Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Constanta

Reply
 
Thread Tools
Old 18-07-09, 12:58   #4951
Ingerasul99

Stage 5
 
Ingerasul99's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 2,599
Member of:
[DACIA]
Default re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe

Prin mangalia sunt puse afise cu evenimentul dar le-am vazut pe cosuri de gunoi deci nu stiu ce atentie se va da anunturilor.
Ingerasul99 is offline   Reply With Quote
Old 18-07-09, 18:36   #4952
CT18NRG

Stage 5
 
CT18NRG's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 314
Member of:
[VW]
[Black Widow Club]
Default re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe

bani putini..e criza:P
CT18NRG is offline   Reply With Quote
Old 19-07-09, 12:59   #4953
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe

probabil selecteaza clientela ... numai cei civilizati sunt cautati .. cei care arunca gunoiul .. la cos
Psycho is offline   Reply With Quote
Old 20-07-09, 08:18   #4954
GRIGO

Stage 5
 
GRIGO's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 1,936
Member of:
[Moderators]
[X-Team Racing Club]
[Virtual Tuning 3D]
[Old School Cars]
Default re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe

Sau poate pentru cei care cauta in cosuri ))))
GRIGO is offline   Reply With Quote
Old 20-07-09, 12:13   #4955
CT18NRG

Stage 5
 
CT18NRG's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 314
Member of:
[VW]
[Black Widow Club]
Default re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe

ma .. eu zic altfel . ca`s mai impaciuitor de fel ... fiecare dupa posibilitati , fiecare cum se descurca . oricum tot respectul pentru o incercare care poate populariza cat de putin ..ceea ce suntem noi . car fanatics .. asa ca inteleg aciditatea si caterinca , poate indreptatita uneori ..dar sa nu le luam respectul datorat macar incercarii . deal ?
__________________
Daca ajungi inaintea mea tine-mi si mie loc la coada te rog ... ca la cum te grabesti .. sigur se da ceva bun
CT18NRG is offline   Reply With Quote
Old 22-07-09, 01:42   #4956
dan_m3

Stage 5
 
dan_m3's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 744
Cool re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe

daca nici macar pe litoral , indiferent daca constanta sau mangalia, sau etc., nu se rezolva o mica intilnire de tuning, nus...
la noi dai 3 telefoane si se aduna 500 de bmw-uri intro parcare !!!
si noi nu avem nevoie de fete in curul gol ca sa ne dam mare si am numarat cel putzin 50 de M3, M5 si M6 !!!


Attachment 1016250

Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	WDSC00001.jpg
Views:	171
Size:	557.9 KB
ID:	1016249  
__________________
......... go hard or go home .........
!!! m3e30.com the one & only real M !!!
--- M3E30 CLUB MUNICH 4 REAL ---
............www.m3e30.com............


Last edited by dan_m3; 22-07-09 at 01:45.
dan_m3 is offline   Reply With Quote
Old 22-07-09, 09:17   #4957
YZF-PWR

Stage 5
 
YZF-PWR's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,580
Member of:
[Moderators]
[X-Team Racing Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
[Mitsubishi]
Default re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe

Diferenta care o cauti e f simplua .... Munchen e Munchen ... Constanta daca are 15 M-uri , ca sa nu mai zic e30 M cred ca sunt 2 maxim si unu din ele este al tau din cate il tin eu minte ( P.S. sunt cel care a avut ct-69-pwr e30 albastru / visiniu )
N`avem noi atata noroc sa ajungem la standardele lor , cel putin nu mai devreme de 5 ani , si nici atunci pt ca asta ar insemna restu tarilor sa stea pe loc in acei ani fara evolutie in lumea tuning-ului
__________________

Liga Moderatorilor
YZF-PWR is offline   Reply With Quote
Old 22-07-09, 12:41   #4958
Ingerasul99

Stage 5
 
Ingerasul99's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 2,599
Member of:
[DACIA]
Default re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe

E cineva dintre voi care isi face simtita prezenta pe la portul turistic?
Ingerasul99 is offline   Reply With Quote
Old 22-07-09, 13:32   #4959
YZF-PWR

Stage 5
 
YZF-PWR's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,580
Member of:
[Moderators]
[X-Team Racing Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
[Mitsubishi]
Default re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe

Din cate am inteles 100% va venit FIXU senior cu audi TT cel rosu modificat , si cu magazinul lui de Auto Tuning Racing Cris
YZF-PWR is offline   Reply With Quote
Old 23-07-09, 02:19   #4960
dan_m3

Stage 5
 
dan_m3's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 744
Cool re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe

Quote:
Originally Posted by YZF-PWR View Post
Diferenta care o cauti e f simplua .... Munchen e Munchen ... Constanta daca are 15 M-uri , ca sa nu mai zic e30 M cred ca sunt 2 maxim si unu din ele este al tau din cate il tin eu minte ( P.S. sunt cel care a avut ct-69-pwr e30 albastru / visiniu )
N`avem noi atata noroc sa ajungem la standardele lor , cel putin nu mai devreme de 5 ani , si nici atunci pt ca asta ar insemna restu tarilor sa stea pe loc in acei ani fara evolutie in lumea tuning-ului
da frate, iti cunosc masina si am admirato

dar nu este vb. numai de bmw, la noi toti isi prezinta masina, indiferent de virsta, vin si oameni "la casa lor" de 50 sau 70 de ani,...
in romania daca ai peste de 30 de nai si masina "tunata" esti deja un fel de outlaw !!!
problema este ca banii si virsta de obicei merg mina in mina,...



iar daca un "pusti" de 20 de ani isi ia un M-tech II pe ursuletz, este foarte mindru si de invidiat si isi prezinta masina,
dar daca un posesor de cayenne isi ja genti de hamann de 15000 euro, nu vine el la nici o intilnire,...

see yaa
dan_m3 is offline   Reply With Quote
Old 23-07-09, 02:28   #4961
CT18NRG

Stage 5
 
CT18NRG's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 314
Member of:
[VW]
[Black Widow Club]
Default re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe

" O noua dilema pentru fanii BMW se refera tot la versiunile M. Care ar putea fi propulsate de motoare turbodiesel. Foarte performante, dar diesel. Asa reiese dintr-un interviu acordat de un oficial BMW pentru revista britanica Autocar. "


ete cam ce apare pe siteuri ...
sa vad cine mai rade de diselarii cu M pus pe masina ) toti se vor simti indreptatiti acum )
CT18NRG is offline   Reply With Quote
Old 23-07-09, 02:33   #4962
CT18NRG

Stage 5
 
CT18NRG's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 314
Member of:
[VW]
[Black Widow Club]
Default re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe

Quote:
Originally Posted by dan_m3 View Post
da frate, iti cunosc masina si am admirato

dar nu este vb. numai de bmw, la noi toti isi prezinta masina, indiferent de virsta, vin si oameni "la casa lor" de 50 sau 70 de ani,...
in romania daca ai peste de 30 de nai si masina "tunata" esti deja un fel de outlaw !!!
problema este ca banii si virsta de obicei merg mina in mina,...



iar daca un "pusti" de 20 de ani isi ia un M-tech II pe ursuletz, este foarte mindru si de invidiat si isi prezinta masina,
dar daca un posesor de cayenne isi ja genti de hamann de 15000 euro, nu vine el la nici o intilnire,...

see yaa


eu sunt perfect de acord cu ce spui tu . din pacate .. tot ce e dincolo de Ungaria e o alta lume . sunt alte conceptii , alti bani , altfel se vede viata . oamenii pe acolo traiesc pentru azi , ca maine or vedea ei ce fac . la noi strang toti sa`si ia casa proprietate personala , sa aiba bani sa bea sambata in cluburi fitza , sa aiba masina cu 4 usi si portbagaj mare ca sa poata sa o ia si pe strabunica in concediu .. nu ai cum sa ajungi la gandirea occidentala asa curand ( da.. 20 de ani ... sunt curand ) . iti dau un exemplu . toata lumea se mira de ce e gol la mare . pt ca dupa 20 de ani s`au prins si romanii ca nu`i mare greutate sa iesi din tara ,sa vezi si altceva , sa te duci in strainatate unde esti tratat pe jumatate din banii din tara .. macar cu respect daca nu mai mult .
asa ca... ce sa ceri ? de la cei ce urla la tine la semafor sa dai toba mai incet ca`i asurzesti ( am patit`o pe pielea mea... " da ba volumu la toba aia mai incet .. " ce sa`i explici ? ) ... pana la cei ce nu ne asigura sau nu ne inscriu masinile ?

asta e . deal with it . mai avem de crescut , de deschis ochii , de invatat sa respectam ce face cel de langa noi . apoi ... mai vorbim
CT18NRG is offline   Reply With Quote
Old 24-07-09, 01:29   #4963
schumi_86
Dacia Driver

Stage 5
 
schumi_86's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 562
Member of:
[DACIA]
Default re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe

Ba fratilor cum dracu sa nu se adune in Munchen sute de M-'uri doar acolo e casa lor......BMW-u' acolo e cum sunt Daciile la noi....
schumi_86 is offline   Reply With Quote
Old 24-07-09, 09:55   #4964
k4r4
Old School Cars

Stage 5
 
k4r4's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 700
Member of:
[Old School Cars]
[DACIA]
Default re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe

Quote:
Originally Posted by schumi_86 View Post
Ba fratilor cum dracu sa nu se adune in Munchen sute de M-'uri doar acolo e casa lor......BMW-u' acolo e cum sunt Daciile la noi....
asta n-a fost buna n-o sa fim noi niciodata in stare sa strangem 50 de dacii care sa arate bine in acelasi loc.
k4r4 is offline   Reply With Quote
Old 24-07-09, 13:33   #4965
sonykel
Dacia Driver

Stage 5
 
sonykel's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 738
Member of:
[DACIA]
Default re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe

da nu nu mai ca nu suntem in stare , dar nici nu avem 50 de dacii care sa arate bine...
sonykel is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -