Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Constanta

Reply
 
Thread Tools
Old 22-02-09, 17:49   #4501
B 52 AEV
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 3
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 166
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Opel]
Default re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe

daca ma bazam pe facultate in afirmatia de mai sus radeam si singur de mine ... nu era nevoie de altii ... dar cum eu ma confrunt cu aftfel de probleme zilnic ... si mai si studiez pe tema asta ... nu aveti voi de unde sa stiu ce am eu in cap ... asa ca mai bine va vedeti de treburile voastre ...si daca va uitati CU ATENTIE la inceputul postului .. o sa observati ca nu ii este adresat nici lui YZF nici lui L.O.R. ... asa ca luati lumea in deradere atunci cand aveti un argument solid ... nu o senzatie de superioritate atunci unde nu este cazul ... o zi buna ...
B 52 AEV is offline   Reply With Quote
Old 22-02-09, 19:36   #4502
YZF-PWR

Stage 5
 
YZF-PWR's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,580
Member of:
[Moderators]
[X-Team Racing Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
[Mitsubishi]
Default re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe

Mai urmariti site-ul www.PolitiaRomana.ro la stiri sau comunicate si veti vedea de ce este asa politia in ultimele zile.
Ca exemplu pt saptamana trecuta au fost pt centuri http://www.politiaromana.ro/relatii_...i.aspx?id=6326
__________________

Liga Moderatorilor
YZF-PWR is offline   Reply With Quote
Old 22-02-09, 21:25   #4503
SMocKey21
X-Team Racing Club Member

Stage 5
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 683
Member of:
[X-Team Racing Club]
Default re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe

hai sa schimbam atmosfera...ieri pe tomis in timp ce clanul interlop shm & co erau la sala si cautau fete pentru casting in spania,italia etc )) la cafeaneaua trattoria a avut loc un scandal s-a lasat cu interventii etc stie cineva ceva?
__________________


Doneaza urgent 1 cent la 00394524 un copil are nevoie de bani pentru bautura,tigari si femei
SMocKey21 is offline   Reply With Quote
Old 22-02-09, 22:24   #4504
ct11lyv
X-Team Racing Club Member

Stage 5
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 682
Member of:
[DACIA]
[VW]
[X-Team Racing Club]
Default re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe

Quote:
Originally Posted by SMocKey21 View Post
hai sa schimbam atmosfera...ieri pe tomis in timp ce clanul interlop shm & co erau la sala si cautau fete pentru casting in spania,italia etc )) la cafeaneaua trattoria a avut loc un scandal s-a lasat cu interventii etc stie cineva ceva?
nu stim...nu am dat ture ...stateam si supravegheam zona...
@esna vezi cu pozele..sa nu o tragem de par prea tare da.. )
ct11lyv is offline   Reply With Quote
Old 23-02-09, 14:25   #4505
YZF-PWR

Stage 5
 
YZF-PWR's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,580
Member of:
[Moderators]
[X-Team Racing Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
[Mitsubishi]
Default re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe

Intrebare ... are cineva idee cu cat se vinde TRF-u ? as fi interesat , daca raspunde cineva pana diseara cand ajung eu la peco unde este pus la vanzare. need RWD again...
YZF-PWR is offline   Reply With Quote
Old 23-02-09, 14:26   #4506
leonard

Stage 5
 
leonard's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 3,059
Default re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe

4500.... scuze daca gresesc dar asa tin minte....
leonard is offline   Reply With Quote
Old 23-02-09, 14:34   #4507
YZF-PWR

Stage 5
 
YZF-PWR's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,580
Member of:
[Moderators]
[X-Team Racing Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
[Mitsubishi]
Default re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe

O sa trec diseara sa vad , o sa-l sun si pe ONU sa vad cine e exact proprietar in acte , probabil HOTU , cred ca e un pic mai ieftin ca vazusem parca s-a mai ieftinit. ms oricum.
YZF-PWR is offline   Reply With Quote
Old 23-02-09, 15:19   #4508
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe

@ esna vrem si noi pozele alea cu clar de luna )

hahaha

@ alex nna-u .. ba .. noi numaram turele .. agatam fetele si le ceream id-ul de mess de aia eram cu laptopu ... mai furam net de la unu de la altu ) ... ne simteam bine

am dat inchiderea pe tomis weekendu asta .. am plecat la 6 acasa )
__________________
Nu sunati , ies eu din cand in cand

Psycho is offline   Reply With Quote
Old 23-02-09, 15:53   #4509
Urban_Racing
Honda Driver

Stage 5
 
Urban_Racing's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 1,492
Member of:
[Honda]
Default re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe

yzf am yo un rwd pt tine daca te intereseaza
Urban_Racing is offline   Reply With Quote
Old 23-02-09, 20:40   #4510
Daniel_DRV
4Tuning International Member


Stage 5
 
Daniel_DRV's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 1,672
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[4Tuning International]
[4Rally]
Default re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe

4000 E vrea pe urs...negociabil
Daniel_DRV is offline   Reply With Quote
Old 23-02-09, 22:26   #4511
quick_5hifter

Stage 5
 
quick_5hifter's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,692
Member of:
[Moderators]
[Xtreme Club Emotion]
[DAEWOO]
[Toyota]
[Opel]
Default re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe

Quote:
Originally Posted by L.O.R. View Post
terminati ma cu prostiile ...gata daca sunteti la fac de drept aveti o groaza de cunostinete ....si eu am acelas profil ....numai ca nu sunt de aceeasi parere tampita ca voi ....sincer de la criza vi se trag voua ideile ....politia nu are nev de criza ca sa te opreasca si sa faca un control ....nu vreau sa jignesc pe nimeni...da cum zice yzf`u ma stric de ras p`aici
Inainte sa-ti dai tu cu parerea despre conceptiile altora, verifica mai intai felul in care scrii, care nu reflecta nivelul de pregatire cu care te lauzi, indiferent ca e vorba de simple greseli dactilo sau enigme gramaticale sau sindromul "IRC".

In al doilea rand, faptul ca noi ne-am expus parerile, asa tampite cum sunt, nu-ti da tie dreptul sa ne cataloghezi doar pentru ca nu corespund cu ale tale. Pe ale tale nu le-am vazut aici, ca sa ne dam si noi cu parerea, asa ca nu avem egalitate de arme (si in plus, ca tot vine vorba de arme, tu mai ai si un cutit in portiera c'asa-i sta bine unui student la drept ).

In al treilea rand, am ajuns sa ne dam cu parerea despre pareri despre pareri ale parerilor, incat ai uitat despre ce era vorba. Sigur ai citit reply-ul meu inainte sa scrii? Inca mai crezi ca am conceptii tampite, sau in lumea ta asa este corect si normal?

In al patrulea rand, nu toti cateii ajung dulai (pe unii ii calca masina, altii ajung potai etc.), dar toti dulaii au fost candva catei. Cu alte cuvinte, eu am fost unde esti tu acum, dar cand eram acolo, nu "latram" la dulai de teama ca poate ma calca masina sau ajung altceva. Cu alte cuvinte, eu sunt coleg cu o parte din profesorii tai, indiferent ca esti student(a) la S.C. Spiru Haret S.R.L. sau la S.C. Andrei Saguna S.A. sau la Ovidius (desi nu cred ca esti la Ovidius, pentru ca atitudinea ta miroase a Spiru de la o posta).

Si in ultimul rand, hai, spune sincer: voiai neaparat sa stim cu totii ca esti la drept, iar acum ai gasit momentul potrivit? Nu de alta, dar reply-ul tau a fost un fel de "vai de capul vostru, sunteti la drept! luati exemplu de la mine, care... sunt la drept!"

Astept raspunsul tau, daca ai ceva de spus, eventual continuam discutia pe privat. Asta daca nu ai ramas blocat(a) la faza cand "te strici pe-aici de ras".

Catre moderatori: sper ca nu veti sterge reply-ul meu. Imi cer scuze pentru off-topicul pe care l-am generat si, in cazul in care apreciati ca am exagerat, propun mutarea ultimelor mele 2 reply-uri pe topicul "Divergente de tot felul", desi eu cred ca sanctionarea abuziva a unor participanti la trafic este o activitate destul de mondena chiar si in Constanta, ajungand deseori la stiricu titlul de eveniment local, iar eu m-am convins pe propria piele ca nu sunt doar barfe.

Toate cele bune tuturor!
__________________
https://i1195.photobucket.com/albums/aa389/quick_5hifter/w191180452small-1.jpg
quick_5hifter is offline   Reply With Quote
Old 24-02-09, 12:54   #4512
Sofro

Stage 4
 
Sofro's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 184
Member of:
[X-Team Racing Club]
[PARTICIPANT CURSE]
Default re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe

Quote:
Originally Posted by quick_5hifter View Post
Inainte sa-ti dai tu cu parerea despre conceptiile altora, verifica mai intai felul in care scrii, care nu reflecta nivelul de pregatire cu care te lauzi, indiferent ca e vorba de simple greseli dactilo sau enigme gramaticale sau sindromul "IRC".

In al doilea rand, faptul ca noi ne-am expus parerile, asa tampite cum sunt, nu-ti da tie dreptul sa ne cataloghezi doar pentru ca nu corespund cu ale tale. Pe ale tale nu le-am vazut aici, ca sa ne dam si noi cu parerea, asa ca nu avem egalitate de arme (si in plus, ca tot vine vorba de arme, tu mai ai si un cutit in portiera c'asa-i sta bine unui student la drept ).

In al treilea rand, am ajuns sa ne dam cu parerea despre pareri despre pareri ale parerilor, incat ai uitat despre ce era vorba. Sigur ai citit reply-ul meu inainte sa scrii? Inca mai crezi ca am conceptii tampite, sau in lumea ta asa este corect si normal?

In al patrulea rand, nu toti cateii ajung dulai (pe unii ii calca masina, altii ajung potai etc.), dar toti dulaii au fost candva catei. Cu alte cuvinte, eu am fost unde esti tu acum, dar cand eram acolo, nu "latram" la dulai de teama ca poate ma calca masina sau ajung altceva. Cu alte cuvinte, eu sunt coleg cu o parte din profesorii tai, indiferent ca esti student(a) la S.C. Spiru Haret S.R.L. sau la S.C. Andrei Saguna S.A. sau la Ovidius (desi nu cred ca esti la Ovidius, pentru ca atitudinea ta miroase a Spiru de la o posta).

Si in ultimul rand, hai, spune sincer: voiai neaparat sa stim cu totii ca esti la drept, iar acum ai gasit momentul potrivit? Nu de alta, dar reply-ul tau a fost un fel de "vai de capul vostru, sunteti la drept! luati exemplu de la mine, care... sunt la drept!"

Astept raspunsul tau, daca ai ceva de spus, eventual continuam discutia pe privat. Asta daca nu ai ramas blocat(a) la faza cand "te strici pe-aici de ras".

Catre moderatori: sper ca nu veti sterge reply-ul meu. Imi cer scuze pentru off-topicul pe care l-am generat si, in cazul in care apreciati ca am exagerat, propun mutarea ultimelor mele 2 reply-uri pe topicul "Divergente de tot felul", desi eu cred ca sanctionarea abuziva a unor participanti la trafic este o activitate destul de mondena chiar si in Constanta, ajungand deseori la stiricu titlul de eveniment local, iar eu m-am convins pe propria piele ca nu sunt doar barfe.

Toate cele bune tuturor!

Foarte tare frate.Ce vrei sa-i faci daca unii prefera sa critice parerile altora in loc sa si le expuna pe a lor proprii si personale.oricum de la un subiect normal unii au ajuns sa se contrazica degeaba.fiecare crede ce vrea si isi expune parearea(scrie in cazu` forumului) pentru ca asa simte el de cuviinta.in caz k e gresita ar trebui sa-si dea seama singur nu sa stea altii sa sa-l corecteze ca asa sunt ei mari zmei.atat am avut de zis in cazul in care cnv nu e de acord cu mine nu ma supar sa accept contradictii.nu de alta da mai rad si eu
Sofro is offline   Reply With Quote
Old 24-02-09, 13:39   #4513
unEL

Stage 4
 
unEL's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 260
Member of:
[DACIA]
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe

Vai vai ...
Ce diferente ...
"Branza buna in burduf de caine", sau cum ar zice unii ... degeaba gandesti daca nu stii sa te exprimi.

@quick_5hifter Frumos argumentat .... eleganta si stil. Chiar daca nu sint deacord cu totul, postul e frumos. Poate invata si altii.
__________________
"DETALIILE FAC DIFERENTA >>> DIFERENTA E IN DETALII"
unEL is offline   Reply With Quote
Old 24-02-09, 20:03   #4514
L.O.R.

Stage 3
 
L.O.R.'s Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 166
Default re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe

Quote:
Originally Posted by quick_5hifter View Post
[.....]

Toate cele bune tuturor!
1 la mana eu nu am vazut postul tau si nu de tine era vb ...asa ca nush dc te ataci degeaba
2 nu sunt la drept degeaba incerci sa o dregi

Last edited by ERY; 25-02-09 at 17:46.
L.O.R. is offline   Reply With Quote
Old 24-02-09, 20:20   #4515
D_M_X

Stage 5
 
D_M_X's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 2,485
Member of:
[VW]
Default re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe

alooo tanti mai citeste o data msg care l-ai lasat. Scrie negru pe alb ca ai acelasi profil...adica la drept.
Sorry de off topic
D_M_X is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -