Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Constanta

Reply
 
Thread Tools
Old 10-03-08, 19:31   #3751
metal_militia
X-Team Racing Club Member

Stage 5
 
metal_militia's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 882
Member of:
[X-Team Racing Club]
[Design Team]
[SKODA]
[RENAULT]
Default re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe

destepti de le bubuie cascheta...fix acolo s-au pus in fata la aqua...cand puteai sa iesi pe la perla eu am cotit-o la giratoriu si am luat-o pe la hoteluri...
__________________
Dimensiunea maximă admisă pentru o imagine în semnătură este de 500x100 pixeli !
metal_militia is offline   Reply With Quote
Old 10-03-08, 19:47   #3752
GABBY_

Stage 5
 
GABBY_'s Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 1,430
Member of:
[Opel]
Default re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe

ei au locul ala de ani de zile stai linistit.poate ca ti se par prosti dar iti garantez ca daca va vroiau raul va faceau de nu mai calcati pe acolo.nu le tin partea dar aici le dau dreptate cu filtrele noaptea.am vazut o gramada ajutati sa urce la volan dupa multe sticle de bautura si care faceau pe vitejii pe strazi
GABBY_ is offline   Reply With Quote
Old 10-03-08, 21:39   #3753
kirin
Old School Cars

Stage 5
 
kirin's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 661
Member of:
[Opel]
[Old School Cars]
Default re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe

hmm,politistii nu sunt prosti ... doar sunt mai hoti decat hotii,nu ? (de reusesc sa-i prinda)
so,e mai mult sa sperie,decat sa faca cu adevarat ceva
kirin is offline   Reply With Quote
Old 10-03-08, 22:24   #3754
YZF-PWR

Stage 5
 
YZF-PWR's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,580
Member of:
[Moderators]
[X-Team Racing Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
[Mitsubishi]
Default re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe

Vba unui bun prieten , bv lor isi fac meseria , proshti noi ca le facem jocul si ca smekeria ne costa , legea e valabila pt toti , ei nu au nici o vina ca noi o incalcam , respect sincer pt ei ca au inceput sa ia masuri ca a cam scapat situatia de sub control. Respect!
__________________

Liga Moderatorilor
YZF-PWR is offline   Reply With Quote
Old 11-03-08, 07:23   #3755
aikman

Stage 5
 
aikman's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 995
Member of:
[DAEWOO]
[VW]
[Opel]
Default re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe

Quote:
Originally Posted by YZF-PWR View Post
Vba unui bun prieten , bv lor isi fac meseria , proshti noi ca le facem jocul si ca smekeria ne costa , legea e valabila pt toti , ei nu au nici o vina ca noi o incalcam , respect sincer pt ei ca au inceput sa ia masuri ca a cam scapat situatia de sub control. Respect!


ce meserie frate ... si cum e legea pentru toti ?? daca ne prinde pe noi bauti ramai fara permis te alegi cu dosar treburi , daca il prinde pe unu cu lovele in buzunar mai bine sau cine stie ce deputat ii spune sarumana si il lasa sa plece ... legea e pentru noi astia mici nu pentru toti .... asa cum ei isi baga picioarele in ea de lege noi de ce sa nu facem la fel ?? ... nu cred ca esti vrun om care sa nu aiba vrun exemplu care arata cat de mult "respecta" ei legea ... a si eu cred ca situatia e scapata de mult de sub control dar tot din cauza lor , ei au lasat sa fie asa .... astea sunt doar parerile mele ..... pace!!
__________________
aikman is offline   Reply With Quote
Old 11-03-08, 13:50   #3756
GABBY_

Stage 5
 
GABBY_'s Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 1,430
Member of:
[Opel]
Default re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe

Sincer,daca ar vrea sa faca un pic de dictatura ar fi respectata legea,dar cum pestele se impute de la cap ....
noi incalcam legile pe barba noastra ,pe buzunarul nostru si uneori chiar pe viata noastra.
Se apropie vara si atunci sa vad cine va mai zice ca merge incalcata legea ,in oras si in mamaia iar vor fi detasati cu gramada si sincer am vazut multe S-uri sau masini scumpe trase pe dreapta ; chiar week-end-ul trecut multi suflau in fiole chiar daca aveau masini scumpe
GABBY_ is offline   Reply With Quote
Old 11-03-08, 17:43   #3757
leonard

Stage 5
 
leonard's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 3,059
Default re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe

o faza penala pe care am vazut-o acum cateva zile....mergeam pe tomis vis a vis de BT cafe...la miga. politia era oprita putin mai jos....si un agent in mijlocul strazii...
iese un "bazat" dintr-un bar...genu ala...lantz de 2kg si burta cat casa...si sta pe marginea drumului..ca si cand vroia sa treaca strada...
politistu il vede..si il fluiera.sa nu treaca prin loc nepermis.....la care asta prima miscare a fost sa treaca strada. dupa care s-a intors si i-a mai si facut semn la politai...sa isi vada de treaba). asta e un alt exemplu...ca daca ai bani si esti si putin nesimtit...te doare undeva de lege.
daca treceam io sau un alt om de rand pe acolo....imediat sarea cu amenda la mn. da ce sa faci...asta e romania.
leonard is offline   Reply With Quote
Old 11-03-08, 19:06   #3758
13RvR

Presedinte Street Vision

Stage 5
 
13RvR's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 555
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[Street Vision]
[VW]
[SEAT]
Default re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe

sa stii ca asta nu se intampla doar la noi si ei sunt oameni au amici, prieteni, mai sunt obositi, plictisiti etc, daca ar respecta legea ca la carte am ramane multi pe jos, asa ca lasa ca inca este bine. nu te obliga nimeni sa faci eroisme si altele, cand le faci trebuie sa te gandesti ca incalci legea si poti fi sanctionat. inca sunt ingaduitori si isi iau multe p.... pentru ce fac unii si altii, asa ca ....
__________________

Street Vision Racing Team
13RvR is offline   Reply With Quote
Old 11-03-08, 22:26   #3759
57dzl

Stage 3
 
57dzl's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 154
Default re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe

mai mie mi se pare normal sa va arda pe astia cu cursele in sange asta meritati sincer acum....sa va ia pemrmisele...sa va dea amenda si kam ata` ...respect politiei rutiere ...!!!!
57dzl is offline   Reply With Quote
Old 11-03-08, 22:35   #3760
vizal
X-Team Racing Club Member

Stage 5
 
vizal's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 514
Member of:
[X-Team Racing Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[RENAULT]
Default re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe

Quote:
Originally Posted by 57dzl View Post
mai mie mi se pare normal sa va arda pe astia cu cursele in sange asta meritati sincer acum....sa va ia pemrmisele...sa va dea amenda si kam ata` ...respect politiei rutiere ...!!!!
intra din an in paste si na la el ce prostii zice ...de-al draku iti provoc alfa :P

Last edited by vizal; 11-03-08 at 22:37.
vizal is offline   Reply With Quote
Old 11-03-08, 23:49   #3761
Urban_Racing
Honda Driver

Stage 5
 
Urban_Racing's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 1,492
Member of:
[Honda]
Default re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe

Quote:
Originally Posted by 57dzl View Post
mai mie mi se pare normal sa va arda pe astia cu cursele in sange asta meritati sincer acum....sa va ia pemrmisele...sa va dea amenda si kam ata` ...respect politiei rutiere ...!!!!
ce grad ai !? )))))))))
Urban_Racing is offline   Reply With Quote
Old 12-03-08, 00:58   #3762
13RvR

Presedinte Street Vision

Stage 5
 
13RvR's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 555
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[Street Vision]
[VW]
[SEAT]
Default re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe

Quote:
Originally Posted by Urban_Racing View Post
ce grad ai !? )))))))))
are grad greu, il invidiez
13RvR is offline   Reply With Quote
Old 12-03-08, 08:20   #3763
SMocKey21
X-Team Racing Club Member

Stage 5
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 683
Member of:
[X-Team Racing Club]
Default re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe

Quote:
Originally Posted by Urban_Racing View Post
ce grad ai !? )))))))))
120 de kg )))))) deci sare de comisar ))))
SMocKey21 is offline   Reply With Quote
Old 12-03-08, 20:20   #3764
thr3at

Stock
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 7
Wink re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe

Quote:
Originally Posted by vizal View Post
intra din an in paste si na la el ce prostii zice ...de-al draku iti provoc alfa :P
daca nu postezi doar ca sa te afli in treaba nu inseamna ca nu intri . poate gasesti ce-ti trebuie doar citind .

P.S. Apropo , ce Alfa are ? Ca nu te vad bine cu Laguna
thr3at is offline   Reply With Quote
Old 12-03-08, 20:52   #3765
Scoop
Audi Driver

Stage 5
 
Scoop's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 501
Member of:
[AUDI]
Default re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe

Most_wantede tu erai in seara asta intr-un megane prin mamaia (daca da semnalizeaza taica cand faci giratoriu, zau nu am chef sa-ti gadil portiera)
Scoop is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -