Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Constanta

Reply
 
Thread Tools
Old 16-06-08, 10:58   #4051
zbuf

Stage 4
 
zbuf's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 258
Member of:
[DACIA]
Default re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe

ieri la orele 15 la aqua magic intalnire comuna Logan Club+Dacia Club+Renault Club si cativa reprezentanti de la Tulcea de la reprezentanta Dacia Renault.s-au schimbat impresii,noutati pe viu dupa care sa plecat in coloana spre cherhana la mancarica.o intalnire placuta in ciuda vremeii nasoale.asta asa pt cei care nu stiau de ce rau ieri 20 si ceva de loganuri incolonate prin orash:P
zbuf is offline   Reply With Quote
Old 16-06-08, 14:36   #4052
LKS
Old School Cars

Stage 5
 
LKS's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 2,744
Member of:
[Moderators]
[Old School Cars]
[FOTO]
[DACIA]
Default re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe

Logan Club+Dacia Club+Renault Club si erau numai loganuri =)))
LKS is offline   Reply With Quote
Old 16-06-08, 16:57   #4053
zbuf

Stage 4
 
zbuf's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 258
Member of:
[DACIA]
Default re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe

cum sa iti explic lukas...au fost logan-uri,dacii ca si a ta,am avut cateva megan-uri si niste clio+o surpriza:sandero in premiera nationala acum intelegi ce vrei
zbuf is offline   Reply With Quote
Old 16-06-08, 17:20   #4054
LKS
Old School Cars

Stage 5
 
LKS's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 2,744
Member of:
[Moderators]
[Old School Cars]
[FOTO]
[DACIA]
Default re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe

Quote:
Originally Posted by zbuf View Post
cum sa iti explic lukas...au fost logan-uri,dacii ca si a ta,am avut cateva megan-uri si niste clio+o surpriza:sandero in premiera nationala acum intelegi ce vrei
Ce sa iti zic, felicitarile mele.
Era frumos daca posta cineva si pe aici,inainte de eveniment. Sau poate a postat si nu se mai intelege de offtopicuri.
LKS is offline   Reply With Quote
Old 16-06-08, 21:28   #4055
sonykel
Dacia Driver

Stage 5
 
sonykel's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 738
Member of:
[DACIA]
Default re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe

Era datoria mea sa postez dar am crezut ca cei care au daci si renaulturi vor citi pe DaciaCLub-RenoClub
LKS corect majoritatea au fost logan dar am avut si vreo 2batranele ca ale tale , solenze , supernove , meganuri si un SANDERO...
__________________
LUPTA si nu vei SUPRAVIETUI !!!
FUGI si nu vei avea SCAPARE!!!

Cine-i harnic si munceste are tot ce vrea.....cine-i smecher si chiuleste are tot asa...
sonykel is offline   Reply With Quote
Old 16-06-08, 23:38   #4056
metal-militia

Stage 5
 
metal-militia's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 372
Member of:
[Virtual Tuning]
[X-Team Racing Club]
[Mitsubishi]
Default re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe

nu cred ca te durea tastatura sa scrii si aici cateva randuri
de curiozitate..ati avut vreun logan berlina 1,6 16v? as fi venit doar sa ma incerc un pic cu el
__________________
metal-militia is offline   Reply With Quote
Old 17-06-08, 00:07   #4057
sonykel
Dacia Driver

Stage 5
 
sonykel's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 738
Member of:
[DACIA]
Default re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe

of , nu mai confundati logan club sau dacia club cu cluburi de racing , altceva nu ai in cap? da stiu ca aici e 4tuning dar nu e nu mai de curse e si vorba de pasiunea ptr masini...
avem si 2 1.6 16v(berlina) dar baietii nu se dau...

PS. tocmai daia n-am postat aici ca cine stie , poate toata lumea se astepta la o liniuta la ceva... a fost prezentarea SANDERO urmata de o plimbare pana la Olimp in gasca mare si dupaia discutii tehnice cu Inginerii de la Dacia... Atata tot...
sonykel is offline   Reply With Quote
Old 17-06-08, 10:06   #4058
LKS
Old School Cars

Stage 5
 
LKS's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 2,744
Member of:
[Moderators]
[Old School Cars]
[FOTO]
[DACIA]
Default re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe

Si au explicat inginerii de la Dacia cum se schimba roata de rezerva la Sandero ? ))
Din pacate nu prea stau pe DaciaClub,nu am citit nimic de intalnire. Asta e, sper ca a fost frumos. La urmatoarea dati de veste si pe aici.
__________________



LKS is offline   Reply With Quote
Old 17-06-08, 19:35   #4059
adyct

Stage 1
 
adyct's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 8
Default re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe

offtopic: FORTZA ROMANIA!
adyct is offline   Reply With Quote
Old 18-06-08, 00:26   #4060
CT-87-ADY

Stage 5
 
CT-87-ADY's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 2,687
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe

pacat... ne facem bagajele
CT-87-ADY is offline   Reply With Quote
Old 02-07-08, 17:38   #4061
street_racer

Stage 5
 
street_racer's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 325
Member of:
[RENAULT]
[PARTICIPANT CURSE]
Default re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe

Postez aici in speranta ca se uita si baietii calare pe doua roti. Ma scuzati daca am gresit topicul. Sfat pt individul cu "UFO" si prietenul lui, al carui nr de inmatriculare nu l-am retinut. Data viitoare cand aveti tendinte sinucigase, si anume frane aiurea si suficient de bruste cand in spatele vostru la 20 de metrii se dau 2 masini care au peste 120km\h (masini de langa care ati plecat si ati apucat sa vedeti ca se dadeau) , incercati sa schimbati tendintele astea care ar putea arunca pe cineva in inchisoare cu altele, gen: aruncati-va de pe pod de la Agigea. Invatati sa respecati putin, nu sa comtentati aiurea si sa injurati dupa fazele voastre "tari". M-am convins cat de discriminati sunteti in trafic. Din partea baiatului cu clio rosu si a celui cu mondeo negru.

Last edited by street_racer; 02-07-08 at 17:42.
street_racer is offline   Reply With Quote
Old 02-07-08, 18:01   #4062
SMocKey21
X-Team Racing Club Member

Stage 5
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 683
Member of:
[X-Team Racing Club]
Default re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe

jane..da tu ce cautai de mergeai cu 120 la ora in trafic??? nu le tin apararea alora dar nici voua .Se intampla o gramada in constanta asta si va mai arde si voua sa faceti 'reising'.Vrei sa te dai? Iti recomand campul )).Ia fii cuminte ca ne suparam.Imi cer scuze fata de moderatori daca am postat off-topic,dar am ajuns la concluzia ca pe strazile orasului nu esti in siguranta daca mergi cu 50 pe banda 1,apai sa mai calc si masina pl vreo 120 precum colegul meu de mai sus.Drive safe!!!
__________________


Doneaza urgent 1 cent la 00394524 un copil are nevoie de bani pentru bautura,tigari si femei
SMocKey21 is offline   Reply With Quote
Old 02-07-08, 18:15   #4063
street_racer

Stage 5
 
street_racer's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 325
Member of:
[RENAULT]
[PARTICIPANT CURSE]
Default re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe

Quote:
Originally Posted by SMocKey21 View Post
jane..da tu ce cautai de mergeai cu 120 la ora in trafic??? nu le tin apararea alora dar nici voua .Se intampla o gramada in constanta asta si va mai arde si voua sa faceti 'reising'.Vrei sa te dai? Iti recomand campul )).Ia fii cuminte ca ne suparam.Imi cer scuze fata de moderatori daca am postat off-topic,dar am ajuns la concluzia ca pe strazile orasului nu esti in siguranta daca mergi cu 50 pe banda 1,apai sa mai calc si masina pl vreo 120 precum colegul meu de mai sus.Drive safe!!!
Te-ai gasit tu sa critici ! ) Tu, ala prundent, care respecta regulile ! Daca stam sa o luam asa , ei cum au ajuns in fata noastra ? R: Viteza mai mare !!! A fost o chestie de moment. Am nimerit prima masina langa tipul cu mondeo, strada era libera si ne-am dat. Daca motociclistii mergeau regulamentar si noi veneam ca tampitii in spatele lor, intelegeam, nu aveau nicio treaba oamenii, dar ei au plecat pe langa noi, s-au dat pana s-au plictisit si dup-aia au inceput sa faca fazele alea de grupa mare. In fine, hai sa nu facem mega chat pe aici, ca se supara adminul.

Last edited by street_racer; 02-07-08 at 18:18.
street_racer is offline   Reply With Quote
Old 02-07-08, 21:25   #4064
DarkJEDI

Stage 5
 
DarkJEDI's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 897
Member of:
[FORD]
Default re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe

aici ii dau dreptate lui zeze in ceea ce priveste pe aia cu motoarele. dar incercati in sezonu estival sa nu mai faceti curse din astea ziua. e prea periculos pentru toata lumea. si pe mine ma mai apuca, dar nu e bine. noaptea fratii mei. nu prea nea face placere si nici bine la reputatie cand se aude ca ala si ala care sunt din comunitatea 4tuning a avut accident, mai ales cand se dadea. il stiu pe un spaniol care la alergat pe unu cu motoru pe autostrada si cand la prins in oras ia luat casca si ia dat cu ea in dinti. cam asa merita si asta, adica astia.
DarkJEDI is offline   Reply With Quote
Old 02-07-08, 21:36   #4065
kirin
Old School Cars

Stage 5
 
kirin's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 661
Member of:
[Opel]
[Old School Cars]
Default re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe

de puterea exemplului ai auzit? adica sa nu te mai dai nici tu aiurea cu 120 prin oras ( fenomene ca tine erau sa dea peste mine pe trecere de cateva ori,la unii am reusit sa le iau numarul,am aflat unde sta si i-am facut o bucurie la obiectul muncii. cauza si efect)

apoi,ca si in masini,si pe motoare se afla tot felul de oameni,mai mult sau mai putin intregi psihic. stiu niste personaje cu motoare de-mi vine sa-ti urez sa-i sicanezi putin,

daca erai tu ala finut care mergea cu 50 la ora mai ziceam dar nu te da victima la 120 h ca nu ti se pusese carcel la picior si nici masina in a 3-a nu ramasese blocata
kirin is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -