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 1,911
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

astea-s deja vise.......cu o pista,si chestii de genu asta.....
needBrain is offline  
Old 30-05-05, 09:47   #34
CT-03-ART

Stage 5
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 682
Default

nu a zis nimeni nimic de o pista...un circuit de indemanare sau un circuit de viteza cu 3 lap-uri putem sa il facem shi in parcarea de la metro...nu e ceva neobishnuit...
__________________

SEX@MYPLACE.NOW.OK
CT-03-ART is offline  
Old 30-05-05, 14:13   #35
x-28-TRA
X-Team Racing Club Member

Stage 5
 
x-28-TRA's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 966
Member of:
[X-Team Racing Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[RENAULT]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"CT-03-ART\"
nu a zis nimeni nimic de o pista...un circuit de indemanare sau un circuit de viteza cu 3 lap-uri putem sa il facem shi in parcarea de la metro...nu e ceva neobishnuit...

pai poate si mr sa organizeze un raliu ca nimenii nu se supara arr fii chiar frumos
x-28-TRA is offline  
Old 28-11-05, 22:16   #36
Ady81GBX

Stage 3
 
Ady81GBX's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 141
Member of:
[X-Team Racing Club]
Default FullSpeed Racing Club Constanta

Ar fii frumos sa se organizeze ceva de genu...si sincer sa fiu DMX nu inteleg de ce vorbesti asa despre cei care au dacii...se afirma si ei cu ce au ..sa stii ca nu toata lumea s-a nascut in masini straine .... poate usor usor o sa ajunga si ei sa aiba o masina mai buna si mai performanta , da nu tre sa se faca misto de ei... Si akum sincer daca ai avea o masina unikata cu care sa te mandresti gen(WRC-u)as mai zice..da un espero cu motor de calibra nu mi se pare chiar o super masina.. fara suparare...
__________________
Skoda Fabia 1.4 MPI X-Team Driver
www.X-TeamRacingClub.com
Ady81GBX is offline  
Old 29-11-05, 11:33   #37
faruk_fyk

Stage 3
 
faruk_fyk's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 96
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: FullSpeed Racing Club Constanta

Quote:
Originally Posted by \"Ady81GBX\"
Ar fii frumos sa se organizeze ceva de genu...si sincer sa fiu DMX nu inteleg de ce vorbesti asa despre cei care au dacii...se afirma si ei cu ce au ..sa stii ca nu toata lumea s-a nascut in masini straine .... poate usor usor o sa ajunga si ei sa aiba o masina mai buna si mai performanta , da nu tre sa se faca misto de ei... Si akum sincer daca ai avea o masina unikata cu care sa te mandresti gen(WRC-u)as mai zice..da un espero cu motor de calibra nu mi se pare chiar o super masina.. fara suparare...
lasa ca nu te-a mancat...nici pe tine nici pe cei cu dacii...a vb in general...ce crezi ca el s-a nascut in Espero SFI?ia intreaba-l ce masina a avut inainte Nu DMX? Si e ceva sa ai motor de 2000 DOHC pe un espero...sunt doar 2 in Cta...Si amandoua strica asfaltul lui Mazare....Stati ca o sa iasa Dacia aia cu V6 cat de curand...sa vedem atunci cine o sa mai fie tare in gura Adi sper ca nu te-ai suparat pe mine...
__________________
Opel Tigra
faruk_fyk is offline  
Old 29-11-05, 17:41   #38
Ady81GBX

Stage 3
 
Ady81GBX's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 141
Member of:
[X-Team Racing Club]
Default FullSpeed Racing Club Constanta

Stai linistit FIK-ule... io nu ma supar pe nimeni ... chiar sunt curios cum o sa fie dacia aia ..numai bine..
Ady81GBX is offline  
Old 29-11-05, 19:59   #39
D_M_X

Stage 5
 
D_M_X's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 2,485
Member of:
[VW]
Default

Si lumea vine la concursuri sa vada masini straine modificate nu dacii cu faruri de golf,renault sau bora si bari de cielo si stema de renault sau vw. Sunt putzine masini in cta poate prea putzine -------- asta te-a deranjat pe tine mah?Ca am zis asta ? Ok vad ca pe tine te deranjeaza parerea mea ...sa stii ca apreciez mult o dacie care merge perfect si este asa cum a iesit pe poarta fabricii decat una care e plina de rugina si are faruri de g 4 sau bot de renault megane sau fata de logan. Daca u numesti aia tuning ...eu nu mai zic nimic. Singura dacie care mi-a placut cum arara cu faruri de g 4 a fost gec-ul ...care din pacate nu mai este.
Si ca sa stii prima mea masina a fost un oltcit rm in 4 trepte cu carburator de 1.3. Si pot sa zic ca masina aia ptr mine a reprezentat ceva si a fost o masina buna....are 97 de mii de km fara nici o segmentare....si cine ma cunoste stie cum mergeam cu ea.
Cat despre espero meu cu motor sfi...intradevar nu este o super masina si nici nu are cum sa fie ptr ca este o masina de strada nu de curse.
Si stii ceva nici nu ma intereseaza parerea ta ptr ca una peste alta este masina mea si eu bag bani in ea nu u. Ca nu-ti place tie ...ok f bine, nici nu trebuie...trebuie sa-mi placa mie nu tie.
D_M_X is offline  
Old 03-12-05, 08:16   #40
ct02raz

Stage 2
 
ct02raz's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 69
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"D_M_X\"
Si lumea vine la concursuri sa vada masini straine modificate nu dacii cu faruri de golf,renault sau bora si bari de cielo si stema de renault sau vw. Sunt putzine masini in cta poate prea putzine -------- asta te-a deranjat pe tine mah?Ca am zis asta ? Ok vad ca pe tine te deranjeaza parerea mea ...sa stii ca apreciez mult o dacie care merge perfect si este asa cum a iesit pe poarta fabricii decat una care e plina de rugina si are faruri de g 4 sau bot de renault megane sau fata de logan. Daca u numesti aia tuning ...eu nu mai zic nimic. Singura dacie care mi-a placut cum arara cu faruri de g 4 a fost gec-ul ...care din pacate nu mai este.
Si ca sa stii prima mea masina a fost un oltcit rm in 4 trepte cu carburator de 1.3. Si pot sa zic ca masina aia ptr mine a reprezentat ceva si a fost o masina buna....are 97 de mii de km fara nici o segmentare....si cine ma cunoste stie cum mergeam cu ea.
Cat despre espero meu cu motor sfi...intradevar nu este o super masina si nici nu are cum sa fie ptr ca este o masina de strada nu de curse.
Si stii ceva nici nu ma intereseaza parerea ta ptr ca una peste alta este masina mea si eu bag bani in ea nu u. Ca nu-ti place tie ...ok f bine, nici nu trebuie...trebuie sa-mi placa mie nu tie.
DMX'ule mai poti mah?? ca pe mine m-ar fi durut mainile la cat ai scris tu pe aici)
ct02raz is offline  
Old 03-12-05, 14:20   #41
VPR`u

Stage 3
 
VPR`u's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 120
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

) lasa-l ma razule ca vrea sa faca muschi
VPR`u is offline  
Old 03-12-05, 18:58   #42
Insanity

Stage 5
 
Insanity's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 428
Member of:
[Anonymous Motorsport ]
Default

Ce tot va luati de el degeaba?
Ady are dreptate, dacia e o masina de ***, lumea la curse nu vine sa vada o dacie jegoasa, vrea sa vada intr-adevar ceva deosebit...
Un espero cu motor secvential chiar e un lucru marfa, si da temelie la multe masini scumpe...
Asa ca desi nu ti se pare o masina deosebita un espero modificat, ce poti sa zici de o dacie???
__________________
My signature!
Insanity is offline  
Old 04-12-05, 10:21   #43
x-28-TRA
X-Team Racing Club Member

Stage 5
 
x-28-TRA's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 966
Member of:
[X-Team Racing Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[RENAULT]
Default

eu as zice ca in momentul in care apare o dacie cu motoruu modificat care face multe masini scumpe e o senzatzie mult mai mare pentru ca totzii s-au obisnuit ca dacia sa fie pe ultimuu loc la orice fel de competitzii. iar cind dacia iese pe primuu loc se vb de ea lunii in sir
__________________
x-28-TRA is offline  
Old 04-12-05, 13:25   #44
GABBY_

Stage 5
 
GABBY_'s Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 1,430
Member of:
[Opel]
Default

e si normal si daca baietii ar fi fost atenti pe aeroport ,dacia aia lu dta , cun motor de r5 turbo mergea belea de tot si la 2500 euor cat era mi se pare pomana curata .dacia face senzatie dar trebuie investitit bani in ea ,nu imi spuneti mie ca atunci cand tregea GEC-ul pe tomis ,nu intorceati capul dupa el
GABBY_ is offline  
Old 04-12-05, 14:31   #45
RACING MAN

Stage 3
 
RACING MAN's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 140
Member of:
[A.C.S. Speedline Motorsport]
Default

Degeaba ai super masina cu motor care trage ..daca nu stii ce sa faci cu ea si cand sa ii dai ....mai mult conteaza cine o \"piloteaza\" si dupa aceea motorul si restul ....exemplu ...pe la concursuri unde au venit super masini si au luat-o de la o dacia fara prea multe modificari ....Multi mai au de invatat....sa mearga cu masina si dupa aceea sa se creada piloti ....pe masini cu sute de cai ......toti vrem putere la masina dar nici unul nu isi pune problema daca stie ce sa faca cu puterea aceea si sa o foloseasca asa cum trebuie....
__________________
Cand Pasiunea Nu Cunoate Limite.......
Fly Without Wings.......
www.speedline-motorsport.ro
www.sonicmotorsport.ro
RACING MAN is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -